respublika.lt

Europai reikia naujo Šarlio de Golio - straipsnio komentarai:

 • Vidas Tom 2020 lapkričio mėn. 28 d. 05:59:16

  Kodėl nepaminejus Rusijos? Rusijoje devintame dešimtmetyje taip pat klestėjo banditizmas. Tojie kaip Chadartovskis , Berezovskis, Abramovičius ir daug kitų oligarchų buvo arba banditai , arba dirbo su banditais . Valstybė skendo banditizme ir korupcijoje. Prie girtuoklio Jelcino Rusija skendo visiškam chaose. Vogė kas galėjo ir lobo. Bet mažai kas žino apie dideli ir gana viešą karą Rusijoje , kuri slapta paskelbė į valdžią atėjęs Putinas. Neoficialiais duomenimis per tą karą žuvo virš trijų milijonų žmonių. Pagrinde banditai ir nemažai policininkų, slaptų valstybinių vygdytojų (naikintojų ). Buvo sukurtos slaptos naikintojų grupės , surinktos iš atitarnavusių KGB, policininku, karininkų tarnavusių karštuose taškuose. Ir jie šaudė banditus visur kur rasdavo. Gatvėse , restoranuose , jų namuose. Šaudė parsidavusius teisėjus, prokurorus Jie nedevejo jokių uniformų , nerodė savo veidu, jų negaude policija. Apie tai yra sukurta filmų. Putinas per pusmetį išvalė didelę dali banditų

  0 1
 • Skaitytojas 2020 lapkričio mėn. 26 d. 20:34:45

  Ne deGolio, bet Hitlerio reikia!!!

  4 1
 • visiems 2020 lapkričio mėn. 26 d. 17:07:36

  O gal būtų geriausias koks Adofas, tik, žinoma, ne Šlevičius!!!

  8 1
 • Ne tik Europai 2020 lapkričio mėn. 26 d. 16:00:15

  Ir Lietuvai, oi kaip reikia Šarlio de Golio. Būtų Lietuvoje Šarlis de Golis būt seniai susitvarkyta su konservatizmu, visokio plauko liberalizmu, su korupcija, su nevidonais prokurorais ir teisėjais, vagių ir banditų gynėjais

  19 1
 • senis 2020 lapkričio mėn. 26 d. 15:18:40

  Islamas cia ne prie ko., ne Islamas vykdo teroro aktus. Teroro aktai reikalingi vakaru valstybems, kad parodytu Islamo kalte pries visa pasauli. Islamas draudzia banko palukanas, todel jis ir kaltas viskuom. Vakaru pasaulis neisgyvens be banko palukanu. Visi teroro aktai kordinuojami vakaru valstybiniu tarnybu. Buvo ziniu, kad Prancuzijoje visus teroro aktus kordinuoja Sarkozi.

  5 6
 • Aušrinę imkit, 2020 lapkričio mėn. 26 d. 15:00:47

  Armonaitę! Palakstys su ... ir įves tvarką.

  4 2
 • l 2020 lapkričio mėn. 26 d. 14:30:37

  Europa yra JAV kolonija, todėl Europoje naujas Šarlis de Golis neįmanomas, jis iškart būtų "demokratiniu" būdu atstatydintas arba sunaikintas.

  9 4
 • Europai reikia Sidney Powel, o ne De Golio 2020 lapkričio mėn. 26 d. 13:05:04

  Vyksta kur kas svarbesni dalykai, o Respublika kaip vandens į burną prisisėmusi. Pensilvanija ir Nevados teismai sustabdė rinkimų rezultatų patvirtinimą. Vyksta teisminiai klausymai ir juose skamba Baideno katastrofos gaidos. Eilėje laukia der keturios valstijos, to pakaks su nemenkų kaupu apsišaukėlius pastatyti į vietą. Jei ne valstijų teismuose, tai JAV aukščiausiame teisme sprendimai nekelia abejonų. O laimėjus Trampui ateis eilė ir Sidney Powel veiklai. Vien tik Džordžijoje 2 mln. balsų už Trampą buvo grąžinti dėl neva formalumų neatitikimo, kai tuo tarpu ten pat šimtai tūkstančių be jokių duomenų, o tik pažymėti už Baideną užskaityti.

  25 1
 • Gedimino nuomonė 2020 lapkričio mėn. 26 d. 11:22:55

  Liaudyje sakoma, kad jei žmogaus galva blogai dirba (nesusiprotėja geruoju), aplinkybės priverčia susiprotėti per kojas. Taigi aš esu nusistatęs prieš tautų kraustymąsi. Manau, kad padėti žmonėm reikia, bet tik jų namuose. Todėl, kai tik sužinau apie teroro aktus, jų toleravimą, beveik džiaugiuosi ir galvojų: kiek dar teroristam reiks išžudyti, kad žmonės atsikvošėtų ir nustotų būti geraisiais, o iš tikro- kvailaisiais samariečiais? Ponas Ignas- teisus. Manau dar griežčiau. Nueita taip toli, kad Š de Goliai gali ir nepadėti- gal reikia jau Adolfų?

  34 4
 • nu 2020 lapkričio mėn. 26 d. 11:00:55

  Jie ne žudikai. Politkorekt reikia juos vadinti "kitokio gyvenimo būdo".

  12 3
 • ... 2020 lapkričio mėn. 26 d. 10:59:21

  Nesidžiaukit, kad Lietuva jiems neįdomi. Kol kas. Greitai jiems bus įdomu ten, kur yra gėlo vandens. O ir užduotis jiems yra užkariauti Europą. Vietinių kolaborantų dėka lengviau nebūna. Sistemos sraigteliai jiems padeda visu kuo.

  43 1
 • Stankovičiau nemeluok 2020 lapkričio mėn. 26 d. 10:57:03

  Taip taip, pan Stankovičius, kalta demokratija, o ne valdžia, kuri ją grubiai trypia! Būtų demokratija, jei atvykėlis, už tai, kad nelegaliai kirto sieną, sėdėtų už grotų arba būtų deportuotas, o ne vaikščiotų laisvas ir pjaustytų galvas. Jei sienos būtų saugomos, ir užsieniečiai patektų tik legaliai, ir tik norintys bei galintys dirbti - vėlgi, problemų jokių nebūtų. Jei leidžiama atvykti iš Sirijos, nes ten neva karas, kodėl atvyksta tie "pabėgėliai" ir iš Nigerijos, Somalio ir visos kitos Afrikos, Azijos, ir praktiškai iš viso pasaulio? Visur karas, ar kaip, ar mums tiesiog meluojama!? Kai valdžia ir žiniasklaida slepia nusikaltėlių tautybę, pilietybę, arba kaip parašyta - valdžia vengia oficialiai patvirtinti, kad pjaudama ginkluota moteris šaukė „Allah Akbar" - čia demokratija, pan Stankovičius? Kodėl ES nesaugo savo sienų? Kas per valstybė, ar valstybių sąjunga, kuri nesugeba apginti savo sienų? Saugumo politikos ekspertai nūdien tik Anderseno pasakas dėl politkorektiškumo tiria?

  37 0
 • taip ir turejo buti, o ko tikejosi skystakiause ewropa po kolonijines sistemos griuvimo 2020 lapkričio mėn. 26 d. 10:34:45

  cia tik pirmieji ziedeliai, visas derlius dar tik laukia. nes ewropa tai faktiskai kaip sena ke***, gyvena dar is senu savo kazkada uzdirbtu bonusu bet nesigaudo, kad laikai tai pasikeite. bet tuo tarpu senute ewropa savo kolonijines sistemos visai taip ir neatsisake nes ES pletra, rytu partneryste tai ta pati tik modernizuota kolonijine sistema, tik modeliukas jau istobulintas. metropolija dabar per visokias "integracijas ir spalvotus pavasarius" aktyviai talkinant vietiniams komprodorams sugriauna ar uz pusdyki superka provinciju aktyvus o jau like be padoraus pragyvenimo saltinio ciabuviai priversti uz sotesni duonos kasni lenkti kupra metropoliju latifundijose tuo paciu dar labiau naikinant savo ir taip skurdzias provincijas nes nieks net nenori kelti tokios temos nes seimininkas dar isizeis.o De Golis ewropai jau nepades nes ewropa su savo vertybem pasiklydo tarp triju puseliu o is uz balos ju patronas visa ta procesa stebi ir kontroliuoja kad miske tu puseliu tik daugiau butu

  21 2
 • vienkiemio Juonas 2020 lapkričio mėn. 26 d. 10:30:18

  Europos Sąjungai reikia ne naujo Šarlio de Golio,o naujo Stalino.Tada nebus baisūs nei Rusijos imperialistiniai siekiai,nei Kinijos ambicijos ar anglų išperų kėslai

  19 2
 • Macas 2020 lapkričio mėn. 26 d. 10:13:14

  Iki to privedė liberastu valdymas jie yra atsakingi dabar Lietuvoje išrinkome liberastus ruoškitės ir tave papjaus gatvėje nes liberastai greitai čia prileis tu valkatų o Vakarų Europa jau žuvusį Europa

  35 1
 • Dėkoju už straipsnį 2020 lapkričio mėn. 26 d. 10:09:39

  Lietuva iškastruota, Briuselyje żydai ruoşia kilpą Europos sutramdymui, tuojaus pasklis privalomi nurodymai kaip "gerbti" ir labai gerbti nuskriaustus żydus, todèl jie dèkingi - visos ìmanomos teroristų atakos prieš europiečius yra sveikintinos ir paremiamos, bus lemgviau užmesti kilpą ir valdyti : śalom ! Allach achbar ! Kieno pusèje sèkmė ?

  21 0
 • pupulis 2020 lapkričio mėn. 26 d. 10:04:05

  Ir kada Europa susiprotės. Aš pasakysiu per mažai ta musulmonė paskerdė. Prie Hitlerio būtų sukiše į konslagerius, dirbti. Gerai kad mūsų Lietuvėlė neįdomi tiem čiurkom, o tai net į gatves nebeįšeitume. Net Šveicarijoje nebesaugu, dar tegu prisiima visokio šū...do, tai ir tesidžiaugia.

  32 0
 • Hansui 2020 lapkričio mėn. 26 d. 09:46:06

  Štazikomunistų užvaldytai Vokietijai brangus kiekvienas neeuropietis.

  24 4
 • > Jeigu... 2020 lapkričio mėn. 26 d. 09:45:15

  Nu, Lietuvos auksas dabar jau "saugomas" Briuselyje. O šiaip tai Lietuva niekada nebus nei vengrija, nei lenkija, nei prancūzija. Dabartinei Lietuvai geriausia tiktų pavadinimas Kolaborantų žemė. Ilgokas, bet teisingas. Nes kai pasisuks politvėjai, Lietuvos politikai kolaboruos ir su jais, nežiniai, kokiais.

  41 1
 • Hans 2020 lapkričio mėn. 26 d. 09:36:38

  Lietuvis kad gautų Vokietijos pasą turi 8 metus be perstojo dirbt .mokėti mokesčius.jokiu pašalpų ir dar krūvos reikalavimų egzaminų irtt..čia gi nelegaliai į svetimas šalis patekę banditai per kelis mėnesius kaip šitą ale sveicare .jau turi tos šalies pasą!!!nu pasityčiojimas.rusu mongolų kriminalas irgi bemat aprūpinamas pasais pasalpoms butais!!!!juk šitą muslime nei sekundes nedirbo Šveicarijoje.o štai iškart Šveicarijos pilietė !!!!!Dieve apsaugok!civilizacijos pabaiga.nereiks jokių atomų.

  49 0
 • Ir tegu rezia 2020 lapkričio mėn. 26 d. 09:31:06

  sita nukvakele vakaru auropa. Kazkodel paskutiniu metu as jos nekenciu,kaip nekenciu ir sitos,i auropos dupa sulindusios lietuvos.... ir tik uz tai nekenciu,kad "zmogu teises" atiduotos banditams, o pareigos tik padoriems zmonems (mokesciu moketojams). Todel ir sakau,kad rusas tekstu atomines bombas i sita europos dupa,nes visviena ja isskers arabai,o cia bus greiciau........Jo, is karingos, simtmecius karus kelusios auropos liko tik nusizeminusi,drovi,iskrypusi, politkorektiska avinu-asilu banda,kuria skerdziant aukos pacios atsipraso skerdeju......Tfu,tokia nukvakusi auropa..

  28 2
 • Jeigu pasakoti daugiau 2020 lapkričio mėn. 26 d. 09:25:32

  tai Šarlis de Golis buvo Prancūzijos Prezidentas iš didžiosios raidės. Jis nepabijojo atsiimti valstybė auksą iš JAV sukčių, kurie ir dabar "saugo" daugėlio valstybių aukso atsargas, tik niekam jo negrąžina ir net nerodo! Taip pat jam vadovaujant Prancūzija išstojo iš NATO ir užsiėmė savo valstybės vystymu, užuot padlaižiavus svetimiems interesams.

  44 1
 • nu 2020 lapkričio mėn. 26 d. 08:49:31

  baisu net komentuoti, nes laisvė ir teisės - banditams. O aš ne banditas - man tik pareigos.

  61 1
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. GODOS PRIE SUSKILUSIOS „GELDOS”
2. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
3. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
4. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
5. N.Venckienė: Jie teisia, o aš vaidinu, kad tikiu
6. Globaliame pasaulyje nekorektiška vadintis lietuviu
7. Laukėt, kad Dulkys virusą patvarkytų?
8. Didina pensijas, o jos vis nekyla (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
9. Trečias bandymas padaryti V.Landsbergį... prezidentu
10. O.Strikulienė: KAPITOLIJAUS ŠTURMĄ INICIJAVO NE TRAMPAS
11. O jeigu karas?
12. Policijos veteranai užsigeidė privilegijų
13. Vitas TOMKUS: RINKTI AR NERINKTI?
14. Vakarams bus labai blogai, Lietuvai - tik blogai
15. Zigmas Vaišvila: Siaubiamiškio pasaka Nr.2 („Siaubiamiškio pasakų kūrėjas ir jo alaviniai kareivėliai")
16. Užkalti karstai kelia dar daugiau įtarimų (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
17. Lengviau sukurti vakciną nuo Covid-19, nei ištirti bylą (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
18. Ką atnešė Žiurkės metai
19. 2020-ieji - ne tik pandemijos metai
20. Algimantas RUSTEIKA: atėjo numirėlių metas
21. Koronaafera 3. Globali psichozė mistikos fone
22. „Swedbank“ siekia sužlugdyti sanatoriją?
23. Ko verta patvirtinta naujosios Vyriausybės programa
24. Rašytojas Rimantas Povilas Vanagas: Ir žirnis šaukė: aš globalus, aš globalus!
25. Nevisavertiškumo kompleksas

Dienos klausimas

Ar jūsų savivaldybė pakankamai rūpinasi judėjimo zonų priežiūra - sniego valymu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar savaitgalį pasidžiaugėte gausiu iškritusiu sniegu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-20 -18 C

-17 -16 C

 

-10 C

-13 -11 C

-10 -7 C

 

-12 -8 C

0-2 m/s

0-3 m/s

 

0-5 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.2124 PLN - 4.5379
RUB - 89.0900 CHF - 1.0805
GBP - 0.8894 NOK - 10.3108

Nuorodos