respublika.lt
 

Europa pamiršo, su kuo turi reikalų - straipsnio komentarai:

 • <Jono pamąstymui> 2019 birželio mėn. 27 d. 16:01:31

  Jei tik taip sugebi mąstyti-mastyk toliau sau, o nerašyk komentarus. Matosi kas tu per tipas-šlykštus

 • Aldona 2019 birželio mėn. 27 d. 15:52:23

  Straipsnis gana teisingai parašytas-bet kur gavot tokią Putino nuotrauką? Ką jau ir Respublika eina kažkur tai, ką tuo norima parodyti, kad biedni geresnės nuotraukos neradot-o Ukrainos delegatai elgėsi taip, kaip nederėtų elgtis valstybės deleguotiems žmonėms-prasivardžiuoti, rekauti-tik apie tai neparašėt

 • Komediantai 2019 birželio mėn. 27 d. 09:55:24

  Linas Retransliatorius ...

 • Tam žlobam rašinio autoriui > 2019 birželio mėn. 26 d. 13:22:06

  Apie kokią tarptautinę Europos Tarybos (ET) organizaciją ir apie kokį ET vieną iš pagrindinių tikslų - "garantuoti Europos piliečių orumą" - sapalioja skiltininkas Misevičius? Nejaugi jis toks žlobas, kad nežino ar apsimeta tokiu, kad ET kaip Europos politinė organizacija (bet ne tarptautinė organizacija) įsteigta Londone komunistų-revizionistų (dabartiniai neokomunistai) 1949 m. gegužės 5 d., o jos būstinė įkurta Strasbure (Prancūzija). Šios organizacijos ideologinis tėvas, jos garbės prezidentas, masonas, austras Richard Nikolaus Coudenhove-Kalergi bei Italijos komunistų lyderis Alberto Spinelli. Šiuo metu ET turi 47 nares, tarp jų yra visos dabartinės Europos Sąjungos narės bei dauguma kitų Europos kontinento valstybių, kurias atstovauja jų vyriausybių deleguoti paprastai užsienio reikalų ministrai. O apie kokius Europos piliečius (jų nėra) sapalioja rašinio autorius, težino tik dievas ar šėtonas. Jeigu omenyje turima Europos Sąjungos piliečiai, tuomet kodėl tik jų orumą gina ET?

 • seni, 2019 birželio mėn. 26 d. 13:15:20

  kiek tau moka už komentarus?

 • senis 2019 birželio mėn. 26 d. 13:12:02

  nustokim kliedet apie Ukrainos Kryma. Kai Chrusciovas padovanojo Kryma Ukrainai, ta Ukraina buvo sudetine TSRS dalis. Ne Donbasas saudo i vaikus gyvenancius Kijeve. I vaikus Donbase saudo Kijevo fasistai banderovcai. Ant Rusijos ivairiausias nesamones varo JAV penkta kolona isikurusi pabaltijyje ir Lenkijoje, dabar ir Gruzijoje. Normalus Europos zmones supranta, kad be Rusijos Europa yra silpna ir niekam nereikalinga. Ne Rusija reikia est, reikia varyt is Europos pindosus su visomis pindosu kolonomis.

 • Niekada 2019 birželio mėn. 26 d. 13:04:44

  nebuvo tokios valstybes Ukraina. ir ateityje nebus. Tik laiko klausimas kada ta teritoriją pasidalins kaimynai. Kojala skaityt istoriją.

 • Nuomonė 2019 birželio mėn. 26 d. 12:45:06

  Labai nevykusios to Kojalos įžvalgos ! Kodėl Lietuvos žiniasklaida ir visi politologai iškraipo Gruzijos pavadinimą? ES TV ir pasaulinis transliuotojas BBC vadina Gruzija ( Georgia ) . P. S. Tai "nustebino" ES ,kad ukrainiečiai paliko posėdį ? ! Tegu susitvarko savo namuose ! Išsirinko klouną ,lai ir džiaugiasi !

 • WHO#AM#I 2019 birželio mėn. 26 d. 12:29:26

  dvaro "politologams" disonansas. kritikuot eurobiurokratijos negali, girt dėl Rusijos priėmimo į EPTA irgi. reiks kažkaip visą šitą sučiaumot, ber argi pirmiena :)

 • Ona 2019 birželio mėn. 26 d. 11:56:50

  Menkindami kitus,šiuo atveju Rusiją,patys virstame atmatomis ir nuolat skalijančia mažuma.Gėda žiūrėti į Ukrainos :delegatų" chamizmą,elementarios kultūros nebuvimą.Tai tauta be padorių atstovų.O juk jos žlugimas prasidėjo RS pirmininkaujant Lietuvai.Nesutiko Vilniuje Janukovičius su Merkel,Grybauskaitės spaudimu ir Ukraina,kaip valstybė,žlugo.Prezidentu tapo juokdarys,o oligarchai ir nusikaltėliai toliau ją niokoja.

 • zm 2019 birželio mėn. 26 d. 11:38:06

  "pablogėjo santykiai su Sakartvelu" - čia rusai kalti, kad buvo pakviesti, o paskui išvaryti ? Kojala, galvą turi, galvok - nei dujų vagys, nei cchinvalio šturmatoriai Europoje už akių neturi reitingo, tik kai norima krimstelėti Rusijai, tos šalys praverčia. Ar dabar aišku, patarėjau ?

 • Manau 2019 birželio mėn. 26 d. 11:31:53

  kad Europos išsivysčiusios valstybės suprato,kad Rusija yra galinga valstybė, su kuria negalima nesiskaityti. Ukrainą pakankamai stipriai suniokojo vakarai, atvedę į valdžią dar labiau plėšrius oligarchus. Ir matyt daugumai labai paranku, nes ,atrodo, niekam neberūpi vidinis ,pilietinis karas Ukrainos valstybės viduje. Matomai tai ir yra pagrindinis siekis, kad nuolat rusentų priešprieša su Rusija. Tam yra pagrindas plėsti ginkluotę, naikinti Rusiją iš vidaus. Iš tų neramumų Ukrainoje kai kam eina šimtamilijoninis pelnas į kišenes. Bet ,atrodo, prasiskaičiuota. Rusija turi stuburą. Jie dabar puikiai supranta kas yra kas, ir kas ko siekia.

 • kodel 2019 birželio mėn. 26 d. 11:31:25

  liliputines valstybeles nori diktuoti savo salygas.Matyt Grybauskaites sukis rusai puola dar ilgai skambes lietuviu pipose

 • Ieva 2019 birželio mėn. 26 d. 11:14:08

  Nelabai aiški ta Rusijos padėtis Europoje. Jei ji buvo eliminuota, įnašų nemokėjo ir neturėjo jokios galios, kodėl tai nesijaučia tiesiogiai. Žmonių kasdienybės lygmenyje? Ar neturėtų jaustis tokie pokyčiai? O ir kaip įmanoma nematyti ir nepastebėti tokios šalies? Juk ji ne nykštukas. Ji didžiulis dvaras šalia daug kartų mažesnės Europos trobelės?.. Tad apie ką tada kalbame?... Apie kokį tokio milžino eliminavimą? Tokios Gordėjos (tai rusų tradicinis, senovinis moters vardas)? Ir kaip ji galėtų prarasti savo fizinį kūną ir veidą būdama tokių įspūdingų gabaritų ir tokio įspūdingo (beje, labai dailaus) veido... Aš to tikrai nenorėčiau. Man gražus ir jos dydis, ir jos grožis (jei politiką įmanoma būtų palikti nuošalėje).

 • geras klausimas 2019 birželio mėn. 26 d. 10:55:17

  nu jo... 2019 birželio mėn. 26 d. 09:12:16 ...zmogaus teises...gal kas zino kur dabar Paleckis...

 • A_T 2019 birželio mėn. 26 d. 10:52:12

  Jei taip nuolaidžiaujama Rusijai... tai baisu (net labai baisu) gyventi buferinėj zonoj. Juk nei jankiai, nei euroidijotai nesiųs savo karių kloti galvas už kažkokius ubagus baltus. Kiekvienas už save... Laikas uzmiršti 5 nato punktą ir gyventi pagal savo protą. Briuselio kopūstai nustukeno baltus. Faktas.

 • Kad mes patys 2019 birželio mėn. 26 d. 10:48:22

  pamirsome smetonines parduotas vasaras,kaip "po zemes banko globa slinko krizes laikas",kaip brolis broli zude del ezios,kaip tevas sunui palikdavo vienintelius batus ir susigrazinome ta geri sau ir savo vaikams... Tai ko stebetis is kitu!?

 • ^ 2019 birželio mėn. 26 d. 10:47:49

  Kara pries Rusija pradejo JAV ir ju vasalai ES, Rusijai tenka tik gintis. Kojala matyt turi seimininkus is Vasingtono, todel is sio veikejo tiesos neisgirsite.

 • taigi 2019 birželio mėn. 26 d. 10:15:24

  Berlyno komunistai tiesia antrą vamzdį Kremliun, o jūs čia laukiat demokratijos iš Vakarų. Štazi ir kgb - vieno medžio vaisiai. Visi europiečiai tik apgauti nabagai ir tiek. Tuoj sugrūs visus į JEV, tada susivienys nuo Lisabonos iki Kamčiatkos ir liksit visi su nosim, jums aiškins, kad tik taip galima išlikti. Kažkada irgi taip šnekėjo "Lietuva grobikų jau nebijo, budriai ją saugo milžino jėga". Va, jus ir saugos.

 • Rs 2019 birželio mėn. 26 d. 10:10:59

  A pagal kieno muzika dainuoja Kojala ?

 • Vytas 2019 birželio mėn. 26 d. 10:01:58

  Nei vienas klausimas Europoje nebus išspręstas be rusų. Ukraina savo problemų su kokiu Makronu irgi neišspręs. Tik su rusais ir net be rusų (jei tik panorės) .Lietuvos kišimasis į kitų šalių reikalus yra gėdingas tarptautinės teisės pažeidimas darantis mus kvailiais visoje ES ir pasaulyje. . Tarptautinės teisės nepaiso tik kiaulės jankiai ir kokia Saudo Arabija. Taip buvo su Čečėnija , Gruzija , dabar su Ukrainos vagimis ir žudikais. Visišką grybo užsienio politikos fiasko rodo visi įvykiai. Nėra ir ko norėti.Viską ką darė Magnolija buvo rusams į naudą.....

 • Europa nepamiršo 2019 birželio mėn. 26 d. 09:59:31

  Europos politikai patys kairėja, o tada ir Putinas ne toks baisus.

 • Žemaičiui 2019 birželio mėn. 26 d. 09:53:10

  Ar visi žemaičiai taip nusišneka į lankas ir dar didžiosiomis raidėmis, ar tik jūs, padaręs nemažą ,,gramą" ?

 • onte 2019 birželio mėn. 26 d. 09:37:41

  taip jankiai viso pasaulio agresorius, lailkas jau tai suprast.

 • Išėjęs, nebegrįžk 2019 birželio mėn. 26 d. 09:34:02

  Kam rusams reikia lysti, kad po kurio laiko vėl reikėų išeiti. Europai reikalingi rusų milijonai, o ne jų balsas. O tada ką ten veikti rusams - trolinti ukrainiečius ir sakartvelus !

 • nu jo... 2019 birželio mėn. 26 d. 09:12:16

  ...zmogaus teises...gal kas zino kur dabar Paleckis...

 • Na 2019 birželio mėn. 26 d. 08:36:58

  Ir Hitleris europai atrode kvailas reksnys ir nepavojingas .O po to pasaulis pamate tikra sio monstro veida .Taip ir Putinas lyg neuzauga hitleris apsimeta nekaltu avineliu. Kiek dar kartu europa uzmins ant to pacio greblio ?

 • aha avele Džoili, 2019 birželio mėn. 26 d. 08:33:04

  tu atsargiau ant to Pupkos, nes tikrovėje jis yra savas vakarams žmogus, kuris Rusiją įkiš vėl į ši...ą, kad Eurožydijos teismas ir toliau galėtų dėti milijardines baudas.

 • ISMINTINGI 2019 birželio mėn. 26 d. 08:28:17

  ZMONES visados jiems pavesta darba atlieka puikiai.....Nejaugi prezidentas V.Putinas paemes dvimetri sieksni turetu isdalint Rusijos teritorijas pasaulio idiotams,vagims,sukciams ir reksniams.Su ubago ir aklo reksnio logika bus prieitas liepto galas....jis nulus ir bus ku-ku.....

 • Jono pamąstymai 2019 birželio mėn. 26 d. 08:23:31

  Jei net mongolai, jojantys ant arklių, vakarus pasiekė, tai šiais laikais euroazijatas putė iš Kremliaus juos apsiusioti- vieni niekai. Na vokiška bobutę dar galima suprasti. Gal koks nors Vokietijos okupantas- euroazijatas rusas išprievartavo jos motiną, tačiau buvo geras rusas, nes paliko gyva, todėl putei ji ir jaučia sentimentus? Tačiau kaip suprasti mokrą oną?

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PERGALĖ: geriausias Lietuvos smiginio žaidėjas Darius Labanauskas PDC pasaulio smiginio čempionate 3:0 nugalėjo anglą Matthew Edgarą.
 • KELIAI: šeštadienio pavakarę vakarinėje šalies dalyje pagrindinių kelių dangos daugiausia buvo šlapios dėl silpno lietaus.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
VZ LOGO 4

Dienos klausimas

Ar esate prietaringas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, ar prekybos centrai turėtų dirbti per Kalėdas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+2 +4 C

+1 +2 C

 

+1 +2 C

+3 +4 C

+4 +7 C

 

+5 +6 C

1-6 m/s

0-5 m/s

 

 0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1174 PLN - 4.2726
RUB - 69.9930 CHF - 1.0982
GBP - 0.8351 NOK - 10.0630