D.Trampas teigia, kad išrinktas JAV prezidentu jis prarado apie 5 mlrd. doleriųnuotraukos (2)

2019 rugpjūčio mėn. 14 d. 15:50:15 Perskaitė 656

Baltųjų rūmų šeimininkas Donaldas Trampas pareiškė, jog dėl to, kad buvo išrinktas JAV prezidentu, jis prarado apie 5 mlrd. dolerių. Tokia suma jis įvertino pajamas, kurių, jo nuomone, neteko, atsisakęs tęsti verslininko karjerą, taip pat išlaidas advokatams dėl prieš jį paduotų ieškinių.

 

„Tai (prezidentavimas) man, ko gera, atsiėjo 3-5 mlrd. dolerių, - cituoja televizijos kanalas NBC D. Trampą. – Bet man vis tiek, man tai nerūpi“. Jis dar kartą pabrėžė ketinąs siekti antros kadencijos.

„Tai, kad aš esu prezidentas, man labai brangiai atsieina“, - tikino D. Trampas. Amerikos prezidentas skundėsi daug išleidžiąs advokatams, nes jo oponentai, pasak Baltųjų rūmų šeimininko, „kasdien“ paduoda jį į teismą.

NBC pažymi, jog D. Trampo pareiškimų apie sumas, kurias jis esą praranda dėl savo išrinkimo prezidentu, neįmanoma patikrinti. JAV administracijos vadovas anksčiau ne kartą teigė, kad jo turtas viršija 10 mlrd. dolerių. Kovo mėnesį žurnalo „Forbes“ paskelbtas reitingas rodo, kad bendra D. Trampo aktyvų vertė – maždaug 3,1 mlrd. dolerių.

Per 2016 metų rinkimų kampaniją D. Trampas žadėjo paskelbti savo mokesčių deklaracijas, bet to taip ir nepadarė.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net