respublika.lt

D.Trampas keičia JAV izoliacionizmo politiką - straipsnio komentarai:

 • Mes Jėga 2020 rugpjūčio mėn. 11 d. 13:12:46

  Mūsų draugas - Prezidentas D.Trump'as. Jį ir palaikome.

  0 1
 • genialu 2020 rugpjūčio mėn. 10 d. 12:46:38

  "Turime suvokti, kad prie mūsų artėja nestabilumo teritorija ir labai tikėtina, kad vėliau A.Lukašenkos laikus tiek mes, tiek patys baltarusiai prisimins kaip galimybių ir stabilumo laikotarpį. Ir nereikia čia kišti Astravo elektrinės. Ji atsirado dėl lietuvių politikų arogancijos ir gebėjimų trūkumo. Vieni žulikai sunaikino Visagino atominę, kiti nepadarė nieko, kad Lietuva liktų atomine valstybe. Dabartiniai teiginiai, kad Astravas - spaudimo Lietuvai priemonė - ne kas kita, kaip bandymai nusiplauti asmeninę atsakomybę, o tikėtis, kad spiegimu galima pakeisti baltarusių nuostatas, kvaila." 100 proc tiesa

  3 0
 • Chabadas chazaras 2020 rugpjūčio mėn. 10 d. 07:53:12

  Sorošinei globalistinei kabalos sektai kuri yra Amerikos demonokratų nusikalstama gauja yra nepakeliui

  1 0
 • Lietuvis 2020 rugpjūčio mėn. 10 d. 04:24:34

  Linkim Trampui pergalės lapkričio mėnesį.

  4 0
 • As 2020 rugpjūčio mėn. 09 d. 23:49:26

  O prisimins baltarusiai kazkada savo BACKA kaip sventaji. Ir ramybe,sauguma,stabiluma salyje...Jei kas, ten bus baisiau negu maidane..baltarusai TAIKI Tauta

  0 0
 • Karys 2020 rugpjūčio mėn. 09 d. 21:00:53

  Žmonės rašo kad Grybauskaitė KGB majore! Ar tiesa?tai ką tada už milijardus daro VSD?reiškiasi Lietuvos armija buvo pavaldi KGB majorei?nu beprotnamis!

  9 1
 • aha>>>senis 2020 rugpjūčio mėn. 09 d. 19:28:13

  ....ziurek atsargaiai nes sikinyke gali koks kgs-tas ysitraukt y vidu ....ir kai miegi lempa yjung ramiau miegosi

  1 1
 • senis 2020 rugpjūčio mėn. 09 d. 18:06:28

  amerikieciai mus vadina draugais? Dar Kisindzeris yra pasakes: blogai buti Amerikos priesu, bet neduok Dieve tapti Amerikos draugu! Amerikieciai pusispiove ant Lietuvos iskart po 1990 metu. Ateme Mazeikiu NPG, visa tabako bizni, ir galybe visokiu geru dalyku. Dabar, tie pindosai, paverte Lietuva savo karine baze ir kovos su Rusija iki paskutinio lietuvio, elitas sidabrinius pasieme. Rusams pradeda dasilti, kad po 1990 metu, visa TSRS teritorija tapo kolonija, o atskiros kolonijos teritorijos gavo JAV rezidentus. Rusijai buvo paskirtas Putinas, galvijas, turejes saugoti TSRS valstybe, ja pardaves. Ukrainai dabaiginet buvo psskirtas Porosenko, Lietuvai KGB majore Grybauskaite-Magnolija. KGBistus skyre todel, kad ju visu labai idomios biografijos, jie ivykdys bet koki gosdepo isakyma. Putinas patvarke Sirija, Porosenkopatvarke Ukraina, Magnolija patvarke Lietuva. Rusai 70 metu isgyveno socialistineje sistemoje, daug amziu jie gyveno bendruomenini gyvenima, Putino fasizmas baigiasi.

  3 3
 • Kurgi ne-faktas?? 2020 rugpjūčio mėn. 09 d. 17:28:13

  Paaiškėjo? "Paaiškėjo"nebent rusų federaliniuose propogandinių pokalbių tok šou kanaluose,kur reikia kažkaip kapstytis iš Putino - Lukašenkos tarpusavio rietenų pasekmių.Tokie du partneriai,kurie vienas kitam reikalingi,bet vienas visą laiką turi laviruoti ir saugotis,kad kitas neprarytų, prieš tai uždusinęs broliškame glėbyje. Šimtas metų tai Ukrainai provokuoti ir mulkinti Batką,juolab,kad jų santykiai neblogi. Paaiškėjo tik tiek,kodėl ta " vagnerininkų operacija"buvo tokia butaforiškai parodomoji,kad prašyte prašėsi susekama -reikėjo pagąsdinti Batką,nes per paskutinį pokalbį Putinui su Batka susitarti nėjo visiškai ir liudininkai sako,kad jie vienas ant kito ištisai rėkė.Gerai,kad telefonu,o tai būt susimušę.Pasitelkė pagalbon ukrų bičus dėl konspiracijos. Ar galvojate,kad jie nevaro bendrų gešeftų?Bet pats Rosneftj vadas ir nenulaikė liežuvio. Dabar vėl bando derintis.Kas dėl pasimovimo,tai tamstelė pats pasimauni ant pezalų priedurniams,o paskui keli kažkam pretenzijas.

  2 4
 • faktai 2020 rugpjūčio mėn. 09 d. 16:29:56

  Paaiškėjo, kad 33 asmenų karinės grupuotės iš Rusijos sulaikymas Minske, yra Ukrainos slaptųjų tarnybų surengta provokacija, susimovusiam Butkevičiui belieka tik apgailėtinai patylėti.

  13 14
 • joooo 2020 rugpjūčio mėn. 08 d. 22:11:24

  batkos likimas kaip janukoviciaus...nu nebent jis cegevera

  4 18
 • yep>>>Kurgi ne 2020 rugpjūčio mėn. 08 d. 22:10:06

  toks kvailas komentatorius ir eiluciu autoriaus kaip tu.....

  10 15
 • Nustebino Butkevičiaus atvirumas! 2020 rugpjūčio mėn. 08 d. 20:49:51

  Organizavo paramą opozicijai... Užsienio valstybės siekia pasidalinti Baltarusijos resursus. Šiaip, šventa teisybė! Verks dar bsltarusiai susigundę vakarų žadama demokratija, oi verks.

  43 4
 • Kurgi ne 2020 rugpjūčio mėn. 08 d. 19:56:32

  Batka juos sėkmingai nunulino ir dabar chebrytė Batkai siūlo viską pamiršti ir vėl tartis.Vernysj,ja vsio proščiu. Na,bet Lukašenkai dabar rinkimai- užsiėmimas nervingas.Bet kremliniai,reik manyti,otnesutsia s ponimanijem ir palauks. O jūs ką pagalvojote? Ko gero,nieko-kam sunkiai vargintis galvoti,jei ir taip žinote,kad viskuo kalti jankiai ir liberastai.

  3 22
 • Kurgi ne 2020 rugpjūčio mėn. 08 d. 19:55:32

  Baidenas užsakė vagnerininkus per ukrų saugumo tarnybą? Hy hy.Šikarnaja versija pagal bukumą.Todėl,reik manyti, ją su džiaugsmu pasigavo ir RF kai kurie oficialūs asmenys.Kaip sako vienas blogeris,”gerai,kad Rusija turi Ukrainą,o Ukraina turi Rusiją. Visada galima nustumti vieniems ant kitų visokias kiaulystes.Grynai broliškai”. Versija gal kiek ir užgauli baltarusių KGB- jie jos šviesoje išrodo visiški idiotai. Bet,kiek žinių,spynelė atsirakina paprasčiau: rusų obnulionyšo kodlai labai maga sušlamšti Batką su visais holdingais ir neleisti to padaryti kitiems norintiems..Neveltui Batka varėsi pas Putiną prieš rinkimus.Bet Batka kategoriškai nesutiko su pateiktomis sąlygomis. Kadangi Ukrainoje sėdi visiems kam reikia gerai žinomas Putino kūmas,kuriam iš rankos lesa vietiniai nacikai - pravosekai, Batkai dėl nesukalbamumo Putinas prigrasino surengti Maidaną kaip Baltarusijoje- kūmas neleis sumeluoti.Na ir demonstratyviai drauge su juo atsiuntė Batkai grupelę tranzuotojų.

  0 26
 • V. Ladas 2020 rugpjūčio mėn. 08 d. 19:00:14

  Jei Sibiras ir Tolimieji Rytai bandytų atsijungti nuo Rusijos, kinai jiems padėtų, kad paskui prijungtų prie savo imperijos viena ar kita forma. O Rusijai, turinčiai tiek daug beveik neapgyvendintos teritorijos Kinijos pašonėje, reikėtų jungtis prie tų, kas prieš Kiniją ...

  12 9
 • Butkeviciaus "vingrybes" 2020 rugpjūčio mėn. 08 d. 18:58:31

  Juokas ima is sito saugumo analitiko. Kodel, tamsta nepaminejot, kad Baltarusijoje sulaikyti rusai yra Ukrainos provokacija su zelenskio ir parosenkos zinia. O uz ju stovi ir uzsakovai - baideno dempartijos atstovai. Sena svajone - sukelti maidana Baltarusijoje, o paskui viska sunaikinti, isvogti ir galu gale priarteti prie Rusijos. Kaip sake rusofobas Z.Bzezinskis: - "Naujoji pasaulio tvarka bus kuriama pries Rusija, ant Rusijos griuvesiu ir Rusijos saskaita". Lygiai, tas pats ir su Chabarovsu. Rusijos liberastai oligarchai ir uzsienio spec. tarnybos, nagaili lesu, kad kelti chaosa salyje. Ypac po konstitucijos, kuri prikirpo ju siknas.

  32 19
 • Draugas 2020 rugpjūčio mėn. 08 d. 17:34:25

  Audriaus!!ar galit kada atsakyti atsakyti liaudžiai kiek milijardų nuo Ignalinos a e uždarymo iki šiol isvogta ir turbūt toliau vagiama!ir apie Mažeikių nafta taip pat

  48 2
 • 0 2020 rugpjūčio mėn. 08 d. 17:00:13

  Mus gazdina rusijos gresme ir tvirtina kad mus apgins amerikonai ,mes nesame ta strategiskai svarbi teritorija del kurios pasiryze amerikoniukai mirti . Jankei jau isvis nieko negali ,jie net maziuka KIMUKA nesiryzo kabinti ,KIMUKAs tik 25 milijonus zmoniu turi ,o kaip grazei pastate y vieta amerikonus .Galvokim lietuvei .....galvokim savo galva.

  30 5
 • Silva 2020 rugpjūčio mėn. 08 d. 16:44:39

  Klausymas,ką gero padarė mums jankiai,pardavė prieš 30-50 pagamintą karinę techniką,amuniciją ir dar turim penėt už sunkiai uždirbtus pinigėlius,jiems ne tik poligonų reikia,bet ir visą pramogų infrastruktūrą.Pataikauji jankiams,tiek Grybauskaitei su Karobliu ir puolat kinus(ne tiesiogine prasme).Toliau panašiai išdėstei,tik priminsiu,kas dėl Karabacho, tiek Turkija irRusija suinteresuotos.

  27 11
 • kaimynėliai 2020 rugpjūčio mėn. 08 d. 16:33:43

  Užuot padėję Baltarusijai laikytis prieš Rusiją, mūsų politikieriai su senoliu "Dėdule" žaidžia konservų rinkiminės kampanijos mediniu antiastraviniu arkliuku. Bevelyčiau dar vieną Lukošenkos kadenciją, nes labai jau keistai ta moteris iššoko iš kažkur ir įtartinai lipšni

  36 2
 • ,,,dar 2000 aisiais ..buvau pasamdytas organizuot rinkimus pries Lukasenka,,,, 2020 rugpjūčio mėn. 08 d. 15:24:14

  mano ir padeeju uzdavinys buvo organizuot is keliu opozicijos grupuociu -kandidata y prezidentus vietoj lukasenkos,,,,, bet kadangi JAV norejo vieno kandidato, o ...Rusijos lyberastines gaujos ir baltarusijos opozicija kito kandidato nepavykos suderint ,,, manau toliau jau seke antra ,,,kvietimas,,, sio provokatoriaus y ukraina kur jam pavyko prastumt jankiu statytiny Porosionka ir suoorganizuot skerdynes maidaune , kur iki siol visi maudosi fekalijose ir kraujyje.....

  37 16
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • BANKAS: „Luminor“ teiks paskolas žemės ūkiui su valstybės garantija.
 • APSIDRAUSTI: COVID-19 draudimu siūloma ir įmonėms, ir gyventojams.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar artimiausiu metu ketinate keisti darbą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar palaikote pilietinius, ekologinius sukilimus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+10 +11C

+18 +11 C

 

+7 +9 C

 +17 +18 C

+18 +20 C

 

+16 +18 C

0-5 m/s

0-3 m/s

 

0-1 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1797 PLN - 4.4579
RUB - 88.6075 CHF - 1.0742
GBP - 0.9153 NOK - 10.7238

Nuorodos