respublika.lt

D.Trampas JAV tampa per daug pavojingas - straipsnio komentarai:

 • K
  Kazys 2021 sausio 17 11:36:18

  Baladokit ką norit, matyt ne už dyką, bet labiausiai Trampas mielas yra ir buvo Putinui, kuris tikrai negaunančių paskatinimų lietuvių nėra draugas ir su pergale Baideną pasveikino paskutinis! O yra pasakyta : mano draugo priešas yra ir man priešas ir priešingai....Nebūkim veidmainias, dargi už pinigus...

  1 3
  Atsakyti
 • A
  Arvydelis 2021 sausio 16 19:22:18

  Koks dar teismas. Jis faktinis Amerikos valdovas. Tai jis turi teisti

  3 1
  Atsakyti
 • ž
  žmogiškasis veiksnys 2021 sausio 16 16:30:03

  Pinigai yra prekių ir paslaugų apsikeitimo priemonė. Taip pat jie veikia kaip ir paskatinimas. Pinigų pagalba galima skatinti į bet kurią pusę. Už įdėtas pastangas turi būti adekvatūs atsilyginimas, nei perdėtas nei numenkintas, kitaip darbo rinką išsigimsta. Visuomenės socializacija tempia darbo našumą žemyn, o tuo pačiu ir pragyvenimo lygį. Neadekvataus praturtėjimo galimybės sukuria monopolijas, kurios natūraliai pradeda iškreipti darbo rinką. Kad išvengti maištų, prasideda visuomenės socializacija kuri galiausiai privalo virsti diktatūra tam, kad išlaikyti visuomenę. Diktatūros formų gali būti visokių, bet neabejotinai suvalgančių neparankiąją dalį monopolijų, ar net ir pačioms virstant monopolijomis. Pvz. ; KLR KP. Tikiuosi pavyko išdėstyti esmę, jei ne tai nepykit, ne komentaruose tokius dalykus sudėlioti.

  1 3
  Atsakyti
 • ž
  žmogiškasis veiksnys 2021 sausio 16 15:59:09

  Perversmas kai vyksta dešimtmečiais, šliaužia tis perversmas. 2016 amerikiečiai, po 8 metų bardako valdymo išsirinko kitokią kryptį, kas labai nepatiko nomenklatūros nuosėdoms. Tam, kad grąžinti slenkantį perversmą į savo vėžias nomenklatūrai teko praverti pandoros skrynią, mat įprastų priemonių nebepakako augant neįtikėtinam prezidento populiarumui. Tam, kad numalšinti pasipriešinimą, jie privalės imtis represijų. Tik. Susidoroję su oponentais jie kibs į atlapus viens kitam. Pirmieji kris respublikonai kaip dilpniaudioji nomenklatūros grandis. Ateis eilė ir daliai ne tokių radikalių "demokratų". Laimės įžūliausi. Paleidus gaivalą, sunku jį grąžinti atgal. Kiti dalyviai, monopolijos. Jos suinteresuotos viduriniosios klasės panaikinimo, bet seno raugo monopolininkai turėjo daugiau patirties per pirmtakų perduotas žinias kaip veikia ekonominiai ir socialiniai dėsniai. Naujai iškepti IT monopolininkai, viso labo diletantai tokio lygio žaidime ir jie bus suvalgyti savo pačių kūrinių.

  1 1
  Atsakyti
 • Ū
  Ūkininkas 2021 sausio 16 12:07:53

  Kodėl tuos žydus ten renka?Jei laimėjo D.Trumpas ,kodėl to neįrodo.Juodas juokas ima, prezidentas bejėgis,niekas neklauso.Tai kaip tada gali būti prezidentu,?Nori jėga užimti pareigas.Arba man patinka, noriu ir būsiu ir tik aš tinku šitoms pareigoms.Tipo Lukošenka, ar Putinas.

  2 7
  Atsakyti
 • A
  Arvydas D. 2021 sausio 16 11:57:48

  Dėmesio.Teko būti svečiuose Floridoje,Vestpalmbičio mieste,pas Respublikonų partijos narį,lietuvį.Jo informacijos apie Amerikos rinkimus esmė - Amerikos Demokratai yra žydų valdoma organizacija,Respublikonai yra ne žydai.Lietuvoje visi politologai bijo minėti žydus,kurių įtaka yra milžiniška.Toks nutylėjimas ledžia pasaulinei žydų sektai nepastebimai drumsti vandenį .

  7 4
  Atsakyti
 • >
  > 09:34:54 2021 sausio 16 10:22:25

  esme yra parodyti pasauliui ant kiek amerikonas supuves. jis viena pila savo vasalam ir bando iteigti savo "demokratija" kitam pasauliui, o visai kitaip elgiasi kaip jam reikia. jau nekalbu ka jie dare ir daro su kitu pasauliu kuriu jankiai visai neskaito ir Trumpui tas issprudo kai jis ivardino, kad "visi kiti yra meslo gabalai" neverti demesio. ir taip buvo visada, tik anksciau to nesimate, ne amerikonas buvo paskendes gerbuvi uz svetima saskaita. ar gali sulyginti skaicius kad po karo jankis turejo apie 60 proc. pasaulio BVP, o dabar tik vos belike 17-18 proc. ir toliau mazeja. amerikono apetitas ir honoras tai per ta laika tikrai nesumazejo. o kas jam "padejo" prie tokio gyvenimo prieiti, po Klintono valdymo kai jankiai buvo ant visu padeje, tai manau niekas neabejoja, nes jankiu elitas kiekvienu atveju rekia kad tai rusai rusai rusai ir nesenai N. Pelosi isteriskai reke, kad rusas mus vagis ir zulikus bando pries visa pasauli nurengti ir parodyti kokie mes sudziai..

  2 9
  Atsakyti
 • t
  tesinys 9:27:47 2021 sausio 16 09:52:53

  atsirado jankiu ir ju vasalu supratimas kad meska dar tik pabudo ir dabar jau isejo "pasistiprinti":) o kad kam neklltu abejoniu tai cia tik faktai:niekas taip nemusa jankiu "pasaulio policininko" prestizo kaip viesai nuo savo seno "prieteliaus" "sudraskytos ekonomikos" pasak obamkos bardako ar "benzo kolonkes" pasak to pacio ruso Vietname numusto lakuno kiauragalvio McCcaino, kaip gauti per ausi, ka jankiai po Miuncheno 2007 Putino pastabos jaucia ant savo kailio Gruzija, Ukraina ir Krymas Sirija Venesuela.o kad jankis visai neatsipalaiduotu su savo zaliu s.kpopieriu ir nepasijustu cezariu is jo atiminejama rinka Nord Stream 1-2 nes kaip ne kaip kapitalizme gyvenam kas geriau moka tam ir soka.o cia ir finalas kai pas jankius rusas su kinu ismuse is po koju ekonomika ir ginkluote jankiu medziokles plotai labai sumazejo todel jankiam beliko tik tarp saves lovi dalintis ka mes ir matome kai jankis jankiui kimba i gerkle ir dusina del vis mazejancio lovio turinio kuris ir toliau mazes

  3 10
  Atsakyti
 • T
  To... nu ir kaip cia pamirsi seneli Lenina 2021 sausio 16 09:34:54

  Visai nusikliedėjai...ar Putinas užblokavo Trampą ? Galvok ką rašai.Tau matyt Putinas po lova palindo :) Juokdarys.

  16 0
  Atsakyti
 • n
  nu ir kaip cia pamirsi seneli Lenina 2021 sausio 16 09:27:47

  kad " imperializmas yra auksciausia kapitalizmo stadija" ir veda prie socialistines revoliucijos. o dabar pabandysiu tumpai padestyti, kame cia kampas, kad jankiai taip nusirito. gi subyrejus TSRS jankiai pasijuto viespaciais ir jau net neslepdami viesai deklaravo kad "pax amerikana" nuo siol bus pasauline tvarka ir visiem privaloma. bet kadangi jankiai pagal savo istorija tai pasaulio valkatos ir zulikai tai kur jiems pasaulio istorija zinoti jie gi mokykloj tik apie amerike mokinasi nes jiems holivudas i galva kala kad tai tukstantmeciam atejusi imperija ar ne panasu i naci seneli Adolfa ir jo pabaiga.jie net baisiausiam sapne negalejo susapnuoti koki plana chuligana jiems yra paruoses Putinas kai po 2007 Miuncheno kalbos jis pasake, kad taip nebus kad amerikonas bus pasaulio bamba. tada atsirado BRICS, kad jankius skandinti ekonomikoje buvo pirma pastaba jankiam Gruzijoje, kad dantu nesiep ir svetimo neliesk, o is cia duota suprasti, kad nuo siol teks deretis ir ka mes matome :))

  4 12
  Atsakyti
 • Z
  Z 2021 sausio 16 08:50:09

  Pasiute ir apsiputoje šunys puola kaip išprotėje

  4 0
  Atsakyti
 • G
  Gal Trampas buvo teisus 2021 sausio 16 01:05:34

  Stengdamasis kad perteklines karantino priemones nesulugdytu Jav ekonomikos ir zmoniu pragyvenimo. Vyksta karas su koronavirusu, kazkaip reikia išsaugoti balansa ,pusiausvyra išsaugot daugiau gyvbiu irnesuzlugdyt ekonomikos. Kare visu neišsaugosi. Dali reikia paaukoti. Didieji vadai daro kas tikslinga ir neturi veršeliško gailescio. Aukoja zmoniu gyvybes jei situacija priverčia aukoti tas gyvybes. Šiuo atveju kare su koronavirusu. Ne pats virusas klupdo pasauli o perteklines karantino priemones bandant ekonominio žlugimo kaina išsaugoti kuo daugiau gyvybiu. Virusa vistiek pasiims visas gyvybes kamjis užprogramuotas pasiimti. Nepades ilgam jokie karantinai. Ir teks ismokt gyvent normaliai nezlugdant ekonomikos, atiduoti virusui zmones ka virusas vistiek numarins. Teks išmokt daug metu gyvent šalia mirčiu nuo korona viruso . Kritusius kare šiame laidoti ir gyvent toliau, be zlugdančiu karantinu.

  4 0
  Atsakyti
 • E
  Edis 2021 sausio 15 23:34:16

  Net Amerikoj negali ramiai gyventi ... .

  4 0
  Atsakyti
 • K
  Kalėjimas Baidenui 2021 sausio 15 22:32:26

  šiandien D.Trampas paviešino įslaptintus dokumentus, kurių pagalba bus susemta visa šita iki kaulų smegenų korumpuota ir nusikaltėliška demokratų šutvė

  14 1
  Atsakyti
 • R
  Ryta 2021 sausio 15 22:14:59

  Tas pats ir lietuvo, tik čia gubernatorių nėra. O šeip ir merai tiesiog žudo savo verslinkus. Viskas vienas pre vieno antika jau yra lietuvo. Dar šimtai tūkstančių Baltarusijos piliečių su savo pinigais ir verslais kelias gyvent y Lietuva, kiba jiems gyvent nusibodo. Na tegul gyvena lietuvo tie baltarusių rusai gi nesam nacionalistai. Suvakcinuos, o globalistai bankų sąskaitas ištuštino, gerai kad tu pinigu Lt paprasti piliečiai per daug neturi.

  1 2
  Atsakyti
 • V
  V 2021 sausio 15 17:52:45

  Nesuprantu, butkevičius arba meluoja, arba pats nesupranta. Taigi visi matėme, kad Trumpas puolė draudimais, muitais ir ribojimais Europos, Kanados ir Kinijos firmas ir ant butkevičiaus tai priešinga tarptautinių JAV korporacijų, tokių kaip Boeing, google ar kokiių aplle interesams? Butkevicius mus durniais laiko?

  11 13
  Atsakyti
 • F
  Faktas 2021 sausio 15 16:54:01

  Jungtinėse Valstijose intensyvėja ne tik dabartinio prezidento D.Trumpo ir jo šalininkų, bet ir tų, kurie išdrįso abejoti oficialia neseniai įvykusių riaušių Vašingtone versija, persekiojimai.

  17 3
  Atsakyti
 • T
  Taigi 2021 sausio 15 16:33:10

  Kad pavojingas, tai bet kuriom priemonem reikia su Trampu susidorot, kad daugiau nesibolotiruotu. Vienas prie vieno, del panasiu dalyku buvo pasitvarkyta ir su Paksu

  17 9
  Atsakyti
 • R
  Rita 2021 sausio 15 15:14:29

  Jos senai pavojingas , bet nutukusi valstybe nemate,cia kaip ES su rusais

  5 3
  Atsakyti
 • R
  Realybė 2021 sausio 15 12:18:43

  JAV Kongresas padarė esminę politinę klaidą, atsisakydamas vienodomis sąlygomis, vienodai dalyvaujant Respublikonų ir demokratų partijų atstovams, sukurti komisiją, kuri patikrintų balsavimo kokybę ginčijamose valstijose. Jei Kongresas sukurtų tokią komisiją, kuri svarstytų šį klausimą iš esmės ir tokio svarstymo pagrindu nuspręstų dėl balsavimo rezultatų pagrįstumo ginčijamose valstijose, tada būtų išnaudoti politiniai resursai rinkimų kokybei patikrinti kongreso lygiu. Tačiau kadangi šie ištekliai nebuvo paklausūs, JAV piliečių ir nepriklausomų stebėtojų abejonės ne tik nebuvo išsklaidytos, bet ir rimtai sustiprėjo. Susidarė įspūdis, kad Demokratų partijai yra daug svarbiau bet kokia kaina pasiekti pergalę. Demokratai dabar naudoja represinę mašiną tam, kad sunaikinti tuos kurie nepripažįsta rinkimus teisingai ir teisėtais. Laužo gyvenimus, persekioja, žudo, smurtauja prieš žmones kurie nesutinka su Demokratų autokratija ir priespauda. Spaudoje ir internete įvesta cenzūra.

  43 4
  Atsakyti
 • T
  ToA.Butkevičiui 2021 sausio 15 12:12:18

  Gal sakau nekomentuok tu USA vidaus ir užsienio politikos,čia ne tau,gal geriau užsiimk kokios tai gruzijos reikalais,jei ne NATO,tai mes seniai butume Rusijos "glebyje",o tavo Trumpa's nedaug truko,kad taip įvyktu,ir taip visus 4 metus,gal nori pakomentuoti vien tik Sirijos reikalus tas ligonis atsisakė net kurdus palaikyti,kurie visą ISIS patvarkė,NATO matai jam atgyventa organizacija.....vien žodžiu Trumpa's Putino žiurkė,nežinau kokius jis rusijos finansinis nusikaltelis turi kompromatus apie jį bet yra kaip yra,ir jeigu būtu jį išrinke sekančia kadencija,turbūt tu Butkevičiau jau stovetum Maskvos turguje su turkiškom šmutkėm

  9 45
  Atsakyti
 • s
  senais 2021 sausio 15 11:23:27

  laikais klintonas pasidulkino, tai pusę metų aiškinosi ar skelbti tą impičmentą ar kaip jis ten, paskiau dar kelis mėnesius nagrinėjo kol balsavo, o dabar viskas per porą dienų

  42 2
  Atsakyti
 • K
  Kaimietis 2021 sausio 15 11:15:19

  Ypac karantino budu naikinami verslai. Ir pas mus. Globalistu veikiama vyriausybe siauteja uzdraudimais zlugdydama versla. Tiesio uzdrausdama versla. Nera ribu uzdraudimams. Tame tarpe ir absurdiskiems. Galima teigti kad koronavirusas panaudojamas pertekliniem uzdraudimam su tikslu naikint versla ir zlugdyt zmoniu pragyvenima.

  43 4
  Atsakyti
 • S
  Studentas 2021 sausio 15 11:09:24

  Jis netampa! Jis visada ir buvo pavojingas ir yra..! Iskrypeliskai organizacijai laaabai nelengva!

  24 2
  Atsakyti
 • K
  Kurgi ne 2021 sausio 15 10:41:51

  Išsamus straipsnis apie politinę situaciją JAV bei Kapitolijaus šturmą, po kurio pasirodymo jo autorius A.Ilarionovas neteko darbo amerikonų “Cato” institute.Įvesti Google Поджог Рейхстага"-2021" arba nuoroda,jei neištrins aillarionov.livejournal.com/1215661.html Viskas sudėliota nuo iki. Labai rekomenduoju.

  20 0
  Atsakyti
 • O
  Oho 2021 sausio 15 10:11:36

  Žurnalistai tampa pavojingi visuomenei :))

  21 0
  Atsakyti
 • B
  Baidenas 2021 sausio 15 10:06:51

  tik statytinis.Pasaulis pamatė,kas dabar valdo ir tikrai bus kova.

  35 2
  Atsakyti
 • p
  pas jankius liudna nebus, prasideda Santa Barbaros naujas serialas 2021 sausio 15 09:59:02

  po inauguracijos nesvarbu, kad prieglusio diedelio Jono Bidono stogas kiek kiauras, jam primins, kaip ten jo sunelis + tevelis, po tevelio viceprezidento stogu varkes stumde ir pas kinus ir pas xaxolus. medziageles tai da..x.ja yra ir ji laukia savo laiko. o kas svarbiausia yra geras rezisierius, piktas ir pasiutes Trumpas, taip kad Bidonas gali ir nesulaukti kadencijos pabaigos, isimties tvarka jam parteicai pasiulys ir pritaikys Konstitucijos 25 straipsni, kaip nevisprociui ir senolis aprentas pampersu, nutaises durnelio abrozdeli tures uzleisti vieta Kamalai. ale idomiu cesu sulaukem vyzokeliai, kas galejo pagalvoti, kad amerikonas komedijas tokias kres ir dar nores kad ji po to kas rimtai skaitytu, tuos su..pis..tus kaubojus tik vakar nuo kumeles subines nulipusius ir kaip tycia i silta karvasudi...

  17 9
  Atsakyti
 • A
  2021 sausio 15 09:50:43

  Ku.kū.prezidente.kur.jūs.mes.jūsų.vaikai.pradėsim.krist.iš.bado

  7 1
  Atsakyti
 • S
  SOS 2021 sausio 15 09:13:49

  Pritariu Rimtautui ir papildau: milijardieriams priklauso taip pat šitie pavadinimai: Kraft, P&G, Kellogs, Cocacola, Pepsico, Unilever, Mars, Nestle, Johnson and Johnson. Aš neperku jų produkcijos, tikiuosi neperkate ir jūs!

  39 1
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar, Jūsų nuomone, judėjimo ribojimai dar turi būti taikomi?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar esate susipažinę su informacija apie Stambulo konvenciją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
2. Lietuvos banko puota maro metu
3. Vitas Tomkus: KRACHAS LIETUVAI!!! Su autoriaus trigrašiu. Plius įdomus video apie tai kas bus 2030m.
4. Policiją V.Landsbergiui iškvietusiam kauniečiui gresia kalėjimas
5. Tautos parašus rinkęs R.Grinevičius: Valdantieji jau pralaimėjo (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
6. LGBT propagandistai jau puola kunigus
7. Visuomenininkas Valdas VIŽINIS: Valstybė privatizuota. Laimė, jie dar nenusavino Tėvynės
8. Gintaras Furmanavičius: Į JO EKSCELENCIJOS SVEIKATĄ!
9. Karantino žala didesnė už naudą
10. Misija Seime - ginti idėją
11. Kompensacijos už vakcinas bus?
12. Nusikaltimas prieš Lietuvos žmones
13. Sugriuvęs gyvenimas Druskininkuose
14. Apklausos vaikams be tėvų žinios
15. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
16. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
17. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
18. Valdžios „durnumą“ apmokės mūsų vaikai
19. Šešėlinės Vyriausybės premjeras R.Karbauskis: Prakeiksmas valdančiuosius užgrius labai greitai
20. Taikos balandėliai nusipelnė premijų
21. Advokatas Jonas Ivoška: Mūsų Seimas renkamas neteisėta
22. V.Rakutis smerkiamas už istorinę tiesą
23. Reikalavimas valdžiai - nustoti gąsdinti
24. Kodėl slepiasi Ingrida Šimonytė? (Su Vito TOMKAUS trigrašiu)
25. Sudie, svajonių Amerika
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-2 -4 C

-5  -8 C

 

 -5 -6 C

-1 0 C

 0 +1 C

 

  +3  +4 C  

0-4 m/s

  0-2 m/s

 

0-3 m/s

       

Nuorodos