D.Trampas gali atsisakyti deportacijos planonuotraukos

2016 rugpjūčio 23 10:54:05 Perskaitė 561

Respublikonų partijos kandidatas rinkimuose į JAV prezidento postą Donaldas Trampas (Donald Trump) užsiminė, kad gali atsisakyti savo pasiūlymo deportuoti 11 mln. Jungtinėse Valstijose nelegaliai gyvenančių žmonių, skelbia BBC.

 

D. Trampo kampanijos vadybininkės Kelian Konvei (Kellyanne Conway) teigimu, deportacijos planas - kertinis D. Trampo kampanijos akmuo - dar nebuvo priimtas. Šiuos komentarus vadybininkė išsakė po to, kai žymus verslininkas D. Trampas susitiko su ispanakalbių patarėjų grupe.

Pirmadienį televizijos kanalui "Fox News" milijardierius sakė nekeičiantis plano visiškai, tačiau nori, kad jis būtų teisingas.

Nuo pat kampanijos pradžios D. Trampas laikėsi griežtos pozicijos imigracijos klausimu ir pasižadėjo sukurti "deportacijos jėgą" bei priversti meksikiečius sumokėti už didelės sienos JAV ir Meksikos pasienyje statybas.

Milijardieriui apklausose pagal populiarumą atsiliekant nuo Demokratų partijos kandidatės Hilari Klinton (Hillary Clinton), D. Trampas kreipėsi į juodaodžius ir lotynoamerikiečius, siekdamas pelnyti baltaodžių dirbančiųjų klasės rinkėjų paramą.

"Jis siekia užtikrinti, kad laikomės teisės aktų ir gerbiame darbo ieškančius amerikiečius, esame teisingi ir humaniški gyvenantiems tarp mūsų", - CNN sakė K. Konvei.

Paklausus, ar D. Trampas laikysis savo pozicijos dėl deportacijos plano, vadybininkė atsakė: "Dar turėsime nuspręsti".

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net