respublika.lt

D.Medvedevas: Rusijos ir JAV santykiai ir toliau išliks itin šalti - straipsnio komentarai:

 • K
  Kurgi ne 2021 sausio 18 12:54:32

  Tėtuši,na ko pats čia man atsirašinėji dar didesniu briedu,įvardindamas Kremliaus provalus visur ,kur tik sulenda,kaip grosmeisteriškas pergales ?Na,nebent jauti malonumą. Net durniausi kremliniai propagandonai jau nebevaro tokio buko briedo,nes žino kad ir pi..diožas turi būti su protu. Kitaip sukelia tik juoką. Kaip ir paties komentarai. Žinoma,tiems avinams,kuriems labai patinka pasakos apie nenugalimąjį ir visus patvarkantį Putiną,nuo kurio kalbų Miunchene jankiai iš baimės miršta kaip musės,galima tauzyrti dar ir ne tą. Juk taip gražu. RF jau seniai trečioji šalis,kuri tik vykdo tai,kas jai leidžiama ar kas suderinta. O leisti sau gali tik išpūsti žandus ir tėkšti pasipiktinimą,jei kas nepatinka.Na, arbą labai didelį pasipiktinimą.Ir greit kitaip nebus.O bus tik prasčiau.

  0 0
  Atsakyti
 • >
  > Kurgi ne 2021 sausio 17 14:07:07

  tu pradek protauti ir suprasti kad "damusti" fiziskai jankio nieks nesiruosia, nes pas janki kaip ne kaip 1-2 atomo arsenalas yra, bet is jankiu padaryti kas jiems ir priklauso, pagal ju amzeli ir visa ju raida, sukciu, vagiu ir zuliku, tai cia su kinu ir kitu jankiu "prieteliu" pagalba jau vyksta. o dabar paziurim kur rusas amerikona dure ir i faktus, senu neimkim korejos ir vietnamo ir rusu afganistano, o naujuju laiku gruzija, ukraina sirija venesuela kur jankiam rusas ju vieta parode ir cia tik izanga. Kuboje projektas ant dienu jau bus uzkurtas. ar mazai kaip pradziai ??? tik amerikonu gerbejai to prizpazinti niekaip negali kad kaip cia taip rusas su armoske ir balalaika, plikas basas su fufaike, amerikona duria. o del medvedevo ir chebrytes buk ramus, jam pensijos nieks neatims, o kad ji jau politiskai iskastravo, tai cia nereikia buti dideliu ekspertu, kad suprasti, kad jo ir jo chebrytes kortos visos mustos. pas rusus nuo liberastizmo yra Sputnik vakcina. jei neaisku dar :))

  0 9
  Atsakyti
 • K
  Kurgi ne 2021 sausio 17 11:06:14

  . Čia ne tokie nuėjo iki Berlyno ar Paryžiaus.Tokie sugeba tik vogti,nes Piterio tarpuvartėse nieko daugiau neišmoko. Negi dar neatsibodo kliedėti ir svajoti – negi ne sarmata taip durnai reikštis? Ir dar durninti kitus? Bet čia jau diagnozė: matyti tai,ką nori matyti,o ne tai kas yra.

  5 4
  Atsakyti
 • K
  Kurgi ne 2021 sausio 17 11:05:24

  “..jankynas per rusa ant revoliucijos sleknscio stovi…po to damusa…. ka mes ir matom ir zinom is visos jankiu ir rusu istorijos…. kas vyksta pas pindosus tai rusas jankiui duoda suprasti visam pasauliui girdint kad janki ir toliau "darys"tik dar nenori visai jankiu ir ju vasalu ant zemes nuleisti…aiskinu bukiem oponentam ZUK ir Seniui”- Tėtuši,jei čia kas ir bukas,tai pats ir esi.ir net ne bukas,o pamišėlis su psichopatine idėja fix dėl rusų pasaulinės įtakos.Pats tiki tuo ką čia paistai? Kada jau tie rusai damušė tuo jankius ir kur?Kad jankiai sudirbo TSRS,tai faktas.Rusai ,mat, dabar padarė JAV revoliuciją,tik dar, mat, geri kol kas ,todėl damuš neiškart,o po truputį.Ten nėra kam ir su kuo tų jankių damušinėti – priešingai,vizgina uodegą ir to paties Medvedevo klanas bando tartis su demokratais,kad išnešti sveiką kailį .Kada visi aktyvai ir interesas užsieniuose,damušinėti neišeina. Visos valstybės turi savo mafiją,tik rusų mafija turi savo valstybę.

  4 2
  Atsakyti
 • Š
  ŠALTA 2021 sausio 16 22:43:25

  Nes atėjo žiema.

  1 0
  Atsakyti
 • r
  realas 2021 sausio 16 22:37:08

  medviedevas susikrove turtu, prisitate rumu, dabar uzleido vieta kitam.

  0 6
  Atsakyti
 • >
  > Nam Tataram odin kui 2021 sausio 16 22:22:19

  nu tu ozio kanopa ir skaiciuoji, Ukrainos nieks neprarado, o kad banderos laikinai virsu paeme, tai vokietys irgi prie Maskvos buvo, o uzbaige rusas Berlyne. o dabar jei skaiciuoti moki, sumesk kiek tas xaliavciku respublikeliu tame tarpe ir pabaltijo kolxozas TSRS atsiejo palaikyti "daugyste" ir kaip dabar tas pats soc.lageris ir tie patys vengrai 1956 gave i kupra, o ir visi kiti bulgarai, o ir lenkai kaip ka.les staugia kad pasibaigs 2022 rusu duju tranzitas, vel dairosi i rusa. rusui susitvarkius savo tranzito kelius i vakarus, ka jis paskutiniu metu pagreitinta tvarka ir daro, kai kam teks letena ciulpti, o kaip zinia ubagu nieks nemegsta ir ne faktas, kad vokietys tokius ubagus ilgai islaikys. hansas pasiims sau darbo jega, o tokias gerokai patryntas baltijos merguzeles paleis per rankas, kaip ir priklauso stoties plastakem, nes kam jei hansui geriau zinoti tokiu nutrintu mergeliu verte...

  5 6
  Atsakyti
 • N
  Nam Tataram odin kui 2021 sausio 16 18:24:32

  Sposibo ruskomu narodu , kad pasirinkote V.Putin , kuris supriešino dvi rusakalbes skaitlingas tautas , dabar mums "Pribaltams" lengviau kvėpuoti , nors Ukrai sumokėjo 12 000 gyvybių , rusland gerokai susilpnėjo be Ukrainos. Dievas yra , nes be Dievo Putino kitas nepaskirtų. Dabar Rusija neturi:viso soc.lagerio : Lenkijos ,Čekoslovakijos ,Rumunijos ,Vengrijos , Bulgarijos .Kaukazo , Vidurinės Azijos , Baltijos valstybių. Sposibo durnomu ruskomu narodu dėl Putino.

  7 12
  Atsakyti
 • >
  > senis zukui 2021 sausio 16 17:37:45

  seni tu durnas ar kitus idijotais skaitai. rusas senai jau issipardaves visas FRS ir pasilikes tik virs 10 jardu ar dar maziau, nes prekybos apyvarta su jankiais tik 5 jardai, tai faktiskai jankiai rusams nulis kaip kaimo kromelis ir ju doleris n.*.i rusui nereikalingas jau, visa RF rezervas krepselis suformuotas taip, kad jankiai nei snukio savo negaletu prie rusu pinigu prikisti, jei cia kad megsta gasdinti Swift-o atjungimu, tai jau yra padarytas analogas tik dar nenori visai jankiu ir ju vasalu ant zemes nuleisti

  9 15
  Atsakyti
 • >
  > ZUK + senis zukui 2021 sausio 16 17:23:33

  verciu i zmoniu kalba jei jus ten tvarte ozyno sektantu nemokina protauti ir kiek toliau izvelgti kas toliau vyks pasauli. o is to ka mes dabar matom ir kas vyksta pas pindosus tai rusas jankiui duoda suprasti visam pasauliui girdint kad janki ir toliau "darys" kaip tevas mama o jei kokie kils neaiskumai tai jankiam greituoju budu ir kominterna parupins, viskas jau paruosta o jonas kiauru stogu bidonas ir jo spalvota zydeliu, negroidu kamarile labai tam tinka. ir tai mato visas pasaulis. o kol kas lai amerikonas dar savo "demokratija " pazaidzia kad ne taip skaudu butu veliau po sudus braidzioti. aiskinu bukiem oponentam ZUK ir Seniui is dvikovinio sporto taktikos ir strategijos, rusas kaip visada dirba "antru numeriu" tai yra leidzia save uzpulti pasijusti padeties seimininku, o po to damusa. ka mes ir matom ir zinom is visos jankiu ir rusu istorijos. 1985-1990 rusas pasitikejo jankiais gavo skaudzia pamoka dabar atejo jankiu eile ir ji bus jankiam deja ne i sveikata jei jos liks

  6 14
  Atsakyti
 • N
  Novičiok korošo 2021 sausio 16 16:59:33

  Rusams tikrai sunku susitaikyti su TSRS imperijos praradimu. Pažiūrėkite į žemėlapį . Kazachstane tilptų visa Vakarų Europa. Nors Rusija tai 1000×1000 kilometrų , visa kita teritorija užvaldyta krauju , negalima teigti , kad rusija turtinga iškasenomis.

  11 9
  Atsakyti
 • s
  senis zukui 2021 sausio 16 16:50:07

  Kryma JAV Rusijai prastumem paskaiciavusi, kad slvai daug geriau piausis tarpusavyje jei Krymas bus RF sudetyje. Putinas atrastas Kisindzerio ir paskirtas Makeino. Dirba jis puikiai, vykdo visus gosdepo nurodymus, baigia uzraukti Rusija. Tik Putino deka yra parodomas NATO reikalingumasm o tai trilijonas doleriu. Putinas jau 83% Rusijos resursu perleido vakaru kapitalui. RF CB yra tik FRS valiutos keitykla. Kiek uz parduotas prekes gauna doleriu, tiek gali nusipirkti rubliu. Pav.kai nafta kainavo 100 doleriu uz baleri, RF sau galdavo rubliu pirkti tik uz 40 doleriu. Uz likusius 60 privalejo pirkti FRS obligacijas, tai yra statyti kelius, gamyklas JAV. Putino valdymo lsikotarpiu vidaus pervezimai sumazejo 60-70%. Rusija puiki, turtinga salis. Rusai puikus, protingi, issilavine zmones. Jie pegyveno Gorbaciova, Jelcina, pergyvens ir Putina. Gal spes pakarti.

  13 10
  Atsakyti
 • N
  Novičiok korošo 2021 sausio 16 16:49:09

  Karaliaučius mūsų , Ivan idi domoj , tvoju mamu tratina Kitaicy , budieš imiet siauraakį brata.

  10 9
  Atsakyti
 • V
  Vito 2021 sausio 16 15:27:16

  Putinas nubuksavo savo buvusi draugą Medvedevą iki nematytų žemumų.

  4 6
  Atsakyti
 • Z
  ZUK 2021 sausio 16 15:25:06

  Rusija,valdant Trumpui,galėjo lengvai kvėpuoti ir kapstytis savoje mėšlo krūvoje.Bet atėjus Bidenui,manau,bus kitaip.Bidenas ir jo šeima yra gausiai investavę į Ukrainą.Ir dabar,po rinkimų Ukrainoje,kai bus pakeistas neįgalus Zelenskis,gali prasidėti Ukrainos armijos ginkluotės modernizacija JAV ginkluote ir rusų teroristų išstūmimas iš Rytų Ukrainos,o vėliau ir iš Krymo.JAV nesustos net jei bus pasaulinis karas.Ukraina bus JAV prioritetu ir dėl gausių gamtos išteklių tenai ir dėl gamybinių pajėgumų ir pigios darbo jėgos.Teisingumas bus atstatytas manau.Juk aneksuodami Krymą Rusija grubiai pažeidė Tarptautinę teisę visais atžvilgiais,sulaužė visus esančius susitarimus.Jie turi nešdintis iš Krymo.

  13 16
  Atsakyti
 • r
  rusas kaip visada kuklinasi ir nepasako 2021 sausio 16 14:34:47

  kad jei amerikonas savo trizna sankcijom dangsto, tai reiskia, kad ruso bijo ir gerbia. ka cia daug aisinti jankynas per rusa ant revoliucijos sleknscio stovi, o Ivanas dar tik nuo peciaus nulipes kiausus kasosi ir galvoja ka cia tokio linksmo iskretus, kad jankiui liudna nebutu:)

  3 14
  Atsakyti
 • T
  Taigi,y 2021 sausio 16 13:34:47

  Jei ne TSRS visiems būtų buvę pisiec. Ir nebereiktų dabar aiškintis kad jeigu.

  15 4
  Atsakyti
 • B
  BALAMUTUI ZERO. 2021 sausio 16 13:27:27

  Jeigu Hitleris būtų paėmęs Maskvą, tai Japonai dabar karaliautu amerikos žemyne,Perl.Harbore Japonai parodė ką sugeba, sunaikindami amerikonų karinį laivyną,tada jankiai suprato ir truputį padėjo rūsijai,kad išsekintu tas dvi galybęs,

  14 5
  Atsakyti
 • v
  v 2021 sausio 16 13:26:13

  JAV valdantieji mano, kad jie dievo išrinktieji ir jiems galima parazituoti viso pasaulio sąskaita, skandinti visą pasaulį karuose ir žudyti milijonais, o jų vasalai ES jiems pritars ir vykdys visus Vašingtono nurodymus.

  16 7
  Atsakyti
 • S
  SUPRATIMAS. 2021 sausio 16 13:15:15

  Kas būtų atsitikę, jeigu toks politinis scenarijus būtų įvykęs ir Rūsijoje, kaip Ukrajinoje,Gruzijoje...juk tai milžiniškas ginklų arsenalas su atominėmis bombomis ir balystinėmis rakėtomis.

  6 5
  Atsakyti
 • t
  tam -,,,kaunas,,, netersk padla --KAUNO--VARDO ..... 2021 sausio 16 12:57:04

  tas tavo jankynas prasmyrdusi ,degradavusi ,bebyranti -- melo imperija, viso pasaulio bedas ,nelaimes ,karus , ir libergrastinius iskrypelius globolistus kosmopolitus begaminanti fekaliju duobe...

  16 6
  Atsakyti
 • K
  Kaunas 2021 sausio 16 12:27:13

  Kokie gali būt šilti santykiai su melo imperija - Rusija?

  7 24
  Atsakyti
 • t
  tam --Zero-- ta amerikoniska ,,,tusonke,,, tesudare 12% visos maistines strategines zaliavos..... 2021 sausio 16 12:02:10

  kuria beveik isimtinai buvo seriami vokieciu ,japonu, karo belaisviai.... y fronta patekdavo 3-6% tos ,,,tusonkes,,,,ir tai ne kareiveliai ja valge....

  18 9
  Atsakyti
 • o
  o nera velnio reikalo juos ir atsyldyt ............. 2021 sausio 16 11:58:22

  kuriems velinams gyvate sildyt uzanty --lai sytimpa padlos toj suknistoj amerikoj,,,,

  18 10
  Atsakyti
 • z
  zero 2021 sausio 16 11:17:57

  o kada santykiai buvo šilti,aaa kai Hitlerio armija stovėjo 28 km nuo Maskvos,kai nebuvo rusam kuom kareiviu maitinti,prireikė amerikiečiu tušonkės,prireikė sunkvežimiu ir tanketkiu iš Amerikos,tada santykiai pašiltėjo

  11 21
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Kokių karantino ribojimų atlaisvinimo laukiate labiausiai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar esate susipažinę su informacija apie Stambulo konvenciją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
2. Lietuvos banko puota maro metu
3. Policiją V.Landsbergiui iškvietusiam kauniečiui gresia kalėjimas
4. Tautos parašus rinkęs R.Grinevičius: Valdantieji jau pralaimėjo (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
5. LGBT propagandistai jau puola kunigus
6. Visuomenininkas Valdas VIŽINIS: Valstybė privatizuota. Laimė, jie dar nenusavino Tėvynės
7. Gintaras Furmanavičius: Į JO EKSCELENCIJOS SVEIKATĄ!
8. Karantino žala didesnė už naudą
9. Misija Seime - ginti idėją
10. Kompensacijos už vakcinas bus?
11. Nusikaltimas prieš Lietuvos žmones
12. Sugriuvęs gyvenimas Druskininkuose
13. Apklausos vaikams be tėvų žinios
14. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
15. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
16. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
17. Valdžios „durnumą“ apmokės mūsų vaikai
18. Šešėlinės Vyriausybės premjeras R.Karbauskis: Prakeiksmas valdančiuosius užgrius labai greitai
19. Taikos balandėliai nusipelnė premijų
20. Advokatas Jonas Ivoška: Mūsų Seimas renkamas neteisėta
21. V.Rakutis smerkiamas už istorinę tiesą
22. Reikalavimas valdžiai - nustoti gąsdinti
23. Kodėl slepiasi Ingrida Šimonytė? (Su Vito TOMKAUS trigrašiu)
24. Sudie, svajonių Amerika
25. Vėjo jėgainės: Kur nuskęs milijonai?
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-2 C

  0 C

 

 -5  -3 C

+3 +5 C

 +1 +2 C

 

   0 +2 C  

0-5 m/s

  0-4 m/s

 

0-4 m/s

       

Nuorodos