B.Džonsonas ketina stiprinti saugumo priemones gatvėsenuotraukos (2)

2019 rugpjūčio mėn. 11 d. 17:35:51 Perskaitė 719

Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Džonsonas (Boris Johnson), ketinantis sustiprinti kovą su nusikalstamumu, planuoja, kad šalies gatvėse patruliuos net 20 tūkst. daugiau policijos pareigūnų.

 

Sekmadienį tviteryje paskelbtame vaizdo įraše B. Džonsonas taip pat pažadėjo padidinti pareigūnams suteikiamą galią gatvėse sustabdyti ir apieškoti gyventojus. Be to, jo planuose – ir 10 tūkst. papildomų vietų kalėjimuose.

„Turime smogti nusikalstamumui iš visų jėgų. Tai reiškia, kad reikia iš visų jėgų smogti nusikaltėliams“, - konservatorių lyderis cituojamas sekmadieniniame „The Mail“.

Padidintos galios būtų suteiktos papildomiems 8 tūkst. policininkų Anglijoje ir Valse. Jiems, priešingai nei dabar, nebereikėtų prieš sustabdant ir apieškant įtariamuosius gauti atitinkamą aukštesnio rango pareigūno leidimą.

Tuo metu vietos žiniasklaida spėlioja, kad ministras pirmininkas veikiausiai taip ruošiasi galimiems pirmalaikiams rinkimams, kol valstybės parlamentas neranda išeities dėl „Brexit“.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net