Argentinos prezidentas pripažino, kad pirmoji ponia per karantiną priiminėjo svečius (1)

2021 rugpjūčio 14 12:42:00 Perskaitė 78

Argentinos prezidentas Albertas Fernándezas penktadienį pripažino, kad pirmoji ponia Fabiola Yañez pernai, galiojant griežtam karantinui, šventė gimimo dieną su draugais.

 

„Liepos 14-ąją, mano mylimos Fabiolos gimimo dieną, ji pakvietė savo draugus į nedidelę šventę, to neturėjo būti. Aš nuoširdžiai apgailestauju, kad tai įvyko“, - pareiškė valstybės vadovas.

Pasak A. Fernándezo, jis taip pat susitiko su „šimtais žmonių“, bet tai buvo darbo susitikimai, jis jau pateikė informaciją apie juos. „Laimė, man nieko nereikia slėpti“, - pridūrė prezidentas.

Prieš kelias dienas Argentinos žiniasklaidoje pasirodė nuotraukų, kurios, kaip spėjama, buvo darytos 2020 metų liepos 14-ąją – pirmosios ponios gimimo dieną – prezidento rezidencijoje. Jose matyti A. Fernándezas ir F. Yañez dešimties žmonių kompanijoje prie padengto stalo. Visi šventės dalyviai yra be medicininių kaukių ir nesilaiko saugaus atstumo. Praėjusių metų liepą Argentinoje galiojo griežtos karantino priemonės, įvestos dėl pandemijos, buvo draudžiama rengti susitikimus uždarose patalpose.

Argentinos prokuratūra tiria galimą karantino pažeidimą.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net