respublika.lt

A.Lukašenka: Vakarai, užuot padėję kovoti su pandemija, finansuoja opoziciją - straipsnio komentarai:

 • To...Tai,kad pats 2020 lapkričio mėn. 25 d. 17:07:59

  Ką, berazumy, žinai apie tai, kur kieno balsai eina? Tavo kriuksėjimas toliau tvarto tikrai niekam tikęs, o gyvenimas - teisingai - eina savo keliu.., gal kada ir pačiam pasiseks į tą kelią iš tvarto ištrūkti...

  5 2
 • Nematau 2020 lapkričio mėn. 25 d. 15:13:59

  Pagrindo netikėti Lukašenka. Senoji Europą Baltarusijai niekada nieko suverenaus duoti nesiruošė ir nesiruošia.

  9 0
 • Tai,kad pats 2020 lapkričio mėn. 25 d. 15:10:21

  "batka" juk sake,kad jokio viruso nera. Per geguzes "parada" juk be kaukes stovejo ir kitiems neleido tureti. Tai ko dabar zviegia??? Nu,bet koloradiniu komenteriu cia tai pilna ir visi ne bielarusai,o kremliaus vatagalviai ,uzstojantys "batka." Atminkit viena,kad diktatoriai ne amzini.Ka garbinsit,kai sis "batka" nugais,atejus laikui,ar bus narodo nuverstas??? Tarp kitko, jusu balsas i dangu neina,be reikalo stengiates.Gyvenimas eina savo keliu,o ne pagal jusu,koloradai, norus...

  0 14
 • Zinoti 2020 lapkričio mėn. 25 d. 14:01:04

  Lukasenka ar gi nematote kad pries jus nusiteike privatus kapitalo akcininkai.Tie sunys viskam gatavi,jie net istorijas keicia kai uzuodzia pinigus

  15 0
 • ĮJUNKITE ATMINTĮ. 2020 lapkričio mėn. 25 d. 13:55:56

  Kai Lukašenka sakė, kad pas juos viruso nėra, tai buvo ankstyvą pavasarį. Jis sakė tiesą. Pasaulyje sirgo ir mirė dešimtys tūkstančių žmonių. Lietuvoje susirgo 1 šiaulietė. Prasidėjo žmonių lakstymas į savus kraštus ir viruso platinimas.Baltarusijoj virusas paplito vėliau, negu Lietuvoj. Lukašenka nekėlė panikos ir liepė skubiai imtis ž.ū. darbų, nes nebus ko valgyt. Virusas nebuvo tiek išplitęs, kad reikėtų pagalbos. Nedidelis skaičius sergančių, palyginus kas pasaulyje dėjosi, tai tas pats kaip nieko. Baltarusiams tada pagalbos nereikėjo. Jos galėjo prirekt daug vėliau. Vietoj pagalbos ligoniams, Vakarai 24 mln. paskyrė atmatoms platint virusą ir daryt betvarkę valstybėje. Sergančių baltarusių pinigus pasiglemžė Nausėda, Tichanovskaja ir lenkai. Kodėl Tichanovskaja, taip "mylinti" baltarusius, per šitiek laiko, nė 1 žodžiu neužsiminė apie viruso stabdymą. Jos tikslas-paimt paramos pinigus ir su gauja užgrobt valstybės turtą.

  14 2
 • Vabalėli, 2020 lapkričio mėn. 25 d. 10:59:23

  vabalėli, (rusiškai žuk), neišdegė noras pasišildyt rankas prie baltarusių sukaupto turto, nepasimovė kaimynai ant europinių saulių. Ir kaip tas kelių bobelių išsidirbinėjimas tau liaudimi baltarusių virto? Kur ES vaikų teisių gynėjai, kas jais rūpinasi, kai vienas iš tėvų uždarytas, kita po svietą laksto uodegą užvertus? Šmakalienes, au, kur jūs?

  21 4
 • Romas 2020 lapkričio mėn. 25 d. 10:56:13

  Ponas prezidente o ko Jūs tikėjotės iš ES ką nematėte kaip ji derėsi Ji daro su US. Mano galva ES yra blogiau negu SSSR.

  24 3
 • pazanga 2020 lapkričio mėn. 25 d. 09:53:29

  nekritikuokit zuk,jis raso teisybe ir kaip pamini, kaip kurie komentatoriai, juk dalis doru lietuviu, atsipraso lukasenkos, o kas tie dori, paprasciausia ne lietuviai, todel nekalbekit lietuvos vardu.

  1 17
 • Mano nuomone, 2020 lapkričio mėn. 25 d. 09:17:17

  Kokie jus esat neismaneliai,talzyti musti bananais, gali tik Baltaruijoje,Rusijoje,...O euro sajuze niekas nemusa,netalzo bananais,nors taip vadinami bananaii visur vienodi ir paskirtis ju vienoda.Euro sajuze tik vaisina nemokamai,demokratiniais bananais.

  30 3
 • Backa durniu vel ijunge 2020 lapkričio mėn. 24 d. 23:00:51

  bando vakarus gedinti, kai tiems vakarams visi bulbos, tik pigi darbo jega, o jis pats su.do gabalas, kuris trukdo paversti visa bulbashija i skyle, tokia kaip vakarai padare is ukru.

  6 21
 • KAS PRAŠĖ VAKARŲ 2020 lapkričio mėn. 24 d. 22:51:36

  Finansuoti siautėjančius Baltarusijoj iškrypėlius? Koks skirtumas koks virusas guldo žmones į lovą ar į karstą? Ar pagalba reikalinga tik siautėjant koronai? O jei bus maras ar dar kokia nežinoma infekcija, kuri guldys žmones, tai jau pagalba negali būt teikiama ar jos prašoma. Jei nėra būtinybės, pagalbos niekas neprašo, ar net atsisako. Tą vienu metu ir padarė Lukašenka. Ir kas čia juokingo, kad po pusmečio gali padėtis pasikeist? Kiekvienas žino, kad šiandien sveikas, bet nei vienas nežino ar už savaitės neprireiks medikų pagalbos. O vietoj pagalbos sergantiems žmonėms remt ir finansuot ligas platinančius įsisiautėjusius valkatas iškrypėlius yra daugiau negu niekšiška. Šlykščiausia, kad ir Nausėda niekšams pritaria.

  32 2
 • Pas Sake 2020 lapkričio mėn. 24 d. 21:44:18

  Kad nera jokio Viruso Tai Dabar Pinigu Praso Net Juokas Ima

  4 17
 • Tai 2020 lapkričio mėn. 24 d. 20:11:25

  kad pas Batia ore viruso nesimato, hokėjus, bulvių kasimas jų nepasodinus, truputis degtinės. Kam Batia jums pinigai, jūs juk neturite fantazijos - vistiek viską atiduosit gestapuininkui Putleriui.

  8 25
 • Ar 2020 lapkričio mėn. 24 d. 20:08:18

  Skvernelis būtų laižęs Putlerio užpakalį, kai tas pasiūlė šiandien "draugauti" (Tomkus juk tiek daug žino apie paskutinių 20 metų draugystę su maskolija). Deja, tikiuosi kad Skvernelis niekada nebebus valdžioje, nebeturėsime tokių gėdingų pareiškimų, kokius jis deklaravo prieš Dudos vizitą. Tai taip panašu į Batios pezėjimą.

  4 26
 • deinis 2020 lapkričio mėn. 24 d. 20:02:14

  Kai žiūriu belarus24 tv Lukašenka protingai kalba ,kai žiūriu tuos protestuotojus tai paaugliai ir vienas kitas neaiškios išvaizdos ,ankščiau degino padangas gatvėse ,daužė mokyklų langus ,daužė transporta ir tai mūsiškiai vadina taikia demonstracija ,pasenau ir nebesuprantu ,kad ten suklastoti o kas perskaičiavo balsus ,o juk ir pasmus girdėti kad irgi suklastoti rinkimai ,kas perskaičiavo visus balsus,prieš amžiaus galo ,kad musiškiai neardytų bielarusų gyvenimą ir galėčiau ramiai išeiti,tarp kitko bielarusai eksportuoja į 104 šalis irjie kai kam labai nepatinka

  40 5
 • Na 2020 lapkričio mėn. 24 d. 18:43:00

  kam jam ta pagalba iš kapitalistų ,taigi pats neseniai gyrėsi,kad jie puikiai tvarkosi su virusu

  14 8
 • Tam jo. 2020 lapkričio mėn. 24 d. 18:27:00

  Negalvok ,kad pats esi nemirtingas. Na o ką gali padakyt landsberginė pašluostė zuk.

  21 2
 • padori lietuvių tautos dalis 2020 lapkričio mėn. 24 d. 17:32:06

  atsiprašo Baltarusijos prezidento už mūsų politikų kiaulišką jo puolimą, kai tuo tarpu pas save surengė tokį jovalą ir suklastotus rezultatus, kokio net baltarusiai nematė. Bet kadangi viskas Europos "vertybių" dvasioje, tai aplinkui tylu ramu. Šitokio skandalo ir gėdos Lietuvos politikoj dar nebuvo.

  41 5
 • "GRAŽUS"VAKARŲ ŽESTAS. 2020 lapkričio mėn. 24 d. 17:11:26

  Viešai paskelbė, kad Baltarusijai paskyrė didžiulę sumą Baltarusijai kovot su pandemija, o iš tikrųjų, tam skirtus pinigus naudoja banditų rėmimui. Gal manė, kad neišaiškės, o neslopstant užkratui, bus galima Lukašenkai primest dar 1 kaltinimą, kad jis pavogė pinigus. Štai kokie "geri" Vakarai su savo paramomis. Juk pinigai slopint pandemijai buvo skirti visų baltarusių labui, o ne saujelei niekšų. Taip Vakarai ir Lietuvą "gelbėtų", jei iškiltų pavojus. VAKARAI ABSOLIUČIAI NEPATIKIMI. ŠLYKŠTŪS NIEKŠIŠKI MELAGIAI !

  31 5
 • Tas beprotis beprotis pasaulis 2020 lapkričio mėn. 24 d. 16:04:04

  Sunku mažesniems išgyventi kam nors iš didesnių nelaižant.., tuo labiau gerbtinas Lukašenko, bet, deja, laižytojams to neįmanoma pripažint, nes tuo pačiu tektų laižyme prisipažint

  29 5
 • Pensininkas 2020 lapkričio mėn. 24 d. 14:40:34

  ZUKAI, nenusišnekėk, Baltarusija liko nepriklausoma nuo nieko ir, jeigu nebūtų įsikišę visokie gelbėtojai ir Rusijai nebūtų labai atvertos durys, o kad dabar su Rusija suaktyvėjo bendravimas, tai kitaip ir negalėjo būti, juk ES nelaiko Lukašenkos prezidentu ir visaip skatina įvairias sankcijas, o dėl demonstrantų, tai Omonas dar švelniai su jais elgiasi, reikia pažiūrėti kitus telekanalus, kur parodo, kokie ten ,,taikūs" demonstrantai ir vienas toks taikus žuvo, nes nespėjo išmesti sprogmenį.

  37 4
 • aha 2020 lapkričio mėn. 24 d. 14:36:16

  niekad negalvojau, kad tas Batka tos asilas. Galvojo, kad pavizgins uodega ir jam to pakaks.

  4 28
 • jo 2020 lapkričio mėn. 24 d. 14:23:51

  su....sti komunegos kada jie isdves ir pas mus dar tokiu mutoidu yra kaip vienas zmogeliukas teisingai pasake neblogai butu juos ispyskint amziams

  6 20
 • To ZUK 2020 lapkričio mėn. 24 d. 13:29:29

  Rasinėji nesąmones. Atseit, Vakaruose yra demokratija. Pažiūrėk, koks teroras Ispanijoje, kaip susidorojama su katalonais. Iki šiol okupuota Šiaurės Airija, o Britanijos desantininkai Londonderyje airius šaudė kaip kiškius.Pagaliau, o kiek Prancūzijoje dubasino geltonąsias liemenes, o JAV KAIP TALŽO IR KIEK NUŠAUNA PROTESTUOTOJŲ. O jau ir LENKIJOJE TALŽĖ MOTERIS VIEN DĖL TO, KAD JOS PASISAKO PRIEŠ viduramžišką diktatūrą.

  47 4
 • ZUK 2020 lapkričio mėn. 24 d. 13:16:52

  Lukošenka praleido progą garbingai išeiti.Dabar jis įeis į istoriją,kaip Baltarusijos žmonių žudikas ir kankintojas.Negi jis nemato,kad jis vadovauja tik generolams ir OMON'ui ir tarnauja Putinui.Juk ir jis pats žino,kad nelaimi rinkimų jau 12 metų,kad rinkimai yra klastojami.Lukošenka jau yra atitrūkęs nuo realybės,neturi jokios sąžinės ir garbės-laikosi įsikibęs lovio kaip paskutinė kiaulė.Atiduok,žmogau,valdžią Baltarusijos žmonės ir leisk jiems gyventi kaip jie nori,o ne kaip Putinas.

  8 44
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. GODOS PRIE SUSKILUSIOS „GELDOS”
2. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
3. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
4. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
5. Vitas TOMKUS: JUOKAI JAU BAIGIASI, arba TEGYVULIUOJA PIDERALDEMOKRATIJA!
6. Globalistai atims mamą ir tėtį
7. Po vakcinos nuo COVID-19 - mirtis
8. N.Venckienė: Jie teisia, o aš vaidinu, kad tikiu
9. Algimantas Rusteika: Bakalaurų vyriausybė pasiilgo Rusijos
10. Po vakcinos nuo COVID-19 - mirtis
11. Globaliame pasaulyje nekorektiška vadintis lietuviu
12. Laukėt, kad Dulkys virusą patvarkytų?
13. Didina pensijas, o jos vis nekyla (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
14. Ką jie dabar pasakytų žuvusiųjų artimiesiems?
15. Prieš 30 metų dėl laisvės buvome pasiruošę viskam
16. Nesiskiepysi nuo COVID-19 - greitai lėksi iš darbo?
17. Trečias bandymas padaryti V.Landsbergį... prezidentu
18. O.Strikulienė: KAPITOLIJAUS ŠTURMĄ INICIJAVO NE TRAMPAS
19. O jeigu karas?
20. Policijos veteranai užsigeidė privilegijų
21. Vitas TOMKUS: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vakarams bus labai blogai, Lietuvai - tik blogai
23. Zigmas Vaišvila: Siaubiamiškio pasaka Nr.2 („Siaubiamiškio pasakų kūrėjas ir jo alaviniai kareivėliai")
24. Užkalti karstai kelia dar daugiau įtarimų (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
25. Lengviau sukurti vakciną nuo Covid-19, nei ištirti bylą (su Vito TOMKAUS trigrašiu)

Dienos klausimas

Ar sekate susirgimų, mirčių nuo koronaviruso skaičius?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar karantinas pakeitė Jūsų apsipirkimo įpročius?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-3   0 C

-1  0 C

 

 0  +1 C

+2 +3 C

+3 +4 C

 

+3 C  

1-6 m/s

1-5 m/s

 

0-5 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.2101 PLN - 4.5322
RUB - 89.0850 CHF - 1.0778
GBP - 0.8856 NOK - 10.3230

Nuorodos