respublika.lt
 

A.Butkevičius: Per pastaruosius 100 metų nieko neišmokome - straipsnio komentarai:

 • Ukraina 2019 kovo mėn. 02 d. 15:32:59

  1985 metais teko būti Charkove Saltovkos traumatologinėje ligoninėje . Buvau šešis mėnesius . Neteko sutikti nei vieno žmogaus ,kuris kalbėtų ukrainietiškai . Visi gydytojai ir aptarnaujantis personalas kalbėjo tik rusiškai , pacientai kalbėjo tik rusiškai . Buvau labai nustebusi ,kokia čia Ukraina ? Kokios tautybės buvo nesidomėjau ,bet buvo labai draugiški , labai man padėjo tiek gydytojai ,tiek seselės , o su greta buvusiais pacientai susidraugavome ir bendraujame ir dabar . Tada jie gyveno labai gerai , o dabar gyvena labai skurdžiai ir kiek galiu padedu .

 • AT 2019 vasario mėn. 24 d. 18:54:27

  A.B. sapaliojimai... Gal užteks?

 • pastaba 2019 vasario mėn. 24 d. 18:51:00

  Sirijoj ISIS kelia galva: pagrobe du rusus - karius ir Asado generola. Vladimiras skesta siru purve... kartu su turku sultanu... Sirijoj, Afganistane... dalyvauja ES (NATO)... Musu pinigai skesta tame purve... Dabar dar Venesuela...

 • kai kas 2019 vasario mėn. 24 d. 17:29:15

  gal ir ne visai taip yra, kaip parašyta. Kad Anglijoje kas nors vyktų be Karalienės žinios, labai sunku patikėti. Jeigu Anglija panoro išeiti iš ES ( nors gal daugiau tai yra vaidinimas, kad dauguma nenori išeiti), tai reiškia, kad kažkas pasaulyje keisis. Juk be Karalienės pritarimo niekas ten nevyksta. Dėl Venesuelos suabejočiau, kad ar tikrai tik rusai sumerkė uodegas, kad turbūt daugiau milijonų įmerkė Kinija. Tad jei Kinija sugalvotų milijonus atsiimti, tai JAV turėtų sprukti, nes armijų dydžiai pernelyg skirtingi.

 • Audriuk,Audriuk.. 2019 vasario mėn. 24 d. 17:09:22

  Net ir Venesueloje įžvelgei rusų klastą. Jo , jie ten pardavinėja ginkluotę, bet gal todėl, kad jų pasienyje jau stovi vanagų konvojai, pasiruošę jėga įvežti “humanitarinę pagalbą”. Ech, zuikeli, nėra lengva kokybiškai apsimesti kvaileliu.

 • Dažnai 2019 vasario mėn. 24 d. 15:12:00

  prieš 40 metų dažnai važiuodavau į Ukrainą atostogauti. Jau tada pastebėjau įdomių dalykų: beveik niekas nedirbo - bobos nuo pat ryto išeidavo į aikštes ir gatves, kur ištisai iki nakties dainuodavo dainas apie tipo kažkada buvusią Ukrainą, kurios tikrumoje niekada nebuvo iki Lenino dekreto. Gi vyrai per dieną vaikščiodavo su tinkleliais ant galvų, kad laikytųsi šukuosena, o vakarais dingdavo nežinoma kryptimi. Labai keista, labai keista šalis. Tiesa, rusų jau tada nekęsdavo juodai, nes tikėjosi, kad atsikračius jų, nereikės aplamai net vaidinti, kad dirba.

 • Dažnai 2019 vasario mėn. 24 d. 15:11:12

  prieš 40 metų dažnai važiuodavau į Ukrainą atostogauti. Jau tada pastebėjau įdomių dalykų: beveik niekas nedirbo - bobos nuo pat ryto išeidavo į aikštes ir gatves, kur ištisai iki nakties dainuodavo dainas apie tipo kažkada buvusią Ukrainą, kurios tikrumoje niekada nebuvo iki Lenino dekreto. Gi vyrai per dieną vaikščiodavo su tinkleliais ant galvų, kad laikytųsi šukuosena, o vakarais dingdavo nežinoma kryptimi. Labai keista, labai keista šalis. Tiesa, maskolių jau tada nekęsdavo juodai, nes tikėjosi, kad atsikračius jų, nereikės aplamai net vaidinti, kad dirba.

 • Lasui, 2019 vasario mėn. 24 d. 13:52:07

  kad neduok dievuliau,nepasakytum per daug.Gojams negalima žinot tiesos.Tegul bus kalti rusai.

 • Amerikonu 2019 vasario mėn. 24 d. 12:19:30

  Ir anglu rankom,buvo sunaikinta ir isprievartauta vokietija,,leido ponai bolsevikam ysigalet,,va dabar ir turi,,,visas pasaulis nuo bolseviku ramybes netur,,,,Yra kaip yra

 • Diedas-Algiui 2019 vasario mėn. 24 d. 10:34:54

  Algi Algį, susitvarkyti su Ukraina tai ne karinė , bet politinė problema ir Rusai jos ne tik kad neišsprendė,bet sukūrė sau ilgalaikę problemą. Nebūk toks primityvaus, ypač, kai rašai komentarus.

 • ALGIS 2019 vasario mėn. 24 d. 10:23:07

  Jei Rusai butu norèje Kijeve butu per pora o cia ekspertas raso kad su Ukraina nesusitvarke.

 • Audrius Butkevičius 2019 vasario mėn. 24 d. 10:10:22

  Visiems labas rytas. Ačiū, kad mane skaitote ir skaitote. Kaip tikiuosi suprantate aš nesiruošiu jums pateikineti "naujų faktų". Tai tradicinės žurnalistikos uždavinys. Mano tikslas: apibendrinimai ir požiūriai, ką tai reiškia Lietuvai ir mums. Vertindamas pasaulio įvykius aš stoviu ant platformos "dabar ir čia", o čia tai reiškia Lietuvoje.Manau, kad jūs ne dažnai rasite tokį požiūrį į įvykius. Būkit sveiki!

 • Jd 2019 vasario mėn. 24 d. 09:34:49

  Idomu ar lietuvoj gerai besivartantis sakartvelas(gruzinas)tik nera laaabai geras draugas to maduro kad jo dukrele po skirybu dabar tokioj prabangoj venesueloj(tokioj biednoj ir neramioj)atgavo ramybe ir laime.Ot turim fruktu savo mazytej lietuvelej!

 • pilietis Lietuvos 2019 vasario mėn. 24 d. 09:31:10

  Apžvalgininko apžvalga į dešimtuką. Galima kiek nesutikti dėl Brexito, bet visa kita tiesiog - bravo! Na, o kad avigalviai valdo Lietuvą, tai čia jau irgi aksioma. Keliu š... aukščiausiems šalies vadams būtų pats tas, bet reikia iškęst tuos paskutinius mėnesius. O renkant pagal partinius sąrašus ir po rinkimų padėtis bus tokia pati. Deja. Vienintelė viltis pasikeitęs EP. Bet labai maža viltis.

 • skubiai 2019 vasario mėn. 24 d. 09:25:45

  meskit iš čia tas prakeiktas ožio žiurkes. Kaip tai daro Delfi, Lietrytis, 15 min. su kitaip mąstančiais nei pragaro ožys.

 • Lasas 2019 vasario mėn. 24 d. 09:10:14

  Butkeviciau atsakyk ka darei Kijeve per Maidana ir kodel ten saude I zmones ne nuo stogu, o is pastato

 • Lasas 2019 vasario mėn. 24 d. 09:07:48

  Kodel blokuojamos nuomones del sio straipsnio

 • Varna- patarinejanciam 2019 vasario mėn. 24 d. 08:31:00

  Tai tu tamstele neskaityk xx ir Skaityk tik Respublika. Jeigu teisingai supratau, tai tu iš tų kur šaukia " Krym Nash"... I

 • Karys 2019 vasario mėn. 23 d. 23:26:55

  Usa veza labdara venesuelai,,bet pasirodo ir ten vierhas jau rusas,,,tfu,,,,kur nespjauk ten sitie valkatos,,jie nieko nedirba,,ziuri apie rusija tv,,,rodos vakar baigesi karas,,nei keliu nei gatviu,,nei tualetu,,,va ir ziuri kur ka uzgrobt,pavogt

 • Patarimas Butkeviciui 2019 vasario mėn. 23 d. 22:34:25

  Nustok skaityti delfi.

 • Mielasis Audreli, 2019 vasario mėn. 23 d. 21:12:59

  Jus esate daugumoje visškai teisus. Tiesiog šį kartą į Respubliką prilindo gana daug konservinių žiurkių ir nėra kaip jų išvaryti. Tiesiog reikia suprasti, kad jos gavusios įsakymą aktyvuotis, nes artėja rinkimai ir reikia prakišti į valdžią konservinius tvarius. Todėl siūlau visai nekreipti dėmesio į tas šiukšles.

 • Gyvas 2019 vasario mėn. 23 d. 20:52:05

  Sveiki , jeigu galėčiau paprašyti A. Butkevičiaus parašyti ilgą straipsnį apie II pasaulinio karo nuostolius Lietuvai. Lietuviai prarado protingiausius , vokiečiai ir rusai - kvailiausius. Mums vistiek pasisekė , kad neišnaikino , o galėjo pasielgti kaip su žydais. Turiu nuojautą katastrofos atveju , Estų ,Latvių , Lietuvių neliktų , kad netrukdytų slavų visoms tautoms.

 • Karštoms galvoms 2019 vasario mėn. 23 d. 20:19:07

  https://youtu.be/ZOCL7FmfCe0 Prisiminkim ir Lt "elito" prigimtį bei poveikį situacijai ir viskas stojasi į savo vietas. Esame masalas pagauti didesniam masalui.

 • Audrius Butkevicius 2019 vasario mėn. 23 d. 19:23:23

  Visiems labas vakaras. Ačiū už komentarus. Galimai aš neteisus. Bet menkai dėl to pergyvenu...

 • audriuk 2019 vasario mėn. 23 d. 19:12:41

  Ziurim ka turim,,,kur nerasi ruso ,komunisto ,stazi ar kgb darbininku,,kuboj rusai,,sirija,,rusai pabaltijis visas rusu ir komunistu valdomas ,ddr stazi ir kgb valdo jau visa vokietija ,arktis,irgi rusai, nu kur nespjausi,ten,,20 ,000,000 rusu badauja ,nu badaus dar tiek,,juk sukilt negali ,,o maskva finansuos perversmus ,,ma rod tokia tiesa

 • Nu jo 2019 vasario mėn. 23 d. 18:50:29

  Su daugeliu Audriaus izvalgu sutinku. Musu skvernas irgi pas zydus buvo nulekes batu pabuciuoti.... todel anys lenkais uzsieme... O siaip, tai vyksta kgb ir czv galynejimasis....

 • budriškis 2019 vasario mėn. 23 d. 18:38:44

  Kadangi pats AUDRIAU esi nuodėmingas - nepadoru menkinti LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTĖS vygdomos politikos .

 • budriškis 2019 vasario mėn. 23 d. 18:28:43

  Ponas Butkevičiau - vaidini barbę devyndarbę , proto bokštą . Visos tamstos įžvalgos aiškios kiekvienam mastančiam TAUTIEČIUI , o bukam nostalgija sovietmečiui sergančiam , prorusiškam elementui Putino Rusija t a i k o s balandis .Jis niekad nesuvoks , kad putino cherbo dvgalvis g r i f a s žvelgia į RYTUS ir VAKARUS . Tai reiškia Vladi - vostok , Vladi kaukaz . Taip pat teroristinė imperija agresyvesnė pavojingesnė Pasauliui nei ISI . Islamistai , alkaida - už padarytus teroristinius įšpuolius prisiima a t s a k o m y b ę , putlerio galvažudžiai NE .

 • ! 2019 vasario mėn. 23 d. 18:04:30

  Arba su Trampu, arba su Putinu. Trečio kelio nebus. ES suka link Putino. Čia ir visa bėdukė.

 • jonas 2019 vasario mėn. 23 d. 17:54:25

  Tu čia audriuk truputį nusišneki.Putinas nori pasakyti tik vieną,kiek jus amerikonai ir europiečiai besistengtumėte,kiek bazių ir raketų pastatytumėt-vistiek jums būtų galas,jei bandytumėt atakuoti.Tai ir viskas.Ir kas svarbiausia,dėl ko-dėl amerikono galybės.Idiotai...

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PASISKOLINO: Vyriausybė vidaus rinkoje pasiskolino 31 mln. eurų už vidutines neigiamas -0,077 proc. palūkanas; suma skolinamasi 2 metams ir 2 mėnesiams.
 • NAFTA: pernai Lietuvoje išgauta 48,26 tūkst. kubinių metrų naftos – 13,5 proc. mažiau nei užpernai; ji buvo išgaunama keturiolikoje detaliai išžvalgytų telkinių; šiuo metu naftos gavyba nevyksta 4 telkiniuose.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar gąsdina tai, kad Kinijoje siaučiantis mirtinas koronavirusas gali pasiekti Lietuvą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kai kvietėte greitąją pagalbą, ar ji atvyko greitai?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

 0 +1  C

0 +1 C

 

  +1 +2 C

0 +2 C

+2 +3 C

 

+3 +4 C

0-3 m/s

0-6 m/s

 

0-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1035 PLN - 4.2565
RUB - 68.1692 CHF - 1.0712
GBP - 0.8431 NOK - 9.9375