respublika.lt
 

A.Butkevičius: Kas yra tikrieji mūsų draugai ir priešai? - straipsnio komentarai:

 • aha 2019 birželio mėn. 17 d. 12:41:44

  Butkevičius, kaip Butkevičius, bet kad "respublika" taip smarkiai išsigandusi pragaro ožio, kad net bijo praleisti komentarą, kuriame nėra nieko necenzūriško, tai man naujiena. O gal gerai pamokėjo?

 • Na 2019 birželio mėn. 17 d. 10:56:22

  Butkevičius ( ir ne tik ) normaliai dirba jankiams ( ir uždirba ) , kovodamas už tai , kad rusai ir vokiečiai nesusivienytų versle ir nenuskriaustų ekonomiškai jankių .

 • AIDAS 2019 birželio mėn. 17 d. 10:47:32

  Pritariu,,,viskas teisingai,,,,teko but vokietijoj baseine,,pries mane buvo du jauni muslimai,,ziuriu duoda kazkoki spargala vietoj pinigu,,kasininke sako ,,prasom eikit,,,sakau ir as noriu veltui,,,,sako,,,,tu ne pasalpinis,,,net i viesnamius laukiniams duoda nemokamus talonus,,nu siaubas juk tai vokieciu uzdirbti pinigai,,,,o milijonai valkatu gauna prabangas ,,siaubas ka padare komuniste

 • to senis 2019 birželio mėn. 17 d. 10:06:00

  sutinku 100 procentų.

 • Lina 2019 birželio mėn. 17 d. 09:49:16

  Spalvotų revoliucijų rengėjas kabina makaronus postringaudamas apie tariamus mūsų draugus ir priešus. Geriau jau jis paieškotų savo parduotos sąžinės.

 • Macas 2019 birželio mėn. 17 d. 07:47:38

  Eilinis klapciuko rašinys

 • janina 2019 birželio mėn. 17 d. 07:44:57

  Gera antraštė kas mūsų draugai?

 • mirtis 2019 birželio mėn. 17 d. 07:27:07

  Butkevičius mato pasauli per isplautas smegenis... Kartais pataiko I takta bet bendrai tai vejus kalba. JAV spaudzia Vokiatija del vamzdzio nes nori savo dujas i Europa pardavinet. Visi matom dedolerizacija, JAV reikia nauju saltiniu ekonomikai palaikyt. Kokios tau gresmes is Rusijos? Ta Rusija nori prekiaut su Europa o ne kariaut. Per JAV ir bus ES itraukta I kara jei toki kaip Butkevicius ten vadovaus... Kaip ES nusprende neisileist reciu saliu I gynybos projektus, tai JAV tuoj pat sunerimo irgi, tai reiskia kad ES nepirkt ateiti JAV ginklu. Butkevicius yra nevisprotis visikai nesuvokiantis kas vyksta pasauly. As zinau kas vyksta JAV tiksliai, visa politika stebiu ir zinau kad kaip tik Butkevicius prasizioja, tai vejus nusneka... Dabar Japonai pasake kad jureiviai mate kaip skraidantys abjektai laivba atakavo, o JAV numete kazkoki video visam pasauliuj. Tai kas teisus? Jankiai ar japonai?

 • 007 2019 birželio mėn. 17 d. 07:26:34

  Labai netgi analitiškos mintys. Dauguma komentu, susidaro įspūdis - troliai, kiti neturintys savo nuomones, prisiplakantys prie daugumos. Taip išeina jūs norit rusu ir musulmonu.

 • Pastaba 2019 birželio mėn. 17 d. 06:40:31

  Jei Butkevičius yra politikos ekspertas, tai aš esu malūnsparnis. Prietrankos postringavimai. Kodėl, Butkevičiau, niekas neuždeda sankcijų Amerikai, kuri bet JT leidimo įsiveržė į Iraką, Afganistaną, bombardavo Libiją, Jugoslaviją? Niekas pasaulyje nepraliejo tiek kraujo kaip JAV. Džiaugiatės, kad Rusijoje kažkas dėk kažko protestavo. O kur Prancūzijos "geltonų liemenių" karas, ašarinės dujos, guminės kulkos? Kada jūs visi šunys nustosit lot ant Rusijos? Nes , palyginus, su Amerika, Rusija yra angelas

 • Euras+ 2019 birželio mėn. 16 d. 22:47:35

  Eik tu ,,** tri bukvy", p. Butkewicz. Pasakos vaikams ir makaronai ant ausu asilams. kaip Lansbergis iskunde A.Sakala NKVD uz antitarybiniu lapeliu isklijavima ir veliau tapo KGB agentu, taip ir sedejes reketininkas A. Butkevicius (uz kysio preivartavima) bando tapti pranasais. Reiketu dar zmogzudzio Varnelio nuomones isklausyti...

 • už ką sėdėjo 2019 birželio mėn. 16 d. 22:27:18

  šitas daidys giedorėlis?

 • ceslovas 2019 birželio mėn. 16 d. 22:10:34

  Butkeviciau, man buvo labai taves gaila kai pasodino i kaliuze, bet dabar galvoju, kad mazai tau dave.

 • valdas 2019 birželio mėn. 16 d. 21:39:56

  Butkevičiaus protą temdo jo rusofobija.

 • ar su siena ar su siuo asiliuku ,,strategu,,, pliurpsi pilstydamas is tuscio y kiaura 2019 birželio mėn. 16 d. 18:24:36

  rezultatas abiem atvejais bus lygiai toks pats .... kaip ir sio ,,,stratego,,,veika gruzijoj, ukrainoj na ir pacioj lietuvoj ---visur viskas gavosi per sikna visur atbulai , is visur isvijo dabar blaskosi kazkur lietuvoj uzdarbiaudamas rasineliais y respublika ir Dlefy.....

 • seni 2019 birželio mėn. 16 d. 18:23:51

  Nereikia klaidinti zmoniu ! Liberastu priperrejo Gorbacius ir ypatingai Jelcinas. Iki siol Rusijos vyriausybeje pillna tu siuksliu, bet Putinas irgi nevisagalis ir visko neapreps. Kiek jis liberalas ar panasus rodo jo darbai . Spreskite patys. Sekantis melas,-"iki paskutino ukrainiecio". Taip , bet tuom susidomeje vien tik jankiai ir ju subinlaiziai. Rusams ukrainieciai yra broliai ir seserys, tai tie patys rusai. Ukrainos is vis nebuvo iki Lenino, buvo Kijevo Rusija.

 • senis 2019 birželio mėn. 16 d. 17:59:30

  Putinas nedaro klaidu, jis protingas zmogus, geras oratorius, kalba labai graziai, teisigai ir tyliai vykdo Kisindzerio uzduoti, sugriauti Rusija, sunaikinti bet kokius gerus prisiminimus apie tarybine sistema, jos pasiekimus. Putino kalbos ilgai klaidino Rusija. Jo pripereti lyberastai, 90% Rusijos gyventoju laiko gyvuliais, kaip ir Grybauskaites ir Parosenkos gaujos. Manau, kad sulauksiu, kol sitie pasiute sunys bus iskarti. Labai grazus pasakymas, Kucma nera neteisus...isduoda polinki i pederastija. Realiai, niekam nerupi kas ten teisus, kas neteisus. Konfliktas reikalingas visiems. Pirma, jis utilizuoja daugybe teroristu, kuriu pilna abiejose pusese. Antra, tai Rusijos ir Amerikos karas, kuri jie, rusai ir amerikieciai, gali testi iki paskutino ukrainiecio. Magnolija irgi gerai ten passildo rankeles, parduoda ginklus vienai pilietinio karo pusei. Sodint ja galima buvo jau pries tris metus. Manau, kad Zelenskiui jau parode grazu graba, kuriame ji laidos, jeigu jis kalbes ne pagal ra

 • Rita Belazariene 2019 birželio mėn. 16 d. 17:40:24

  Reikėjo pabūvoti Osetijoje, musulmoniškoje Abchazijoje ne kartą dar anais laikais, kad suprasti begalinę šių tautų neapykantą ir pagiežą gruzinams, ir tada tik galima suvokti ir žinoti, kad rusai kariavo su Gruziją tik osetinams ir abchazams prašant pagalbos. Negarbinga iškreipineti tikrą istoriją. Krymo karinių bazių svarba Rusijai ir aneksija tik įrodo ES - JAV klapčiukų įžūlūmą - Rusijos teritorijoje steigti NATO ir JAV karinius poligonus. Kokie čia per polilitototologai???!!!

 • Faktas 2019 birželio mėn. 16 d. 17:12:50

  Butkevičius yra eilinis JAV pakalikas, kuris tarnauja JAV imperiniams interesams. Lietuvos interesai jam nerūpi. Ypač dabar tai aktualu, kadangi JAV praranda lyderystę Pasaulyje. Pasaulis mato kad JAV ekonomika buksuoja, todėl Trampas blaškosi, daro spaudimą savo vasalams ir ištikimiems pakalikams.

 • apie Butkevič sapaliones 2019 birželio mėn. 16 d. 16:14:30

  Eilini karta retorinis klausimas ar turi sis veikejas koki supratima ar plauna liezuviu seimininku raukus?Gera straipsnio kritika randasi pacio spechialisto zodziuose:"Čia tas atvejis, kai sveiko proto ribos yra peržengiamos". Jis man darosi panasus i seni Lendzbergi, kuri peska viskas kas ant seiles uztyska. Matomai zmogus gyveno ilgai urve ar kalejime, kad pagimdytu sekanti perla :"Reikėtų leistis labai giliai į XIX šimtmečio istoriją, kai gimė geopolitika kaip tokia". Galbut net pats ja ir sukure. Na ir aisku, kaip gi ir vel nepalaizius seimininkui subines,- is vienos puses piktinasi prastais Lietuvos kariuomenes isigytais saukstais ir kita technika, bet va zymiai brangesnes javainiu dujos jam akiu nebado. Tikriausiai maziau smirda uz rusiskas, sildo 30% nasiau. Manau ,zurnalistas, pasnekejas su apsiskaiciusiu valkata, daugiau suzinotu ir suprastu apie padeti pasaulyje. Iki sekanciu paistalyniu.

 • Skaitėtus Jėzus Kristus 2019 birželio mėn. 16 d. 15:11:18

  Malonu skaityti autoriaus mintis ( toks tokį traukia) Paaiškinsiu kas yra elitas. Kai už trilitrinį stiklainį( sloiniką ) vyriškos spermos gauni tūkstančius tonų aukso ir dar eilėje laukia 3 milijardai bobų . Visi kiti neelitas.

 • Deja 2019 birželio mėn. 16 d. 14:45:21

  Tarp valstybių nėra jokios draugystės, o tik interesai. Lietuvos elitas išsivaizduoja, kad JAV yra draugas. Iš tikrųjų, Lietuva reikalinga kaip įrankis Rusijos erzinimui. Tegul Lietuva pasuka neutralumo link, tada išlys visi JAV "draugystės" spygliai. Putinas Rusijai yra pats tinkamiausias prezidentas, nes jo dėka ši šalis sustiprėjo.

 • Aisku 2019 birželio mėn. 16 d. 14:33:36

  slove tik JAV.Mus isgelbes Jezupus Kristupus-TRAMPAS.Slove jqm,meile jam,tikejimas tik juom.Daugiau tanku,kareiviu,kareiviniu aptvaru,biudzeto procentu-ATEIS ISGELBEJIMAS,bus daugiau saltienos atejus dienai X.....KADA GYVIEJI PAVYDES SI PASAULI PALIKUSIEMS...

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • 90: tiek Vokietija nuo 2016-ųjų pabaigos iš šalies deportavo žmonių, kurie buvo įtariami siekiu surengti teroristinius išpuolius.
 • OPEC: naftą eksportuojančių šalių organizacijos (OPEC) narės ir jų partnerės, įskaitant Rusiją, sutarė sumažinti naftos gavybą dar 500 tūkst. barelių per dieną.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar Seimui reikėtų parduoti savo viešbutį?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kiek ketinate išleisti šventinėms dovanoms?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1  -2 C

0 C

 

+1 C

+1 C

+1  +2 C

 

+2 +4 C

6 m/s

5-6 m/s

 

6 m/s