respublika.lt
 

A.Butkevičius: Kas stovi už Europos naikinimo politikos? - straipsnio komentarai:

 • Senė 2019 rugpjūčio mėn. 25 d. 16:22:11

  Taip auškiai viskas pasakyta. Ąčiū tau Audriau.

 • Siaip nuomone 2019 rugpjūčio mėn. 23 d. 17:38:25

  O kam rusams reikia naikint Europa jei ji is rusu perka dujas nafta ir moka gerus pinigus. Va ekonominiu bedu turincioms JAV tai Europa yra viena is konkurenciu. Jog muitu karas vyksta ir tarp JAV bei Europos. O kas sukele karus Sirijoje Libijoje Irake ir uztvinde Europa pabegeliais manau aiskint nereikia. O pabegeliu perkelima i Europa maciau informacija kad finansuoja ponas Sorosas. Kad tie pabegeliai turi ir banku korteles ir ismanius telefonus. Ar tai ne Europos naikinimas. O ar nevykdoma ir Lietuvos naikinimo politika kai ekonomika aukojama del politiniu dalyku. I zmoniu interesus nieks neziuri kyla kainos. Zmones turi emigruot. Ir su pemsijom perspektyvos neaiskios. Ir nieko - niekas net nebando kazka daryt...ramybe

 • senis 2019 rugpjūčio mėn. 19 d. 11:50:33

  viskas vyksta pagal plana. Nuo 2008 metu, kai prasivoge bankai buvo uzpilti pinigais,prasidejo finansinis fasizmas. Kapitalizmas baigesi. Finansinio fasizmo esme ir principas, zmoniu, visuomenes suskirstymas i vergus ir priziuretojus. Jeigu kapitalizme buvo konkurencija, tai dabar finansai neturi su kuo konkuruoti. Pirmas klaidingas zingsnis buvo TSRS socializmo likvidavimas. Kisindzeris jau verkia, kad tai buvo nepataisoma klaida, kad TSRS buvo issigimstancio pasaulio oaze, kad pas juos buvo meile, vakaruose tik seksas, kad pas juos buvo sazine, vskaruose tik pinigai. JAV ir RF tik ant tiek priesai, kiek reikia islaikyti NATO. Putinas, geriausias Kisindzerioatradimas, darantis viska, kad slavai issipiautu tarpusavyje. Tam, kas valdo JAV FRS, nera jokio skirtumo kas gyvens Europoje. Is atvykusiu musulmonu bus formuojami daliniai malsinti protestuotojus. Finansinis fasizmas, tvarka vietoj kapitalizmo ir cocializmo. Priziuretojai ir vergai.

 • Prosenelis 2019 rugpjūčio mėn. 19 d. 10:53:04

  Savo laiku jis laižė šikną draugui Griškevičiui, o dabar jis laižo ponui Landsbergiui.

 • Komentatorius 2019 rugpjūčio mėn. 19 d. 09:26:34

  Pažinojau Audrių Butkevičių kaip mediką. Vėliau jį mačiau mėginantį vadovauti krašto apsaugai. Buvo, atseit, kariškis. Paskui kažkokia neaiški istorija su kyšio paėmimu... O dabar jis - politologas?! O laikai, o papročiai...

 • Kiškių sukilimas 2019 rugpjūčio mėn. 19 d. 09:06:01

  Kryme bus įkurta tautiečių respublika.

 • Kiškių sukilimas 2019 rugpjūčio mėn. 19 d. 09:05:40

  Kryme bus įkurta tautiečių respublika.

 • ugu 2019 rugpjūčio mėn. 19 d. 08:50:51

  ale sutapimas...viena sajunga uzsidare ir kita sajunga atsidare...arabai perbego is rytu i vakarus...ir ten sau komunizma susikure,lobsta nieko neveikdami kitu saskaita...

 • gyvis 2019 rugpjūčio mėn. 19 d. 08:13:38

  jeigu bus kruvini susiremimai Maskvoje, tai pirmas vaziuos A. Butkevicius, jau turintis patyrima sausio ivykiuose Vilniuje, Kijevo Maidane.Bus kraujo.

 • Lina 2019 rugpjūčio mėn. 19 d. 06:19:31

  Klausykite David Duke.

 • Giedat kaip Rusijoje nėra demokratijos 2019 rugpjūčio mėn. 18 d. 23:23:31

  O demokratiškoje šalyje Lietuvoje 2009 sausį už sniego gniūščių mėtymą į žmones šaudė plastIikinėm kulkom. Tuos, kurie bandė protestuoti apkrovė tokiom baudom, kad vaikai ir anūkai neišsimokės.

 • geras 2019 rugpjūčio mėn. 18 d. 22:46:32

  audreli pasikavok su savo baikem,nes kai kurie komentatoriai toki mentaliteta auklejamaji rodo jog ju komentaru dydis didesnis uz tas politines nesamones.tiek laiko bavo dinges pragydo boltono arija apie pavogtas technologijas.p.s. ogal berezovskis turejo to nuzudyto iskrypelio archyva su nuotraukomis,klintono su bobiska melyna suknele.grybauskaites tokie reitingai irvot blyn nu kaip koks vatnykas ant paneles papyle ,o juk ji dave ordina valcmanui kuriuo susidomejo donces advokato padejejas del 8 mlr. pavoktu dolcu.

 • Aciu Audriau 2019 rugpjūčio mėn. 18 d. 22:26:33

  Nezinojau kad merkel buvusi komjaunuole.

 • Kurgi ne 2019 rugpjūčio mėn. 18 d. 21:24:09

  “sprogo prieš metus 15-os metrų gylyje paskendusi rusų raketa”- paskendusiai raketai ištraukti pasiryžta rizikuoti aukštos kvalifikacijos specų gyvybėmis kaip Lošarike? Kažin.Beveik šimtaprocentinė tikimybė, jog nakrylasj dar viena, Putino išreklamuota kaip neriboto veikimo, wundervaflia – raketa Burevestnik.Paprastai tariant,kaip sako rusai,batareika.Tiesa,branduolinė,kuri pastoviai randasi ore.Ir dar tiesa,kad greitis ikigarsinis.O ir variklio dinamika-šiaipsau.Bet negali būti viskas iškart ir gerai.Praktiškai tai reiškia,jog skraidys lėtai ir nuobodžiai.Bet ilgai.Jei kas nenupils iš kokio kulkosvaidžio tokiame greityje.Net jei viskas vyksta be gedimų,o kas,jei karo nebus? Paskraidys dešimt metelių ir išsibaigs resursas.Kur dėti cacą su veikiančiu brand.varikliu ir užtaisu? Samolikvidacija į okeaną? M-taip,geriau negalvoti. Eilinį kartą pagalvoji,kokie nedurni buvo tarybiniai generolai,atsisakę tų ginklų gamybos,suvokę ,kad tai brangus,neefektingas ir visai nenaudingas ginklas.

 • kaims 2019 rugpjūčio mėn. 18 d. 20:45:07

  nieko baisaus, Lietuva pades visus i vieta ir sutvarkys sita pasauli, ane oziaus tvarteliniai ?

 • Kurgi ne 2019 rugpjūčio mėn. 18 d. 20:28:48

  Ruselis kantrus ir ilgai kinko arklius. Todėl ir kilo memas apie rusų beprasmį ir negailestingą maištą:kol rusai turi kokią manevro galimybę,jie mentališkai traukiasi ieškoti išeities,kur geriau ir kaip geriau.Bet kada trauktis nebėra kur,jie eina naprolom.Nei Napoleonas,nei Hitleris neleis sumeluoti .Nekalbant apie savus jų carus.Ir dabar,kada režimas prives šalį iki "отступать дальше некуда",o liko visai nebedaug,bus kaip visada.O paskui išdegusioje gaisravietėje sužels nauja žolė.Gerai tai ar blogai,bet gamtos dėsnių nepakeisi.

 • Kurgi ne 2019 rugpjūčio mėn. 18 d. 20:27:46

  Valdžios vertikalė byra ir nebepajėgia vykdyti valdymo funkcijų.Todėl auga nestabilumas bei neramumai.Vienintelis valdžios atsakas-tai teroras,nes kiti būdai jau nebeveikia. Kriminalinė grupuotė,kuri nuliniais metais užgrobė RF valdžią ir bandė sukurti mafijinę valstybę,patyrė krachą - neįmanoma be galo grobstyti ir dalintis tarpusavyje nacionalinius turtus,kurie tokio valdymo išdavoje tik senka, o liaudį maitinti pasakėčiomis.Tad bratva turi nori nenori imtis priemonių ,kad transformuoti šį režimą tam,kad ir toliau galėtų apvaginėti valstybę.Būtent dabar valdžia yra pažeidžiama.Ir ji tai suvokia. Navalno protesto projektai nekelia režimui realios grėsmės.Reali grėsmė bus,kada protestai įgaus tinklinį pobūdį šalies mastu ir ims plėstis.Ir šansai tam yra.

 • Kurgi ne 2019 rugpjūčio mėn. 18 d. 20:26:14

  Vėl gi,nereikia daryti iš maskviškių idiotų didesnių negu jie yra. Kokia prasmė iš administracinių pastatų užėmimo,net,jei ir kas mėgintų juos užimti? Kokios dar sudėtingesnės situacijos? Sekantys - paštas ir telegrafas? Dabartiniai protestų organizatoriai negali varžytis su valstybiniais resursais. Patys baudėjai,tiesa,jų buvo gausybė, buvo ginkluoti tik puolamajame variante.Jokių ten skydų,spectechnikos,kuria dažnai būdavo giriamasi, o tik “dubinkos”.Tai gali reikšti tik viena – tie,kurie davė ir kurie gavo įsakymą “davi ich,bl…j”, nė kiek neabejojo,jog šios protesto akcijos bus absoliučiai neagresyvios.Jokių ekscesų,juolab masinių betvarkių nenusimatė net teoriškai. Parodomai žiaurūs areštai mušant iš peties,kojų laužymais bei smūgiais per kepenis – tiesiog grynas teroras,kad nekiltų noras kartotis.Ir tuo pačiu,vienam atsijotam kandidatui Mitrochinui,iš kurio nei naudos,nei žalos,maloningai leido dalyvauti rinkimuose – va,kaip bus,jei būsite geri.Jei ne - su dubinka per liverį.

 • publikaRes 2019 rugpjūčio mėn. 18 d. 19:15:47

  Trečiadienį per LRT plius rodė amerikiečio Jack Bryan dokumentinį filmą „Aktyvios priemonės“ (Active measures). A. Butkevičiui vertėtų jį pažiūrėti, „vamzdyje“ jis yra. Jei pagrindiniai filmo herojai būtų ne priešingų politinių partijų atstovai J. McCain ir H. Clinton, būčiau suabejojęs jo autentiškumu. Kaip rašė „The Guardian“ (trečias pagal dydį JK dienraštis), anot režisieriaus, jei ne šių politikų dalyvavimas filme, tai kiti ekspertai ir buvę pareigūnai niekad nebūtų išdrįsę kalbėti apie D. Trumpo ir kremliaus ryšius.

 • PONAS 2019 rugpjūčio mėn. 18 d. 18:31:39

  AUDRIUS TEISUS ,NER KA PRIDET

 • Bambeklis: melas nuo pirmojo sakinio 2019 rugpjūčio mėn. 18 d. 18:00:56

  " Šią savaitę gana keistai pasikeitė Maskvos valdžios elgesys: anksčiau griežtai draudusi bei persekiojusi visus protestus prieš nesąžiningus rinkimus, miesto merija netikėtai išdavė leidimą opozicijos mitingui rugpjūčio 25 d. Kas taip staigiai pakeitė valdžios elgesį?" MELAS!!! Visada valdžia duoda leidimus manifestacijoms, tik "manifestantams" šie leidimai ir raudonas skuduras vilkui. Jei valdžia pasiūlys punktą A - chebra būtinai pareikalaus punkto B. Jiems reikia sulaikymu...

 • NM - Barsa 2019 rugpjūčio mėn. 18 d. 17:22:33

  patiko: ... suvokiant, jog ji (Lietuva) tuštėja, o Izraelis kasdien atsiduria vis grėsmingesnėje apsuptyje. Todėl grįžimas į Šiaurės Jeruzalę turi būti paruoštas iš anksto, sukuriant tiek psichologinį, tiek politinį, tiek grįžtantiesiems palankų verslo klimatą... Tai ko žiopso lietuviai? Kodėl lietuviai sprunka iš Marijos žemės? Manau, kad priežastis kita: grėsmė iš rytų. Na, o žydai susitvarko su savo kaimynais patys, be NATO ar rumuniškų-vokiškų-turkiškų-... eskadrilių... Mums tik pavydėti.

 • cha Butkevicius yvardino kas stovi uz europos naikinimo politikos .... 2019 rugpjūčio mėn. 18 d. 17:09:51

  o kas stovejo ir stovi ,kas vygdo tautos genocida , kas forsuoja priverstine lietuviu emigracija ,tautos nuskurdinima , valstybes isvogima---pacioj lietuvoj Butkeviciau ???ar ne tu su saika konservatlyberastines Huntos aferiugom ??

 • Jei 2019 rugpjūčio mėn. 18 d. 17:00:25

  Vašingtono obkomas apmoka ant tiek primityvią propagandą , tai jam geruoju nesibaigs .

 • pastebėjimas 2019 rugpjūčio mėn. 18 d. 16:54:25

  Jo,hibridinė bendražmogių veislė klaidžioja po Europą ...,bet nykstančius gyvūnus saugo įrašant į Raudonąją knygą ,kokie paradoksai ...?

 • Kažkoks zekas 2019 rugpjūčio mėn. 18 d. 16:51:34

  kuris pats tarnauja spalvotų revoliucijų organizatoriams, vis kliedi apie Rusiją. Ant jo sąžinės daugybės žmonių nelaimės ir net mirtys, nes jis asmeniškai dalyvavo ir Gruzijoje ir Ukrainoje rengiant perversmus. Apie Rusiją tai visiški kliedesiai. Matomai jam moka už kiekvieną fantazijos dozę. Respublikai turėtų būti gėda spausdinti tokių asmenų "apžvalgas", nes tai yra juoda propaganda už judo sidabrinius......

 • Čekuti - gudruti ! 2019 rugpjūčio mėn. 18 d. 16:36:13

  paprašyk Butkevičiaus interviu apie tai , kaip Lietuvoje pirma ir esmės matyt paskutinė protesto akcija prie seimo buvo sušaudyta guminėmis kulkomis . O kai kuriuos tos akcijos dalyvius ir dešimt metų praėjus po teismus tampo. Silpna???? Šeimininkas neleidžia? Pirma reikia apie savo š*kną apsikuopti , o po to pasaulyje tvarką daryti.

 • Kodėl Europa nyksta? 2019 rugpjūčio mėn. 18 d. 16:33:18

  O jei pažiūrėti giliau, tai pirmiausia reikia klausti: kodėl europietės nenori gimdyti vaikų? Tai labai keista, nenatūralu. Noras turėti vaikų- iš instinktų, lygiai toks pat, kaip ir noras valgyti. Juk europietės neprarado apetito, ar ne? Europietės- tai krikščionės. Nenori gimdyti vaikų ir kitos krikščionės, ne tik europietės. Išvada: kas negimdo vaikų, tas išnyksta. Klausimas: ar tikrai žmonių veiklą organizuoja patys žmonės? Gal kokie planetos valdytojai nutarė krikščionis pakeisti, pav., musulmonais? (Planetos valdytojai (viešpačiai)- nebūtinai dievai kūrėjai). Kas norėtų išjuokti šitą mano mintį, tegul įrodo, kad tikrai nėra jokių valdytojų (viešpačių). Gal ir nėra, bet tada žmonės yra pusdurniai- pristatė visokių pastatų, vaikšto ten ir garbina tuos valdovus (viešpačius), kurių iš tiesų nėra.

 • veriganas pleptologas 2019 rugpjūčio mėn. 18 d. 16:19:04

  kinija su xonkongu susitvarkys o putinas su navalniu ne xaxaxa nejuokinkit bebru nes dantys iskris

 • Edis 2019 rugpjūčio mėn. 18 d. 14:52:57

  jankių py.... nerimsta kursto spalvotas revoliucijas Honkonge ir Maskvoje. Ir Kinija ir Rusija atsilaikys prieš pydarus . O štai globalistinei Vakarų civilizacijai tikrai ateina galas.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar turite atidėję pinigų „juodai“ dienai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar perkate knygas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+4 +6 C

+1 +3 C

 

+1 C

+7 +9 C

+4 +6 C

 

+4 +6 C

5-8 m/s

5 m/s

 

5-6 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0842 PLN - 4.2490
RUB - 68.9116 CHF - 1.0641
GBP - 0.8321 NOK - 10.0250

Nuorodos