respublika.lt

A.Butkevičius: Kaip atsirado naujoji Europos valdžia - straipsnio komentarai:

 • > karys 2019 liepos mėn. 09 d. 18:15:21

  Suzeide jus i galva, kiek suprantu, nes prie ko cia suplakti rusai ir juodziai ir jiems skirti milijardai.... gali suprasti tik zmogus kuriam galvoje vejai svilpia.... tikraja prasme, del kulku paliktu skyliu.

 • karys 2019 liepos mėn. 09 d. 08:38:55

  Sena komuniste su kolege,visais budais naikina vokietija,,milijardai euru kasdien ismetami rusu ir juoduju valkatu poniskam islaikymui parazituojant,,o armijai sako neber pinigu,,,4 neveikiantys tankai ,,tfiuuuuu,lerva

 • To viskas gerai 2019 liepos mėn. 08 d. 05:19:22

  Vemti gal ir verčia, bet tos “bobos” ten pastatytos galimai su mintim. O tai gali reikšti blogas naujienas tai šaliai. Kaip pavyzdys gali būti Lietuva-juk visi puikiai supranta kaip “prisivadovavo bobos”, tačiau niekas netampo jų lavonų gatvėse kaip Kadafio ir niekas nepakaria kaip Husseino . Juk smurtauti prieš moterį...

 • Nujo 2019 liepos mėn. 07 d. 22:52:00

  Nieko naujo - "Rusai puola"

 • Taip pat 2019 liepos mėn. 07 d. 22:33:27

  Saulei šviečiant, Mėnulyje būna +130° с., o tamsoje -160 — 170° с. Kas gi norėtų rizikuoti astronautų gyvybėmis prie tokios temperatūros? Nebent NASA.

 • Išsilaipinimas Mėnulyje – afera? 2019 liepos mėn. 07 d. 22:15:49

  Astronautai nebūtų išgyvenę skrydžio dėl radiacijos, kurią skleidė Van Alleno radiacijos žiedas. Iš Mėnulio atgabentos uolienos yra identiškos uolienoms, surinktoms mokslinių ekspedicijų į Antarktidą metu. Visi šeši nusileidimai atlikti JAV prezidento Richardo Nixono valdymo metu. Joks kitas nacionalinis lyderis – nors technologinė pažanga vystosi jau 40 metų – nesiryžo dar kartą išlaipinti astronautų Mėnulyje.

 • juokas per asaras 2019 liepos mėn. 07 d. 22:15:28

  Tokie tokius pakeite... tik nusivemti... Europos užsienio reikalams vadovaus spanas Chosepas Borelis... tik juoktis is gailescio europai. dar vienas ...

 • Išsilaipinimas Mėnulyje – afera? 2019 liepos mėn. 07 d. 22:13:31

  Dešimt priežasčių abejoti vardija „The Telegraph“.Kai astronautai smeigia JAV vėliavą, ši plazda, tačiau Mėnulyje nėra vėjo.„Apollo 11“ astronautų Mėnulyje atliktose nuotraukose nesimato nė vienos žvaigždės. Fotografijose nesimato nusileidimo Mėnulyje kapsulės išsprogdinto kraterio. Nusileidimo Mėnulyje modulis sveria 17 tonų, o jo nusileidimas ant smėlio buvo visiškai neįspūdingas. Antra vertus, greta modulio vaikščiojančių astronautų pėdų žymės matosi labai aiškiai. Pėdų atspaudai Mėnulio dulkėse – kai nėra drėgmės, atmosferos ar stiprios gravitacijos – neturėtų taip gerai matytis ir atrodyti kaip įspaudai šlapiame smėlyje. Saulė yra vienintelis šviesos šaltinis, bet nusileidimo modulio atramos meta daug šešėlių. Kai nusileidimo kapsulė atsiplėšė nuo Mėnulio paviršiaus, nesimatė raketos ugnies.Jei pagreitinsite vaizdo medžiagą, kurioje astronautai vaikšto mėnulio paviršiuje, jie atrodys it nufilmuoti Žemėje.

 • Kurgi ne- A.Butkevičiui 2019 liepos mėn. 07 d. 22:04:07

  Che,į sveikatą.Tik kažin ar verta labai atsipalaiduoti- net jei rusų strategijų grėsmė ir visai išnyktų, pasaulis ramesnis dėl to netaps. Lauželį kurstyti visada buvo ir bus kam.

 • Diedas-Ceslovui 2019 liepos mėn. 07 d. 21:48:17

  Na ir dundukas tu tamstele! Audrius rašo savaitinius komentarus jau septinti metai...

 • Audrius Butkevičius-kurgi ne (3) 2019 liepos mėn. 07 d. 21:44:21

  Čia tas atvejis, kai norėčiau, kad jūs butumėte teisus, o ne aš. Gal aš pernelyg daug laiko praleidžia su ukrainiečiais... Gal mano draugai Britanijoje, JaV ir Rusijoje tokie pat seni šaltojo karo laikų dinozaurai...Jeigu jūs teisus, tai pakelsiu bokalą konjako ir miegosiu ramiai.

 • ceslovas 2019 liepos mėn. 07 d. 21:38:21

  Artimiausiu metu matyt niekur nebus ruosiamos oranzines revoliucijos, kad butkeviciaus kaip karo "specialisto" niekas nekvecia todel Respublikoj pradejo skleisti savo nuomone. Rase straipsnius toks Paksius, po eu rinkimu isbleso mintys.

 • Kurgi ne- A.Butkevičiui 2019 liepos mėn. 07 d. 21:22:08

  Kiekvienas gali turėti savo nuomonę.Tik tokie geopolitiniai manevrai buvo prie TSRS.Dabar - tik nelabai vykusios konvulsijos pučiant žandus,kad grėsmingiau išrodyti” išlaikant veidą”,išdavoje prisitaikant prie užsienio partnerių nurodymų,kurie laiko suėmę už tam tikrų organų . Kur ir kaip pasireiškė tie jų manevrai? Su ta jų strategija kol kas visur provalai. Ir nekeista,nes jų visa strategija visų pirma yra stumti merkantilius savų klanų interesus ir toliau parceliuoti šalį. Pvz.,anksčiau RF palaikė Vakarų sankcijas dėl tam tikros ginkluotės tiekimo draudimo tam pačiam Iranui. Kaip reiks,taip ir bus. RF seniai nustojo būti geopolitikos subjektu,su kuriuo rimtai skaitomąsi ir net bijoma,o tapo objektu,kurį bandoma patraukti savo pusėn,kad panaudoti prieš kitus politinius žaidėjus. Ir tiek. Beje,ir pats Putinas i pareiškė,jog prįpažįsta JAV vienintele supervalstybe ir RF nepretenduoja į šį statusą – kadangi dorogo i ni k čemu. Nereikia gąsdinti ta rusų strategija-eto bylo davno.

 • Audrius Butkevičius-kurgi ne (2) 2019 liepos mėn. 07 d. 20:26:17

  Lieku prie savo nuomonės. Ginkluotes pardavimai Iranui nebuvo "vien biznis". Iranas buvo stiprinamas puikiai suvokiant, kad anksčiau ar vėliau tai išsilies į naują konflikto su JAV bangą...O tai ne vien naftos kainų augimas.Dar svarbiau: demonstruoti, kad be Rusijos negali būti išspręsta nei vieną rimtą krizinė situacija. Aš labai rimtai vertinu Rusijos geopolitinis manevrus ir manų, kad jie savo sprendimuose ir veiksmuose labai strategiškai, ko nepasakysi apie vakarų partnerius.

 • tai jeigu Borisas išeis 2019 liepos mėn. 07 d. 19:33:23

  faktiškai tai jau Europos Sąjungos pabaigos pradžia, ane?

 • Kurgi ne- A.Butkevičiui 2019 liepos mėn. 07 d. 19:11:44

  Na,kažin ar RF turi tokią strateginę nuostatą,kad dalyvauti visur,kur tik įmanoma iš principo ir blokuoti JAV politiką.T.y,žinoma,kad pageidautų,bet kaip tame sename anekdote- jis gal ir ėstų,bet kas gi jam duos. Aišku,pakišti kiaulę Trampui Putinui būt didelis malonumas,bet,jei išties ir kiltų rimtas konfliktas, kažin ar Putinas įsipaišytų Irano pusėje-neitų Vova prieš Izraelį nors tu ką.Nėra jis ir toks durnas,kad “daužytų puodus su Trampu”dėl tų ajatolų. Tas matyti ir Sirijoje,kur santykiai su iraniečiais lieka labai įtempti dėl jų agresyvios politicos. Irane daug adekvačių žmonių,įskaitant ir tuos iš nuosaikiai religingųjų tarpo,kurie viską supranta,bet kol Irane valdžioje pačiuožę religiniai fanatikai, jie laikomi marginalais.Panašu,jog Putinas iškart pastatė partnerius prieš faktą-kad labai nesiviltų.O prekyba ginklais- viso labo tik prekyba.Nieko asmeniška-tik biznis.Negi už visus,su kuriais prekiauji, turi įsipaišyti į mordobojų dėl jų problemų? Na,tai nereikia jų prisidirbti.

 • Sun 2019 liepos mėn. 07 d. 18:49:19

  Rusijoje yra daugiausia profesionalių sinologų, puikiai išmanančių kinų Karo meną. Tad bergždžias ir nedėkingas Jūsų sizifiškas bandymas kariauti su rusais, kad ir tokia plačia koalicija.

 • Audrius Butkevičius-kurgi ne 2019 liepos mėn. 07 d. 17:43:46

  Manau, kad Putino atsisakymas būti "gaisrininku" Irano konflikte, akįvaizdus blefas. Žinant, kiek ginkluotės jie pardavė Iranui pvz. per Armeniją, paskutinį dešimtmetį, suvokiant bendrą Rusijos strateginę liniją,- dalyvauti visur, blokuoti JAV visur...Rusija tiesiog negali sau leisti " nedalyvauti". Tačiau, labai ačiū jums už nuomonę. Praeituose komentaruose aš rašiau, kad JAV naudos prieš Iraną seną kinietišką stratagemą: smogti svetimų peilių.Ir čia jūs visiškai teisus: taikinyje revoliucinė gvardija. Manau, kad šios organizacijos susilpninti suinteresuota ir civilinė ir religinė Irano valdžia, o taip pat ir regiono valstybės.

 • EGIDIJUS B 2019 liepos mėn. 07 d. 17:10:39

  bus taip kaip pasakis DEDE SEMAS

 • Gė-gė 2019 liepos mėn. 07 d. 14:24:44

  O Tau the Eagles of America

 • aha aha 2019 liepos mėn. 07 d. 14:08:27

  O tau - Sibiro meška?

 • Aha 2019 liepos mėn. 07 d. 13:51:24

  panašu Butkevičiui moka dėdė Semas .

 • laisvas 2019 liepos mėn. 07 d. 13:36:31

  O kodėl Henytės nuomonės nepaklausiat?

 • Artėjam prie pabaigos 2019 liepos mėn. 07 d. 13:19:44

  Ar bobos ne pasodins visu į kaliošą. .?Viena jų už vežė musuliu,kad vokieciu žmonas prievartautų,kita finišavo su prielaida ,kad ne fontanai jų armijoje.Ar ne pasuksime GB takeliu?

 • Ar autorius apsimeta durnu ar kelio klausia 2019 liepos mėn. 07 d. 13:00:39

  Jeigu kandidatas iš Vokietyjos yra vokietis iš Prancuzyjos yra prancas.is Belgijos belgas.Jeigu miegi arklydeje kumele ne tampi.”Demokratija tai gauja idijotu kuriuos valdo nusikalteliai” Albertas Nobelis.

 • CIA 2019 liepos mėn. 07 d. 12:44:13

  Povandeniniame laive buvo įvykdyta diversija, kaip ir kosminiuose aparatuose du kartus išgręžtos skylės, ar ne?

 • Kurgi ne 2019 liepos mėn. 07 d. 12:19:46

  Yra žinių,jog tame nelemtame povandeniniame laive buvo vykdomas, prieš pora savaičių Putino anonsuoto,kad randasi baigiamajame etape,naujo stebuklingo rusų atominio ginklo”Poseidon” bandymas,kuris baigėsi rusų karinio jūrų elito žūtimi.Kiek tiesos,neaišku,bet, turint omenyje , jog dar prieš kelias val iki oficialios info apie avariją ,įvyko užsienio šalių strateginių tarnybų šurmulys:britų COBRA,ES saugumo tarnybų ekstraposėdžiai,reagavo JAV FEST tarnyba bei gosdepas,neskaitant vieno aukšto rusų karininko užuominos,kad žuvusieji «не допустили катастрофы планетарного масштаба»,labai gali būti. Viena aišku,kad jei ką ir tyrė,tai tikrai nebuvo tik gylio matavimai.

 • Savo "vyresniojo brolio" pozicija 2019 liepos mėn. 07 d. 12:03:51

  senbuvės šalys užprogramavo konfliktą.Tikėkimės,jis bus civilizuotas.

 • Realybė 2019 liepos mėn. 07 d. 11:49:39

  Juokdarys Butkevičius. Apie kokia demokratija kalba, nei JAV nei ES nėra ir niekad nebuvo jokio demokratijos. JAV svarbu tik pinigai, įtaka ir interesai. Visos kitos valstybės yra irankia jų tikslams pasiekti. ES neneigia kad jie yra JAV pakalikai ir vasalai, pripažįsta JAV viršenybę. Tad ES vadų rinkimai derinami su JAV. Kitaip nebus "demokratiški", bus pritaikitos sankcijos.

 • Dronas 2019 liepos mėn. 07 d. 11:21:32

  Nieko nuobodesnio žmonija nesugalvojo, kaip p o l i t i k a, aaaauh..

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • INFLIACIJA: vidutinė metinė infliacija birželį sudarė 1,9 proc.
 • RADINYS: Vilniuje ketvirtadienio vakarą automobilyje aptiktas nemažas kiekis narkotinių medžiagų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ką galvojate apie Vitalijos Katunskytės dainą „Robinzonas“?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+14 +16 C

 

+10 +12 C

 +19 +22 C

+18 +20 C

 

+16 +18 C

4 m/s

4-5 m/s

 

2-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1342 PLN - 4.4655
RUB - 80.0425 CHF - 1.0634
GBP - 0.8966 NOK - 10.6173

Nuorodos