respublika.lt
 

A.Butkevičius: JAV smogs ne savo peiliu - straipsnio komentarai:

 • weks 2019 liepos mėn. 01 d. 14:40:06

  Skaityti tikrai buvo įdomu - dalykiškas, informatyvus straipsnis

 • puikiai! 2019 liepos mėn. 01 d. 12:03:12

  "...Išties tai buvo Vokietijos, Prancūzijos ir jų sąjungininkų Europoje, tarp jų ir Rusijos, apsisprendimas išmesti britus iš barščių..." Bravo! Pagaliau vienas išdrįso įvardinti, kas yra kas ES.

 • satyras 2019 birželio mėn. 30 d. 23:23:05

  nu jo,paves padaryti tokiam but-kevičiui ir kokiai dešimčiai jo snaiperių : patirties anas jau turi,kaip reikia šaudyti į nugaras

 • Mirtis 2019 birželio mėn. 30 d. 22:46:42

  Apsis..ks, o ne isspres. Konfliktas neisisiubavo tik del to, kad JAV paskaiciavo protingai i ka tai gali isvirst. INSTEX katik padare savo pirma tranzakcija, jei ir nebutu padare, Iranas butu ejes per rusu ar kinu kanalus. ES tolsta nuo JAV, pradeda ziuret savo subines ir vis labiau rodo ragus jankiam. Irakas taip pat pasiunte jenkius n* ir neleido naudotis bazem pries Irana. ES PESCO 2040-50m skaiciuojama bendrai sudarys €500 milijardu, kurie tikimasi kad jau liks ES viduj nes pakolkas trecios salys yra blokuojamos ir JAV del to s..ka i rinke. Negales reguliuot kam ES parduot ginklus gali ir kam ne, negales galiniu duru idiegt i ginkluote. Butkevicius kaip visad pezalas yra. Del tos Ukrainos ir vamzdzio nebuvimo ES yra stumiama i priespriesa su Rusija, kas JAV yra naudinga!!! Taip kad nustok sneket nesamones nes tas vamzdis leis ES maziau i konflikta eit, nereiks JAV duju brangiu pirkt ir duos ES daugiau nepriklausomybes. UK nebuvo ismesta, tai buvo Kamerono klaida pusgalvi!!!!!

 • Viktorinos pirmas klausimas 2019 birželio mėn. 30 d. 20:19:27

  Su kokiom kamerom ir juostom filmavo pirmieji JAV astronautai Mėnulyje, jeigu Saulės apšviestame Mėnulio taške temperatūra siekia + 130° с, o tamsoje būna nuo - 160 iki 170° с temperatūra. Ir kaip patys astronautai su tokiais liaunais skafandrais nesudegė?

 • Is istorijos 2019 birželio mėn. 30 d. 18:19:59

  Kiek zinau Krymas nuo 1798 iki 1964 m priklause Rusijai kai jie si pusiasali buvo atkariave is turku. Pries turkus Krymas atrodo priklause Romos imperijai o pries tai ten gyveno klajokliai skitai. O siaip manau tai galima tiksliau suzinot muziejuose.

 • Tarp kitko 2019 birželio mėn. 30 d. 17:13:26

  Nereikia ne speliot - viskas pasakoma tiesiai sviesiai tik reikia atsirinkt. Pavyzdziui kai Pompeo buvo tvirtinamas kaip valstybes sekretorius senate jo buvo paklausta " Ar jus nepradesit karo su Rusija ? ". Pompeo atsake "Mes nekariausim - ukrainieciai ir gruzinai tegul kariauja". Mano nuomone cia pasakyta labai auskiai kad jankiai vis daugiau kariauja svetimonis rankomis. Taip buvo ir seniau - per pirma ir antra pasaulinius karus kai jie su minimaliais zmoniu nuostoliais isspaude didele ekonomine nauda sau panasia kryptim viskas vyksta ir dabar...Daug kist savo zmoniu amerikonai nesuinteresuoti nes karas ypac kai zusta ju zmones taip pat nepopuliarus tarp ju zmoniu. O tai yra rinkejai...

 • Macas 2019 birželio mėn. 30 d. 16:14:41

  Kur pažvelgsi vien kumpanosiai

 • Aklad 2019 birželio mėn. 30 d. 14:59:26

  Mane visa laika stebino,kad Ukraina ir Lietuva vienas prie vieno abi atsilikusios vagiu draskomos valstybes,kuriuose vyrauja skurdas.O stebina tai,jog mes jau 30 metu kaip ES nare. Stai kur nuvede musu sali konservai,socialdemokratai ir liberalai su statytine Grybauskaite.

 • tam to įdomi apžvalga 2019 birželio mėn. 30 d. 14:47:39

  ,,Ačiū" už tai, kad apie ką seniai žinojau ir nereikia čia man nieko aiškinti. Aš tik sakau, kad Krymas keletą šimtų metų priklausė Rusijai, o Ukraina - čia jau naujausia istorija iš TSRS laikų, kadangi Krymas niekada anksčiau ir nebuvo Ukrainos. O gidas tai ir buvo tarybinių laikų gidas, kadangi po Krymą teko keliauti 1986 metais. O kas buvo prieš kelioliką tūkstančių metų, mes nežinome ir apie Lietuvą. Todėl aš ir priminiau tikrąją istoriją, pabandžiau paaiškinti bent jau jo kultūrinę, dvasinę istoriją, jos atspalvius. Taip, Krymas rusų žemė, patinka mums tai ar ne.... Tik politikoje viskas daug sudėtingiau, kaip žmonėms dabar išaiškinsi, kad tuometinis TSRS vadovas tiesiog lengvai padovanojo jį kitai sąjunginei respublikai, kaip monetą - išėmė iš vienos kišenės ir įdėjo į kitą...

 • Kazys 2019 birželio mėn. 30 d. 13:48:17

  Taip jau yra, kad jei nori karaliauti, tai skaldyk ir valdyk. Bėda tik ta, kad šiais laikais žmonės jau pakankamai mokyti ir daugelis viską supranta. Todėl Amerika ir bijo prisiskaldyti ant savo galvos. Juk ankstesnių skaldymų rezultatus, jau sunkiai bepavelka.

 • to įdomi apžvalga 2019 birželio mėn. 30 d. 12:55:31

  Jums Jūsų gidas pasakojo ne viską. Krymo istorija prasidėjo kiek anksčiu iki rusų. Na, bent 12 000 metų, Turiu omeny civilizaciją. O kiek klajoklių perėjūnų buvę po graikų-trojėnų, etc... Taigis Jūsų gidas pasakojo tą mažą istorijos atkarpėlę, kurią pagal partijos liniją ir turėjo pasakoti. O dabar visiems dosniems komentatoriams: LIAUKITĖS DALINTI TAI, KAS JUMS NEPRIKLAUSO.

 • O vis dėl to 2019 birželio mėn. 30 d. 12:23:14

  Kas gi tie, kurie išskerdė pusę arabų pasaulio su Amerikos peiliu? Nejaugi taip ir neatsiras žurnalisto su kiaušais, kad apie tai aprašytų?

 • įdomi apžvalga, bet daug klausimų be atsakymų 2019 birželio mėn. 30 d. 10:33:33

  Ir man atrodo, kad niekas neįsigilina į reikalo esmę, suprantu - tai politika, tai daugybė niuansų. Nieko nepadarysi. Devintajame dešimtmetyje teko keliauti po Ukrainą ir Krymą. Nuostabi šio pusiasalio gamta ir istorinės, kultūrinės vietos. Jau tada žinojau, kad Krymas nuo senų laikų buvo Rusijos dalis, ten daugumoje gyveno rusai. Turbūt taip ir dabar. Taigi, keliaujant tada po nuostabias Koktebelio, Staryj Krym ir kitas gyvenvietes, tvirtoves, po Sevastopolio uostą, mūsų gidas vis primindavo: štai čia vasarodavo rusų literatūros ,,Sidabro amžiaus" poetai, rodė rusų literatūros, muzikos klasikų namus, vasarvietes.... Krymas tiesiog aukštosios rusų kultūros buveinė, sostinė... Jau tada kilo klausimas - o kas čia ukrainietiško? Ogi nieko, tik oficialus pavadinimas. Ak, tiesa... taigi Nikita Sergejevičius ,,padovanojo" Krymą Ukrainos Tarybų Socialistinei Respublikai... Tai tiek ten ir tos Ukrainos...

 • Verta pamatyti 2019 birželio mėn. 30 d. 09:58:41

  Tubėje yra juokingas kadras, kada pirmasis astronautas Neil Alden Armstrong lipa iš " Apollo 11" ant "Mėnulio paviršiaus", o tuo metu iš viršaus krenta galingas šviestuvas ir į "Mėnulį" įbėga scenos darbuotojas..)) Balandį Ekvadoras nusprendė nebeteikti Dž. Asanžui prieglobsčio, ir jis buvo suimtas. Wikileaks padarė šachmatinį ėjimą žirgu, idėję į tinklą filmuką "JAV astronautų skrydžiai į Mėnulį", padariusį gana daug triukšmo internete:: WikiLeaks Releases MOON LANDING Cut Scenes Filmed In Nevada Desert (A MUST WATCH)

 • tai vat 2019 birželio mėn. 30 d. 09:56:11

  Butkevyciau o ar tas tavo posakis tik ukrainai tinkamas-Deja manau kad ne- Ukrainoje valdžią perėmė verslo-politikos grupuotė, tik žodžiais deklaruojanti, kad Ukraina turi išsaugoti savo teritorinį vientisumą ir savo piliečius, bet realūs jų veiksmai yra pakankamai neapibrėžti.

 • varnas 2019 birželio mėn. 30 d. 09:46:02

  pagooglinkite ir pažiūrėkite ( kol dar galima) Zelenskio "Nasa amerikasa" ir viskas susirikiuoja į savo vietas

 • Mielasis Audreli, 2019 birželio mėn. 30 d. 09:39:29

  gal gali paaiškinti, ką ką nors bendro turi, arba kada nors turėjo ta Ukraina ir Krymas? Kas bendro tarp jų buvo kada nors per visą istoriją? Absoliučiai niekur tokios medžiagos nerandu.

 • Pandoros skrynia 2019 birželio mėn. 30 d. 09:27:44

  Alberto Einšteino Instituto oficialiame tinklalapy galima susipažinti su Džino Šarpo spalvotųjų revoliucijų metodika "198 metodai nesmurtinio veikimo". aeinstein.org --198 Methods of Nonviolent Action. Gene Sharp.

 • Siaip 2019 birželio mėn. 30 d. 08:58:15

  Del to kad Trampas neskuba pradet kara su Iranu del to kad jis nori antra karta tapt prezidentu tai pilnai surinku. Kuri laika gal pagyvensim ramiau

 • Siaip nuomone 2019 birželio mėn. 30 d. 08:29:38

  Is tikruju tai pasaulyje vyksta pasaulinis konfliktas kurio priezastis JAV prasiskolinimas gresme pasaulinei dolerio emisijai. Kiti konfliktai tame tarpe ir Ukrainos yra to kinflikto pasekme. Nereiketu ziuret i atskirus konfliktus izoliuotai bet tai yra to didelio konflikto sudedamoji dalis. O is istorijos kai kiti susipesdavo (pvz pirmas ir antras pasaulinis karai) . Timrasis laimetojas buvo kas ? Teisingai - Amerika. Patyre minimaliu nuostoliu is tu karu jie ekonomiskai laimejo labai daug. Ju zmoniu zuvo nedaug todel ir ju rinkeju mainstrimas lilo patenkintas. O ir dabar is to sankciju karo tarp Europos ir Rusijos laimi vis ta pati sis ar ne ? O patys amerikieciai is rusu tebeperka titana aviacijos pramonei rusiskus ramlketu variklius nes jiems tai apsimoka

 • Construction 2019 birželio mėn. 30 d. 08:19:36

  Statykimwe daugiau mečečių. Pulkim ant kelio (kelių)...

 • Pritariu 2019 birželio mėn. 30 d. 08:04:56

  Bronsonas - graži lietuviška pavardė.

 • Bronsonas 2019 birželio mėn. 30 d. 07:21:13

  Re: Respublikai. Dienraščiui nedaro garbės "šiaudinio eksperto" sapalionės apie Bandera ir kuo jisai buvo, Beje Austrijoje ar Vokietijoje už fašizmo propogavimą numatyta baudžiamoji atsakomybė..

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar reikalingos telemedicinos paslaugos tarp didžiųjų miestų ir regionų specialistų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate šios žiemos orus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

 0  +2 C

+1 +2 C

 

 +2 +4 C

+1 +3 C

+2 +4 C

 

+5 +7 C

0-4 m/s

2-7 m/s

 

3-8 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1108 PLN - 4.2367
RUB - 68.2495 CHF - 1.0736
GBP - 0.8511 NOK - 9.8890