A. Merkel valdančiųjų kandidatą į savo įpėdinius vadina stiprios ekonomikos garantunuotraukos (9)

2021 rugsėjo 22 08:41:00 Perskaitė 157

Vokietijos kanclerė Angela Merkel per vieną retų savo pasirodymų rinkimų kampanijos renginiuose agitavo už Krikščionių demokratų sąjungos (CDU) ir Krikščionių socialinės sąjungos (CSU) kandidatą į kanclerio postą Arminą Laschetą, vadindama jį stiprios ekonomikos ir saugių darbo vietų garantu.

 

Svarbu, kad po sekmadienį vyksiančių Bundestago rinkimų Vokietija liktų tarp „geriausiųjų pasaulyje“, - sakė ji Štralzunde. „Geras darbas“ ir „geras atlyginimas“ ateityje bus įmanomas tik tuomet, „jei būsime vieni geriausių pasaulyje“.

A. Laschetas, būdamas Šiaurės Reino-Vestfalijos ministras pirmininkas, kovoja dėl kiekvienos darbo vietos – tai jis darys ir būdamas federalinis kancleris, pabrėžė A. Merkel. Be to, jis pasisako už „geriausią“ saugumo institucijų, policijos ir Bundesvero aprūpinimą.

Kanclerė įspėjo dėl socialdemokratų (SPD), žaliųjų ir Kairės partijos koalicijos po rinkimų. Po didelių įsiskolinimų per pandemiją būtina grįžti prie „solidžių finansų“, kalbėjo ji ir pridūrė nemananti, kad tai padaryti sugebėtų minėtos partijos.

A. Merkel ragino žmones „kartu daryti viską, kad ir ateinančiais metais būtų užtikrina Vokietijos gerovė“ ir sustiprintas Vokietijos saugumas. A. Laschetas yra „tas žmogus, kuris tai gali“, - pažymėjo kanclerė.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net