Teksasas vėl krečiamas masinių šaudyniųnuotraukos (2)

2019 rugsėjo mėn. 01 d. 10:05:23 Perskaitė 1021

Šeštadienį ginkluotas vyras Teksaso valstijoje, Midlando ir Odesos miestuose, užgrobė pašto automobilį ir kaip pakliūva šaudydamas nušovė mažiausiai penkis žmones bei sužeidė mažiausiai 21 žmogų.

 

Šaulys žuvo susišaudymo su policijos pareigūnais metu. Per įvykį nukentėjo trys policininkai.

Policijos teigimu, užpuolikas buvo maždaug 35-erių metų baltaodis vyras. Pareigūnai šaulio tapatybės neįvardija ir kol kas negali atsakyti į klausimą, dėl kokių priežasčių vakariniuose Teksaso miestuose įvyko šios šaudynės.

Vos prieš mažiau nei mėnesį ginkluotas vyras kitame Teksaso mieste, El Pase, nušovė net 22 žmones. Pastarosios šaudynės vėl sukėlė viešus raginimus stiprinti ginklų kontrolę ir taip pažaboti masines šaudynes – Jungtines Valstijas itin kamuojančią bėdą.

Anot Odesos policijos departamento, šeštadienio šaudynes surengęs vyras važinėjo po Odesos miestą ir nesirinkdamas šaudė į pakeliui sutiktus žmones.

Užpuolikas taip pat paleido šūvius greitkelyje, jungiančiame Odesos ir Midlando miestus. Dalis tuo metu ten buvusių automobilių liko suvarpyti kulkų.

Išpuolio metu įtariamasis spėjo pakeisti savo automobilį ir užgrobti JAV pašto mikroautobusiuką, tad galima įtarti, kad pašto darbuotojas taip pat pateko tarp šaulio aukų.





"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net