Šaudynių metu JAV Teksaso valstijoje nukentėjo apie 20 žmoniųnuotraukos (2)

2019 rugpjūčio mėn. 04 d. 11:11:22 Perskaitė 996

Šeštadienį JAV El Paso mieste esančioje „WalMart“ parduotuvėje šaulys ėmė šaudyti į žmones. Baiminamasi, kad aukų gali būti daug, o policijos duomenimis galėjo būti daugiau nei vienas užpuolikas, informuoja naujienų agentūra AFP.

 

El Pase, Teksaso valstijoje netoli sienos su Meksika, buvo sulaikytas mažiausiai vienas įtariamasis. Išpuolis sukėlė paniką tarp pirkėjų ir buvo visuotinai pasmerktas.

Teksaso valstijos vice-gubernatorius Danas Patrikas (Dan Patrick) patvirtino, kad per išpuolį prekybos centre „Cielo Vista Mall“ galėjo nukentėti apie 20 žmonių. Vietos televizijos kanalai praneša apie panašų skaičių.

El Paso meras Dee Margo patvirtino CNN, kad per 10 val. vietos laiku įvykusį išpuolį žuvo daug žmonių, tačiau tikslaus skaičiaus nenurodė.

„Tai yra tragedija ir aš nenoriu komentuoti, kol neturiu visos informacijos“, - sakė jis, pridėdamas, kad ši nelaimė jį sukrėtė.

Nors meras sakė, kad buvo sulaikyti trys įtariamieji, tačiau seržantas Robertas Gomezas (Robert Gomez), policijos atstovas spaudai, patvirtino informaciją tik apie vieną sulaikytąjį.

Tuo metu liudininkė sakė „Fox News“ iš pradžių pamaniusi, kad išgirdo fejerverkus, tačiau netrukus pamatė, kaip juodus marškinėlius ir maskuojančias kelnes dėvintis vyras pradėjo šaudyti. Jis, anot liudininkės, buvo užsidengęs ausis kažkuo panašiu į ausines ir turėjo tamsios spalvos ginklą. Tai galėjo būti automatinis arba pusiau automatinis šautuvas.

JAV prezidentas Donaldas Trampas (Donald Trump) buvo informuotas apie nelaimę El Pase ir ją aptarė su generaliniu prokuroru Bilu Barru (Bill Bar) bei Teksaso gubernatoriumi Gregu Abotu (Greg Abot). Gubernatorius nusikaltimą pavadino „šlykščiu ir beprasmiu“.

Tai antrasis mirtinas išpuolis per mažiau nei savaite „WalMart“ parduotuvėje JAV. Antradienį „WalMart“ parduotuvėje Misisipės valstijoje buvo nužudyti du žmonės ir sužalotas policininkas. O praėjusį sekmadienį 19-metis per maisto šventę Šiaurės Kalifornijoje nužudė tris žmones, tarp jų du vaikus.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net