respublika.lt

FNTT: neapskaitytų grynųjų pinigų naudojimo mastai stulbina - straipsnio komentarai:

 • M
  Marija 2021 birželio 26 19:44:26

  Siūlau patikrinti visus privačius medicinos įstaigų tinklus. Va ten tai rasite daaaauuuug įdomaus !

  1 0
  Atsakyti
 • s
  senis 2021 birželio 21 18:26:14

  jau 30 metu, kaip nenubaustas nei vienas valstybes vagis. Isvagiami milijardai, bet jeigu teisingai pasidlijama su prezidentu ir jo skiriamais seisesaugininku vadais, niekas nebaudziamas. Zinau, kad Kijevo mero vieta, kiekviena menesi, akumuliuoja 50 milijonu doleriu. Nesa visi, kas siurbia Kijevo gyventoju krauja. Manau, Lietuvos prezidento vieta sukuria ne maziau milijonu. Tiesiog visi saziningi, visi vagys nesa, todel nei vienas ir nesedi. Nesodins gi prezidento paskirti teisesaugininkai savo biteliu. Masiulis pabande apvogti musu Neklystanciaja, kgb majore Magnolija, buvo pagautas akimirksniu. Greiciausiai, tas Masiulis, dirba manekene kur nors pas juodukus musulmonus, kad uzsidirbt ispirkai.

  3 1
  Atsakyti
 • v
  vasia 2021 birželio 21 18:15:44

  Ka Jus cia kledesiais uzsiiminejate,pasakykite ,kad bendrapilieciai yra baudziauninkai ir norite juos kuo paprasciau valdyti,tarnaujate svedu ir kitiems bankams ir gaunate is ju cemodanus,o tai kam tada valstybines institucijos ,ka jos veikia kava po dvi val geria,kodel si problema nekyla Austrijoje ,Vokietijoje ,ju valstybes vyrai daro kiekvienas savo darba ir nebaudzia savo pilieciu,kurie ,mato kad juos mokesciais apiplesineja,per padidinta infliacija(kadangi reikia butinai kuo daugiau paskolu pasiimti ir paauginti visko kainas ,kaip tada skaiciai graziai susidelioja ,augame 4,1procento,ne Lietuvos Bankas sako augsime 5,1 procento ) o as asmeniskai galvoju augsime 10-12procentu ,kadangi padides kainos ir viskas OK| ,o kad daliai zmoniu ypac pensininku,nuverteja per visa gyvenima pensijos ,ko nesneka ekonomistai,tyli kaip vandens prisiseme.Nereikia pusti migla ,kam reikia tegul bankomatais naudojasi,kam reikia tegul laiko grynus(o kodel bankai neleidzia net savo pinigu issimti-limit .

  4 0
  Atsakyti
 • "
  "Monach" 2021 birželio 21 17:44:01

  O čia įskaitant kartu ir UAB"Seimas" akcininkų valdybos narių PINIGAIS po ES pinigų lietaus,na nebent jau pavogti iki FNTT trigrašio...,nieko asmeniško,tik iš smalsumo !!!

  4 0
  Atsakyti
 • a
  aha 2021 birželio 21 16:36:18

  vieni maudosi milijarduose, kiti - atliekų konteineriuose.

  10 0
  Atsakyti
 • E
  Emigrantas 2021 birželio 21 16:34:41

  Lietuvoje jau seniai niekieno nestulbina.Tik FNTT prabudo ir abstulbo.Lietuvoje visus mokesčiu moka tik vargšas samdomas darbuotojas.Nes kad išmokėti algą reik sumokėti mokesčius.Visi kiti strateguoja kaip gali.Veikla"juodai","pilkai"ir tt.

  8 0
  Atsakyti
 • a
  as 2021 birželio 21 16:25:24

  fntt nieko neranda randa paprasta pilieti ir smaugia tokie vyriausybes ir kgbesniko kupriaus isipareigojimai briuselio kopustgalviams

  6 0
  Atsakyti
 • C
  Ceslovas 2021 birželio 21 16:15:27

  FNTT, pirma pradekit nuo valdzios, issiaiskinkit kieno paliepimu uz dujas atsiskaitoma per ofsorus.

  9 0
  Atsakyti
 • a
  apsistulbines 2021 birželio 21 15:01:36

  kai palygini esama korupcija ir del to nieko nedaryma, tai tada ir apsistulbini: kada tai baigsis? Nejau visur evropoje taip? Panasu, kad ne, bet cia tvarkos ne tik kad nera, bet net nesimato prielaidu tam, kai elementari masiulioko bylele istriigusi visose instancijose. Nereikia lialia. Mus mato-ir mes matom kas vyksta. Sukurtas nebaudziamas klanas ir klano vergai. tokia situacija jau bado akis, bet cia aisku geriau fntt kazka paporinti, bet siukstu nieko nedaryti.

  10 0
  Atsakyti
 • k
  kniazius 2021 birželio 21 14:49:02

  kai bus apskaityti pinigai uspaskicho imonese ir panasiose, kai bus susodinti masiuliokai, zuokos, rubikonai, auksiniu saukstu pardavejai, auksiniu guoliu pirkejai -tada ir prasides tvarka. Kitaip niekaip. Ir is viso kaip atsiranda pinigai? Turbut valstybe prispausdina ir tiek... Valdzios troskimas viska kontroliuoti nelabai sutampa su korupcija seime ir vyriausybese, ministerijose... Kazkaip cia kontroliuoti niekas nesiima ir net nekalba apie tai, bet ten didziausi nuostoliai valstybei. Ten tiesiog milijardai.

  9 0
  Atsakyti
 • .
  ... 2021 birželio 21 13:34:51

  kazko nesupratau "Pavyzdžiui, išrašomi fiktyvūs kasos išlaidų orderiai apie darbuotojams išmokėtus atlyginimus, nors realiai šie pinigai išmokami jiems nebūna arba išmokama tik dalis nurodytos sumos, o tariamai darbuotojams išmokėtos pinigų sumos yra pasisavinamos ar naudojamos kitoms neteisėtoms veikoms (pvz. atlyginimas vokeliuose mokėti)." koks tikslas jei ir ten ir ten atlyginimas ir tie patys mokesciai valstybei? o jei taip isnaudojami uzsieniekai, tai juo labiau ju ivezimo kvotos turetu buti mazinamos... o del grynuju - kaip sekasi Masiuliui??

  12 1
  Atsakyti
 • K
  Kažkaip keista 2021 birželio 21 13:08:08

  Visuomenėje tai seniai tai matosi tik kai kas to nepastebi...matyt kartais nepastebėti naudinga

  8 0
  Atsakyti
 • a
  albinas 2021 birželio 21 11:25:31

  protakrušiai... o kad valdžia apvagia per mokesčius - tai niekam nerūpi...

  21 0
  Atsakyti
 • j
  jo 2021 birželio 21 11:21:17

  man patinka,kaip kazkada gera palyginima skaiciau ,kad vakare jei uzsitrauki namie uzuolaidas tai anot valdzios reiskia kad jau kazkoki nusikaltima darysi, o ne tiesiog nori privatumo...Taip ir su grynaisiais, kaip ir visur prisidengia saugumu bei "kova" su seseliu gyvulius grynai bando suvaryt i narvus suzymet ir sukontroliuot..ir dar patys susimokes jie uz operacijas finansines..sveiku protu nesuvokiama kodel savo uzdirbtus pinigus turi butinai i PRIVATU banka vest is kurio norint nusiimt daugiau turi moket mokescius... gal jo pirma pradekim visa ta ispampusi valstybini biurokratini aparata priverst dirbt, o ne iskart daryt prielaida naudoji grynus- reiskias nusikaltelis.. O antra po visu independence milijardiniu aferu, masiulio kysiu, privatizavimu, kai matai kaip elitas vagia nemirksedami desimtimis milijonu is biudzeto visu zmoniu sunesto, tikrai verta pagalvot ar nori prisidet prie tu vagiu dar didesnio gerbuvio :)

  28 0
  Atsakyti
 • A
  Akivaizdu 2021 birželio 21 10:49:35

  jog visas šis briedas užsakytas ir palaimintas bankų ir jų lobistų valdžioje. Toks įspūdis, kad grynieji jau yra nusikaltimas savaime? O iš tikro tai yra mokėjimo priemonė veikianti pagal įstatymą ir niekas neturi teisės riboti jų funkcionavimo, ypač kai Lietuvoje tokia bankinė sistema! Grynieji pinigai yra piliečių pagrindinė laisvė nuo bankų ir valstybės savivalės. Smarkus grynųjų apribojimas ar panaikinimas veda į visišką finansinę vergovę, kai žmogumi galės manipuliuoti tiesiog apribodami jo sąskaitos naudojimą. Įsivaizduokite situaciją, kai ryte nemaloniai nustembate jog neveikia jūsų banko kortelė, o išsiaiškinti priežastis reikia sugaišti gal net ne vieną darbo diena. Jums reikia pinigų, bet neturite galimybės net jų pasiskolinti, nes grynųjų nėra, o sąskaita neveikia! Tai tik vienas iš skaitmeninės vergovės atributų, o jų numatyta daugybė.

  41 1
  Atsakyti
 • J
  Jo 2021 birželio 21 10:14:04

  Gal pradėkim nuo valstybės biudžeto grobstymo ...

  44 0
  Atsakyti
  • b
   būtent 2021 birželio 21 15:50:17

   iš to fnttešnikų verkiamo 100 milijonų, turbūt kokie 95 mln. yra būtent valdžiagyvių grobis iš mūsų, mokesčių mokėtojų sunešto biudžeto.

   6 0
   Atsakyti
 • J
  Juska 2021 birželio 21 10:03:32

  Banko užsakytas straipsnelis...Išduoti visiems po plastmasinę kortelę ir priversti visus atsiskaitinėti per banką. Perbraukei kortele, bankas nusirašė savo dalį...įdėjai pinigus, vėl nusirašė iš tavo kišenės, Nieko nereikia daryti, o pinigėliai, kaip jūroje bangos patys ateina. O kas liečia nesąžiningus piliečius, tai prikurta šimtai įvairiu institucijų, juos ir reiktu priversti dirbti, Seime veikėjai privalo priiminėti tokius įstatymus , kad juos apeidinėti niekam nesinorėtu . Kol pačiame Seime nebus tvarkos, valstybėje jos tikrai nebus. Tai skandalas su Masiuliu, tai su Puidoku...Tai geldą kažkas iš kažkur atplukdė, tai elektrą neaišku kas iš ko perka ir taip toliau...na ir patys viska žinote.

  43 0
  Atsakyti
 • k
  klounai 2021 birželio 21 09:58:39

  grynieji nedaugeja, o mazeja ,idomu kaip juos visus suskaiciuoja ?skaiciukus ima is lempos ,kaip ir biudzeto sumas,pervedimus is eu daroma tik popieriuje.

  23 0
  Atsakyti
 • C
  Cia smulkme 2021 birželio 21 09:53:02

  palyginus su tuo kiek grynuju issiveze skandinavai,nes ju neimanoma suskaiciuoti ,jie liko tik popieriuje.

  27 0
  Atsakyti
 • O
  Oi nustebino 2021 birželio 21 09:46:45

  Dantistai , kirpėjai , statyba - visur gryni. Kaip pavyzdys: stomatologai.eu

  6 1
  Atsakyti
 • J
  J 2021 birželio 21 09:45:38

  Jeigu yra neapskaitytu lesu tai manau jog tai mafijines saikos perduodami pinigai o jeigu darbuotojas priimtas i darba tai jis ir turi gaut alga ir tai legalus pinigai na tokie kai masiuliui perduoti pinigai is verslo grupiu aisku uz kazka tai cia yra kita problema reikia ieskot rysiu seime vyriausybej partijose kas remia is kur ir t.t.ne grasiu algose problema problema giliau mafijinese kgbistųnese strukturose todel Majauskui turetu but aisku kad panaikinus algu pervedima i saskaitas problemos nesprendzia tik dar daugiau gilina nepasitikwjima vyriausybe kurie atidirbineja bankams

  15 0
  Atsakyti
 • t
  tai tik mano nuomonė 2021 birželio 21 09:42:14

  įveskite 6-8 procentų mokęstį tik nuo apyvartos be jokių PVM sodrų pajamų mokesčių ir niekas neslėps mokesčių. (dar privalo būti visuotinis 0,5 procento NT mokestis bei akcizai rūkalams ir spirituotiems gėrimamams, taršos mokesčiai) ir viskas labai supaprastėtų. . (beje stambūs konsernai moka 3-4 procentus nuo apyvartos)

  13 1
  Atsakyti
 • M
  MOKESCIU NESURINKIMAS 2021 birželio 21 09:41:50

  Viena beda bet kas galetu paneigt kad ju taskymas valdininkeliu zymiai didesnis blogis

  32 0
  Atsakyti
 • d
  daugiausei grinuju,juodu pinigeliu,gautu uz otkatus 2021 birželio 21 09:40:28

  pas konservatorius

  24 2
  Atsakyti
  • >
   > daugiausiai.... 2021 birželio 21 12:36:16

   Neabejoju, kad sukūrė sistemą, kaip "atkatus" daryti per banką. Ir tiems ir tiems gerai, todėl ir prasidėjo aiškinimai, kad grynieji blogai. Gal geriau pasidomėtų, kaip per 30 metų priviso tiek milijonierių. Aišku, perkant prestižinį žemės sklypą už 1 eurą.... bet šiuo atveju tyrimų daryti nereikia.

   16 0
   Atsakyti
 • M
  Matau Šabą 2021 birželio 21 09:33:38

  Maximos savitarnos kasose visuomet eilės atsiskaitymui grynais ,net keista.

  7 6
  Atsakyti
 • T
  Taigi… 2021 birželio 21 09:33:04

  Įdomu, ar kada nors ateis stebuklinga diena, kai Lietuva turės skaidrų Seimą, kuris priims įstatymą dėl visuotinio privalomo pajamų ir turto deklaravimo bei progresinių mokesčių??? Nuo pirmos dienos valstybės biudžetas trigubai- keturgubai ar net dar daugiau būtų didesnis! Bet to turbūt niekada nebus: kaip be kyšių, atkatų, vokelių ir pan. kai kam gyventi??? Ir dar mokescius mokėti???

  14 1
  Atsakyti
 • B
  Birutele 2021 birželio 21 09:33:01

  Jokia cia paslaptis!!! Dantistai su pasakiskomis kainomis ir be kvito klientui, tas pats kirpeijai, manikiurininkai, masazistai, santecnikai, ivairus remontininkai, na ir turginiai. Ir aisku jie, kaip tampa pensininkais yra pats "neturtingiausias visuomenes sluoksnis su maziausiomis pensijomis".

  8 5
  Atsakyti
 • K
  KKK 2021 birželio 21 09:24:38

  nu kiek vien masiulielio šaika išpirdolino ir nieko , sutvarkyt net neįstengiat

  28 1
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip vertinate SAM „tyrimą", kuriuo nustatyta, kad dažniausiai nuo COVID-19 mirė Jonai ir Onos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Liko savaitė iki Olimpiados pabaigos. Kaip manote, ar lietuviai gaus medalių?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +19 C

+10 +17 C

 

+10 +17 C

+17 +22 C

+17 +23 C

 

+20 +23 C

0-7 m/s

0-3 m/s

 

0-4 m/s

       

Nuorodos