respublika.lt

Vytautas Sinica: Popiežius prieš Bažnyčią - straipsnio komentarai:

 • Dočys 2020 spalio mėn. 27 d. 10:25:15

  Tikras sorososas, ar ne tomkau? Kaip ir tu!

  2 23
 • Jorė 2020 spalio mėn. 27 d. 10:35:14

  Ne, bet dauguma palaiko homoseksualistus, jei tokie patys ir nėra

  2 19
 • Jorė 2020 spalio mėn. 27 d. 10:26:21

  Viskas labai paprasta. Jaunimas liberalėja, į Bažnyčia eina daugiausiai senukai, na dar 40-60 mečiai. Kas bus po 10 metų? Ogi tuščia. Vatikanas tai puikiai supranta, todėl strateguoja - jeigu nesmerks homoseksualumo - į Bažnyčią ateis ir jaunimėlis. O tie, kas ateina į bažnyčią, ten ir pinigėlio palieka. Todėl jei bažnyčia nesikeis - neliberalės, ji pasmerkta bankrotui. Tokia yra baisi, bet tiesa.

  26 8
 • Pagonis 2020 spalio mėn. 27 d. 13:32:54

  Jisus buvo zydas, tegul žydai ir tarnauja jam.

  12 8
 • NF 2020 spalio mėn. 27 d. 09:51:14

  PRATESDAMAS MINTI,TODEL SENDENOS ZMONIJA VISA LINKSTA I VISISKA TAMSOS GLEBY,NES TAI VISA SITA SUMAISTI SUKELE PATYS TAUTU VALDOVAI IR JIEMS PALANKUS VEIDMAINISKI TIKEJIMA ATSTOVAUJANTYS ASMENYS. ZEMISKI ZMONIU NORAI IR TIKEJIMO TIESOS MOKYMAI,KAIP GALIMA DERINTI TAI,KA DEVAS SUJUNGIA IS SKIRS TIK MIRTIS. O POPIEZIU ATZVILGIU KA DEVAS APDOVANOJA,ZMOGUS TURI TEISIA SIA DOVANA ATIMTI IR ATIDOTI KITAM ZMOGUI TAI YRA SENDENOS VISISKA VEDMAINYSTE IR PASITYCIOJIMAS IS DEVO GALYBES DIEVO AKIVAIZDOJE. SITOKIO ATSITIKIMO SIAME ZEMISKAME PASAULYJE YRA PIRMAS KARTAS IR TAI UZTRAUKE DIDZIULE DEVO RUSTYBE. PRADZIU PRADZIA BUVO SUKURTA IS ADOMO IR IEVOS,O NE IS GEJAU IR GEJAUS,AR LEZBIJETES IR LEZBIJETES,AR DAR BLOGIAU IS SETONO VELNIO IR VELNIO,PAKALIKO IR PAKALIKO. TODEL SENDENA DRASIAI SAKAU,KAD DEVO SIUTA TIKEJIMA IR JO VALIA IR MEILIA NOREJO NE VIENA KARTA SETONO VELNIAI IR PAKALIKAI ATIMTI IS SVIESIOS ZMONIJOS,BET NEPAVYKO IR NEPAVYKS DABAR,O RENKAMIES MES PATYS KIEKVIENAS ATSKIRA

  5 3
 • NF 2020 spalio mėn. 27 d. 10:05:47

  DAR PRATESDAMAS MINTI,POPIEZIAUS IS SIREISKIME DIEVO VAIKAI,TAI NEREIKIA VEIDMAINIAUTI KOKIO DIEVO SITIE VAIKAI,SVIESOS VISAGALIO DEVO KARALIAUS,AR TAMSOS SETONO-KARALIAUS,KAS JO TIKI IR JI SLOVINA TAIP PAT IR LAIKO DEVU. MANO ASMENINIU MASTYMU IR NOMONIA,KADA NEBEATSKIRIAME KUR SVIESOS DEVAS IR TIESA,O KUR TAMSOS SETONAS,TAI GALIU DRASIAI PASAKYTI KUR NUSIRITO SENDENOS ZMONIJA KURIOS MASTYMAS LIEKA DAUG KARTU ZEMESNIS,.NEGU KITU GAMTOS GYVENTOJU,TARP KURIU NEVYKSTA TARP TOS PACIOS TAPATYBES SEKSUALINIU SANTYKIU,NES TEN JU SMEGENU VEIKLA DAR NESUTRIKDYTA IR VADOVAUJASI TIKRAIS GAMTOS APDOVANOTAIS INSTINKTAIS,O NE TAIP KAIP SENDENA KAI KURIOS GRUPES ZMONIJOS ISPROTEJIMO,AR TIESIOG NEBESUVOKIMOS KAS JIE TOKIE YRA,NES JU MATYT SMEGENU VEIKLA YRA SUTRIKUSI,TAIP KAD VIENA AKIMIRKA JAUCIASI MOTERIS,O KITA KAD VYRAS,KAS IS SALES KELIA DIDZIULI SLEIKSTULI IR PASIBJAUREJIMA.........

  7 3
 • ZUK 2020 spalio mėn. 27 d. 09:49:03

  Popiežius praleido gerą progą patylėti.Jo teiginys,kad homoseksualai yra Dievo vaikai yra labai neteisingas.Tai reiškia,kad turime į pedofilus,žudikus sadistus ir kitus nusikaltėlius žiūrėti,kaip į normalius žmones ir juos gerbti,nes jie yra taip pat Dievo vaikai.Popiežius jau suvaikėjo ir nusišneka.Dabar jis iškrypėliams davė į rankas kozirius,kuriais ir loš homoseksualai prieš normalius žmones.

  26 3
 • Kirstuke 2020 spalio mėn. 27 d. 11:44:17

  Vienam Lietuvos portale buvo pateikta Popiežiaus pasisakymas : Visi mes esame Dievo žmonės... Na, tikrai gal sunku isverst iš ispanų kalbos, kad buvo pasakyta : - visi mes esame Dievo vaikai.... Man visokios progresistu machinacijos - Dzin. Nes aš TiKINTI, kad yra Dievo vaikai, ir - Dievo sutverimai...

  7 3
 • NF tam > 2020 spalio mėn. 27 d. 10:15:27

  YRA ZMONIU GRUPE KURIE KIEKVIENA MANO KOMENTARA RASANT DIRIGOJA TAIP,KAD KO DAUGIAU ZMONIU NESUPRASTU,KAS YRA PARASYTA. PRADZIOJE ISIMDAVO,AR SUKEISDAVO RAIDES TAIP,KAD ATRODYTU,KAD PAMISES RASO. PASKUI PRADEJO SUSTUMTI ZODZIUS IR PANAIKINTI ZENKLUS,KAD TEKSTAS ATRODYTU VIENAS SAKINYS. DABAR TARP SAKINIU PALIEKU DIDIULIUS TARPUS,TAI EILUTES SUDIRIGOJA TAIP,KAD VEL TEKSTAS ATRODYTU VIENTISAS. LENGVA PASAKYTI,KAD RASAU SAU IR KARTU PATIKETI,KAT TAIP NEGALI BUTI,BET TAIP JAU VYKSTA EILIA METU,TIESIOG PSIHOLOGINIS SMURTAS IR PATYCIOS VIESOJE ERDVEJE DIDZIULES ZMONIJOS AKIVAIZDOJE. JUK JIE VISAGALIAI IR NEBAUDZIAMI IR VAIDINA NEKALTAIS,O VIESAI TEIGIA,KAD JIE SUSIDOROJA SU NUSIKALTELIAIS.

  3 2
 • Taigi... 2020 spalio mėn. 27 d. 09:39:56

  Nukvakęs senukas nusišnekėjo. Tik tiek. Nes jei tai taptų tiesa, ką jis kalbėjo- nebeliktų katalikybės tikėjimo.

  16 2
 • daug skaiciau 2020 spalio mėn. 27 d. 10:19:03

  apie konklavas,popieziu rinkimus,rietenes,net mirtis.AISKU,KAD IR TEN NERA VIENYBES IR NUGALI ,KO GERO,TAS ''KAM REIKIA''.taip kad grbinkim,ka turim,o ne ka noretume tureti.

  5 2
 • aga 2020 spalio mėn. 27 d. 10:26:04

  bailystas romos papa,zuikis ir tiek,paliepe ir jis atliko ka liepia,nuo siol jis man joks autoritetas siaip nukvakes diedelis

  23 2
 • to>Jorė 2020 spalio mėn. 27 d. 10:30:18

  Ar pagal tamsta visas jaunimas jau pidarai?

  17 2
 • Cito 2020 spalio mėn. 27 d. 11:23:19

  Gerai kad aš laisvamanis......

  18 2
 • >Jorė 2020 spalio mėn. 27 d. 12:30:49

  Jaunimas ne liberalėja ,o ,kaip ir visais laikais, yra veikiamas gamtos specialiai tam jaunystės laikotarpiui sutvertų hormonų audrų( palankiausias laikotarpis žmonių giminės pratęsimui) .Iš išorės tai atrodo,kaip pasileidimo plitimas (reiškinius būtina pradėt vadint tikraisiais vardais ,atmetant tą politinio korektiškumo luobą ,kuris pradeda įnešti tik vis daugiau destrukcijos ),kurį ,tas audras dėka savo amžiaus "pamiršusieji" visai teisingai bando sukišt į daugumai visuomenės priimtinus civilizuoto, žmogiško padorumo rėmus.

  12 2
 • senis 2020 spalio mėn. 27 d. 12:08:44

  nu ir ka jus tam popieziui padarysite? Nieko. Pirmakart popiezius visiems katalikams parode, kad Dievo nera, arba Dievas toks silpnas, kad negali apsaugoti net savo vietininko zemeje, popieziaus, kai pirmakart ilipo i sarvuota popomobili. Atseit, Dievas apsaugoti negali, o popomobilis sarvuotas gali. Kodel dauguma kunigu arba zydri, arba pedofilai? Tik del baznycios godumo! Tik viduramziais katalikybeje buvo ivestas celibatas. Celibata ivede, kad kunigu sukaupto turto nereiketu skirstyti kunigu vaikams, turtas liktu baznyciai. Dabar popiezius ir stumia zydruju vestuves, nes tokios vestuves baznycios turtui pavojaus nekelia. Zydri kunigai savo seksualinius poreikius patenkins, bet salutinio poveikio, kenksmingo baznyciai, vaiku, netures. Turtas liks baznyciai. Ukiskas popiezius. Davatkos paverkslens ir nusiramins, o virs Vatikano suplevesuos dar viena veliava.

  32 2
 • Gintaras 2020 spalio mėn. 27 d. 12:07:15

  Baznycia stengiasi prisitaikyt prie laikmecio,nu didesnio absurdo nesu girdejes.Yra Kristaus mokymas,yra biblija koks dar gali but laikmetis.Cia religija,o ne pazadai rinkejams itikti.Jei ateis toks laikmetis kai kanibalizmas taps norma,ar tada baznycia irgi prisitaikys?Sakot negali but?Gali ir dar kaip gali.Nachren man tokia baznycia kuri prisitaiko prie laikmeciu,tam yra seimas ir prezidentas,jie tai prisitaiko prie bet ko.Nenuostabu ,kad musulmonu tikejimas ima virsu,jie tai kazkaip nesistengia prisitaikyt ir korano nemegina interpretuot.Zodziu kataliku tikejimui ateina chana ir jokie gejai jo neisgelbes.Religija gyvuoja tada kai mase zmoniu yra pasirengusi uz ji numirti.Kazkaip nemanau,kad issidazes gejus,su priaugintais papais butu pasirenges numirt uz kristaus mokyma

  44 1
 • budintis 2020 spalio mėn. 27 d. 19:23:02

  Yra Kristaus Bažnyčia ir Kristumi tikintys. Yra Bažnyčios likutis. Laikas skelbti naujausias Jėzaus Apraiškas žmonijai. Ar nepabodo tuščiažodžiauti? Apie pokyčius Vatikane lai kalba netikintys.

  0 1
 • NF 2020 spalio mėn. 27 d. 09:37:50

  Mano manymu ir tai tik mano asmenine nuomone,NIEKO KEISTO,KAD SITAS POPIEZIUS TIESIOG VAIDMAINIAUJA TARP DVIEJU SKIRTINGU PUSIU IR TIESU,TAI TARP SVIESOS IR TAMSOS. ATSAKINGAI TAI SAKAU PASAULIO ZMONIJAI GRESIA DIDELI GAMTOS IR PACIOS TARPUSAVIO SUKRETIMAI,KURIE ATNESAS DIDZIULIUS PRARADIMUS IR NETEKTYS. KODEL SITAS POPEZIUS RENKASI SITOKI KELIA,NES PAZVELGUS IS TESOS JIS VISISKAI NERA POPIEZIUS,O KAZKOKIU PRIVERSTINIU BUDU NUSTUMUS TURINTI DEVO DOVANA POPIEZIU I SALI IR VETOJ JO PASAULIO VALDOVU INECYVA,TIEK OBAMOS,MERKEL,SIOJE KLASTOJE PRIES TIKEJIMA DALYVAVO,TIEK PRANCUZIJA,ANGLIJA,KINIJA IR KITOS TAUTOS KURIOS LINKUSIOS I ZMONIJOS ZUDYMA UZGROBENT JU GAMTINIUS ISTEKLIUS,ZUDYMA VAIKU,PRIEVARTAVIMA VAIKU. SICIA NEREIKIA JOKIU GYLIU ISMASTYMU,JEI SKIRAIANT POPIEZIU YRA NAUDOJAMA DEVO APVAIZDA,KAD DALYVAUJANT SITAME PROCESE DEVAS PARODYTU,KAM SKIRTI JO DOVANA IR APDOVANOJA TA VIENA ISRINKA ASMENI,KURIO GAUTA DIEVO DOVANA GALIMA PERDOTI KITAM,TIK PO JO ISEJIMO I AMZINYBE.

  5 1
 • .-. > NF 2020 spalio mėn. 27 d. 10:05:09

  paspausk mygtuka klavoje CapsLock. Skaityti neimanoma. Sau rasai ar kam? Jei sau, tai is viso nerasyk.

  10 1
 • daug skaiciau 2020 spalio mėn. 27 d. 10:20:15

  apie konklavas,popieziu rinkimus,rietenes,net mirtis.AISKU,KAD IR TEN NERA VIENYBES IR NUGALI ,KO GERO,TAS ''KAM REIKIA''.taip kad grbinkim,ka turim,o ne ka noretume tureti.

  9 1
 • reziume 2020 spalio mėn. 27 d. 10:21:47

  homosieku mafija ircianugalejo,ko vertas tada tas popiezius...silpnas ir jis...deja

  18 1
 • Terai incognito 2020 spalio mėn. 27 d. 10:24:12

  Baznycia arti-Dievas toli!

  17 1
 • jo 2020 spalio mėn. 27 d. 11:41:16

  Paskutinysis pragaro vartu antspaudas krito, kai i tokia vieta pateko sitas tipas,kazkas ivyks nes ir usa i prezidento posta fasifikacijos keliais atsliauzia iskrypelis, siuo metu pasaulis skendi issigimeliu satanistu naguose.

  24 1
 • to ZUK 2020 spalio mėn. 27 d. 11:53:01

  Greit pas daktara viena diena meldiesi gomikams, kita diena sneki kad popiezius galejo patyleti, pas tave galvoje dvi asmenybes, tai yra sizofrenija.

  19 1
 • aha 2020 spalio mėn. 27 d. 14:32:22

  paskutinė žlugusi viltis , o ne popiežius

  10 1
 • VaidasVDS 2020 spalio mėn. 27 d. 15:54:53

  Tikra, Jėzaus, religija dar labai silpnai žinoma pasauliui, o ir autoriui, dėl vienos paprastos priežasties- ką daryti su visomis tomis žmonių grupių sukurtomis religijomis, kurios taip smarkiai iškraipė Jėzaus tiesas, kad dabar ir patys nesugeba nieko suvaldyti. O juk tik iš vaisių galima spėti, ar tiesos teisingos. Pragaro nėra? Taip. Šeolas yra tikslesnis "pragaro" apibūdinimas - tai vieta, kur nesąmoningos sielos be jokių kankinimų laukia (ir tūkstančius metų) galutinio nuosprendžio... Tikra šeima - vyras ir moteris bei jų vaikai, ir jokių interpretacijų... Skyrybos - jei vienas tikrai tiki, o kitas netiki ar tik apsimetinėja (o dar blogiau - mušasi ar išnaudoja), tai kokia čia tikinčiųjų santuoka, ir nesvarbu pirma ar penkta... New age - dar vienas žmonių grupės pamąstymas apie dvasinius reikalus, beveik nesiskiriantis nuo klystančių katalikų... Celibatas - Jėzus Danguje turi partnerę, tai kodėl dvasininkai negali turėti partnerių Žemėje? (Pažiūrėkite į celibato vaisius). Ir t.t.

  3 1
 • ... 2020 spalio mėn. 27 d. 15:59:43

  argumentas dėl necelibato skystas. Visa kita pusiau su velniu.

  0 0
 • O kada 2020 lapkričio mėn. 11 d. 22:15:04

  O kada jezuitai buvo su baznycia ir kodel vieno popieziaus jie buvo atskirti nuo baznycios ir kodel tikras krikcionis popiezius atsistatydino ar jums nekyla klausimu o apie jezuitus pasiskaitykit internete ytobeje ir isitikinsit patys kas jie tokie ir kam jie tarnauja su savo biblijiniais zydais

  0 0
 • taip 2020 spalio mėn. 27 d. 09:28:10

  Dievas dave galva ne tam, kad vidaus organus nuo lietaus apsaugotu, o tam, kad galvotu, svarstytu ir patys darytu isvadas, o ne aklai klausytu kazkieno interpretaciju.

  30 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar taupote pinigus?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar karantinas pakeitė Jūsų apsipirkimo įpročius?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1 +1 C

 0 +2 C

 

 0 +1 C

+3 +5 C

 +1 +3 C

 

 0 +1 C  

0-4 m/s

  0-2 m/s

 

0-2 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.2158 PLN - 4.5284
RUB - 89.6369 CHF - 1.0773
GBP - 0.8863 NOK - 10.2513

Nuorodos