Vokiečių teismai globoja teroristusnuotraukos

2018 rugsėjo mėn. 11 d. 10:56:06 Perskaitė 472

Vokietijoje vadinamųjų „pabėgėlių“ globėjai ir integratoriai niekaip nepasimoko. Savaitgalį du afganai nužudė 22 metų vokietį. Be to, Miunsterio teismas pripažino, kad iš šalies „neteisėtai“ buvo deportuotas netgi legendinio teroristo Osamos bin Ladeno asmens sargybinis...

 

Per konfliktą Vokietijos mieste Kėtene, Saksonijos-Anhalto žemėje, šalies rytuose, buvo nužudytas 22 metų vaikinas vokietis. Ankstyvą sekmadienio rytą policija sulaikė du žmogžudyste įtariamus Afganistano piliečius.

Kaip skelbia vietos žiniasklaida, vaikų žaidimo aikštelėje tarp kelių vyrų kilo konfliktas, į kurį įsitraukė 22 metų vaikinas ir dar vienas vyras. Kilo susistumdymas, tuomet vienas iš konflikte dalyvavusių afganų smogė vokiečiui peiliu. Manoma, kad šiuos vaizdus stebėjo ir vaikai.

Dabar jau būgštaujama, jog pasikartos Chemnico įvykiai ir vokiečiai puls masiškai protestuoti prieš imigrantus globojančią valdžią. Socialiniuose tinkluose jau pasipylė kvietimai vokiečiams eiti į gatves.

Be to, savaitgalį paaiškėjo ir dar įdomesni faktai, galutinai demaskuojantys vokiškąjį valdantįjį elitą. Pasirodo, liepos viduryje į gimtąjį Tunisą iš Vokietijos neva „neteisėtai“ išsiųstas buvęs Osamos bin Ladeno asmens sargybinis Samis A. buvo įsidarbinęs net Vokietijos saugos tarnyboje. Kaip islamistas žinomas vyras 2000-2001 metais dirbo saugos kompanijoje „Kluh Security GmbH“. Be to, Samis A. Vokietijoje autobusuose ir traukiniuose skaičiuodavo keleivius.

„Kluh Security GmbH“, anot žiniasklaidos, saugo žinomus asmenis, taip pat oro uostus, bankus, ligonines ir Bundesvero objektus bei rūpinasi saugumu dideliuose renginiuose. Įmonė pareiškė, kad negali patikrinti informacijos apie Samį A., nes esą praėjo per daug laiko.

Minėtasis Samis A. iki savo išsiuntimo į Tunisą su žmona ir vaikais gyveno Bochume. Jis 1997-aisiais atvyko studijuoti į Vokietiją. 1999-2000 metais Samis A. baigė karinius mokymus vienoje islamistų stovykloje Afganistane ir vėliau priklausė 2011 metais nužudyto O. bin Ladeno asmens sargybinių komandai.

Tačiau Miunsterio teismas nusprendė, kad Samis A. į Tunisą buvo išsiųstas neteisėtai ir turi būti grąžintas į Vokietiją.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net