respublika.lt

Visuotinis atšilimas pasieks 1,5 laipsnio Celsijaus jau 2030 m. – dešimtmečiu anksčiau nei prognozuota - straipsnio komentarai:

 • A
  Astronomas geofizikas proistorikas Romualdas Zubinas 2021 rugpjūčio 13 14:51:27

  E - LAIV - RIK - SON - AS?! O LITUVIŠKAI TAI REIŠKIA - LAIVO - RIKIO - SŪNUS! KAS GALI BŪTI DAR PAPRASČIAU?! Juk paskutinieji, kurie VAKARŲ EUROPOJE, NEBUVO ROMOS "PAKRIKŠTYTI", buvo LIETUVIAI - VYKINGAI! BŪTENT ŠI LIETUVIŲ GENTIS ( nuo lietuviškų žodžių - vykti - parvykti- išvykti ir t.t.) pirmieji buvo atradę ne tiktai GRENLANDIJĄ, bet ir ŠOTLANDIJĄ ir net VIDURŽEMIO JŪRĄ! Deja, VAKARŲ EUROPJE visos gentis, per prievartą, buvo pakrikštytos 1387 m. VYKINGAM gi taip ir nebuvo lemta grįžti, ne tiktai į savo TĖVYNĘ - BALTIJĄ, bet ir į Atlanto salas, kuriuose jie - nekrikštai, buvo nepageidaujami. Jiems salose, buvo lemta mirti KRAUJOMAŠŠOS MIRTIMI. O Kur tada buvo skandinavai? Kadangi SKANDINAVAI buvo PASIKRIKŠTYJĘ, - su VYKINGAIS buvo priešingose stovyklose! LIETUVIAI - NEATIDUOKIME SAVO PROTĖVIŲ - VYKINGŲ - SKANDINAVAMS!!!!!!

  0 0
  Atsakyti
 • A
  Astronomas geofizikas proistorikas Romualdas Zubinas 2021 rugpjūčio 12 10:51:52

  To Jeronimai! Gaila, kad pasaulio ir LIETUVOS vadinamieji "mokslininkai" iki šiol nėra pažinę, kad ir indų išminčiaus, - MAHATMOS GANDŽIO, Antanui Poškai, pasakytus žodžius; "LIETUVIŲ KALBA SENESNĖ UŽ SANSKRITĄ", Pasirodo, kad be SENIAUSIOS ŽEMĖJE LIETUVIŲ KALBOS PASAULIS niekada negebės pažinti: "Kas ir kodėl Žemėje vyko? Kas ir kodėl vyksta? Kas ir kodėl Žemėje VYKS ATEITYJE?! O VYKSTA TAI, KAS VYKSTA per TŪKSTANTMEČIUS, tiktai mūsų mokslininkai apie tai neturi jokio supratimo! Jie nežino, kad ŽEMĖJE YRA , ne tiktai, MYKALOJAUS KOPERNIKO, Pirmasis ir Antrasis Žemės ašies fiziniai judėjimai, bet ir ROMUALDO ZUBINO ATRASTI - TREČIASIS bei KETVIRTASIS ŽEMĖS AŠIES FIZINIAI JUDĖJIMAI! Būtent jų, PASAULIO mokslininkai, iki šiol dar ir neįkertą! Laikas jiems pažinti Romualdo Zubino knygas : "PER PRAEITĮ į ATEITĮ? "PRAEITIS ir ATE

  0 0
  Atsakyti
 • J
  Jei dabar vasarą 2021 rugpjūčio 11 17:47:26

  Miegu su 2 apklotas.....

  0 0
  Atsakyti
 • A
  Astronomas Romualdas Zubinas rzubinas@gmail.com 2021 rugpjūčio 11 09:11:57

  KRIVIŲ KRIVAITIS VANDENORIUS, SU SAVO GAUSIA PADĖJĖJŲ KOMANDA, IKI ATLANTO - TERE - SANTARINI - UGNIKALNIO SUSISPROGDINIMO, 1179 m. pr.m.e., NUOLAT STEBĖJO ŠIO UŽNIKALNIO VEIKLĄ! Prieš šio ugnikalnio susisprogdinimą, Krivių Krivaitis Vandenorius, Visoje VAKARŲ EUROPOJE, buvo išsiuntinėjęs šauklius, kad GYVENTOJAI, kaip galima greičiau, KELTUSI Į SAUGESNES VIETAS.. Taip buvo išgelbėti ne tiktai SANTARINĮ SALŲ GYVENTOJAI, bet ir daugelis aplinkinių gyventojų. Anot šaltinių, po šio ugnikalnio sprogimo, Žemė drebėjo 20 metų! Mūsų laikais, šią katastrofą mena legendinis "TROJOS KARAS", Indų epas "MAHABHARATA" (Indų DIEVAS BHARATAS!) ir KRIVIŲ KRIVAIČIO VANDENORIAUS EPAS "ODISĖJA". AMŽINA ŠLOVĖ ir GARBĖ, LIETUVIŲ PROTĖVIUI, KRIVIŲ KRIVAIČIUI VANDENORIU, PASAULIUI palikusiam EPUS "ILIADĄ" ir "ODISĖJĄ", . '

  0 0
  Atsakyti
 • A
  Astronomas, geofizikas, proistorik. Romualdas Zubinas 2021 rugpjūčio 10 18:29:41

  LAIKAS MOKSLININKAMS NE SPĖLIOTI - KAS ir KADA ŽEMĖJE VYKS, BET PAŽINTI inž. ROMUALDO ZUBINO ATRASTUS TREČIĄJĮ ir KETVIRTĄJĮ ŽEMĖS AŠIES FIZINIUS JUDĖJIMUS!

  0 0
  Atsakyti
 • A
  Astronomas Romualdas Zubinas rzubinas@gmail.com 2021 rugpjūčio 10 12:44:36

  LAIKAS PAŽINTI ŽEMĘ! (Tęsinys!). - Inversijos plokštumos apsisukimo apie menamą ąšį, periodas trunka apie 96 tūkst. metų, arba šešiolika dieviškųjų metų. Šis laikotarpis vadinamas pirmojo, senovės indų - baltų dievo Pradžiapačio metais. Vienus Pradžiapačio metus sudaro, maždaug, po 12 tūkst. metų trunkantys laikotarpiai: Ledynmetis, Poledynmetis, Tarpledynmetis, Priešledynmetis, ir t.t. Tai ištrauka iš Romualdo Zubino knygos "PRAREGĖJIMAS" - schema 10 - psl;. .

  0 0
  Atsakyti
 • A
  Astronomas geofizikas proistorikas Romualdas Zubinas 2021 rugpjūčio 10 11:45:26

  LAIKAS PAŽINTI ŽEMĘ! - Žemė, nuolat sukasi apie savo ašį (apsisukimo periodas - 24 val. ). - Žemė, elipsės formos orbita, nuolat skrieja apie Saulę (Periodas 365 dienos). - Žemė, Visatos ekliptikos atžvilgiu, vertikalioje plokštumoje, periodiškai, verčiasi per savo ašigalius. - Žemės ašigalių pasikeitimą vietomis, vadiname - Žemės ašigalių inversija; o plokštuma, kurioje, per ašigalius vartosi Žemė, - INVERSIJOS PLOKŠTUMA. . - Vienas Žemės ašigalių inversijos ciklas, trunka apie 6000 metų; - Šį laikotarpį vadiname DIEVIŠKAISIAIS METAIS! - Šie metai turi aštuonis laikotarpius! - KETURI PAGRININIAI metai trunka maždaug po 1000 metų, - Keturi tarpiniai - maždaug po 500 metų! - INVERSIJOS PLOKŠTUMA, laikrodžio rodyklių kryptimi, nuolat sukasi apie MENAMĄ vertikalę, VISATOS EKLIPTIKOS, orbitos plokštumos, ATŽVILGIU!

  0 0
  Atsakyti
 • T
  TA KLIMATO KAITA 2021 rugpjūčio 09 22:03:39

  TOKIA PATI AFERA KAIP VIRUSAS.

  5 0
  Atsakyti
 • j
  jeronimas 2021 rugpjūčio 09 21:32:00

  Labai idomu,ar tie "klimato saugotojai",su tokiais pavadinimais ,kaip geitzas,soroshas,shvabas,rodshildai,jau pradejo ir Lietuvoj klimata "saugoti"??Stai skaitau,kad per savaite vien Kauno rajone dege 20 gaisru pas ukininkus??Cia ,ka jau pradetas Lietuvoje maisto grandines naikinimas??Ar tiesa,kad ukininkams sumokama uz derliu,o sie dar gali (kurie apsidraude) issireikalauti draudimus,ir zinoma sudeges laukuose derlius visai nebloga nemokama trasa laukams??Vistik ,buvo bandymu nupirkti ukininku derliu su salyga jeisunaikins??Ar cia tik sklindancios kalbos??Pasirodo kad padegti miska tereikia nusipirkti kinietiska drona pusvelciui ir kazkoki pigu irengini,ir tokiom priemonem galima padegti miskus??Ar cia tiesa,gal fizikai gali pakomentuoti??Velgi,ar tiesa,kad karines strukturos turi irenginius,t.y. pakelia i debesis dronus ,paleidia elektros ikrova galinga,ir va liutys tokios kaip Vokietijoj,Italijoj,Belgijoj garantuotos??Velgi,gal pakomentuotu armijos ginklu specialistai??

  3 0
  Atsakyti
  • T
   Teisingai kalbate. 2021 rugpjūčio 09 22:04:54

   Klimato kaita, migracija, skaitmenizacija, depopuliacija, viskas viskas yra viename ir tapaciame projekte kurio terminas 2030.

   4 0
   Atsakyti
 • e
  erty 2021 rugpjūčio 09 21:15:02

  nutai atsils ir bus gerai. ko cia tiredzia ? gamta VISA LAIKA KEICIASI ir kakzokia praplikus bezdzione jai nenurodines ar silt ar salt

  4 0
  Atsakyti
 • A
  Astronomas geofizikas proistorikas Romualdas Zubinas 2021 rugpjūčio 09 20:07:15

  Kodėl žlunga visos mokslininkų prognozės?! Todėl, kad mokslininkai NEŽINO TREČIOJO IR KETVIRTOJO ŽEMĖS AŠIES FIZINIŲ JUDĖJIMŲ! Jie nežino ir tai, kad SENAJAME TESTAMENTE VISI VEIKĖJAI - SIMBOLIZUOJA GEOFIZINIUS PROCESUS! Dabar jau yra žinoma, kad SENAJAME TESTAMENTE - ADOMO ŠONKAULIS simbolizuoja iš UGNIKALNIO tekančią lavą! Moze simbolizuoja - nuošliaužas nuo kalnų! ir t.t. SALIAMONAS simbolizuoja - SAULĘ ir MĖNULĮ, kuri Pietiniame Žemės pusrutulyje viešpatavo 500 metų! Aleksandras Makedonietis - simbolizuoja Nuošliaužas nuo Pietinių kalnų šlaitų! ir t.t.

  1 0
  Atsakyti
 • S
  Sodinsim bananus 2021 rugpjūčio 09 19:27:01

  Ir tapsim tikra bananų šalis . Zajebis.

  1 0
  Atsakyti
 • O
  O jei neatsils 2021 rugpjūčio 09 19:19:20

  o jei neatsils ir nepasitvirtins tai kas tuoemet ? Tuos pranasautojus reikes sudeginti ant lauzu ,kad daugiau silmos isskirtu !

  2 0
  Atsakyti
 • r
  rimtas klausimėlis 2021 rugpjūčio 09 17:47:47

  kiek žinau nėra normalaus matematinio modelio kuris paaiškintų vidutinę oro temperatūros kaitą paskutinius 1000 metų. . jeigu nėra matematinio modelio paaiškinančio kodėl TAI vyko anksčiau tai kaip jie gali nustatyti koks bus ateityje. . visas žaliasis judėjimas (marazmas) su pareiškimais kad reikia uždrausti jautieną reikalingas tik globalistams suvaryti mus į konclagerį. . aš esu už ekologinį judėjimą kai nešiukšlinama, kai pamazgos nepilamos į jūrą kaip pylė Klaipėdos kartonas, net saulės energetika yra gerai tose vietose kur nėra elektros linijų.

  12 0
  Atsakyti
 • o
  observer 2021 rugpjūčio 09 17:38:07

  zmogaus veikla.. tai ir bing banga zmogus itakojo - nes nuo tada viskas tik ir keiciasi, pleciasi, traukiasi, syla, sala.... ar ne? ar zeme sukure dievas ir joje visada buvo pastovi temperatura..Oh.. wait... sitas irgi netinka... reikia naujos teorijos - zeme sukure izaokas newtonas - nuo tada, laikantis grieztu taisykliu zemeje vyravo idealus klimatas, bet taisykles buvo sulauzytos kraugeriu rusu , kinieciu bei acteku... nuo tada klimatas nenumaldomai syla - reikia kazka daryti!!! SOS

  0 2
  Atsakyti
 • "
  "Monach" 2021 rugpjūčio 09 17:22:50

  Netrieskit į miltus,iš ko blynus kepsit,padėkokit Bilgets ,Sorosui .... už debesis ir Chim treilus + GMO ir dirtiną maistą,viskas dirbtina,Pasaulio bagočių BIZNIS,kol Pasaulį valdys berazumiai,ne to sulauksim,kūnus atsijaunina, smegenų nesugeba,tai ir murkdo žmogus bado liūne !!! !!! !!!

  7 1
  Atsakyti
 • A
  Astronomas Geofizikas Romualdas Zubinas 2021 rugpjūčio 09 17:12:16

  KLIMATOLOGAI vis dar nepažįsta TREČIOJO ir KETVIRTOJO ŽEMĖS AŠIES FIZINIŲ JUDĖJIMŲ DĖSNIŲ! Nežino mokslininkai, ir tai, kad nuo 2500 - jų metų ŠIAURINIAME ŽEMĖS PUSRUTULYJE VIEŠPATAUS TIKTAI VIENA SAULĖ! PIETINIAME - VIENAS MĖNULIS! O TAI REIŠKIA, KAD ŠIAURINIAME ŽEMĖS PUSRUTULYJE SAULĖ VIEŠPATAUS IKI SEKANČIOS EROS 500-jų METŲ!!! Per tą laiko tarpą, nuo Šiaurinių kalnų šlaitų NUSLINKS VISI LEDYNAI IR SNIEGYNAI! ŽEMĖS LAUKIA MOHENDŽO DARO ir HARAPOS CIVILIZACIJŲ LIKIMAS! Laikas mokslininkams PAŽINTI - TREČIĄJĮ IR KETVIRTĄJĮ ŽEMĖS AŠIES FIZINIO JUDĖJIMO DĖSNIUS!!!!!

  1 1
  Atsakyti
 • S
  Senis 2021 rugpjūčio 09 16:18:21

  Blablabla, įtariu, kad dėl ledynmečio irgi buvo kalta žmonių veikla. Durnių laivas, o ne mokslininkai. Su savo "žaliaja energija" tikisi sustabdyti klimato kaitą? Ne žmogaus jėgoms sustabdyti gamtą. Įsikišdami, mes tik bloginame padėtį.

  8 1
  Atsakyti
 • g
  gėda RESPUBLIKAI 2021 rugpjūčio 09 16:15:28

  apie antradienio protestą rašykit verčiau

  5 1
  Atsakyti
 • B
  Beaufort gyre 2021 rugpjūčio 09 16:13:25

  ledynmetis prasideda. Visos klimato alarmistu prognozės per trisdešimt metų žlugo.

  8 0
  Atsakyti
 • j
  jeronimas 2021 rugpjūčio 09 15:00:37

  Pasaulio globalistai,komunistai ir fasistai labai stengiasi istrucinti pasaulio populiacije,todel imasi kaskart ziauresniu priemoniu.Jeigu anksciau pasitenkino zmones naikinti tokiuo preparatu DDT,veliau mosantos sukure gmo produktus,ivairesnes ir baisesnes nuodijimo zmonijei priemones kaip roundapai,glifosai ir pan.Net neslepe geitzas,kad jiems pavyko populiacije apmazinti siu "naujoviu "priemonem po milijarda.Toliau suorganizuoti vaakcinacijos procesai,paleidus ant zmonijos sprando ivairias virusines infekcijes,ZIV,Ebolos ,gripo ivairios formos ,kaip SARS ar Corona.Ir cis pasaulio zudikams-miijonieriams dvygubas biznis,ir pinigus semesi is pasaulio ubagu ir zmones naikina..Buvo klimato atsilimas,dabar sugalvojo klimato kaita.Tik priemones velgi labai ziaurios.Miskai nebe tik naikinami pjaunant ,bet pradeta deginti.Simtai milijonu hektaru ir sendien dega,ir niekas nesiruosia gesinti? Kas padegejei??Ir visi vandens srautai irgi pasaulio zudiku naujoves.Tik nedristama ivardinti??

  9 0
  Atsakyti
  • t
   to Jeronimas 2021 rugpjūčio 09 15:55:28

   Pritariu-melas,manipuliacijos ir depopuliacija.

   7 0
   Atsakyti
 • S
  S 2021 rugpjūčio 09 14:21:21

  Juk kaskada buvo ledynai,bet jie istirpo nors nebuvo nei pramones,nei automobilu,tai eiline afera pingam prasukti.

  17 0
  Atsakyti
 • D
  Dar 2021 rugpjūčio 09 13:54:51

  Šiais metai iki 30.05 Vokietijoje su žiemine striuke vaikčiojau . Šeštadienį sode židinį užsikūrėme . Aha , klimato atšilimas - nauja afera .

  16 0
  Atsakyti
 • K
  Klausimas: 2021 rugpjūčio 09 13:44:13

  Jei išnaikintume Lietuvos "populiaciją", ar nuo to pagerėtų "klimato tarša" pvz. nuo Kinijos pramonės ar ugnikalnių išsiveržimų? Žmonės mulkinami itin primityviai, tas dar labiau juos įžeidžia. O primityvus mulkinimas praeina todėl, kad jo pusėje jėgos struktūros.

  11 0
  Atsakyti
 • k
  kestutis 2021 rugpjūčio 09 13:29:05

  tokius ir dar basesniu reiskiniu buvo zemeje ir nesant zmoniu veiklos...basiausia dabar..misku kirtimas ir vandens tarsa..visa kita globalistu pezalai.

  11 0
  Atsakyti
 • G
  Gal pakaks pi...t prota su swabgeicine ideologija. 2021 rugpjūčio 09 12:55:53

  ....

  14 0
  Atsakyti
 • U
  UztenkaManipuliuotFrazem 2021 rugpjūčio 09 12:40:47

  Jau pamatem kaip tie mokslininkai skaiciuoja, kaip su pandemija kovoja. Laikas atsigrezti i Dieva ir pradet dziaugtis gyvenimu, o ne verkslenti. Toki moksla, kuris zmones gasdina ar vercia nuolat jaustis neptogiai isvis uzdrausciau !

  14 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • DRAUDIMAS: Vilniaus miesto apylinkės teismas patenkino bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ prašymą ir pritaikė laikinąsias apsaugos priemones, kurios neleis „Vilniaus viešojo transporto“ darbuotojų profesinei sąjungai organizuoti streiką lapkričio 8 dieną.
 • RAKETA: Indija išbandė balistinę raketą, galinčią iki 5 tūkst. km nešti branduolinį užtaisą, pranešė šalies Gynybos ministerija.
 • PELNAS: Didžiausio Lenkijos naftos koncerno „Orlen“ valdoma Lietuvos bendrovė „Orlen Lietuva“ per šių metų devynis mėnesius uždirbo 33,3 mln. Eur (154 mln. Lenkijos PLN) grynojo pelno.
 • PAJAMOS: Finansų ministerijos duomenimis, šiemet sausį–rugsėjį valstybės biudžetas ir savivaldybių biudžetai pajamų gavo 26,3 proc. (2 014,1 mln. eurų) daugiau nei 2020 m. tuo pačiu laikotarpiu.
 • SAVANORYSTĖ: Lietuvos studentų sąjunga (LSS) siūlo Seimo nariams, baigus kadenciją, kelerius metus savanoriauti Lietuvos nevyriausybinėse organizacijose, kuriose ypač jaučiamas savanorių trūkumas ir taip atidirbti mokesčių mokėtojų pinigus.
 • ĮVERTINIMAS: Metinės vartotojų kainos spalį, lyginant su atitinkamu 2020 m. mėnesiu, padidėjo 8,2% ir pasiekė 2007 m. gruodį fiksuotą lygį, rodo Statistikos departamento preliminarūs vertinimai.
 • PASKOLA: Per devynis šių metų mėnesius bendra šalies gyventojams suteiktų būsto paskolų suma sudarė 524 mln. eurų ir buvo 32 proc. didesnė, palyginti su atitinkamu laikotarpiu praėjusiais metais, rodo „Swedbank“ duomenys.
 • PABRANGIMAS: Statybos Latvijoje trečiąjį šių metų ketvirtį per metus pabrango vidutiniškai 9%, praneša nacionalinė statistikos tarnyba.
 • IŠMOKA: 100 Eur vienkartinė išmoka skiriama 75-erių ir vyresniems senjorams, nuo rugsėjo iki gruodžio mėn. pasiskiepijantiems dviejomis dozėmis bei iki kitų metų balandžio mėn. pasiskiepysiantiems sustiprinančia doze.
 • DRAUDIMAS: Nuo 2023 m. birželio kūrenti anglį ar durpių briketus Vilniaus mieste bus draudžiama.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar tikite, kad Lietuvos teismai apsiims išnagrinėti skundus dėl GP, ar teks kreiptis į EŽTT?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Prezidentas G. Nausėda vetuos įstatymą dėl testavimo apmokėjimo iš darbuotojų kišenės?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+11 +12 C

+5 +10 C

 

+5 +8 C

+11 +13 C

+9 +14 C

 

+10 +11 C

0-9 m/s

0-5 m/s

 

0-6 m/s