respublika.lt

Veržiasi kilpa aplink nusikaltėlių kaklą - straipsnio komentarai:

 • Š
  Šiaip Vanga 2022 gegužės 15 22:39:59

  Laikas parodys kam ta kilpa aplink kaklą užšiverš....o ko visi tylėjo kai iš sunkiosios artilerijos 8 metus apšaudė Donbasą? Ką? Pažiūrėkit Skotą Ritterį, ką jis kalba, gal daug kam akys atsimerks....

  Atsakyti
 • N
  Nesuprantu 2022 gegužės 15 13:29:02

  is ko rusai saudo,jei pagal vakaru spauda rusai nieko neturi!?Kad ir siandiena...Kokios raketos?Juk rusai ju"neturi"! "Rusija sunaikino Ukrainos ginkluotųjų pajėgų objektus Lvovo srityje – atakas surengė sparnuotosios raketos iš Juodosios jūros. Pasak regiono administracijos vadovo Maksimo Kozitskio, apie pusę šešių ryto buvo paleista raketų ataka prieš vieną iš karinės infrastruktūros objektų. Ukrainos ginkluotųjų pajėgų aviacijos vadavietė „Zapad“ teigia numušusi dvi raketas, tačiau nenurodo, kiek iš viso jų buvo. Manoma, kad sparnuotosios raketos buvo paleistos iš Rusijos Federacijos Juodosios jūros laivyno povandeninių laivų"

  Atsakyti
 • U
  Uz ka reikia nekesti savo taitos!? 2022 gegužės 15 10:40:22

  LPR pranešė, kad Ukrainos ginkluotųjų pajėgų kariai traukimosi metu užminavo gamyklą Zarya 2022 m. gegužės 15 d. LPR Liaudies milicija pranešė, kad Ukrainos saugumo pajėgos traukimosi metu užminavo didelę „Zarya“ chemijos gamyklą Rubižnėje. Nurodoma, kad elektroninės kovos daliniams pavyko blokuoti signalą, turėjusį sukelti sprogimą. „Jie paliko staigmeną – užminuotą sandėlį su sprogmenimis. Gamyklos 406 sandėlyje saugoma apie 49 tonos trotilo ir amonialo“, Aiškinama, kad Ukrainos kariuomenė gali ne tik padaryti „didžiulį sunaikinimą, bet ir sukelti pasaulinę žmogaus sukeltą nelaimę“, nes netoliese yra keletas junginių su amoniaku, azoto ir sieros rūgštimis, parantrotoluenu, benzenu ir kitomis pavojingomis medžiagomis.

  Atsakyti
 • J
  Jei teisti,tai tik jav karo kurstytojus ir nusikaltelius! 2022 gegužės 15 10:28:47

  Pentagono vadovas Lloydas Austinas per spaudos konferenciją Lenkijoje leido suprasti, kad pagrindinis Amerikos tikslas Ukrainoje yra „sunaikinti Rusiją“, „ Fox News “ sakė buvusi kongresmenė Tulsi Gabbard . Po derybų su Ukrainos valdžia balandžio 25 d., Ostinas pripažino, kad JAV nori, kad Rusija būtų susilpninta , kad „Maskva negalėtų imtis tokių veiksmų kaip Ukrainoje“Komentuodamas šį pareiškimą, Gabbardas pabrėžė, kad dabartinė JAV administracija pasirinko agresijos kelią, kuris turės baisių pasekmių tiek amerikiečiams, tiek visam pasauliui.Ačiū Dievui, mes galime tai sustabdyti, kol dar ne vėlu. Turime veikti, išmušti karo kurstytojus iš politikos ir išrinkti naują vadovybę šioje šalyje, kuri sustabdytų šią beprotybę prieš sugriaunant pasaulį", – sakė ji.

  Atsakyti
 • v
  vienaakis 2022 gegužės 15 09:56:36

  teisingumas

  Atsakyti
 • T
  Tuo pilnai tikiu.Ipac po prancuzu 2022 gegužės 15 09:31:06

  paviesinto video kur ukranaciai saltakraujiskai nusauna suzeista rusu kareivi. "Rusijos gvardijos specialiosios paskirties būrio kariai, tikrindami Ukrainos kariuomenės paliktas pozicijas Charkovo srityje, aptiko ginklų, karinės technikos ir žuvusių Ukrainos ginkluotųjų pajėgų karių bei nacionalistų kūnus.“, – rašoma Rusijos gvardijos interneto svetainėje . Departamentas pažymėjo, kad kai kurie Ukrainos karių kūnai buvo užminuoti."

  Atsakyti
 • p
  pažanga 2022 gegužės 15 09:15:59

  Gerai, pagaliau stebuklingai atsiranda nusikaltimų įrodymų, patvirtinančių įtarimus ir bus rasti kaltieji, nes Ukrainos teritorijoje nuo 2014 metų ir anskčiau skelbta apie nemažai nusikaltimų, kai nerasta nei įrodymų, nei kaltųjų, nei inicijuoti tyrimai dėl tų nusikaltimų. Pažanga

  Atsakyti
 • E
  Es"vienybe ir sankcijos"baigesi?Lt.vel liko durniu vietoje? 2022 gegužės 15 09:15:18

  Europos Sąjunga partneriams ketina pasiūlyti sprendimą, kuris leistų jiems pirkti dujas iš Rusijos nepažeidžiant Rusijos Federacijai nustatytų sankcijų. Tai, remdamasis šaltiniais, pranešė amerikiečių leidinys „Bloomberg“. „ES vykdomoji valdžia pasakė vyriausybėms, kad vadovybė netrukdo įmonėms atidaryti sąskaitų „Gazprombank“ ir leis joms pirkti dujas pagal ES sankcijas. Atnaujintose gairėse bus paaiškinta, kad įmonės gali atidaryti sąskaitas eurais arba doleriais „Gazprombank“ Kremliaus nurodymu“, – pranešė „Bloomberg“, remdamasi su šiuo klausimu susipažinusiais žmonėmis. Anot jų, Europos Komisija naujose atsiskaitymo už dujas gairėse ketina nurodyti, kad įmonės privalo deklaruoti įvykdytas prievoles, kai pagal sutartis atsiskaito eurais ar doleriais. Europos Sąjungos vykdomoji institucija nenurodė, ar sąskaitos atidarymas rubliais atitinka ES taisykles, rašo „Bloomberg“.

  Atsakyti
 • U
  Ukranaciai"nekalti"? 2022 gegužės 15 09:07:18

  Šiandiena Seredos kaimas Šebekinskio miesto rajone netoli Belgorodo buvo apšaudytas iš Ukrainos teritorijos, sakė regiono gubernatorius Viačeslavas Gladkovas. "Vienas civilis buvo sužeistas, gavo skeveldrų žaizdą. Jam bus suteikta visa reikiama medicininė pagalba", – rašė jis per " Telegram " kanalą. Šią savaitę Ukrainos kariškiai apšaudė Solokhi kaimą, dėl ko žuvo vienas žmogus, o septyni buvo sužeisti. Tyrimų komiteto duomenimis , atakuodami Rusijos gyvenvietę Ukrainos kovotojai kelis kartus panaudojo daugkartinio paleidimo raketų sistemą BM-21 Grad. Nuo Rusijos karinės operacijos pradžios su Ukraina besiribojančių regionų gyvenvietės buvo reguliariai apšaudomos. Taigi Belgorodo srityje buvo atstatyti 124 iš 280 sugadintų pastatų.

  Atsakyti
 • Ž
  Žmoga 2022 gegužės 15 08:32:03

  Lietuvos koncervatoriai sovietiniai specialistai islaptinti 75 metams nesuteikia Lietuvai laisvės

  Atsakyti
  • K
   Kokios laives 2022 gegužės 15 08:36:06

   Jus norit??

   Atsakyti
  • >
   >kokios 2022 gegužės 15 09:09:04

   Normalios laisve o ne tokios kokia dabar persama-diktaturine ir iskrypeliska.

   Atsakyti
 • K
  Ka dabar sakys ukranaciu gerbejai? 2022 gegužės 15 08:12:12

  Žurnalistai iš Prancūzijos patvirtino vaizdo įrašo, kuriame vaizduojamos Slobožanščinos grupuotės Ukrainos nacionalistų žudynės dėl rusų karo belaisvių, autentiškumą. Apie tai praneša „ Le Monde “ . Prancūzų žurnalistai ir nepriklausomi tyrėjai išanalizavo kovo 27 dieną paviešintą vaizdo įrašą, kuriame ukrainiečių nacionalistai nušauna tris neginkluotus rusų karo belaisvius. Vaizdo įraše galite pamatyti, kaip dalyvauja Ukrainos grupės „Slobozhanshchina“ atstovai. Vaizdo įrašo autentiškumas buvo patikrintas ir palygintas su kitais internete esančiais filmuota medžiaga ir dokumentais. Žurnalistams ir ekspertams pavyko įrodyti ukrainiečių nacionalistų nusikaltimus prieš rusų karo belaisvius. Taigi Ukrainos nacionalistai iš Slobožanščinos buvo vietoje kankindami rusų kalinius- sakė „Le Monde“ žurnalistai. Pavyzdžiui, vaizdo įraše galite pamatyti, kaip kadre šalia trijų rusų karo belaisvių prieš juos šaudant pasirodo vienas iš Slobožanščinos grupuotės vadų Andrejus Janholenko.

  Atsakyti
 • J
  Jav leidinys pranese,kad 2022 gegužės 15 08:02:09

  Vašingtono „defektyvi demokratija“ neleido daugumai valstybių remti JAV ir priešintis Rusijai Rusijos specialiosios operacijos Ukrainoje fone. Apie tai praneša „Foreign Policy“. Leidinys priminė, kad Vašingtone pasibaigusiame ASEAN (Pietryčių Azijos valstybių asociacijos) viršūnių susitikime bloko lyderiai pademonstravo neutralumo poziciją dėl padėties Ukrainoje. Amerikos žiniasklaida pažymi, kad Vašingtonas nuskendo iki „defektinės demokratijos“ lygio. Būtent tai sutrukdė daugumai valstybių suvienyti savo pastangas prieš Maskvą. Pavyzdžiui, JAV bandymas situaciją Ukrainoje pateikti kaip kovą tarp „demokratijos ir autokratijos“, nepasiteisino. Leidinys pridūrė, kad didžioji planetos dalis mano, kad Vašingtonas pamokslauja ir jav yra labai pakirsta demokratija. Todėl, daugelio šalių nuomone, JAV pirmiausia turi pati„išsigyti“.

  Atsakyti
 • A
  Apie tai kalba patys ukr.zmones,net niekas girdeti nenori. 2022 gegužės 15 07:58:29

  Ukrainos kariuomenė dislokavo sunkiąją ginkluotę Niujorko (Novgorodo) mokykloje Donecko liaudies respublikoje, pranešė Rusijos Nacionalinės gynybos kontrolės centro vadovas generolas pulkininkas Michailas Mizincevas. „Donecko Liaudies Respublikos Niujorke (Novgorodskoje), „Petrovskaya Gora“ gyvenamojo rajono ir mokyklos Nr. 16 teritorijoje, Ukrainos ginkluotųjų pajėgų daliniai įrengė tvirtovę, pastatė sunkiosios ginkluotės ir amunicijos sandėlį. “Anot jo, Ukrainos kariškiai taip pat pastatė šaudymo pozicijas Nikolajevo ir Kramatorsko mokyklų teritorijoje. Jis pridūrė, kad Severodonetske Ukrainos ginkluotosios pajėgos artileriją ir MLRS pastatė cheminės nestandartinės įrangos gamyklos teritorijoje.

  Atsakyti
 • "
  "Dvigubas agentas“ 2022 gegužės 15 07:52:28

  „Dvigubas agentas“ iš SBU paaiškino, kodėl Kijevo režimas neišveda Kijevo valdžia supranta, kad AFU grupuotei Donbase gresia apsupimas, tačiau jie ją ten laikys iki paskutinio, kad nepakenktų savo įvaizdžiui. Tokią nuomonę interviu Ukraina.ru išsakė buvęs Ukrainos saugumo tarnybos darbuotojas Vasilijus Prozorovas. Jis pažymėjo, kad Kijevo režimo lyderiai yra daugiau įvaizdžio formuotojai nei strategai ir politologai. Jie galėtų įsakyti savo kariams trauktis, kad neįkristų į „katilą“, tačiau to nedarys, nes jiems pirmiausia rūpi jų įvaizdis ir reitingas, mano Prozorovas. „Todėl jie išlaikys kariuomenę iki paskutinio... bandydami susitarti dėl laiko. Jie paskelbs, nuramins Ukrainos gyventojus, sakys, kad viskas gerai, mūsų kariai laikosi, mes nugalime, Rusijos kariai tuoj išsekos ir mes juos sugrąžinsime prie Ukrainos sienų ir dar toliau. “Taigi Kijevo režimas, siekdamas daugiau išlikti valdžioje, paaukos savo karių gyvybes, teigia buvęs Ukrainos ginkluotųjų pajėgų darbuotojas.

  Atsakyti
  • K
   Kas toks Prozorovas? 2022 gegužės 15 07:54:17

   Jis išgarsėjo 2019 m. kovą, kalbėdamas spaudos konferencijoje Maskvoje, atskleisdamas SBU veiklą Jis teigė, kad nuo 2014 metų balandžio mėnesio dėl ideologinių priežasčių padėjo Rusijos Federacijos specialiosioms tarnyboms gauti informaciją apie Ukrainos saugumo pajėgų veiklą.

   Atsakyti
 • C
  Chaaaaachaaaaaaa 2022 gegužės 15 07:46:51

  Nu vatnykai jus ir glusi. Feisbuke savo snukius viesinat Visi jau seniai perduoti vsd.

  Atsakyti
 • A
  Ar ES nevykdo nusikalstamos 2022 gegužės 14 22:15:44

  veikos,sankcionuodama,keršydama valstybems,kurios atsisako " tokių vertybių"?

  Atsakyti
 • R
  RedStar 2022 gegužės 14 20:47:30

  Jei Kinija palaiko Rusija, tai visa kita nesvarbu, NATO gali paspringti su savo pezalais

  Atsakyti
  • B
   BigStar 2022 gegužės 14 22:26:14

   Neįsibėgėk, o tai teks nusivilt. Eritrėja atidirbinėja ir balsuoja kaip reikia ruskiui. Kinai ruskiams neskolingi ir balsuoja gudriai. Balsas 'prieš' nieko nelėmė, ir procesui duotas startas. Kitą sykį kinai susilaikys arba balsuos taip, kad verksi iš nevilties, kad už kacapą tik viena Eritrėja.

   Atsakyti
 • F
  Faktas,anubis,rr 2022 gegužės 14 20:20:51

  Is delfinu atejo i "Respublika",nes ten reikia moketi uz komentarus.Na is kur siuksle gaus pinigu,jei net seimininkai juos niekina ir apmokestina,nors jie loja ju"tiesa".Nereikalingi niekam tokoe atmatos.Panaudojo,kaip prezika ir ismete.O tie mano"zygdarbius"atliekaAtmatos vieta tik siukslyne arba peciuje.

  Atsakyti
  • L
   Landbergėjus 2022 gegužės 14 20:51:43

   Jo ten tos delfinu valkatos sugužėjo į respublika , nori dėmesio

   Atsakyti
  • K
   Komentatoriai nepritariantys šeimu maršui 2022 gegužės 14 22:48:02

   Respublikoje nepageidaujami.

   Atsakyti
 • B
  Bukaldas 2022 gegužės 14 20:16:26

  tu tik žiūrėk savo žemės š..nos, kad nesumažėtų

  Atsakyti
 • M
  Mukas 2022 gegužės 14 20:16:26

  kliedesiai su tais teisimais.Galinguju neimanoma nuteisti,tuo labiau putino:D aitvaras nuskris iki maskvos ir mistinio bunkerio ir pristatys i haga:DD?

  Atsakyti
  • a
   ar 2022 gegužės 14 20:27:35

   ar ta haga Lichteikšteine?

   Atsakyti
 • E
  E,tai ko 2022 gegužės 14 20:03:06

  Amerikonu neteisia uz prievaravimus ir zusymus kitose salyse?Ar tipo veltui Asandzas paviesino daug dokumentu ir dabar ji teisia?

  Atsakyti
  • T
   Tiesa 2022 gegužės 14 20:10:37

   Ne sio pasaulio dimensija.Siame pasaulyje viespatauja tik setono"tiesa".Na bet neilgai ji viespataus.,

   Atsakyti
  • A
   Aldona 2022 gegužės 14 21:09:53

   Tam E. Kas tie zusymai? Kokios jie tautos? Paaiškink, suskeli susmirdęs.

   Atsakyti
  • S
   Sùskelis 2022 gegužės 14 21:48:25

   Zusymai? Yra bendriniu tapęs žodis zušymai (dgs.) - mūšiai, kur priešai sunešiojami į skutus, būtinai rusiškam stiliui. Jūros mūšis ties Zušyma 1905 m. gegužę, kur geltonodžiais vadintų japonų admirolas Heihoshiro pirmą kartą karybos istorijoj panaudojo galingą simbolį, nespèliokit, 'tai raidė Z', ir sudaužė caro Nikolajaus II laivyną į tripidzy. Tada žuvo mano senelis ir dalis manęs, nevažinėju japoniškom mašinom ir nevalgau sušių makių. Ar aišku?

   Atsakyti
 • s
  supratau, kodel rusai taip mazai pasieke Ukrainoje 2022 gegužės 14 19:44:03

  supratau, kodel rusai taip mazai pasieke Ukrainoje. Tiesiog jie uzsieme genocidu ir nusikaltimais pries zmonija, todel nera kada su BCY kariauti

  Atsakyti
  • >
   >supratau... 2022 gegužės 14 20:02:46

   Nieko tu nesupratai.Putinas atkiso vidurini pirsta jav,es,nato tiesiai i snuki!Tame tarpe ir tau idiote.Rusijai nereikia ukr.zemiu.Jai tereikejo parodyti,kad ji nesiskaitys su idiotais.O dabar idiotai nuolankiai perka erg.resursus is Rusijos uz rublius ir edasi tarp saves.

   Atsakyti
  • G
   Gin 2022 gegužės 14 20:24:05

   mazas esi ir suprasti nieko negali.Suoliuok i delfi ir ten kukuok savo propoganda.

   Atsakyti
  • >
   >gin 2022 gegužės 14 20:56:16

   Ciupk...pirsta,koncerve!

   Atsakyti
 • E
  Eikit 2022 gegužės 14 19:14:52

  Manot zelenskī su porosionku pasodins? Tada ir Baideną reikia. ... Prajuokino.

  Atsakyti
  • r
   rr 2022 gegužės 14 19:32:06

   Yra geras multikas, kur rusų kareiviams ant konvjerio atidaro kaušą išima smegenis ir prideda šūdo.

   Atsakyti
  • A
   Anubis 2022 gegužės 14 19:59:27

   Jiems ir sudas per didele garbe..

   Atsakyti
  • >
   >rr,anubi 2022 gegužės 14 20:04:00

   Jusu kausuose net sudo nerastu.Ten-TUSTUMA!

   Atsakyti
 • Č
  Čekučiui 2022 gegužės 14 18:59:27

  Apie kuriuos nusikaltėlius kalbate? Konkrečiau! Su pavardėmis! Lietuvoje tokių daug!

  Atsakyti
  • R
   Rytoj marše galėsite įvardinti 2022 gegužės 14 19:16:43

   Tuos nusikaltėlius.

   Atsakyti
 • L
  LAISVOS LIETUVOS NĖRA JAU NUO 2004 METŲ. 2022 gegužės 14 18:56:07

  Turime Europos provincijos ir JAV užjūrio kolonijos mišinį. Yra keli heraldiniai valstybės atributai, tačiau be disponavimo savo žeme, valiuta, su valdomomis iš išorės kariuomenės ir saugumo struktūromis. Anksčiausiai praradome savarankišką užsienio politiką. "Prezidentas" nuo Adamkaus- iš tikrųjų gubernatorius. NĖRA JOKIOS GARBĖS BŪTI JANKIŲ PADUGNE – TAI NE PATRIOTIZMAS.

  Atsakyti
  • A
   Anubis 2022 gegužės 14 19:56:33

   Tai valink i savo parasha ,ko cia sedi padugne?

   Atsakyti
  • A
   Anubi 2022 gegužės 14 20:05:03

   Lysk atgal i ozio isange!

   Atsakyti
  • t
   to Anubi, 2022 gegužės 14 20:33:02

   nesiūlyk šiam žmogui lysti į ožio išangę, nes jis ne ožio spira.

   Atsakyti
  • s
   sanoj, 2022 gegužės 14 22:45:47

   klausyk ,,anubi", jeigu nežinai, kas yra ,,Anubis" Vikipedija paaiškina: Dievo vardas Anubis reiškia ,,puvimas". Taigi, tavo komentarai verti puvinio.

   Atsakyti
 • e
  er 2022 gegužės 14 18:37:00

  kažkaip jau pradedu nebetikėti. rusai daug kur kariavo, bet tik ukrainoje kažkokie sexualiniai iškrypėliai. netikiu, čia specialiai kuriamas toks ruso įvaizdis.

  Atsakyti
  • A
   Anubis 2022 gegužės 14 18:43:33

   Ne tai jo,ten tik amerikieciai viska daro! kacapu ten uisvis juk nera! Ar ne taip burliokine ziurke?

   Atsakyti
  • J
   Jo 2022 gegužės 14 18:50:38

   Anubis iš Delfyje jau neranda kur tulžį iškrauti?

   Atsakyti
  • A
   Anubis 2022 gegužės 14 18:54:13

   O smirdancio kacapo propaganda nepasiekia tikslo?

   Atsakyti
  • J
   Jo 2022 gegužės 14 18:58:11

   tik durys atidariei ir jau vemi buduliška leksika, bent pora žodžiu žmonių kalba gali parašyti?

   Atsakyti
  • >
   >Anubis 2022 gegužės 14 19:04:17

   Propaganda tik kacapu būna?

   Atsakyti
  • A
   Anubis 2022 gegužės 14 19:04:37

   Nepatinka tiesa? Ai teisingai.. kacapas ir tiesa, tai nesusije dalykai..

   Atsakyti
  • J
   Jo 2022 gegužės 14 19:09:50

   Jei pradedi pokalbi nuo agresijos tai kokios reakcijos tikiesi? Keiksmažodžių vemaluose nediskusija beprasmė

   Atsakyti
  • >
   >Anubis 2022 gegužės 14 19:15:55

   tai ir įrodinėk savo tiesa protingais argumentais

   Atsakyti
  • A
   Anubi 2022 gegužės 14 19:21:30

   Dabar šalį valdo visokio plauko KGB stukačiai, KGB agentai ir visokio plauko kriminalas. Tai landzbergių klanas. Kaip supratau-tu vienas iš jų. Kaip sakant jų trubadūras, kuris viską neigs, kas akivaizdu ir skleis viską, kas yra melas.

   Atsakyti
  • r
   rr 2022 gegužės 14 19:30:33

   Kas kurti, kas sukurta jau daug metų.

   Atsakyti
  • A
   Anubis 2022 gegužės 14 19:58:58

   O jums kacapiniams debiliukams apart Landsbergio ir JAV dar yra kas nors siame pasaulyje?

   Atsakyti
  • yra 2022 gegužės 14 20:10:19

   tokie konservatiniai, klumpėti daunai

   Atsakyti
 • B
  Blaiviai mąstantis supranta, kad 2022 gegužės 14 18:34:48

  norint , kad toks teismas įvyktų su teisiamaisiais reikia labai nedaug. Tik nugalėti Rusiją. Tas pats galioja ir JAV atžvilgiu. O dabar tiesiog tuščios kalbos.

  Atsakyti
 • r
  rock 2022 gegužės 14 17:58:52

  O kada atsakys prieš teismą nusikaltėlis Kubilius 2008 prieš savo tautą prie seimo panaudojes gumines kulkas ir dujas,kada tas parazitas atsakys už šalies ir žmonių nuskurdinimą ir genocidą

  Atsakyti
  • K
   Kai Jungtinių Tautų Žmogaus teisių taryba 2022 gegužės 14 18:20:09

   Priims sprendima ir ištirs. Pamėgink suorganizuoti.

   Atsakyti
  • T
   Tai 2022 gegužės 14 18:20:43

   matyt guminės kulkos ir dujos prieš beginklius, žmogaus teisių organizacija ir demokratija nesmerkia

   Atsakyti
  • R
   Rytoj šeimu marše pasiskusk 2022 gegužės 14 18:25:17

   Gal nuteis

   Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • VAIRUOTOJAI: Lietuvos logistikos įmonės, susiduriančios su vairuotojų trūkumu, transporto saugojimo aikšteles pildo prastovose laukiančiais vilkikais, praneša Tarptautinio transporto ir logistikos aljansas.
 • KOMPENSACIJA: Ukrainiečius priėmusiems gyventojams ir verslui skirta trečdalis milijono eurų kompensacijų - Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skelbia, kad daugiausia lėšų skirta Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.
 • DRAUDIMAS: Nidoje šį sezoną verslininkams bus draudžiama nuomoti elektrinius paspirtukus, taip pat bus draudžiamas eismas dalyje miesto šia transporto priemone.
 • PREMIJA: Rusijos premjeras Michailas Mišustinas pirmadienį nurodė buvusį Maskvos Vachtangovo teatro meno vadovą režisierių Rimą Tuminą išbraukti iš asmenų, apdovanotų vyriausybine kultūros premija, sąrašo: premija skirta pernai gruodį, jis apdovanotas už „reikšmingą indėlį plėtojant Rusijos kultūrą“, konkrečiai – už teatre pastatytą spektaklį „Edipas karalius".
 • TARYBA: Prezidentas pirmadienį paskyrė naują Ryšių reguliavimo tarnybos tarybą, jai pirmininkaus Gitano Nausėdos vyriausioji patarėja teisės klausimams Jūratė Šovienė.
 • EKONOMIKA: Pastarųjų metų duomenys rodo, kad šešėlinės ekonomikos dalis Lietuvoje mažėja, sako finansų ministrė Gintarė Skaistė.
 • BIBLIOTEKA: Gegužės 19 d. atidaroma valstybės saugoma Neringos Preilos gyvenvietės biblioteka, įsikūrusi istorinėje raudonmūrėje prieškario mokykloje, pastatytoje 1907 metais.
 • DARBAS: Buvęs „Lietuvos geležinkelių“ ir naftos ir SGD terminalų operatorės „Klaipėdos nafta“ vadovas Mantas Bartuška pradeda dirbti Nyderlandų dujų transportavimo ir saugojimo bendrovėje „Gasunie“.
 • VIZOS: Baltarusijai iki šių metų pabaigos pratęsus bevizį režimą Lietuvos piliečiams, politikai svarsto imtis socialinės kampanijos ir įspėti vykstančiuosius apie grėsmes.
 • VERDIKTAS: Vilniaus miesto apylinkės teisme pirmadienį aktorius Ramūnas Rudokas sulaukė gerų žinių – dėl avarijos, kurios metu buvo sunkiai sužalota moteris, teistas žinomas vyras buvo atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės, jam pavyko netgi išsaugoti teises.
Daugiau

Dienos klausimas

Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jeigu Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už kurią partiją balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +9 C

+1 +9 C

 

+4 +12 C

+10 +13 C

+10 +19 C

 

+15 +21 C

0-8 m/s

0-5 m/s

 

0-5 m/s

       
X