V. Putinas per karo laivų paradą grasino „mirtinais" smūgiaisnuotraukos (153)

2021 liepos 25 16:00:00 Perskaitė 1676

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas sekmadienį per karo laivų paradą Sankt Peterburge pareiškė, kad Rusijos karinis jūrų laivynas yra pajėgus suduoti mirtinus smūgius taikiniams po vandeniu ir ore.

 

Rusijos lyderis taip pasigyrė praėjus kelioms dienoms po to, kai gynybos pareigūnai paskelbė pažangių naujų ginklų bandymus, kai kuriuos jų V. Putinas vadina „nenugalimais“.

„Rusijos karinis jūrų laivynas šiandien turi viską, ko reikia, kad garantuotų mūsų šalies ir mūsų nacionalinių interesų apsaugą“, – sakė jis.

„Mes galime aptikti povandeninius, antžeminius ar oro priešus ir, esant reikalui, smogti jiems mirtiną smūgį“, – sakė V. Putinas per valstybinės televizijos transliaciją.

Rusijos lyderis kalbėjo per kasmetinį karinių laivų paradą, apsuptas baltai apsirengusių karinio jūrų laivyno karininkų, šalia stovėjo ir Rusijos gynybos ministras Sergejus Šoigu.

V. Putinas teigė, kad Rusija užsitikrino savo vietą tarp didžiausių pasaulio karinių jūrų galių, be kita ko, sukurdama „naujausius hipergarsinius precizinius ginklus, kuriems pasaulyje nėra analogų“.

Turėdama antrą pagal dydį branduolinių ginklų arsenalą pasaulyje ir didžiulį balistinių raketų sandėlį, Rusija jau dabar turi daugiau nei pakankamai karinių pajėgumų, kad atbaidytų savo priešus.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net