respublika.lt

Rytų Ukrainoje kaupiasi juodi debesys - straipsnio komentarai:

 • šiaip 2020 vasario mėn. 21 d. 23:13:52

  ukrainiečiai pasakoja, kad labiausiai ginklus sudėti nenori Ukrainos savanoriai, kadangi gauna gerus atlyginimus. Gal nereikėtų stebėtis, kad šituo pasišaudymu jie parodė, jog yra realus pavojus ir jokių kitokių susitarimų būti negali. Na, o jie vėl galės ramiai kokį mėnesį sėdėti ir gauti neblogą algą. Ukrainoje kitur tokių pinigų nelabai uždirbsi ir, svarbiausia, reikia išsilavinimą, sugebėjimų turėti. O čia, sakykim, nieko nereikia, tik mokėti valdyti ginklą. Tas karo stovis jiems tapo pragyvenimo šaltiniu.

 • mikas 2020 vasario mėn. 20 d. 22:19:27

  Niekaip negaliu suprast iš kur dabar ta tokia meilė Ukrainai suliepsnojo?Nei jie mums broliška tauta,nei kaimynai.Su baltarusais pas mus bendra istorija,mūsų pilys ten stovi,bet apie ją nerasi jokio straipsnio,kaip jie gyvena,ką veikia.Apie latvius taip pat informacijos minimumas.Užtai apie ukrainiečius kasdien.Kokie šaunūs,kokie didvyriai,kaip kovoja....Šiandien su pasididžiavimu pranešė,jog šaunias sutiktuves savo tautiečiams sugrįžusiems iš Kinijos surengė.Su degančiom padangom,barikadom,akmenimis ir šūkiais.Taip jie savus myli,žmones kurie iš epidemijos peklos sugrįžo.Vietoj karantino ir poilsio štai jums.O tai kaip jie lietuvius myli?Dar karščiau?Tai susimildami,susikiškit tą savo Ukrainą...

 • > seniui, vaistuku matosi ir vel neisgerei 2020 vasario mėn. 20 d. 16:56:26

  todel vaizdai kaip ir siaubo filmu. makeinas ir bzezinskis grabe vartosi, kai jankiam rusai ruosia socialistine revoliucija, o tu cia apie kazkoki Donbasa. Donbasas sena rusu gyvenama teritorija tik per Lenino klaida padaryta kazkokia xoxliandija, ir dabar kaip tik ateina laikas viska sustatyti i savo vietas.

 • > ZUK 2020 vasario mėn. 20 d. 16:49:52

  svajoti sofos marsalam niekas nedraudzia, bet realesne padetis yra tai, kad jei banderos nenupus pavasari artisto Zelios, tada visi pamatys, kad jis nevaldo visai padeties, o tai jau veda prie pilnos degradacijos, kas veda prie finalines fazes, o ta faze daugiau kaip aiski, baigsis kaip prie Brodu, kai kartu su naciukais banderas tankai ant viksru viniojo.

 • GAL GALIMA PAKLAUSTI? 2020 vasario mėn. 20 d. 16:30:54

  KUR GRYBAUSKAITES KOLEGA POROSENKA ??? POROSENKA GRYBAUSKAIRE ???

 • pas broli suniukas taksas vatdu 2020 vasario mėn. 20 d. 16:24:45

  noris 2020 vasario mėn. 20 d. 14:28:19 noriukas :-) noriu,bet neapzioju...

 • senis 2020 vasario mėn. 20 d. 15:44:11

  pirmiausia reiketu nustoti kiedet. Ne Donbasas apsupo Kijeva, ne Kijevo vaikai sedi rusiuose, kai Donbaso vaikai vaiksto i moykla. Kijeve ivyko karinis valstybinis perersmas. Obama pats tai pripazino. Donbasas nesutiko su banderovcu diktatura, toel buvo bombarduotas bombonesiais, apsaudytas gradais, tocka U ir itomis ivariausiomis priemonemis. Donbasas ginasi ir niekas to neuzdraus. Kodel kapitalistai remia tuos banditus Kijevo banderovcus? Todel, kad ten dar gyvas socializmas, jis gali pesimesti ir i aplinkines salis. Labiausiai Donbasas pavojingas Putinui, kuris Rusija veda i vakarus, tai yra i skerdykla. Putina Makeinas paskyre tam, kad vadovautu slavu issipiovimui, ir socializmo daigu naikinimui.

 • noris 2020 vasario mėn. 20 d. 14:28:19

  Rusu nacistai jaucia savo imperijos gala,tai siunta.Kaip ziurkes uzspaustos i kampa kandziojasi.Saunuoliai ukrainieciai,naikinkite rusu fasistus kuo didesniais kiekiais,visiems kaimynams taps lengviau.Kur rusu issigimeliai atejo,tai is ten juos ismusti galima tik sunaikinant.Slove Ukrainai.

 • . 2020 vasario mėn. 20 d. 13:18:35

  Donbasas, Luganskas, Krymas, Kaukazas - esmė viena. NATO stumia savo sienas link Rusijos, Rusija- ginasi. Kaip Krylovo pasakėčioje: tu kaltas jau vien tuo, kad aš noriu ėsti. Anksčiau ar vėliau judės siena ir pas mus, tikėsimės tai įvyks susitarimų būdu.

 • 2014 2020 vasario mėn. 20 d. 13:00:13

  Separatistais reikia vadinti ne Rytų Ukrainos žmones, nes tikroji separatistė yra Vakarų Ukraina, kadangi Maidane buvo įvykdytas ginkluotas perversmas ir užgrobta valdžia be visuotino plebiscito. Rytų Ukraina nesutiko su naujaja tvarka, kada iškart po Maidano buvo suvaržytos rusų teisės Ukrainoje, todėl ir atsirado DNR ir LNR, atsiriboję nuo nacizmo.

 • >Gins net iki Kijevo 2020 vasario mėn. 20 d. 12:42:00

  Na ir logika :)))) Tai gal moskoviją ukrainiečiai prisijungs finale? Prie tikrosios rusijos gimdytojos Kijevo rusios ?? O kad rusų pasitaiko Ukrainoj ,tai tas pats ,kaip ir lenkiškos pakraipos piliečių Lietuvoj. Juk tai nereiškia,kad didelę Lietuvos dalį anksčiau okupavusi Lenkija ,po to TSRS gali turėt į mūsų teritoriją kokių nors logiškų pretenzijų. Greičiau atvirkščiai ,kaip ir Kijevo rusios atveju.

 • Gins net iki Kijevo 2020 vasario mėn. 20 d. 12:24:30

  Ten yra Malorosija, kurioje gyvena etniniai rusai. Su laiku Malorosija taps Rusijos dalimi, kaip Imperijos laikais. Kiekvieną dieną Donbaso gyventojai priima Rusijos pilietybę ir gauną RF pasus. Greitai Ukrainai teks kariauti jau ne prieš savo piliečius, prieš Rusijos naujuosius piliečius, O tuomet Rusija visomis priemonėmis turės teisę ginti savo piliečius.

 • begėdiška tvarto melas 2020 vasario mėn. 20 d. 12:18:05

  banderų fašistai iš patrankų šaudo į Donbaso gyvenvietes, žudo civilius ir griauna jų namus.

 • Žinia, 2020 vasario mėn. 20 d. 12:10:24

  Tik per vieną akciją, pernai iš mūsų pusės Kijevui buvo perduota 1 milijonas vienetų šaudmenų. Mes taip pat atsakingi, kad Rytų Ukrainoje žūsta taikūs gyventojai :(

 • ZUK 2020 vasario mėn. 20 d. 12:05:22

  Kvailą ir nepatyrusį Zelenskį rusų fašistinis režimas tikrai apgaus-imituos taikos derybas,vilkins laiką,o kai pasiruoš puolimui,tai puls Ukrainą,kuri Zelenskio bus įtikinta,kad vyksta taikos derybos ir rusai nepuls.Zelenskį reikia kaip galima greičiau pašalinti ir pradėti Rytų Ukrainos klausimą spręsti ryžtingu ir greitu puolimu.Donecką apsupti,o Ukrainos Armija turi visą smūgį nukreipti į sieną su Rusiją.Uždaryti sieną su Rusija-štai kas yra svarbiausia.Tokiai karinei operacijai reikia gerai pasiruoši,tiksliai pasiskaičiuoti kas ir kur turi būti ir reikiamu laiku.Pagridinis armijos korpusas turi smūgiuoti į vieną tašką-tarp Luhansko ir Donecko,pasiekus pasienį apeiti Donecką iš Rytų pusės ir uždaryti sieną.Antrasis armijos korpusas turi smogti Luhanskui,jį pereiti ir susijungti su Pagrindiniu korpusu.Prieš tai reikia sunaikinti priešakines linijas su artilerija.O po to laikyti sieną su Rusija griežtai uždarytą.Jei Rusija pultų atvirai Ukrainą,tai būtų didelio pasaulinio karo pradžia.

 • XXX 2020 vasario mėn. 20 d. 11:57:31

  Kodel nieks nepaviesino, kaip musu prezidentas Miuncheno konferencijoj sedejo su parosenka prie vieno,valgiais apkrauto stalo?

 • to misev. ir respublikai 2020 vasario mėn. 20 d. 11:50:54

  As tai supratau, kad jus cia bauginat ar grasinat? Juk jusu papirktos, demagogines rasliavos pilna visiur. Dar vieninteleje "Respublikoje" galima rasti tiesos. Uztenka, man jau tarybiniais laikais nurodinejo, ka as turiu skaityt ir rasyt. KGB palikuonys.

 • Daug šneka, bet nieko nedaro: 2020 vasario mėn. 20 d. 11:48:27

  Volodymyras Zelenskis iki šiol neįvykdė nė vieno savo prezidentinio įsipareigojimo, kada žadėjo pasodinti Porošenką už korupciją ir nutraukti karą Donbase.

 • Vasaris 2020 vasario mėn. 20 d. 11:37:18

  Nyderlandų karinė žvalgyba pareiškė, kad 2014 metais Donecko rajone jokių priešlėktuvinių "Buk" zenitinių sistemų nebuvo, kada įvyko MH17 reiso Malaizijos Boeing-777 lainerio katastrofa. Bet užtai yra žmonių, kurie tąkart matė šalia Malaizijos lainerio ukrainiečių naikintuvus.!

 • Misevičiui ir Respublikai 2020 vasario mėn. 20 d. 11:27:00

  Skaitant jūsų rašliavą, susidaro įspūdis, kad jūs esate ne Lietuvos, o LLR leidinys!!!! Kaip galima remtis banditų informacija, jos nepatikrinus!!!

 • Turi 2020 vasario mėn. 20 d. 11:22:05

  Tie rytu ukrainieciai donbase ir ta Rusiska saulekata, panaudojo karta erouoste visi kiborgai sudege gyvi, iskart visi. Ims ir tokiais apsaudyti vakaru ukrainieciu kariuomen

 • Nuomonė 2020 vasario mėn. 20 d. 11:05:43

  Jei ne DDR-e gimusi komjaunuolė großmuter, mokras onas- bobučių mylėtojas, išpurtasnukiui būtų sunkiau, o Ukrainai būtų lengviau.

 • na 2020 vasario mėn. 20 d. 10:48:29

  informacija mūsų spaudoje galima patikėti tik padauginus, padalinus, sudėjus ir atėmus. Kitaip nesuprasi, kaip yra iš tiesų.

 • deb*lai 2020 vasario mėn. 20 d. 10:46:57

  mes esame...pasisaudom,mirstam nuo kulku,nuo skeveldru,nuo karo b... kam jus imbicilai,zudot zmones??? pamatei konflikto- karo zona is palydovo..., ir pavarei aomine bobike ant tos teritotijos... kad kitiems butu pamoka :-) ?

 • Eva 2020 vasario mėn. 20 d. 10:35:37

  Paziurekite amerikieciu filma apie Ukrainos ivykius Maidane ir Baideno, G.Soroso pinigu plovimus Ukrainoje. "One America news", kurio kurejas M.KAputo dirbes Reigano administracijoj ir buves Trampo patareju. To musu TV tikrai neparodys.

 • Leonas 2020 vasario mėn. 20 d. 10:28:53

  А кому то дома не сидится...

 • sigis 2020 vasario mėn. 20 d. 10:28:03

  ai kur buvo nukautas banderininkas, juk Lugansko teritorijoje ir guli jis Lugansko lavonineje, nejaugi reikia tiek proto, kad suprastum kas puole. Sis kariskis buvo panaudotas kai propagANDOS IRANKIS PRIE jk SAUGUMO TARYBOS POSEDI;

 • E 2020 vasario mėn. 20 d. 10:24:02

  Kvaili ukrainiečiai, jie nesuvokia, kad tėra tik JAV patrankų mėsa ir Vašingtonui reikalinga tik išparduota Ukrainos žemė ir sunaikinta Rusija.

 • visi puikiai zino 2020 vasario mėn. 20 d. 10:22:50

  Amerikosų tarnai Kijeve sumaištį šalyje ir žudo Dombaso gyventojus. O ką? Lietuvoje ar ne tokie patys valdžioje?

 • iki 2022 dar banderom dagyventi reikia 2020 vasario mėn. 20 d. 10:12:58

  tiek nieks nelauks, kad ivesti tvarka rytu Ukrainoj, o banderos lai Galicijoj su lenkais ir vengrais stumdosi, kas tikras ciabuvis.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar jums neramu dėl savo darbo vietos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokios šiuo metu apribotos veiklos jums labiausiai trūksta?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  0 +1 C

 0 -2 C

 

+1 C

 +6 +8 C

+10 +11 C

 

+13 +14 C

0-5 m/s

0-3 m/s

 

0-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0785 PLN - 4.5765
RUB - 82.8075 CHF - 1.0547
GBP - 0.8785 NOK - 1.2628

Nuorodos