respublika.lt

Rusija į JAV išsiuntė lėktuvą su medicininių priemonių atsargomis - straipsnio komentarai:

 • edmundas Raimundėliui 2020 balandžio mėn. 04 d. 11:40:03

  Čia užfiksuota, kaip srautus su virusu pristabdo paprasta medicininė kaukė, įdomu kaip atrodytų išpučiama srovė per statybinės kaukės vožtuvą, kokią nešioja prezidentas, ministras ir ne kurie medikai? išpūtimo vožtuvas filtro tai neturi - atrodytų klaikiai, nes vožtuvo susiaurėjimas taip sustiprina iškvėpimo srovę, kad ji šautų į visas puses iki 2 metrų. https://www.1 5 m i n.lt/video/uzfiksavo-kaip-virusas-kartu-su-iskvepiamais-laseliais-pasklinda-ore-178842 Geras biznis ant dažytojo kaukės pokštelėjai sertifikato - "skirta medikams štampą" ir baltųjų populiacija nyksta, ekonomika smunka. Kažin ar tie vožtuvai sandarūs? O jei sandarūs tai orui srūvant pro filtro medžiagą tik į vidų, medžiaga per kelias minutes prisisotina išorės substancija. Ir naiviai manoma, kad su dažytojo respiratoriumi apsauga geresnė - jokios apsaugos, nei sau nei aplinkiniams. O vis dar matau fotkes ir filmukus, kur dažytojų respiratorius dėvi patikrinimo punktuose ir kiti kilmingieji. Baisu...

 • edmundas Raimundėliui 2020 balandžio mėn. 04 d. 11:33:51

  Atsiprašau, Raimundėli, jei įžeidžiau, tiesiog perspėju patį, kad tas tavo madingas respiratorius nesaugo nei kitų, ( kurių tu ir nenori apsaugoti) bet ir tavęs. Nesu protingesnis už kitus, tik kai man rovė dantį pajutau iš dantisto respiratoriaus vožtuvo ant manęs tykštančius syvus. Tai ir sunerimau ir dėl savo sveikatos, ir dėl tavęs, Gerbiamasai Raimundėli. Atsiprašau širdaulingai.

 • Vidas 2020 balandžio mėn. 03 d. 08:48:44

  Čia matau, yra ne tik idiotu-rusofobu. Čia yra ir Mindaugas ekspertas????????????. Kuris ištyrė, nustatė, ir paskelbė pasauliui , kad rusų raspiratoriai yra statybininkų. Ir išdėstė tu respiratorius subtilybes. Mindaugelis toks protingas, kad prieš jį visi ispanulijos ir Amerikos ekspertai , karininkai, medikai ir politikai yra visiški asilai. Mindaugelis genijus????????????

 • pencininkas>Rimantui 2020 balandžio mėn. 02 d. 21:40:51

  Taigi kad rasineja komentarus to ruskio ne akyse nemate,tik prisiskaite tvartelio propogandos

 • pencininkas>Edmondui 2020 balandžio mėn. 02 d. 21:36:43

  jei tau viskas blogai ,tai uzsimauk prezervatyva ant galvos,garantuotai nieko nepraleis

 • Jonas 2020 balandžio mėn. 02 d. 11:23:22

  Padeda, o vistiek kažkas ne taip su tais rusais... Kažln kaip ta Landsbergio psichinė liga vadinasi? Šizofrenija? Paranoja?.. Landsbergis, seniai aišku, kad nesveikas... Tik stebina tai, kad šitiek žmonių sugebėjo užkrėsti... Ir net "Respubliką", kurią kadaise skaičiau...

 • Macas 2020 balandžio mėn. 02 d. 10:52:16

  Zydelis visada padės zydeliui

 • edmundas 2020 balandžio mėn. 02 d. 10:30:12

  Įtartina ko tie rusai tokie geri? Rusai su kinais daro savo juodą darbą - siunčia statybininkų respiratorius turinčius išpūtimo vožtuvus kuriuos dėvintis save apsaugo blogiau nei su paprasta medicinine kauke ar net šaliku, o kitų (juk nežinai, kada patampi nešiotoju) visai neapsaugo per vožtuvą purškia savo syvus ant visų paviršių ir kitiems į akis. Kodėl save apsaugo blogiau nei su medicinine kauke? Per medicininę kaukę kvėpavimas vyksta vidun ir išorėn, srautas išorėn atstumia užkratą, o per statybininko respiratorių (kokius siunčia mums ir amerikonams) oras srūva tik vidun, įkvepiant prilipęs užkratas nėra atstumiamas, o su kiekvienu įkvėpimu patraukiamas vis arčiau nosies. Bet statybiniai respiratoriai turi sertifikatus, skirti medikams - taip turi sertifikatus, bet jie skirti nuo dulkių apsisaugoti ir nuo cheminių medžiagų. O kokias pretenzijas galės pateikti likutis Amerikos ir Europos gyventojų? - Juk Jūs tokius užsisakinėjote, Jums tokie patiko ir mes nieko nežinojome...

 • Vidas Tom 2020 balandžio mėn. 02 d. 07:45:08

  Tokie Rusijos veiksmai, turi ir kitą labai teigiamą poveikį. Nuo infarktų ir insultų išmirs ir rusofobai. Jai rusofobai išgirsta apie Rusiją ką nors neigiamo, tai jie patiria orgazmą . Bet jai išgirsta kažką teigiama, apie rusiją, tai jiems pakrinka, nervai, pakyla kraujo spaudimas, jie apsividurioja, pradeda isterikuot, puola į depresija. Silpnesni alpsta ir gali patirti infarktą arba insultą. Tad linkiu Rusijai kuo daugiau gerų, prasmingų darbų.

 • Vacys 2020 balandžio mėn. 02 d. 06:53:43

  Dabar amerikieciaii tas med.priemones persius Lietuvos koronoviruso fundui kuriai vadovauja Magnolija.Cia is KGB nutekejo informacija

 • Arnas 2020 balandžio mėn. 02 d. 06:09:40

  Kacapai, kad sujudo ????Lietuva iš ruskyno nieko neimtų. Kaip gali iš žudiko, nuodytojo ir sprogdintojo kažką imti??! Tik naivus idiotas.

 • Adre 2020 balandžio mėn. 02 d. 01:45:38

  Taigi Trampas pasake "Labai aciu Rusijai uz suteikta parama". Visos Tv tyli, kaip i kelnes prisisikusios, nezino ka sakyti. Konservatorius dabar istiks sokas, uzmirs ir korono virusa. O Italijos gubernatorius pasake, tie, kurie skleidzia gandus apie nekokybiska siunta gauta is Rusijos yra SAKALAI.

 • Nesuprantu 2020 balandžio mėn. 02 d. 00:51:21

  Koks Moišė ar Joškė nesugeba net Rusijos prezidento pavardę teisingai parašyt? Rašinėja kažkoks tešlagalvis landsberginių litvakų palikuonis,kuris,kaip senas ožys sugeba tik spjaudyt ant visų,o pats virš ausų apsišikęs ir nejaučia.

 • taigi.. 2020 balandžio mėn. 02 d. 00:31:52

  putlerio kysis Amerikai ,nes rusijos laukia juodos dienos .Geriau labdara isdalytu rusijos zmonems kurios jiems labai reikia .

 • Rimas 2020 balandžio mėn. 01 d. 23:16:26

  Nesuprantu aš to rusofobiškumo ir tiek. Šiaip į respublika.lt atkeliauja normalesni komentuotojai, bet kai tik pasirodo žodelis Rusija vėl iš kažkur išlenda elementarūs idiotėliai. Tikriausia, tai mažaraštis jaunimas, kuris visai nesigaudo fundamentaliuose gyvenimo dalykuose. Kažkas galvelėse negerai.

 • Rusija 2020 balandžio mėn. 01 d. 22:57:38

  spręsdama savo vidines problemas sukėlė antrą pasaulinį karą ir privertė Ameriką išgelbėti ruskius, dabar Putleris bando priversti Ameriką išspręsti savo dabartines ir dideles būsimas problemas iš anksto. Putleris surengė savotišką Teherano konferenciją:)

 • Vidas Tom 2020 balandžio mėn. 01 d. 22:16:16

  Skaitau komentarus, ir eilinį kartą isitikinu, jog rusofobai, visi be išimties idiotai. Tik klausimas; Ar jie idiotais gimsta, ar tampa gyv Jono eigoje? Tokie durni, be jokios logikos komentarai, spjaudynasis š... , trizniojimas. Niekaip nesugeba idiotai pripažint, kad Rusija vienintelė valstybė, turinti daug kartų perteklinės priemonės, kovoje su virusinais- bakteorologiniais ginklais. Dar nuo SSSR šaltojo karo laikų rusijoje išlikę geri, aukšto lygio civylinės gynybos specialistai. Tada SSSR turėjo aukščiausio lygio civylinės gynybos technologijas. Ir subyrėjus SSSR , Rusija tas technologijas ir specialistus vis tobulino. Tad gali idiotai-rusofobai draskytis čia kiek nori. Bet visi jų paistalai ir s...kniojimas , kaip m...imas prieš vėją. Tiek Italija žinodama Rusijos galimybės, prašėsi Rusijos pagalbos, tiek JAV žinodami Rusijos galimybės prašė Rusijos pagalbos. Nei į vieną valstybę Rusija nevyksta be tos valstybės kvietimo. Jų prašo , jie padeda.

 • Dar vienas 2020 balandžio mėn. 01 d. 21:49:02

  Rusija turi problemų su šiukšlynais: papildė vieną Italijoje, dabar papildys ir JAV šiukšlynus. Lauksime statistikos, kiek maskolių pagalba išgelbės gyvybę. Ar bent vieną!!!?

 • Ei 2020 balandžio mėn. 01 d. 21:24:32

  O trampas ar pasiklause laurinaviciaus kad vestu medicininiu priemoniu

 • Kur dingo 2020 balandžio mėn. 01 d. 21:02:03

  politologas ir konserviniai, kodėl nerėkia, kad rusai pakenks amerikonams savo pagalba? Anie priima ir vertina tinkamą paramą, nesispjaudo kaip kokios išverstos ėrenos. Tik mūsų "tautos proteliai" visame kame mato baisią ruso fizionomiją, o iš esmės tai normalus kaimynas, su kuriuo gerą biznį suka net tie patys "proteliai" ar jų giminės. Dvigubi standartai visoje šalyje; vieną sakau, kitą darau, su kaimynu kovoju, ir tuo pačiu bizniuką suku.

 • Balandžio 1d. 2020 balandžio mėn. 01 d. 20:23:12

  Nevykęs pokštas Huilo sapnuoja kaip gelbsti pasaulį, po to paskelbiamas šventuoju.

 • paziuresim kaip amerikonai i tai reaguos 2020 balandžio mėn. 01 d. 19:26:13

  o manau, kad demokratai prades zviegti, kad ir vel rusas kisasi i rinkimus ir Trumpa uz ausu traukia. moka jau rusas subtiliai padulkinti, kad kazkam po to ilgai tektu kasyti rope ir vistiek durnam numirti.

 • O KAIP BŪTŲ, 2020 balandžio mėn. 01 d. 18:33:28

  Jei kritišku momentu skubią humanitarinę pagalbą ne tik Lietuvai, bet ir Latvijai su Estija, pasiūlytų Putinas su Lukašenka? Ar netektų skubiai izoliuot landsberginius, kraujo ištroškusius maniakus, kad lėktuvą nenudaužtų?

 • O KAIP BŪTŲ, 2020 balandžio mėn. 01 d. 18:33:28

  Jei kritišku momentu skubią humanitarinę pagalbą ne tik Lietuvai, bet ir Latvijai su Estija, pasiūlytų Putinas su Lukašenka? Ar netektų skubiai izoliuot landsberginius, kraujo ištroškusius maniakus, kad lėktuvą nenudaužtų?

 • Laukiame 2020 balandžio mėn. 01 d. 18:18:39

  Rasos ir landsberginių apsitriedusių šunų fantazijų. Ką, apart kaukių ir med.įrangos, dar į lėktuvą pakrovė?

 • dar 2020 balandžio mėn. 01 d. 18:14:14

  as tokiu brudu negelbeciau,o kas sankcijas ivesdinejo

 • >>Aras 2020 balandžio mėn. 01 d. 17:03:45

  na kaip su Trampu nesidomėjau, bet Italijos premjeras skambino ir prašė bent kokios pagalbos ir skubiai. Apie tai rašo ne tik Italijos, bet ir kitų šalių spauda. Bet pats, kaip suprantu iš rašinėlio, skaitai tik tvartelio žinias?

 • Aras 2020 balandžio mėn. 01 d. 15:53:26

  Čia kuris prorusiskas asilas rašo,kad amerikosas paprašė kvailio Ivano pagalbos.Nieks tos pagalbos neprašė nei Amerikoje,nei Italijoje.Rusu duraciokas jaučia galą,tai laižo uzpakaly dėdei semui,kad iš pelkės ištrauktų.Po naftos ir dujų kainų kritimo ir koronaviruso,banditų šalis kris ir jau daugeliui metų.Nieks tos durniu šalies neišgelbės.O dar atsiranda avinų,kurie siūlo draugauti.Su kuo draugauti,su nacistais,kurie vis gasdina atominėje bombomis uzmetyti?Durniai arba rusai.

 • Perdurnaskadsuprasti 2020 balandžio mėn. 01 d. 15:41:55

  Bet turbūt ichtamnietinė maskė - geriau nei jokios. Kiek žinau, JAV ligoninėse dabar paimtų ir trečio reicho gamintas maskes.

 • Juodas humoras 2020 balandžio mėn. 01 d. 15:24:32

  Anekdotas apie lenino gerumą.Kai jis slapstėsi nuo caro saugumo, gyveno pas parteigenoseną. Sykį, stovėdamas prieš veidrodį, su skustuvu tvarkė savo barzdytę. O šeimininko mažas vaikutis, priėjęs arčiau, užvertes galvytę ir ištempęs kakliuką stebėjo ką tas dėdė daro. Leninui taip knietėjo pertraukti vaikiukui per gerklytę su skustuvu, bet jis buvo geras ir šitaip nepadarė. Taip ir butolonovičius- geras.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • IŠNIEKINO: Estijos sostinėje Taline vandalai išniekino memorialą komunizmo aukoms, ant jo išraižydami penkiakampes žvaigždes ir kitokius įrašus.
 • ČEKIJOJE: infekuotųjų koronavirusu skaičius nuo kovo mėnesio išaugo iki 9 200.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar pateisinate gydymo įstaigas dėl neskubėjimo atnaujinti paslaugas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar lankėtės pas medikus karantino metu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+9 +11 C

+12 +14 C

 

+10 +11 C

 +19 +21 C

+22 +23 C

 

+16 +17 C

2-7 m/s

1-6 m/s

 

0-4 m/s

Nuorodos