respublika.lt

Rusija atsakys už lėktuvo numušimą - straipsnio komentarai:

 • T
  Tai 2020 liepos 09 12:08:15

  Prezidentas praranda suveriniteta kai pasibaigia prezidentavimas tai kodel grybauskaite nera apklausiama mg baltik byloje ji privalo atvykti ir duoti parodymus del tulpes pasto

  0 0
  Atsakyti
 • V
  Vidas Tom 2020 balandžio 15 20:38:32

  Tokie teismai tik pasityčiojimas iš teismų. Trečdalis lėktuvo dalių trūnija Dondase po brezentu Dispečerė kuri davė nurodymą lėktuvo pilotams keisti kryptį dingusi be žinios ir niekas jos neieško ir neapklausia, raketos korpuso detalė su raketos kodiniu numeriu nurodo jog raketa 1986 metais buvo dislokuota Ukrainos Vologdos priešlėktuvinės gynybos raketinėje bazėje. Tad raketos iš Rusijos niekas negabeno. Ir aplamai, tai tam teismui jokia tiesa nereikalinga, teismui reikia tik Rusija apkaltinti. Nuo pirmų minučių , dar kūnams nenukritus ant žemės, buvo apkaltinta Rusija, ir visas tyrimas vyko ne tam kad surast kaltininką, bet kad nurašyti viską ant Rusijos. Lėktuvas buvo numuštas Ukrainos , Amerikos CZV užsakymų, tam kad apkaltint ir sukompromituoti Rusiją. Iki lėktuvo numusimo, niekas nenorėjo prisidėti prie sankcijų, kurias JAV paskelbė Rusijai po Krymo susigrąžinimo. Todel ir buvo numuštas lėktuvas, apkaltinta Rusija ir prie sankcijų prisidėjo visi kurie abejojo.

  0 0
  Atsakyti
 • K
  Karys 2020 balandžio 03 16:14:21

  Akivaizdu kad ruskis numuse ta lektuva, jei putleris sugebejo maskvoje susprogdint kelis daugiaaukscius su savo zmonem tai jam rybu nera, bet jam jau likimas nulemtas tai cia ir faktas

  0 0
  Atsakyti
 • L
  Lietuvis 2020 balandžio 03 13:41:28

  Atsakys anksciau ar veliau, vakaru pasaulis neuzmirs tos tragedijos, visi diktatoriai atsako uz savo veiksmus, vieni kalejime ,kiti prie sienos baigia egzistencija, putnikas jaucia kad neisvengs to likimo

  0 0
  Atsakyti
 • A
  Arvydas 2020 kovo 29 10:27:54

  Čia komentuoja ir "seksotai" kremliaus agentai anonimai.Apsimeta lietuviais.

  0 0
  Atsakyti
 • o
  oho 2020 kovo 27 07:25:55

  kokia beda,niekas rankos nepadave,bet jis gyv as ir ji gyvuoja,.

  0 0
  Atsakyti
 • V
  Vidas Tom 2020 kovo 25 10:09:24

  Skaitau komentarus ir širdžiai malonu. Malonu kad Lietuvoje iš tiesų dauguma žmonių yra protingi, turintys loginį mąstymą. Todėl tokie straipsniai, nors ir parašyti mokslinius laipsnius turinčio žmogaus neįtikino protingų žmonių. Čia tik vienas, kitas su košė galvoje, patikėjo tuo pigių melu. Man tik nesuprantama, kokie pinigai turi būt mokami, kad tokius mokslinius laipsnius turintis žmogus, savanoriškai taptų idiotu?

  0 0
  Atsakyti
 • d
  dar apie ta pati spektakli 2020 kovo 25 09:21:47

  kaip normaliam zmogui gali atrodyti, kai britai rusam nerode Skripaliu tyrimo medziagos, paciu Skripaliu ir sako, zinai mes cia tokie serai, uz musu stovi jankiai ir jus turit patiketi musu "garbes zodziu"...kas ir su numustu Boeingu dabar vyksta. kaip jums anekdotas. o galiausiai manau pries smerti pats Skripalis parasys visa tiesa, kad jam nebuvo kur detis, kai ji britu specukai prireme ir pasiule suvaidinti drama. tas pats buvo ir su Berezovskiu, kai jis jau suprato, kad jis britam n..x nereikalingas ir pradejo rasineti laiskus Putinui, kad tas dovanotu ir leistu sugristi, tada ivyko, kas ivyko, Berezovskio samdyta buvusiu Mosado specu apsauga isejo kazkur "netycia" pa..sik..ti, o kai neva tai sugrizo rado savo klienta ant kablio pakabinta su nubrozdintu snukeliu. o laidotuves buvo net neleido atidaryti karsto, kad nepagalvotu, kad zydelis pries smerti su savo apsauga boksavosi...

  0 0
  Atsakyti
 • >
  > Vidas Tom 2020 kovo 25 08:32:59

  Viską trumpai ir tiksliai aprašėte, tačiau „laisvos ir demokratinės" Lietuvos žiniasklaida privalo rašyti tik tai, ką nurodo užjūrio šeimininkai, todėl mes dar ilgai privalėsime klausytis jų melo.

  0 0
  Atsakyti
 • V
  Vidas Tom 2020 kovo 25 08:03:54

  Lėktuvas buvo numuštas pačiu kenksmingiausiu metu Rusijai ir pačių tinkamiausiu metu Ukrainai, Amerikai ir ES Juk po Krymo aneksijos, Amerika paskelbė sankcijas Rusijai. Bet sankcijomis nepritarė didžioji pasaulio dalis. Ir nebūtų pritarus dėl be galo svarbiu ekonominiu reikšmių. Bet vos tik buvo numuštas lėktuvas, ir dar nenukritus kūnams iš dangaus, jau buvo paskelbti kaltininkai Rusija Paveikti katastrofos, per kelias dienas sankcijas Rusijai uždėjo tie kurie abejojo. Tad lėktuvas buvo numuštas tu, kuriems tai buvo naudinga. Kaip ir Nemcovas nužudomas pačiu netinkamiausiu ir kenksmingiausiu metu Putinui, esant didžiuliai įtampai Rusijoje ir vos nesukeles vidinio valstybės sprogimo ir Maidano. Kaip ir Skripaliu nuodijomas prieš pat prezidento rinkimus Rusijoje ir pasaulio čempionatą Rusijoje. Patys anglų politikai ne kartą pripažino , jog " ...Skripaliu nuodijomas turėjo sužlugdyti pasaulio čempionatą Rusijoje...". Ši anglų politikų frazė kaip ir pasako kas iš tiesų nuodijo...

  0 0
  Atsakyti
 • V
  Vidas Tom 2020 kovo 25 07:46:09

  Visas turimas vyko ne tam kad nustatyt kaltus. Jis vyko tam kad apkaltint Rusija. Kažkaip nemačiau jog būtų apkausta dipecerė davus nurodymą lėktuvui keisti kryptį (dispecerė dingusi be žinios). Ir kodėl nerodo raketos korpuso likučio su serijos numeriu. Serijos numeris nurodo jog raketa buvo dislokuota 1986 ,metais Ukrainoje. Ir kodėl tyrime dalyvavo Ukraina ? Juk itaremieji buvo tiek Rusija, tiek ukraina.

  0 0
  Atsakyti
 • m
  mikas 2020 kovo 25 06:57:53

  Visi įrodymai,tai kad raketa rusiška.Gal dar ir TSRS laikais pagaminta.Kaip paprasta.Tokiu atveju dėl rugsėjo 11 reikėtų kaltinti ne Bin Ladeną o amerikiečius.Lėktuvai įsirėžę į prekybos centrą pagaminti amerikoje ir bombarduoti reikia boingų gamyklas,ne urvus Pakistane.

  0 0
  Atsakyti
 • W
  Wilk 2020 kovo 25 02:46:06

  Tik teismas sustabdys ta svieto teroristaNr1.Trumpas yra pitiavo krikstasunis paspaudes savo subine sedi ant meslo kruvos ir negali pakilti.kvapas trenks

  0 0
  Atsakyti
 • V
  Vis dar noriu tiketi... 2020 kovo 24 23:21:28

  Sitaip savo apmastymus pradeda "baisu",- matomai tvarto salugomis issaugintas gyvuns. Jis juk nemato, kad jo dvasio vedliai,-grubowska, senis ozys, boileris, anuks, kubils, anusas .... jau seniai :"- vieni už pinigus tėvą, motiną parduos,kiti dar prisimena JIEMS buvusius gerus laikus. "

  0 0
  Atsakyti
 • a
  akivaizdu 2020 kovo 24 22:24:27

  ES primena nacistinę Vokietiją, kurioje egzistuoja tik tokia "tiesa", kurios dėka galima bet ką apkaltinti terorizmu ir po to tą šalį sunaikinti fiziškai. Ką jie jau padarė Serbijoje, Afganistane, Irake, Sirijoje ir Ukrainoje.

  0 0
  Atsakyti
 • B
  Baisu 2020 kovo 24 22:17:38

  Nejaugi Lietuvoje, paskaičius komentarus, yra tiek Putino šalininkų. Vis dar noriu tikėti, kad komentarus rašo rytiniai kaimynai. Bet, iš kitos pusės, ir mūsų tarpe yra visokių - vieni už pinigus tėvą, motiną parduos,kiti dar prisimena JIEMS buvusius gerus laikus.

  0 0
  Atsakyti
 • C
  Ceslovas 2020 kovo 24 21:44:57

  As matau, kad didziausi kaltininkai Niderlantu teisininkai, kai bando prikergti kalte pagal kazkieno nurodymus, o neatsizvelgiant i faktus.Siuo metu juk didziosios valstybes stebi bet koki judejima atmosferoj ir tikrai turi nepaneigiamu irodymu, bet Nyderlandu "gudruoliai" kaip ir lansbergis pliurpia: rusai puola.

  0 0
  Atsakyti
 • K
  Kam tas teismas/ 2020 kovo 24 21:42:09

  Kad rusai numušė buvo paskelbta pasauliui jau pirmą minutę nuo numušimo.Malaizija netiki,kad tai padarė rusai,bet ų niekas neprileidžia prie tyrimo-čia tas pats feikas,kaip ir su Skripaliais.

  0 0
  Atsakyti
 • Nu nu 2020 kovo mėn. 24 d. 12:43:08 Tai ar STANKOVICIAUS ar vis del to STANKOVIC? 2020 kovo 24 21:41:30

  Nu nu 2020 kovo mėn. 24 d. 12:43:08 KIEKVIENA valstybinė kalba vadovaujasi SAVO, o ne svetima gramatika. Anglai vienaip rodo kilmininko (ar bet kokį kitą) linksnį, vokiečiai kitaip, lenkai ar rusai vienodai, ir taip VISOS pasaulio tautos - kiekviena savaip linksniuoja asmenvardį, KAI SAVO kalba kalba. Kad TIKSLIAI suprastų, koks tai linksnis. Kai kalbės SVETIMA KALBA, tada laikysis TOS kalbos taisyklių. Lietuviai tą patį daro. O kai laikosi SAVO kalbos taisyklių, iš lietuviškos (vokiškos, angliškos, rusiškos ar kt.) formos atkurti originalią formą, kai kalbės originalo kalba, jokių sunkumų. Taisyklė paprasta - rašant ir kalbant laikytis taisyklių tos kalbos, kuria kalbi/rašai. Šis tekstas rašoma lietuvių k. Vadinasi...

  0 0
  Atsakyti
 • k
  kaunietis 2020 kovo 24 21:41:05

  tikrai . Praėjo daugiau negu penki metai nuo to laiko ,kai amerikonai sakė turį visus įrodymus ,kad lėktuvą numušė rusai Buk raketa ,bet tų įrodymų nepateikė...Rusus tiesiog paskyrė tragedijos kaltininkais.

  0 0
  Atsakyti
 • J
  Jonas 2020 kovo 24 20:59:10

  Cirkas tęsiasi.Kokie Rusai kalti?Ukrainoje vyksta pilietinis karas.Tuo laiku ukrainos karinia lėktuvai bomborduodavo Donecko teritoriją,vyko karas.Galėjo numušti tiek doneckiečiai,tiek ukrainiečiai.Visa laimė.kad numuštas tik vienas lėktuvas,o galėjo ir daugiau.Vyko karas,o ukraina neuždarė oro erdvės.Kur čia Rusija?Pasaulis, su amerikono pagalba,visiškai praranda protą,sąžinę.Tegyvuoja idijotai,baigiasi jų dienos,viskas stoja į savas vietas.

  0 0
  Atsakyti
 • F
  Faktas 2020 kovo 24 19:53:15

  Kalti yra tie, kurie leido civiliam lėktuvui skristi per karo veiksmų zoną, o kieno raketa numušė - nesvarbu, tarp kareivių kaltininkų nebūna.

  0 0
  Atsakyti
 • o
  o kur jus skubat ekspertai 2020 kovo 24 19:45:34

  kai nuogi ******..cia gi ir su tuo lektuvu ir su Skripaliais aiskiai kyso "broliu" anglosaksu ausys o tikslas buvo tik vienas kai su ukru projektu obamkai huseinoviciui neisejo kaip buvo planuota ir rusai is panoses nunese jankiam Kryma juodis is pykscio net prazilo per kelias savaites o savo zvalgyba vos su s... nesuede kad taip aps...o pries rusa.ir tada jankiai mete paskutnius kozius ant stalo su ukru pagalba nudaigojo lektuva o veliau britai dar prasuko spektakliuka su Skripaliais su vieninteliu tikslu kad sukelti pries rusus pasaulio visuomene ir kaip nors pabandyti rusus ismesti is JTO saugumo tarybos pastoviu nariu kad po to jankiai galetu daryti su britais is pasaulio durniu laiva ir nieko neklausti.bet kaip zinom kaubojai jei svelniai pasakius palyginus su rusu kudykiai prisi...tom kelnem kur rusas per savo istorija mongolus i vieta padejo visa europa o cia kazkokie pris...takelniai rusa norejo paimti ant gerkles. Ivanas kadangi mandagus su tevo dovana per lupas ir kvit

  0 0
  Atsakyti
 • n
  nuomone, stebetojas ir dar keletas svaigstanciu nuo ozio smarves 2020 kovo 24 19:17:03

  Matant ju komentarus, susidaro ispudis, kad tai Lietuvos kovos su antilansbergine nuomone padalinys, isskirtinai sudarytas is karalienes Mortos darzelinuku, na ir panasiu i Greta guntberg.

  0 0
  Atsakyti
 • a
  apie Taip 2020 kovo mėn. 24 d. 12:54:30 2020 kovo 24 19:09:29

  Gaila , kad jusu tevelis ne medi droze.... o tai dabar nebutu geda matant toki dermokratini pavelda.

  0 0
  Atsakyti
 • g
  gudriai vištai uodegą vis tik prispaudė... 2020 kovo 24 19:00:31

  Putinui teks atsakyti . Anksčiau ,ar kiek vėliau. Gaila,kad "tempiant " teisingumo įvykdymą ,kentės Rusijos gyventojai (nuo paskelbtos ekonominės blokados) .

  0 0
  Atsakyti
 • V
  V.Ladui 2020 kovo 24 18:56:42

  Pritariu 100%. Bet Ukrainoj vyksta stebuklai. Uzvesta byla Baidenui ir atleistas gen. prokuroras, kuri buvo isodines Baidenas.

  0 0
  Atsakyti
 • N
  Nuomonė 2020 kovo 24 18:20:00

  Iš pateiktų komentarų matosi dauguma komentatorių yra absoliučiai išprotėję ir lemena tokias nesąmones,kad net plaukai stojasi.Gal ir gerai,kad ir Lietuvoje įsisuko koronovirusas ir padarys tvarką su tokiomis žmogystomis-visažyniais užtariančiais rytinį kaimyną ir jo amžinai apsiforminusį pusantro metro vaduką..

  0 0
  Atsakyti
 • a
  augis 2020 kovo 24 18:13:23

  o kam naudinga buvo numusti keleivini lektuva

  0 0
  Atsakyti
 • N
  NA IR... 2020 kovo 24 18:04:14

  NET NEJUOKINGA.... KUR TIK KAS PYRSTELEJO ISKARTO RUSAI KALTI... BAIKITE SIRGTI PARANOJA.. TURIME PORA PARANOJIKU.. KALNABURGI IR GZYBOVSKA... ABU IS TOS PACIOS MOKYKLOS.... KGB PAREIGUNAI

  0 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip manote, kas yra Izraelio ir Palestinos konflikto kaltininkai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate šeštadienį vykusį Didįjį šeimos gynimo maršą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų
2. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
3. „MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“
4. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
5. ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS - LIETUVOS ŠANSAS AR KVAILIŲ VILTIS?
6. Vitas TOMKUS: Ką mums svarbiau pasodinti - bulves ar vagis?
7. Goda JUOCEVIČIŪTĖ: Tikrą kultūrą keičia testavimosi kultūra
8. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie Dideles širdis
9. Jolanta BLAŽYTĖ: Lietuva bunda
10. Bažnyčia stos mūru už šeimą
11. Vitas Tomkus: PIRMYN VERGAI NUŽEMINTIEJI, ATSTUMTIEJI, NUSKRIAUSTIEJI IR NUTEISTIEJI!
12. Arvydas JUOZAITIS: „Palaikau šeimos žygį. Reikia, kad jis būtų“
13. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
14. DIDŽIOJI IŠPAŽINTIS
15. Vitas Tomkus: NE TAU, MARTYNAI, MĖLYNAS DANGUS!!!
16. Audrius BUTKEVIČIUS: Kam Dievas siunčia karvelį?
17. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
18. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
19. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
20. Vitas TOMKUS: „Musė maišė, musė maišė, uodas vandens nešė!“
21. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
22. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
23. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
24. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
25. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +13 C

+8 +13 C

 

+6 +11 C

+11 +18 C

+10 +17 C

 

+12 +15 C

0-6 m/s

0-8 m/s

 

0-8 m/s

       

Nuorodos