respublika.lt

Princas Andrew atsisako karinių ir labdaros pareigų - straipsnio komentarai:

 • V
  Virgis 2022 sausio 16 16:59:48

  Ten bent iskrypeliai nepaisant kilmes ar turimu pareigu kazkokios atsakomybes sulaukia

  • k
   kodėl 2022 sausio 16 21:09:27

   kodėl jis iškrypėlis? Ar todėl, kad prie vyrų nelenda?

  • T
   To kodėl 2022 sausio 17 11:26:46

   Todėl, kad jam USA iškelta baudžiamoji byla dėl nepilnamečių tvirkinimo (Epsteino klientas).

 • Č
  Čia Lietuva čia lietūs lyja ir visiškai nekvepia pedofilija!? 2022 sausio 16 06:20:34

  Tai kad lietuviškoje policijoje ministeriu tarnavęs skvernelinis su savo daugiau nei šimtine angelų sargų armija paprasčiausiai persjovė dėl pareikštų įtarimų pefofilijos byloje savo sunų pareigose pažeminusią net Didžiodio Britanijos karzlienę Elžbietą - Didžiosios Britanijos armijos, Karališkojo laivyno, Karališkųjų oro pajėjų vyriausiąją vadę - ne tik kad neareštavęs nė vieno pedofilo mažametės mergaitės Deimantės niekintojų byloje, bet, priešingai, apkaltinęs mergsitės senelius jos tvirkinimu, o jėga pagrobtą pačią mergaitę atidavęs jos skriaudėjams, prieš kuriuos ji liudijo teisme. Iki šiol niekas iš valdżiažmogių negali atsakyti koks mergaitės Deimantės likimas ir ar ji tebėra gyvųjų tarpe. Tuo tarpu skvernelinis ir toliau karėsi ( ir kariasi) karjeros laiptais politikoje bei tarnyboje, o Respublikos Prezidentui (karaliaus ar karalienės neturime) ir atstovų į valdžią rinkėjams visą tai kol kas nė motais. Čia Lietuva čia lietūs lyja ir visiškai nekvepia pedofilija!?

 • Č
  Čia Lietuva čia lietūs lyja ir visiškai nekvepia pedofilija!? 2022 sausio 16 06:18:59

  Tai kad lietuviškoje policijoje ministeriu tarnavęs skvernelinis su savo daugiau nei šimtine angelų sargų armija paprasčiausiai persjovė dėl pareikštų įtarimų pefofilijos byloje savo sunų pareigose pažeminusią net Didžiodio Britanijos karzlienę Elžbietą - Didžiosios Britanijos armijos, Karališkojo laivyno, Karališkųjų oro pajėjų vyriausiąją vadę - ne tik kad neareštavęs nė vieno pedofilo mažametės mergaitės Deimantės niekintojų byloje, bet, priešingai, apkaltinęs mergsitės senelius jos tvirkinimu, o jėga pagrobtą pačią mergsitę atidavęs jos skriaudėjams, prieš kuriuos ji liudijo teisme. Iki šiol niekas iš valdżiažmogių negali atsakyti koks mergaitės Deimantės likimas ir ar ji tebėra gyvųjų tarpe. Tuo tarpu skvernelinis ir toliau karėsi ( ir kariasi) karjeros laiptais politikoje bei tarnyboje, o Respublikos Prezidentui (karaliaus ar karalienės neturime) ir atstovų į valdžią rinkėjams visą tai kol kas nė motais. Čia Lietuva čia lietūs lyja ir visiškai nekvepia pedofilija!?

 • Č
  Čia Lietuva čia lietūs lyja ir visiškai nekvepia pedarastija!? 2022 sausio 16 06:17:07

  Tai kad lietuviškoje policijoje ministeriu tarnavęs skvernelinis su savo daugiau nei šimtine angelų sargų armija paprasčiausiai persjovė dėl pareikštų įtarimų pefofilijos byloje savo sunų pareigose pažeminusią net Didžiodio Britanijos karzlienę Elžbietą - Didžiosios Britanijos armijos, Karališkojo laivyno, Karališkųjų oro pajėjų vyriausiąją vadę - ne tik kad neareštavęs nė vieno pedofilo mažametės mergaitės Deimantės niekintojų byloje, bet, priešingai, apkaltinęs mergsitės senelius jos tvirkinimu, o jėga pagrobtą pačią mergsitę atidavęs jos skriaudėjams, prieš kuriuos ji liudijo teisme. Iki šiol niekas iš valdżiažmogių negali atsakyti koks mergaitės Deimantės likimas ir ar ji tebėra gyvųjų tarpe. Tuo tarpu skvernelinis ir toliau karėsi ( ir kariasi) karjeros laiptais politikoje bei tarnyboje, o Respublikos Prezidentui (karaliaus ar karalienės neturime) ir atstovų į valdžią rinkėjams visą tai kol kas nė motais. Čia Lietuva čia lietūs lyja ir visiškai nekvepia pedarastija!?

 • V
  Viktoras 2022 sausio 15 23:34:36

  Rašė kad milijardierius Epšteinas pasikorė. Ar ten net milijardieriai neišsiperka? O gal jis tuos milijardus su panom buvo jau išvaistęs ir buvo jau ubagas o likęs tik buvusio milijardieriaus vardas?

 • t
  tikrai 2022 sausio 15 15:55:03

  ai ai kokią "nuodėmę" padarė princas.... kokių milijardai per 1 valandą pasaulyje. Paprastai, praėjus dešimtmečiams skundžiasi tik itin aukštos skaistybės personos.

 • b
  būtų 2022 sausio 15 15:30:42

  įdomu plačiau sužinoti apie tą "nuskriaustą skaistybę". Gerai, kad nepamiršo per 20 metų.

  • K
   Kazi 2022 sausio 16 15:20:41

   ar si " nuskriaustoji " isvardins visus savo po 20 metu prisiminus , at tik tuos kurie patys ,patys turtingiausi. Vat ir visos tokiu teisybes islenda i pavirsiu.

 • j
  jeronimas 2022 sausio 15 02:13:04

  Reiketu rasini pervadinti teisingai.Ne atsisake sis pedofilas kariniu tytulu ir keliu desimciu pareigu,bet jam ateme karaliene bandydama issaugoti karaliska "garbe".Suprantama,tos garbes pasirodo ne tiek jau daug ir buvo,bet va tokio pazoro net galimai ir karalienes klonas nebepaveza??Ne be reikalo is uk ir haris su meghan tepe slides.Pasirodo epshteinyno sala ir vyke puotos turi kazkiek bendro ir su meghan??Kazkaip bijoma pasakyti kad buvo apklausiama,ir dar bus ???

 • N
  Na liuks 2022 sausio 14 16:54:59

  Kad ir pavėluotai! O kada gi pas mus, net ne karalių palikuonis, net ne tikrų dvarponių, o tik pagal partijėlių ar iš kažkur tai atsiradusių milijonierių artimus gimines ims mest iš visur? Ten Žmonės parašė laišką ... o pas mus su irodymais viską tyliai užglaisto!!!

 • M
  Mika 2022 sausio 14 11:31:26

  Pedofilui giljotiną

  • g
   gal 2022 sausio 14 15:30:25

   gal savo mikui tą giljotiną pasilaikyk?

 • m
  manau 2022 sausio 14 09:43:49

  būtina ištirti tos "nukentėjusiosios" biografiją, padieniui. Sužinotume to, ko pasaulis dar negirdėjęs.

 • B
  BOMŽas 2022 sausio 14 06:51:55

  Komentaras perkeltas į srutų duobę.

 • M
  Murzini suskiai ir parazitai 2022 sausio 13 23:28:38

  kaip ir pati ,,karalienė" , aišku jokia ji ne karalienė , o narko mafijos motinėlė.

 • j
  jt 2022 sausio 13 23:02:26

  Pedofilas Jeffrey Epstein rastas "pasikoręs" kalėjimo kameroje. Suprantama kodėl, kad niekas niekada nedasikapstytų iki aukštus postus užimančių asmenų. Viskas kaip Lietuvoje.

 • j
  jeronimas 2022 sausio 13 22:47:11

  Vargsas malalietku prievartautojas.O gal ne tik malalietkas pas eipshtyna tratino,bet ir vaiku m----a maitinosi??O kad jamiskelta civiline byla,tai cia klaida ar samoningas tos skaisciai melynos uniformos su daugybe paauksavimu grazinimas,??Kiek metu karaliskas ukis (tikrai ne seima) veike netrukdomai,o dabar va,pyst ir yra problemu kalnas.To pacio zanro byloj kartu su clintoriene,ledigaga,maxxwel ir pusiau karaliskoji atstove meghan i apklausas kvieciama?? (kol kas kvieciama,dar su antrankiais nevezama)Mestos visos galimybes ,net pasaulio zmogzudziu vienam is vadu toniui bleirui suteiktas didziausias apdovanojimas karaliskas,argi ne tikintis jo pazinciu su tokiais pat bendrais pagalbos???kaip sakoma,i ka pavirto nebaudziami karaliski "inteligentai"??

 • KRITIKA: Kinijos leidinys „Global Times“ pirmadienį išleistame straipsnyje sukritikavo Lietuvos išsakytą paramą JAV Atstovų Rūmų pirmininkės Nancy Pelosi vizitui Taivane ir pasiūlė taikyti šaliai sankcijas.
 • VIRUSAS: Lietuvoje vėl didėjant sergamumui COVID-19, Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija rugsėjį planuoja atnaujinti sekoskaitos tyrimus.
 • STALINAS: Šri Lankos teismas pirmadienį paleido už užstatą įtakingą kairuolį profsąjungos lyderį Josephą Staliną, kurio areštą, išprovokavusį plataus masto protestus, pasmerkė tarptautinė bendruomenė.
 • KLIENTAI: Nepriklausomai elektros tiekėjai „Perlas energija“ praėjusį penktadienį paskelbus apie didžiosios dalies sutarčių su klientais nutraukimą, per savaitgalį sutartis su bendrove nutraukė bent 700 gyventojų, sako įmonės vadovas Vilius Juraitis.
 • KAINOS: Grūdų supirkimo kainos Lietuvoje liepos pabaigoje sumažėjo, skelbia žemės ūkio leidinys „Agrorinka“: Lietuvos grūdų supirkimo įmonėse liepos 25–31 dienomis kviečiai buvo superkami vidutiniškai po 316,8 euro už toną – 16,2% pigiau nei prieš savaitę, bet 77% brangiau nei pernai tuo pačiu metu.
 • ADVOKATAI: Nėra nustatyta faktų, jog Lietuvos advokatai prisidėtų apeinant Rusijai taikomas sankcijas, sako juos vienijanti organizacija, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai teigiant, kad tam pasitelkiamos kai kurios teisines paslaugas teikiančios bendrovės Lietuvoje.
 • TAIVANAS: Susisiekimo viceministrė Agnė Vaiciukevičiūtė su Lietuvos verslo delegacija šią savaitę lankosi Taivane, kur aptars bendradarbiavimo susisiekimo srityje galimybes, pranešė Susisiekimo ministerija.
 • VEIKLA: Po beveik keturių mėnesių Kėdainių fosforo trąšų gamyklai „Lifosa“ atnaujinant veiklą laikinoji jos direktorė Regvita Ivanovienė teigia, jog įmonė susiduria su įvairiais iššūkiais, tačiau tikisi, kad juos pavyks įveikti.
 • REIDAS: Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad rugpjūčio 8-14 dienomis bus vykdoma transporto priemonių leistino važiavimo greičio kontrolė.
 • BYLA: Teisėsaugos pareigūnai baigė tirti prieš trejus metus pradėtą dokumentų klastojimu kaltinamos Alytaus miesto savivaldybės tarybos narės Lauros Radzevičiūtės baudžiamąją bylą.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar esate patenkinti elektros rinkos liberalizavimu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +19 C

+13 +20 C

 

+11 +20 C

+20 +25 C

+22 +25 C

 

+24 +27 C

0-4 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s