respublika.lt

Opozicijos mitinge Baltarusijoje dalyvavo dešimtys tūkstančių žmonių - straipsnio komentarai:

 • .du išskėsti pirštai iškelti į viršų yra masonų velnio ragų ženklas 2020 rugpjūčio mėn. 04 d. 09:33:16

  .

  1 0
 • Jonas 2020 rugpjūčio mėn. 02 d. 09:18:18

  Žmonės nevertina to, ką turi, tai nežino, ką daro... Apgailėtina. Na, aišku, kad "mūsų žiniasklaidos" dalyvavusiųjų skaičius padidintas. Jei subyrės tvarkinga valstybė, tai nuo to nukentės ir Lietuva.

  3 1
 • Lietuvis 2020 rugpjūčio mėn. 02 d. 08:23:10

  O kur degancios padangos Minsko centre, kur benzino buteliai ir lazdos? Turejo atvykti ir ukrainieciu turinciu Maidano patirties. Ir mes is Lietuvoje karinese stovyklose turejome parengt daug baltarusiu ,apmokyti protestuot organizuotai maidanietiskai. Lietuviu apmokytu tokiem protestam irgi turejome nusiust. Baltarusiai pagaliau kyla i kova uz Baltarusijos nepriklausomybe , laisve ir vertybes. Lgbt paradai bus ir Minske.

  3 0
 • dežavju 2020 liepos mėn. 31 d. 20:43:32

  gudai tikisi kisieliaus upių ir meduolių krantų, o gaus uždarytus fabrikus, ižbuožinimus iš paskutinio turtelio ir masinę evakuaciją iš tėvynės.

  12 0
 • Bildelbergų klubas 2020 liepos mėn. 31 d. 18:27:59

  O Sorošas su teroristine antifa nedalyvavo ?

  10 0
 • baltais "siulais siuta".... 2020 liepos mėn. 31 d. 17:36:24

  Nejaugi nesuprantate, kad tai yra Oziu seimynosir ju gaujos ir Kiaulino darbas!? Galime sulygti: po kurio laiko bus paskelbta, kad Baltarusijos tauta "savanoriskai atsisako" Astravo atomines elektrines!!! Cia gi Oziu gauja nenurimsta (jai priklauso ir Nuoseda). Juk absoliuciai tie patys scenarijai, kaip Gruzijoje, Moldovoje, Armenijoje, Ukrainoje,.. Is ES ir JAV (ir LT!!!) lesu finansuojama "opozicija"!!!

  8 1
 • Batka laikykis 2020 liepos mėn. 31 d. 17:10:15

  Matau pamisima, kaip ir Ukrainoj. Dabar svarbiausia suzlugdyti Baltarusija. O po isipyldys didziausia Jav svajone - sunaikinti Rusija. Idomu, kiek lesu pervesta opozicijai, liaudies durinimui?

  12 1
 • lkj 2020 liepos mėn. 31 d. 17:00:08

  Baltarusiams smegenis plauna visokios "Svobodos", JAV finansuojamos žiniasklaidos priemonės ir internetiniai puslapiai. JAV melo propagandos metodika paprasta: įstoję į Europos Sąjungą gyvensite kaip rojuje, Lukašenka diktatorius, žudikas ir vagis, siaubingais TSRS laikais Stalinas ištrėmė milijonus baltarusių į Sibirą. Lygiai tokiais pačiais metodais plaunamos smegenys visiems rytų Europos gyventojams, rezultatą matote Ukrainoje - skurdas, korupcija ir karas.

  16 1
 • PROTESTUOTOJAI 2020 liepos mėn. 31 d. 15:20:45

  jAV protestuotojai ir kovotojai "už žmogaus teises" yra Sorošo samdomi ir finansuojami banditai. Samdomi per 5 metus sunaikint Ameriką. Tą pats pripažino. Panašu, kad tokie pat, tik mažiau įžūlūs samdiniai ir Baltarusijoje.

  20 0
 • Lietuvis 2020 liepos mėn. 31 d. 15:07:07

  Man įdomu,kas finansuoja tuos protestuojančius dykaduonius.Kiek eurų tam skiria Lietuvos valdininkai,mėgstantys kišti savo trigrašius į kitų valstybių reikalus?

  18 0
 • paziureti 2020 liepos mėn. 31 d. 14:33:50

  Джордж Оруэлл: «Они никогда не взбунтуются, пока не станут сознательными, а сознательными не станут, пока не взбунтуются.» youtube.com/watch?v=xgooAM5b8gQ

  1 0
 • Akių dūmimas 2020 liepos mėn. 31 d. 13:18:43

  Protestuoja, kaip ir visur, išskirtinai, tik iškrypėliai, kurie negali pilnumoje pasireikšt savo nusikaltėliška veikla. Būtent jų gynimui ir yra, neva visų žmonių, "teisių gynėjai". Tramdant iškrypėlius, jie visur siejami su politika. Jei tokie uždaromi, jie paverčiami "politiniais" kaliniais. Tiems išgamoms visur trūksta laisvės ir visur "pažeidžiamoš" jų teisės.

  12 1
 • melas! 2020 liepos mėn. 31 d. 12:35:09

  As LABAI atsiprasau skaitytoju, kad cia vis kisu Vokietija, bet mielieji, kiek mes busime maitinami Melu? Juk butent is MELO gimsta baisiausi dalykai pasaulyje! Mums melavo Vakaru propaganda apie kapitalizmo "roju", melavo Landsbergis, Prunskiene....teigdami, kad Baltijos kelyje ir prie TV boksto, kovojame uz NEPRIKLAUSOMYBE savo Tevynei, kad nepriteklius kenciame uz savo ir savo vaiku geresne ateiti,... Kur visa tai!? Kas gerai salyje gyvena? Darbo zmogus? NEPRIKLAUSOMYBE, auuuu...Salis atiduota naujiems okupantams, o mums kalama, kad ji laisva (kad juoda, is tikruju, yra balta). Mums kalama, kad kad Laisve- tai, kad vaikai priversti begti is Tevynes vergauti Vakaru ( beje,ir saviems) burzujams. Mums kalama, kad yra saliu, kur darbininkas yra gerbiamas ir gerai gyvena...gal ir yra...bet as nezinau kur tokia salis yra...bet zinau, kad tai tikrai NE Vokietija. Tik is jos yra padaryta "sventoji karve", nes ji sukure imperija ir ja reikia islaikyti. O tam puikiai tarnauja MELAS!

  22 4
 • vel melas! 2020 liepos mėn. 31 d. 12:22:39

  Cia idedu OFICIALU LT ir Vokietijos ziniu agenturu pranesima; "Vokietijos gyventojai pirmąjį metų pusmetį, anot laikraščio „Frankfurter Allgemeine Zeitung“, įsigijo neįtikėtinai daug fizinio aukso". Atkreipkite demesi:"Vokietijos gyventojai"!!! Stai sitaip yra formuojama musu nuomone! Tik niekur nerasoma (radau oficialias valdzios ataskaitas ju saituose!), kad: kas 5 V. pensininkas gyvena zemiau skurdo ribos! Kad privaciuose Pens. fonduose sukauptos lesos dingo, kad kas 10 gyventojas kreipiasi del pasalpu (ne migrantai- tiems VISIEMS moka!) nes neturi is ko sumoketi mokesciu, kad vaistai yra kompensuojami ne visi ir tik 30%, kad dirbanciam (dirbama 40-45 val) sumokamas tik trecdalis atlyginimo (bet tik ne valdininkams!)- kitka atima valstybe! Kad is to trecdalio reikia sumoketi begalybe mokesciu ir nusipirkti beprotiskai brangu maista! O cia rasoma, kad VOKIECIAI!!! Ne vokieciai, o Vokietijos valdantieji ir mafija, valdininkai! Mus valdo MELAS ir APGAVYSTES!

  13 4
 • senis 2020 liepos mėn. 31 d. 12:10:42

  mes irgi ejome i Baltijos Kelia, nesuprasdami ka turime, nezinodami ko norime. Buvome patiklus, kaip tie baltarusiai, kuriems Soroso gyvuliai zada aukso kalnus. Lukasenka, labiausiai nori nuversti Putinas, nes jaucia savo kvailuma pries ji, supranta, kad zmones mato, Putinas dirba JAV gosdepui, yra apgailetinas samdinys, o Lukasenka prezidentas, tarnaujantis savo zmonems. Lukasenka turi gera pavyzdi pries nosi, mato, kaip vakaru kapitalas apiplese Lietuva, mato, kaip Putinas siaubia Rusija. Visa ta, taip vadinama opozicija yra Soroso ir Putino samdiniai, pasiruose viska atiduoti savo suteneriams, uz vieta prie lovio.

  16 3
 • to "Realas" 2020 liepos mėn. 31 d. 11:30:53

  Jei apie protestus pries Merkel politika yra uzdrausta pranesineti ir rasyti-tai nereiskia, kad jie nevyksta! Jie vyksta: desimttukstantiniai protestai ir VISOJE Vokietijoje! Sakai Merkel politikai jiems nepalankiu zmoniu i kalejimus nekisa ir nera politiniu kaliniu? ZMOGAU-ATSIPEIKEK!!! O kur dingo tukstanciai visokio (ir labai auksto) rango kariskiu, kurie , pries metus-du renge perversma pries Europos diktatore ir jos mafija? Tautos patriotus, per kelias naktis, "surinko" ir jie DINGO!!! Ju net neteise! Tukstanciai tiesiog DINGO! Is Vokietijos niekur nera dinges nei NACIZMAS, nei FASIZMAS, nei GESTAPAS- vadinamas valstybes saugumu (juk is tikruju tai tas pats STASI!). Senos-simtametes- tradicijos niekur nedingsta!!! Tai Rusijos valdzios kova su kitaminciais- tik "lapeliai", palyginus su Vokietijos. Tik musu SPEC. tarnybos mums i akis kisa ant Rusijos esanti "schapeli", o ant Vokietijos ir meslchlo esant nerodo!

  17 2
 • realas 2020 liepos mėn. 31 d. 11:14:40

  baigiasi lukasenko era ir dar daugiau i ji panasiu, nepeikit merkel, o imkit pavyzdi pries ja niekas nedemonstruoja ir niekas i kalejimus nekisama, kaip baltarusijoje ir rusijoj

  0 24
 • Silva 2020 liepos mėn. 31 d. 11:02:38

  Daug metų statyta šalis nugrims į pelkynę,o su vaivorykštinėm,kgbistinėm ir kitokio plauko aferistų šukiais žygiuos į globalizmo epoha jau be kelnių. Batka nepasiduok.

  31 0
 • ŠIS 2020 liepos mėn. 31 d. 10:48:37

  SAMBŪRIS NE SOROŠINIS KLINTONINIS , O PALAIKANTIS LUKAŠENKĄ. Netikėkit melu.

  18 0
 • ar bus informuota? 2020 liepos mėn. 31 d. 10:45:57

  Idomu, ar Lietuvos ziniasklaida paskelbs, kiek desimciu tukstanciu vokieciu si savaitgali protestuos Berlyne (ir kituose didziausiuose miestuose) pries Merkel ir jos mafijos politika: pries vel i sali desimtimis tukstanciu ileidziamo Azijos ir Afrikos brudo, pries BEPROTISKA maisto kainu ir mokesciu didejima, pries pensijinio amziaus nukelima iki 70 metu amziaus, pries korupcija, pries teisines sistemos impotencija ir korupcija,...? Ar ir toliau apie Vokietija bus tik liaupses, o ant Rusijos ir Baltarusijos-pilamas brudas? Butu pagarba "Respublikai" jei nors zodziu apie tai uzsimintu. Juk vis tik Vokietijos gyventojai yra skurdziausiai gyvenantys ir labiausiai savo valdzios isnaudojami Vakaru Europos zmones!

  24 0
 • pensininkas 2020 liepos mėn. 31 d. 10:40:14

  ar cia foto tie tukstanciai zmoniu?

  14 0
 • Ona 2020 liepos mėn. 31 d. 10:05:01

  Kai žmonės gyvena gerai,kai kurie,pasiilgsta chaoso.Liaudies išmintis sako,kad "perteklius,subines drasko".Kai kurie,ne dirbdami,o mitinguodami uždirba.

  26 1
 • ale bulbos vistiek aktyvesni nei labusai 2020 liepos mėn. 31 d. 10:00:05

  musu muzikelius jau 30 metu elitas prausia ir ru.ri.na per visus galus, pasakas apie "neprikausomybe" sekdami.o kad iseitu rimtai prie Seimo ir pareikalautu kad butu Konstitucija pakeista, referendumui 100 tukst. parasu, seimeriu tik 101 ar 111, seimeris negali buti ministru gal tik premjeru prisiekusiuju teismai spec. prokuroro institutas ir dar yra ka keisti jau nugyventoje Konstitucijoje, bet labusai kaip visi zinom yra versiu tauta kaip a.a. R Sikorskis yra pasakes todel tik ir galim per komentarus papletkinti o valdziuke su verslo elitu ir toliau gvaltavoja vyzotus muzikelius ir skersa dejo ant briuselio ukazu kad mazintumem socialine nelygybe ir korupcija.ozynas vis i Rusija bando apeliuoti kaip i bordaka bet tokio bordako kaip marytes zemej nei vienoj europos sali nerasi per 30 metu uz valstybines aferas nepasodintas nei vienas klerkas su turto konfiskavimu ir jie dar muzikeliai su Rusija bando lygintis kur ten sedi ir ministrai ir gubernatoriai o cia LT skylej totalus bordakas

  31 0
 • baltarusijos lyberastine iskrypeliu opozicija 2020 liepos mėn. 31 d. 09:59:35

  matomai nori turet baltarusijoj toky paty bordely kaip lietuvoj , latvijoj , ukrainoj ,gruzijoj .......

  37 1
 • vytautas 2020 liepos mėn. 31 d. 09:53:45

  žmogaus kvailumui ribu nėra, dabar jie nori nuverst batka todėl gatvėj, bet sotus, turintys darbus, butus, na nuvers, ir vėl stovės gatvej, bet ištiese rankas duonos kasniui-alkani, basi ir be daro, o tie kurie dabar scenoje juos vaišins bananais ir guminėm kulkom. pavyzdžiai pas vakaru ir pietu kaimynus.

  35 2
 • respublika 2020 liepos mėn. 31 d. 09:36:18

  trina komentarus --ju butu jau apie 50 liko 1

  12 1
 • Vasia 2020 liepos mėn. 31 d. 09:02:43

  Is tu tukstaciu ir tukstancio nebuvo)))Nu truputi daugiau nei seno Lianzbergio organizuotame prie seimo del Ostravo mitinge.Pabreziu truputi daugiau

  22 3
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar taupote pinigus?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar karantinas pakeitė Jūsų apsipirkimo įpročius?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1 +1 C

 0 +2 C

 

 0 +1 C

+3 +5 C

 +1 +3 C

 

 0 +1 C  

0-4 m/s

  0-2 m/s

 

0-2 m/s

       

Nuorodos