Nacionalinėje loterijoje laimėjusiems britams atsisakoma išmokėti pinigusnuotraukos (1)

2019 gegužės mėn. 15 d. 19:08:41 Perskaitė 1253

Laimėti loterijoje nori ne vienas. Deja, pasitaiko atvejų, kai laimėtais pinigais pasidžiaugti neišeina. Būtent taip nutiko dviem britams, laimėjusiems nacionalinėje loterijoje, jau spėjusiems atšvęsti sėkmę, bet taip ir negavusiems pinigų, pranešė „The Sun“.

 

Markas Gudramas (Mark Goodram) ir Džonas Rosas Votsonas (Jon-Ross Watson) prieš gerą savaitę įsigijo loterijos bilietą. Pirkinys buvo sėkmingas ir draugai laimėjo pagrindinį prizą - 4 milijonus svarų sterlingų (apie 3,5 mln. eurų). Sužinoję tai bičiuliai keturias dienas praleido švęsdami pergalę, tad tik savaitei praėjus susizgribo, kad pinigų jiems niekas taip ir neišmokėjo.

Įmonės „Camelot Group“, kuruojančios nacionalinę loteriją, atstovai išsakė prielaidas, kad loterijos bilietą draugai pirko pasinaudoję pavogta bankine kortele. Tokios išvados buvo pateiktos nustačius, kad nei Gudramas, nei Votsonas neturi asmeninių sąskaitų jokiame banke.

Jaunuolių paklausus, kam priklauso kortelė, šie miglotai pradėjo pasakoti apie „seną bičiulį Džoną, kuris paliko ją ir išvyko į šiaurę“. Nė vienas iš loterijos laimėtojų negalėjo pasakyti nei „bičiulio“ pavardės, nei nurodyti adreso. Netrukus jie savo parodymus pakeitė ir pareiškė, kad loterijos bilietą jiems nupirko atsitiktinis praeivis. Įtarimus sustiprino ir tai, kad praeityje abu bedarbiai vyrai yra bausti už vagystes.

Nepaisant įtarimų, britai įsitikinę, kad jie nusipelno laimėjimo. Vyrai jau laukia, kada jiems bus išmokėti pinigai, nes jau seniai suplanavo, kur juos išleis. „Keliausiu į kruizą aplink Karibus, o vėliau - į Las Vegasą. Tik pirma turiu pasidaryti pasą,“ - planais dalinosi Votsonas.

Visgi vyrų svajonės gali ir neišsipildyti, nes nacionalinės loterijos organizatoriai vis dar abejoja, ar išmokėti laimėjimą. Laimingas loterijos bilietas klausimų nekelia, tačiau vis dar lieka neaišku, ar kortelė, iš kurios jis buvo pirktas, nėra vogta.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net