respublika.lt

Kremlius: Rusija žada imtis priemonių, jei į Ukrainą bus nusiųsta Vakarų karių - straipsnio komentarai:

  • A
    Aitvaras 2021 balandžio 04 20:02:10

    Man tai kvaili ir nežinantys istorijos rasineja,kad ko ukrainiečiai lenda į Krymą,ten turi teisę lysti tik apsisikes rusas ir teroristas turkas.Pasiskaityk istorija piemeneli.,ukrainiečiai su Krymo totoriais keliais šimtais metu ilgiau kariavo ir draugavo,negu koks nususes rusas,ar musulmonas turkas.Jei banditai rusai po karo,būtų nesunaikine Krymo totorių,tai Kryme rusų dabar gyventų ne daugiau dešimt procentų.Sunaikine totorius ,priveze driskiu ir kvailių iš Rusijos,o dar giriasi debilai-krym jas.

    1 5
    Atsakyti
    • s
      sssss 2021 balandžio 15 17:38:05

      Kvailas esi tu,ar ne tas istorijos knygas skaitai,pagal tave europa priklauso romos imperijai o dizioji azijos dalis mongolams???? tad toliau skraidyk padebesiais

      0 0
      Atsakyti
  • K
    Kitis 2021 balandžio 04 19:42:10

    Kokių priemonių tą driskiu ir pusprociu tauta imsis.Matyt eina prie to,kad greit tu durniu rusų valstybė į dar šešiolika dalių kaimynai padalins.Neapkenciu rusų idiotu.

    1 6
    Atsakyti
  • V
    VK 2021 balandžio 04 11:55:17

    Mūšis dėl Rusijos sielos vyksta Ukrainoje. Tik čia galima Rusiją ištraukti iš Azijos ordos ir padaryti normalia europietiška valstybe. Tad reikia daryti viską, kad ordos mąstymas būtų sudaužytas Ukrainoje. Tai turi būti paskutinis pasispardymas, nes jei kris Ukraina, orda ateis ir čia, tai tik laiko klausimas.

    5 12
    Atsakyti
  • a
    aleksas 2021 balandžio 04 11:05:41

    Kam rusai išdavinėja savo pasus Donbase jei ne okupacijai??Pusei milijono jau išdalyta ir neva reikia juos nuo kažko ginti. . O kaip su 30 milijonų ukrainiečių. Ar jų nereikia ginti ?? Bombarduot Kijevą ir kitus miestus ir sunaikint ukrainiečius taip rusų propaganda dėsto jų ketinimus.Tai kas čia barbarai ?????

    7 13
    Atsakyti
    • n
      nordland 2021 balandžio 04 11:59:21

      as skaitau ir rusu portalus, todel pasidare idomu, kur tu radai ta propaganda ir tokius destymus ?

      6 4
      Atsakyti
    • A
      Aleksas2 2021 balandžio 13 14:47:58

      O kai su Ukrainos vengrai, Ukrainos lenkais, Lietuvos Vilniaus krašto lenkų kortom ir tt, prieš rašydamas galvok

      1 0
      Atsakyti
    • s
      sssss 2021 balandžio 15 17:40:13

      (reklama pašalinta)

      0 0
      Atsakyti
  • Z
    ZUK 2021 balandžio 04 10:25:50

    Botoksinis Rusijos berniukų mylėtojas Putka yra baisus melagis,vagis ir žudikas.Vis kalba,kad Rusija nesikiša į kitų šalių vidaus reikalus,bet visur kišasi ir pirmiausia į Ukrainą.JAV ir NATO laikas fašistinę Rusiją pastatyti į vietą.Ukraina turi prašyti karinės pagalbos iš NATO ir tuo pagrindu į Juodąją jūrą turi būti atsiūsti lėktuvnešiai su branduoliniu Tomahauk užtaisu.Paruošta aviacija ir dronai,galintys naikinti rusų tankus.Iš Vokietijos perkelti į Ukrainą karinius dalinius su Abrams tankais.Rusijos niekas,aišku,nepuls.Bet jei Rusija peržengs Ukrainos sieną,vykstant antiteroristinei operacijai 2,tai bus atsakyta taip,kad mažai nepasirodys.

    13 22
    Atsakyti
    • >
      >ZUK 2021 balandžio 04 10:50:12

      (Įžeidimas pašalintas)

      3 2
      Atsakyti
    • n
      nordland 2021 balandžio 04 11:56:01

      sakai jeigu rusija perzengs ukrainos siena ? .... bet juk tai tu pats kasdien trimituoji, kad donbase ukraina kariauja su rusija. :DDD klounai jau 7 metus kariauja su rusija, kuri iki siol neperzenge sienos. sekmes ir toliau meluoti sau.

      13 5
      Atsakyti
  • N
    NUŽMOGĖJIMAS 2021 balandžio 04 09:10:43

    Ir ko ten į tą Ukrainą Lietuva lenda? Savo reikalus tvarkykitės, apart lindę kur nereikia. Ukraina nėra ES narė, tai ko ten lendate? Provokuojate karą, savo tautą visokiais draudimais apdėdami. Neesate, tokie geručiai, o tik kiršinate, kiršinate, kiršinate... Nejaugi, išsiilgote žmonių nekalto kraujo, kad lendate ten kur nereikia.Ukraina, gyvena savo gyvenimą, Lietuva suvaržyta, iki tiek kad negali net per šventes susitikti su sergančiais tėvais; savo gyvenimus.Ir nereikia čia atlikti "gelbėtojų"vaidmens. Neesate "geradariai," ir nereikia tokiais dėtis.

    20 10
    Atsakyti
    • L
      Lietuva nelenda 2021 balandžio 04 10:05:38

      Fasistiniai maskoliai kelia pekla jau 11000 zuvusiu nekaltu zmoniu

      11 24
      Atsakyti
    • n
      nordland > lietuva nelenda 2021 balandžio 04 12:01:51

      trolintojau tu sumautas, kodel nerasai kur tie zmones zuvo ir kas juos nuzude.

      15 1
      Atsakyti
  • m
    maskolija 2021 balandžio 04 08:19:33

    yra vatinė orda, prieMongolijos ulusas.

    11 18
    Atsakyti
  • K
    Karus kursto ir kiršina 2021 balandžio 03 23:06:43

    Amerika. Ši šalis, valdoma dolerių kunigaikštukų, Biblijoje pavadinta melagiu pranašu. O rusai su ukrainiečiais yra tas pats ,kaip aukštaičiai su žemaičiais. Dvi broliškos tautos, daugybė rusų ir- ukrainiečių šeimų, kaip aukštaičių - žemaičių. Ukrainiečiai greitai supras, kad Amerikai jie reikalingi tik kaip patrankų mėsa.

    30 11
    Atsakyti
    • I
      Internacionalas 2021 balandžio 04 00:13:44

      Tai yra rusifikacija, sibiras, vyresnysis brolis-gyvenom prie ruso! Dar vergai tebegyvena,lageryje jiems geriau!

      13 10
      Atsakyti
  • R
    Romka 2021 balandžio 03 14:24:01

    Scenarijus yra paprastas: vos tik NATO oficialiai įveda savo pajėgas į Ukrainą, Rusija įveda armiją į Donbasą ir Luganską ramia sąžine. O tada, broliuk laikykis! Chacholai bus išprovokuoti bent pirstelėti į rytų pusę ir prasidės rusų tankų pasivažinėjimai iki pat Kijevo priemiesčių ir strateginių objektų likvidavimas artilerijos pagalba(gruzijos variantas 08.08.08.). Pretekstas atakai-piliečių, turinčių Rusijos pasus, mirtys separatistinėse respublikose. Šou turėtų būti įspūdingas. Sakote žiauru? Nemyliu aš chacholų, jie iš mūsų fūristų darbą atėmė. Už ką juos mylėti? Nerandu dingsties. Gal aš ir klystu, bet...

    27 16
    Atsakyti
    • n
      neziniukas 2021 balandžio 03 17:26:04

      Nu romka tu ir durnas, ar čia važinėjimas su fura tave taip paveikė.

      12 18
      Atsakyti
    • R
      Romka 2021 balandžio 03 18:33:08

      gaidyne prie parasos miega uz tai toks durnas

      12 8
      Atsakyti
    • R
      Romka 2021 balandžio 03 20:43:04

      Tai, kad visa Lietuva-paraša...

      10 7
      Atsakyti
    • R
      Romka 2021 balandžio 04 08:38:48

      tu sliapa nedakrusta jei sikna skauda del to Lietuva nekalta

      5 1
      Atsakyti
  • s
    salo 2021 balandžio 03 12:07:46

    xana xaxlam

    14 5
    Atsakyti
  • t
    tam sanoj, 2021 balandžio 03 12:05:34

    nelabai supratau kas cia uzsienietiskai parasyta , bet gal intuityviai bandysiu speti - paleis kanalu vandeni laikinai okupuotiems pusiasalio gyventojams , kad palengvinti laikinos okupacijos buiti ?

    16 5
    Atsakyti
    • s
      sanoj, 2021 balandžio 03 15:36:27

      Goole yra labai daug įvairių vertėjų, jie tau išvers p. V.Zelenskio dekretą.

      7 5
      Atsakyti
    • n
      nordland > sanoj 2021 balandžio 04 00:46:35

      tu sitas svajuko drambliones vadini prezidento dekretu ?

      4 2
      Atsakyti
  • t
    tam "Imsis priemonių" 2021 balandžio 03 11:57:33

    o ka pamete amerikonai Ukrainoje uz tukstancius kilometru nuo savo namu ?

    34 8
    Atsakyti
    • E
      Edis 2021 balandžio 03 12:52:06

      Taip pat ir Lietuvoje juk čia okupacija ... .

      27 6
      Atsakyti
    • n
      neziniukas 2021 balandžio 03 17:27:07

      O, ką ruskiai?

      6 3
      Atsakyti
  • s
    sanoj, 2021 balandžio 03 09:24:10

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №117/2021 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 березня 2021 року «Про Стратегію деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя» Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю: 1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 березня 2021 року «Про Стратегію деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя» (додається). 2. Затвердити Стратегію деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя (додається). 3. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України. 4. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування. Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ 24 березня 2021 року

    6 20
    Atsakyti
    • k
      2021 balandžio 03 09:39:00

      ką bendro turi ar turėjo ta Ukraina ir Krymas per šimtus metų?

      40 12
      Atsakyti
    • e
      ei ! 2021 balandžio 03 11:41:40

      ni tuda papal . Neinteresno.

      5 1
      Atsakyti
    • n
      neziniukas 2021 balandžio 03 17:32:30

      Ukrainos pietūs ir Krymas priklausė Krymo Chanatui iki 1783 m. Aukso ordos laikais Kryme apsigyveno dalis klajoklių totorių (Krymo totoriai). Byrant Aukso ordai Kryme Tochtamyšo palikuonis, Girėjų dinastijos pradininkas Chadži-Girėjus, remiamas Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės, pakviestas tapti Krymo chanu. 1420–1441 m. jis vedė kovas prieš Aukso ordą, o laimėjęs 1443 m. tapo Krymo chanu. Jis nugalėjo vidinius priešus, perkėlė sostinę į Bachčisarajų, padėjo LDK atremti kitų totorių ordų antpuolius.

      10 0
      Atsakyti
    • t
      tikrai 2021 balandžio 04 15:40:51

      keista prie ko ta Ukraina ir Krymas? Na Turkija, na Rusija...., bet prie ko Ukraina?

      5 1
      Atsakyti
  • "
    "Imsis priemonių" 2021 balandžio 03 08:16:13

    o ką tie ruskeliai pametė Donbase ir Kryme? ir iš viso ar yra tokia rusija - ten tik mongolų imperijos autonomija, šie apsileido, neprižiūri savo vergų kacapų, turėtų įkrėsti į kailį, kad žinotų kas čia šeimininkas.

    18 54
    Atsakyti
  • F
    Faktas 2021 balandžio 03 06:09:44

    Kijevo chunta turi būti nušluota nuo žemės paviršiaus.

    46 20
    Atsakyti
    • d
      dd 2021 balandžio 03 08:48:05

      Klausimas ko tu Lietuvoj sedi, varyk i savo Rosija.

      16 51
      Atsakyti
    • b
      be 2021 balandžio 03 12:04:08

      tu varyk i savo Amerika

      27 11
      Atsakyti
    • E
      Egis 2021 balandžio 03 12:56:52

      Vergauti amerikaskam.Aisku geriau mokės negu čia vergvaldžiai.Nustekenot Lietuvelej vagišiai ... .

      14 5
      Atsakyti
    • J
      JOZ-->Faktas 2021 balandžio 03 13:31:17

      Rusijos fašistiniai okupantai turi būti nušluoti nuo Ukrainos paviršiaus,kaip parazitai

      13 19
      Atsakyti
    • n
      neziniukas 2021 balandžio 03 17:33:26

      Idiotas.

      2 2
      Atsakyti
  • C
    Cito 2021 balandžio 02 21:45:23

    Taip įkyrėjo tie tvarrto maitos kad sutiksiu Rusus su raudonais gvazdikai ir Karinių raudonų Tssr bilietų uuuuuuu

    36 16
    Atsakyti
    • O
      O ar nebaisu 2021 balandžio 02 22:52:53

      žvelgiant į maskolių nusikaltimus, jei juos sutinki su gėlėm jie tave stipriai rūrina. Pažiūrėk kaip maskoliai gerbia II pasaulinio karo nugalėtojus vokiečius, na padarė maskolius vokiečiai kaip reikalas. Jei ne sąjungininkai tai maskoliai po atsikvėpimo ties Maskva (labai-labai greitai jie bėgo nuo Varšuvos iki Maskvos 1941 m.) būtų movę į už Uralo, po to vėl atkvėpis ir likučiai amžiams būtų išsibarstę Sibire. Vokiečių tauta karą nugalėjo Niurnberge, maskoliams irgi reikėjo savo Niurnbergo teismo...

      16 51
      Atsakyti
    • >
      >O ar nebaisu 2021 balandžio 03 10:24:43

      ką čia nupezėjai, turbūt pas ožį tvarte ant sienos radai parašyta? Bukas kaip bato aulas esi.

      27 12
      Atsakyti
  • K
    Kodel niekas nekalba apie tai 2021 balandžio 02 20:03:25

    kad V.Zelenskis kovo 24 d. papsirase dokumenta, kuriame yra numatyta atsiimti Kryma. Ar tai ne karo paskelbimas Rusijai ? O ir kaip gali Ukraina atsiiimti Kryma be kariniu veiksmu ? Po sito V. Zelenskio dokumento pasirasymo ir pradejo Rusija siusti tanku ir kitos karines technikos esalonus , ginybines sienos sustiptinimui Kryme ir prie Ukrainos sienos. V.Zelenskio pasirasytas dokumentas https://www.president.gov.ua/documents/1172021-37533

    53 13
    Atsakyti
    • J
      Jei neišeis maskoliai 2021 balandžio 02 22:07:13

      Mirtis okupantams!

      22 15
      Atsakyti
  • A
    Ar rašantieji 2021 balandžio 02 19:01:56

    žino, kad: Chocholas - Šiuo sprangiu terminu dažnai apibūdinamas lenkiškos kilmės individas ar bet kuris kitas, nestokojantis jo savybių. Neįžeidinėkite brolių lenkų. O šiaip tai šį terminą komentaruose naudoja nepraustaburniai.

    22 13
    Atsakyti
  • K
    Kažkas 2021 balandžio 02 18:32:46

    aiškiai bręsta... Prasidėjo žiaurios provokacijos prieš rusų laivą tiesiantį Nordstrymą. Xoxolai irgi aiškiai iš šeimininkų gavę komandą fas. Dabar tik klausimas iki kada rusams užteks kantrybės...

    65 17
    Atsakyti
  • a
    as nesuprantu 2021 balandžio 02 18:26:30

    Ko Rusija tempia gumą? Senei reikėjo ten tvarką padaryti. Prieš 7 metus.

    57 22
    Atsakyti
    • k
      ko putina 2021 balandžio 02 19:26:49

      vadini sene gal jis gamasiekas

      14 26
      Atsakyti
    • O
      O ką 2021 balandžio 02 22:54:20

      Putinas ne gamasiekas?

      17 7
      Atsakyti
    • d
      dd 2021 balandžio 03 08:47:22

      Rusu troliu padave, driskiua okupantus gina.

      8 27
      Atsakyti
    • >
      >dd 2021 balandžio 03 10:28:38

      debilų padavė iš delfio

      17 8
      Atsakyti
  • I
    Ingrida 2021 balandžio 02 18:20:44

    Manau, kad pasidalins Ukraina taikiai. Na, gal truputi kraujo, del vaizdo.

    38 11
    Atsakyti
  • i
    istorija kartojas 2021 balandžio 02 17:56:33

    Naciukas hitleris bunkery sedejo botoksinis neuzauga irgi abu zudikai vienas nusizude idomu kitas spes pasikart ar ji pakars ipyke rusu zmones

    22 54
    Atsakyti
  • V
    Viena smulkmena. 2021 balandžio 02 17:43:33

    Xoxolų artistas Nr1 pareiškė, kad turi įvykti Normandijos ketverto susitikimas. Susitikimas įvyks, bet artistas, kaip ir daugiau niekas iš xoxlendijos, į jį NEPAKVIESTAS. Kaži kodėl? :)

    51 13
    Atsakyti
    • J
      Jule 2021 balandžio 02 18:06:23

      Todel, kad jis ne xoxolas.

      24 4
      Atsakyti
  • K
    Kada jankius-žydus, Lietuvą okupavusius, vysime iš Tėvynės lauk? 2021 balandžio 02 17:39:18

    Ar ne laikas karti konservatorius?

    62 12
    Atsakyti
    • d
      dd 2021 balandžio 03 08:50:03

      Ruskeliu okupantu myletojas atsirado. Ka rusiskis destos pasiilgai?

      7 28
      Atsakyti
  • o
    observer 2021 balandžio 02 17:25:26

    lietuva pasius megztasias beretes dauzyt maskoliu...

    34 14
    Atsakyti
    • G
      Gal 2021 balandžio 02 17:41:02

      Apmyžtas beretes?

      33 11
      Atsakyti
    • T
      Tu čia 2021 balandžio 02 17:53:27

      apie mėlynas specnazo (teroristinis Kruvinosios Armijos padalinys) beretes?

      24 14
      Atsakyti
    • t
      to gal 2021 balandžio 02 19:26:06

      toks Rusijos patriotas o desantininkus vadini apmyztagalviais na gal tu ir teisus jie sugeba tik butelius dauzyt sau i galvas o po myzt i savo beretes

      16 11
      Atsakyti
  • A
    Ar bus ar nebus ?koks skirtumas! 2021 balandžio 02 17:22:47

    Maskovijos -ordos veršis į vakarus! Juk čingisxano užgrobta buvo daug žemių! Putinas ,kaip čingizidas privalo susigrąžinti! Juk net sssr buvo didesnė,nei dadar ruskynas! O jau slaviškus kraštus ,būtinai! Ir nesvarbu ,kas ten ,ką siųs -nesiųs! Nam tataram ,adyn x..j što vainą ,što sabandui! Klausimas kiek tie vakarai Ukrainai padės! Čiombė

    14 37
    Atsakyti
  • p
    petras 2021 balandžio 02 17:12:21

    Labai neaiški situacija, nes tiek Rusija "nieko" nedaro, o Ukraina atseit kalta dėl eskalacijos. Gal A. Butkevičius ką žino daugiau. Gal tikrai gręsia kariniais veiksmais.

    11 6
    Atsakyti
  • o
    okupantai 2021 balandžio 02 17:03:39

    Ruosias nurodyti ka ukrainieciams daryt pabreziu savo saly von is Donbaso ir Krymo mongolu misrunai

    22 57
    Atsakyti
    • V
      VYTAUTAS56 2021 balandžio 02 17:10:50

      okupacijos apibrėžimas, tai svetimos kariuomenės buvimas šalyje, jeigu tam prieštarauja tos šalies konstitucija,. donbase rusų nėra, remia-taip, kryme buvo referendumas kurio rezultatu net jankis nedrįsta ginčit, o tik vejus neša vokrug do okolo

      62 12
      Atsakyti
    • p
      pensininkas 2021 balandžio 02 17:11:02

      pabrezt gali sau per rudaja........))))))))))))))))))))))))))))).....

      9 25
      Atsakyti
    • T
      Tai 2021 balandžio 02 17:17:43

      Kryme nėra Kruvinosios armijos???

      21 36
      Atsakyti
    • p
      pensininkas 2021 balandžio 02 17:18:58

      tu net neisivaizduoji, koks misrunas esi.........)))))))))))))))))))))))))

      4 17
      Atsakyti
  • n
    nordland 2021 balandžio 02 16:53:21

    jei paklausti, kam naudingas karas donbase, rezultate gausis, kad tik jav, nes daugiau niekam jo nereikia. sankcijos jau nebegali sustabdyti nord stream 2 statybu, liko tik paskutinis variantas - isprovokuoti karini konflikta ukrainoje, kad i ji isitrauktu rusija.

    68 17
    Atsakyti
    • T
      Tai 2021 balandžio 02 17:18:34

      Nori pasakyti, kad JAV papirko Putiną, kad tas okupuotu Ukrainos teritorijas?

      24 27
      Atsakyti
    • >
      > Tai 2021 balandžio 03 10:34:08

      tu atsigimes idiotas, ar tik taip atrodai?

      9 5
      Atsakyti
    • T
      Tikiuosi 2021 balandžio 03 11:02:36

      kokį argumentą pateiksi, apsimyžus vata.

      8 3
      Atsakyti
    • n
      nordland > tai 2021 balandžio 04 00:57:43

      rusai tiesiog puikiai pasinaudojo jav klaida, kai jie sukele maidana ir nuverte valdzia, jie ta proga idealiai isnaudojo. iki siol nesuprantu, ar amerikonai ant tiek kvaili, kad tokio scenarijaus nenumate, ar uz akiu su rusais pasidalino ukraina.

      0 3
      Atsakyti
  • R
    RZ 2021 balandžio 02 16:49:06

    Atlikit paiešką Amazon knygų skyriuje: "UN NATO". Rasit daug knygų anglų kalba tokiomis temomis "Kaip JTO slapta samdo NATO pajėgas". Atrodo kaip sąmokslo teorija. Bet yra gryna tiesa, kaip ir Agenda 21.

    30 8
    Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • SPROGIMAI: vakarinėje Kabulo dalyje prie vienos mokyklos nugriaudėjo trys sprogimai, šeštadienį pranešė Afganistano vidaus reikalų ministerija, nepateikdama detalių.
  • NELAIMĖ: per viename Somalio sostinės Mogadišo rajone kilusius staigius potvynius žuvo vienuolika vaikų.
  • RADINIAI: Dievogalos kaime, kluone, moteris (g. 1968 m.) rado šautuvą, 146 vnt. įvairaus kalibro šovinius, granatą, du detonatorius, vieną sprogdiklį, galimai tris trotilo briketus, rankinę granatą ir pirotechninį užtaisą, kuriuos pasiėmė policijos pareigūnai.
  • APSINUODIJO: valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, penktadienį gavusi informacijos iš Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos vadovybės apie sunegalavusius vaikus ir virtuvės darbuotoją, nedelsiant pradėjo tyrimą - blogai pasijuto 12 vaikų, kurie maitinosi šios mokyklos valgykloje ir keletas iš jų jau gydomi ligoninėje.
  • AR NEBAISU: ketvirtadienį Vilniuje, atliekų surinkimo bei rūšiavimo teritorijoje, rasta galimai žmogaus kaukolė - policijos departamento pranešime sakoma, kad ji aptikta apie 15 val. Liepkalnio gatvėje.
  • PAVOJINGA ZONA: Filipinams priklausančią Mindanao salą sudrebino 5,1 balo stiprumo žemės drebėjimas, ketvirtadienį pranešė šalies Vulkanologijos ir seismologijos institutas.
  • RADINYS: trečiadienį atliekant remonto darbus Bulgarijos sostinėje, Caro Boriso III gatvėje, buvo rasta XX amžiaus vidurio aviacinė bomba - radinio vieta atitverta, sprogmens neutralizuoti atvyko išminuotojai.
  • VĖL NEBUS: didžiausia šalyje mažmeninės prekybos akcija „Jamam“, sutraukdavusi šimtus tūkstančių pirkėjų, šią gegužę nebus organizuojama - tai jau trečias kartas iš eilės, kai dėl pandemijos ir karantino ribojimų „Akropolis Group“ nusprendė atšaukti didžiųjų nuolaidų dienas.
  • STEBUKLAS: moteris iš Malio antradienį pagimdė devynetuką – dviem kūdikiais daugiau nei medikai matė motinos įsčiose per tyrimus ultragarsu - 25 metų Halima Cissė dėl geresnės medicininės priežiūros atvyko į Maroką, kur jai po cezario pjūvio operacijos gimė penkios mergytės ir keturi berniukai.
  • NEDRAUGIŠKI: sulaukusi kelių vartotojų skundų, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba nustatė, kad statybinių medžiagų ir apdailos prekių prekybos tinklas „Ermitažas” nevykdė pareigos atsakyti į rašytines vartotojų pretenzijas ir todėl įmonei skirta 400 eurų bauda.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar išdrįstate išreikšti savo nuomonę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar pritartumėte skiepų paso idėjai, jei jį turėdami galėtumėte laisvai gyventi?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų
2. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
3. „MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“
4. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
5. ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS - LIETUVOS ŠANSAS AR KVAILIŲ VILTIS?
6. Bažnyčia stos mūru už šeimą
7. Vitas Tomkus: PIRMYN VERGAI NUŽEMINTIEJI, ATSTUMTIEJI, NUSKRIAUSTIEJI IR NUTEISTIEJI!
8. Arvydas JUOZAITIS: „Palaikau šeimos žygį. Reikia, kad jis būtų“
9. Goda JUOCEVIČIŪTĖ: Sveiki žmonės – kaip raupsuotieji
10. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
11. DIDŽIOJI IŠPAŽINTIS
12. Vitas Tomkus: NE TAU, MARTYNAI, MĖLYNAS DANGUS!!!
13. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
14. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
15. Audrius BUTKEVIČIUS: Kam Dievas siunčia karvelį?
16. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
17. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
18. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
19. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
20. Vitas TOMKUS: „Musė maišė, musė maišė, uodas vandens nešė!“
21. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
22. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
23. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
24. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
25. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +6 C

0 +6 C

 

+7 +13 C

+5 +10 C

+10 +14 C

 

+18 +20 C

0-5 m/s

0-7 m/s

 

0-7 m/s

       

Nuorodos