respublika.lt

Ką atskleidžia faktų apie Ukrainą dvikova? - straipsnio komentarai:

 • B
  Birutė 2021 balandžio 16 16:54:18

  AČIŪ R. PAULAUSKUI.

  5 1
  Atsakyti
 • K
  Kaunas 2021 balandžio 14 01:36:39

  Yra dar adekvaciu zmoniu ,nor buvau ysitikines kad visi isprotejo...

  7 1
  Atsakyti
 • M
  Mindaugas 2021 balandžio 12 22:54:20

  ????

  0 0
  Atsakyti
 • A
  Aitvaras 2021 balandžio 12 17:49:59

  Vienas rusiškas asilas rašo,kad juodoji jūra,tai rusų teritoriniai vandenys,kur amerikiečių laivai negali plaukioti.Debilas pamiršo,kad prie juodosios jūros randasi dar kelios šalys,kurios gali irgi sakyti,tai mūsų teritoriniai vandenys,tylet rusiškas sunie.Krymas yra rusų banditų užkariautas,o kad vietinius aborigenus išnaikino ir priveze rusų mandavoskiu,tai nereiškia,kad Krymas rusų.Taip kaip Karaliaučius.Priveze okupantų ir jau mūsų.Be to į Karaliaučių paskutinius trys metus smarkiai veža utėlės iš rusijos. prieš penkis metus buvo 800000 tuks. Gyventoju,dabar jau virš milijono.Per penkis metus 200000 tuks. Šiukšlių priveze.Skuba,kad Lietuva šio anklavo neatimtu.Gudrus issigimeliai.

  8 16
  Atsakyti
  • H
   Hm 2021 balandžio 15 00:05:34

   Tu kiek kartų vaikystėje nuo šėpos žemyn galva kritai?

   8 0
   Atsakyti
 • N
  Nijole 2021 balandžio 12 17:38:50

  Juokingiausių,kai vietiniai rusai ir prorusiski durneliai rasineja,kad burliokams nieko nepuls.Idiotai.Burliokas visada puolė,kai tik proga nutaikydavo.Sita šlykšti tauta be karo negali gyventi.Uzkariauja ką nors,apiplėšia ,išžudo,priveza savo vyzoti kaimiečių iš Sibiro,ir kury laiką prisiliesti turtu gyvena.Kai valgiui baigiasi finansai,vėl žiūri ką užgrobti,pavogti,žudyti.Musu saugumas minkstakiausiai.Turetu sugaudyti tuos visus Lietuvoje gyvenančius ir už burliokus dejuojancius,davezti iki sienos,atimti pasus,pilietybę,spirti dvokiancios rusui į uzpakaly ir gau į išsvajota tėvynę.Bet liūtiniai ten dirba,todėl vietiniai ivanai ir putojasi.

  5 18
  Atsakyti
 • a
  aura 2021 balandžio 12 14:03:41

  Gerai pamenu jo sukurtą ir jo dainuojamą sąjūdzio dainą ,,Pabudome ir kelkimės'......Pabudome, bet kur nuėjome.....jis buvo tikras .sąjūdžio šauklys...Visada džiaugiuosi radusi jo įžvalgas.

  18 3
  Atsakyti
 • K
  KEPTO 2021 balandžio 12 13:31:51

  Gaidžio svajonė lakstyti po kiemą,kudenti vištas ir nuo ryto iki vakaro plyšauti ko-ka-rie-kų.Tai tas pats,kaip manyti ar tikėtis,kad Rusija atiduos,o tuo labiau,kad kažkam iš Rusijos pavyks atsiimti Krymą. Rusija vykdo karinius manevrus,apie kuriuos buvo oficialiai paskelbta dar 2020m.Koks kieno reikalas kaip juda jos kariniai vienetai pačios Rusijos teritorijoje,nes pratybos vyksta 4000 karinėse aikštelėse\poligonuose,nuo Smolensko iki Vladivostoko.O kodėl Rusija neturėtų reaguoti į JAV karinių laivų,su kovinėmis raketomis, atplaukimą į Juodosios jūros baseiną,kuris tikrai nėra JAV teritoriniai vandenys ir nepriklausė JAV bent paskutiniuosius 500 metų?Jei kam labai norėsis pakartoti Mišos Saakašvilio avantiūrą,tai,akivaizdu,kad rusai tam pasiruošę,nors Gruzijoje nacistinės Vokietijos vėliavos konflikto zonoje tuo metu neplazdėjo,ką dabar akivaizdžiai mato pasaulio bendruomenė Ukrainos ir Lugansko bei Donecko Respublikų fronto linijoje.

  18 3
  Atsakyti
 • v
  visa sito Donbase paastrejimo esme, jankiam labai rupi Rusijos rinkimai rudeni 2021 balandžio 12 13:05:10

  jankiai kaip visada svetimom rankom pabande suzaisti partija kuri ir vel manau nepasiseke. jankiai ir ju trecias brolis britas ant banderu ir visos ukrainos padeje skersa ir kitaip kaip pigios mesos karui ju neskaito tai is istorijos galim prisiminti kad anglosaksai slavu niekada uz zmones neskaite.cia tas pats ir lenkus liecia. prie pirmos progos liaxus angosaksai parduos jei tik jiems tai bus naudinga.todel jankiai sugalvojo pries rinkimus Rusijoj pabandyti banderu saskaita sukelti sumaisti pas rusus kai banderos pradetu dauzyti Donbasa o rusas nenoretu ju uzstoti.bet cia ir vel jankiai apsisudino. kai pamate kad rusas nejuokauja ir isgirdo is ruso aiskius pasakymus kad si karta banderas uzkas su visais ju valstybes atributais trisakiais ir svastikom ir visam laikui uzdarys kaip toki Lenino isteigta kromeli ukraina. va cia jankiui pasidare aisku kad reikia metyti pedas ir kaip nors graziai nesti subine kol rusas banderu nesuseckavo kaip kopustu kartu su natovcu instruktoriais.

  13 4
  Atsakyti
 • t
  tarka 2021 balandžio 12 11:46:03

  Kongenialu!

  3 0
  Atsakyti
 • K
  Karas bus! 2 2021 balandžio 12 09:41:53

  Kaip nekeista,karo reikia jau visiems. 1. Karo reikia Ukrainai nes,Zelenskis yra spaudžiamas,ekonomika sugriuvus,Zelenskio politinė padėtis tokia kad nežinia ar dabus iki pabaigos.nevaldoma šalies anarchija. 2,Rusijai. Nes pūlinys pritvinkęs ir klausimą reikia spręsti iš esmės. 3,ES. Nes pastoviai ištiesta ranka +neadekvatūs UKR veiksmai gerokai visus nuvargino. Maža to,ES puikiausiai supranta kad Ukraina tai ,,bezdžionė su granata" turinti galingiausiąSSSR tecnologinį palikimą ir galimybę sodrinti uraną. Ateis laikas kai Ukraina šiurpins visus. 4.Kaip nekeista,karo reikia ir Luganskui su Donecku. 7.metai karo visus nuvargino ir išsekino.Ten jau nebesvarbu į kurią pusę.Kad tik baigtūsi. Neymanoma gyventi pastovių apšaudymų aplinkoj.Viena ranka dirbti,o kita ranka laikyti ginklo. 5,JAV. O JAV šiuo metu išlošia labjausiai.Sukelia sąmišį Europoj.Rusiją paskelbia agresoria ir jau tiesiogiai ,,gesina" Šiaurės srautą vos tik kirtus Vokietijos teritorinių vandenų žoną.+ žiauriausios sankcijos

  17 2
  Atsakyti
  • K
   Karas bus! 3 2021 balandžio 12 17:05:03

   Zelenskis dabar suspaudęs spyruoklę iki ribos, save įbruko į tokią padėtį,kokia buvo Egipto/Izraelio karo išvakarėse. Eskalavimas pasiekė tokį lygį kad tuometinis Egipto vadovas pareiškė;-Jei mes pradėsime karą,mes jį tuoj pat pralaimėsim.Bet jei nepradėsim,mus nušluos mūsų pačių liaudis.. Kas jau dabar Zelenskiui krachas abejais atvėjais.Pradės-pralaimės ir tai bus Ukrainos pabaiga. Nepradės-bus nuverstas.Ir nežinia kokiom priemonėm. Neatmestinas dar vienas žaidėjas visoj šioj partijoj. Tai Lenkija!! Lenkijai toks šansas atsiimti Lvovo kraštą daugiau niekada gyvenime nepapuls. Tai kaip aklai vištai grūdas. Todėl Lenkija tyli. Europos rėksnys ant Rusijos užsičiaupęs kaip vandens pasisėmęs. P.S Na niekas nesikeičia šioj Žemėj. Viskas kaip per kopijavimo kalkę nuo senų senovės. Lenkiją dėl jos veiksmų politikoj ir tipinės elgsenos Čerčilis buvo įvardinęs kaip Europos hijeną. Kuri pribėga prie nusilpusio gyvūno ar kažkieno tai grobio ir išsikanda gabalą..Iš pasalų.

   10 2
   Atsakyti
 • K
  Karas bus! 2021 balandžio 12 09:30:17

  Nes, Pagal įvairių šaltinių žinias Ukraina link Donecko/Lugansko linijos jau dislokavus apie 100 000 grupuotę. technikos judejimas fiksuojamas pastoviai kasdieną.Ukrainoj paskelbta mobilizacija. Ir visa tai jau atviroj stadijoj..Tai standartinė,crestomatinė taisyklė.-Pirmas etapas slaptas. Antras etapas atviras.Kadangi nuslėpti jau nebeymanoma..Vadinasi: kariuomenė privalo pajudėti artimiausių pusantro mėnesio ribose,kadangi karo terminologijoj tai įvardinta kaip suspaustos spyruoklės principas. Suspausta spyruoklė privalo ,,šauti". Antraip ji nusilpsta.Tai yra:Kariumenė kas dieną ryjanti labai brangų resursą pradeda degraduoti.Prasideda kovinės dvasios ir disciplinos degradacija. Galiausiai kariuomenė ,,nutrūksta nuo pavadėlio". Ir antrą kartą jos ,,užvesti" jau nebeymanoma.Apie tai kad tokie veiksmai ryte praryja labai daug brangaus resurso. Kuras,geležinkelis,kariuomenės kvartiravimas,maistas ir.t t.ir.tt. O Ukrainos ekonominį stovį žino visi.

  14 2
  Atsakyti
 • R
  Realistas4 2021 balandžio 11 23:26:35

  Kodėl mūsų reikalas yra tai, ar Krymas yra Ukrainos, ar Rusijos dalis? Kodėl tai yra mūsų reikalas, jei rusiškai kalbantys Rytų Ukrainos gyventojai nori būti lygiaverčiai Rusijai? Kodėl šiuo klausimu neįrodyti įtarimai dėl Rusijos kišimosi į JAV rinkimus yra „taisyklėmis paremtos tarptautinės tvarkos“ pažeidimas, tačiau tikrasis JAV remiamas perversmas prieš išrinktą Ukrainos vyriausybę nėra? Nepriekaištingi JAV užsienio politikos „ekspertai“ tiki savo pačių propaganda apie Rusiją ir yra atsidūrę ties karu dėl jos. Panašu, kad amerikiečiai laksto per šį pavojingą minų lauką. Tikėkimės, kad jie netrukus pabus, kol mes visi dar nesudegem.

  12 2
  Atsakyti
 • R
  Realistas3 2021 balandžio 11 23:26:08

  Tačiau, pasak JAV karinio, pramoninio, kongresinio ir žiniasklaidos komplekso , Rusijos kariuomenės judėjimas nėra atsakas į aiškias kaimynės grėsmes, bet tai tik daugiau „Rusijos agresija“. 2014 m. Perversmo prieš išrinktą Ukrainos prezidentą nesuvaldyti JAV „ekspertai“ vėl grįžo į valdžią ir jie yra pasiryžę baigti darbą, net jei tai reiškia trečiąjį pasaulinį karą! Aiškus JAV palaikymas Ukrainos karinėms ambicijoms regione yra apgaule. Tačiau tai yra patikrinimas, ar Kijevas yra išmintingas, ir ar neapsigaus su sita apgaule. 1956 m. JAV vyriausybė pumpavo begalinę propagandą į Vengriją, žadėdama karinę paramą sukilimui prieš sovietinius okupantus. Kai vengrai, tikėdami Vašingtono melu, pakilo, atsidūrė vieniši ir susidūrė su sovietų kerštu. Nepaisant žiaurios JAV propagandos, bent jau Eisenhoweris buvo pakankamai išmintingas, kad suprastų, jog branduolinis karas dėl Budapešto niekam nebus naudingas.

  12 2
  Atsakyti
 • R
  Realistas2 2021 balandžio 11 23:25:37

  Daugelis amerikiečių stebisi, kodėl dabartine administracija net perpus nesijaudina del JAV teritoriniu vientisumu! Neabejotina, kad šio mėnesio pradžioje JAV gynybos sekretorius Lloydas Austinas, anksčiau dirbęs raketų gamintojo „Raytheon“ valdyboje, paskambino savo kolegai Ukrainoje ir pažadėjo „nepalenkiamą JAV paramą Ukrainos suverenitetui“. Kadangi JAV Krymą laiko Ukrainos teritorija, tai akivaizdu, kad Kijevui imtis karinių veiksmų yra aiški žalia šviesa. Vašingtonas taip pat siunčia ginklus. Per pastarąsias savaites atkeliavo apie 300 tonų naujų ginklų ir dar daugiau. Kaip ir buvo galima tikėtis, Maskva reagavo į Zelenskio dekretą ir į vis kariaujančią retoriką Kijeve ir Vašingtone, perstatydama karius ir kitus karinius turtus arčiau savo sienos su Ukraina. Ar kas nors abejoja, kad jei JAV būtų tokioje pačioje situacijoje, pavyzdžiui, jei Kinija Meksikoje įsteigtų priešišką ir agresyvią vyriausybę, Pentagonas galėtų panašiai perkelti karius?

  11 2
  Atsakyti
 • R
  Realistas1 2021 balandžio 11 23:24:47

  Kodėl Bideno administracija verčia Ukrainą pulti Rusiją? Kovo 24 d. Ukrainos prezidentas Vladimiras Zelenskis pasirašė tai, kas iš esmės yra karo paskelbimas Rusijai. Dokumente, pavadintame Prezidento dekretu Nr. 117/2021, JAV remiamas Ukrainos lyderis pareiškė, kad oficiali Ukrainos politika yra atsiimti Krymą iš Rusijos. Taip pat sekė pareiškimas, kad Ukraina atsiims Krymą iš Rusijos, ir galbūt jį paskatino prezidento Bideno provokuojantys ir kvailas pareiškimas, kad „Krymas yra Ukraina“. JAV valstybės sekretorius Antonijus Blinkenas, kuris 2014 m. Buvo JAV remiamo perversmo prieš Ukrainą vyriausiasis architektas, toliau stume ukrainiečius, žadėdamas visišką JAV paramą Ukrainos „teritoriniam vientisumui“.

  9 2
  Atsakyti
  • O
   Ona 2021 balandžio 12 19:47:29

   Ūkiškai žiūrint, tai amerika neprieštarautų Ukrainą paversti savo ferma. Tik kolkas ten perdaug rusų. Bidenas, manau, jau yra primiršęs tuos gražius praeities planus. Jis turi problemų namuose. O zelenskiui tiesiog pasisekė - per keletą metų taps milijonieriumi. Senovinio tipo karo nebus. Tai labiau panašu į gėjų paradus. Daug kitų komponentų, kurie man neįkandami, pvz., ar Europa tikrai nori tapti jankyno vasalu, bučiuoti batus ir klūpoti ant vieno kelio. (Mūsų naivuoliai ir cinikai nori. Bet nuo jų niekas nepriklauso).

   5 0
   Atsakyti
 • D
  Dzūkija > HM 2021 balandžio 11 13:55:10

  ... Rusija užpuolė Ukrainą ??? kada ??? ir kur ??? Kryme ??? tai gal galite nurodyti kokie mūšiai vyko Kryme ir kiek žmonių žuvo ??? o gal Rusija užpuolė Donbasą ??? tai kodėl ten nieks neranda Rusijos karinių dalinių ??? prieš rašinėdami briedus - išsiblaivykite... be to, jūsų žiniai, Budapešto memorandumo neratifikavo net pati Ukraina... Krymas visada buvo susitarimų objektu, o ir Krymo autonomija suteikė apsisprendimo teisę... o gal jums atrodo, kad ukrainiečiai Dievo pateptoji tauta - negana , kad Leninas padovanojo Rusijos imperijos pietus, tai dar ir Chruščiovas prijungė Krymą... nei vienas blaivaus proto žmogus to neignoruos ... protingiausia - grįžti prie Rusijos imperijos žemėlapių ir ištaisyti visas istorijos klaidas....

  24 4
  Atsakyti
  • H
   HM 2021 balandžio 11 14:40:15

   Rusija yra geris vakarai yra blogis.

   15 3
   Atsakyti
  • D
   Dzūkija 2021 balandžio 11 14:53:45

   ... neperlenkit lazdos...

   2 2
   Atsakyti
  • J
   Jooo. Juokingiausi tie kas kaišioja tą memorandumą 2021 balandžio 12 09:56:27

   Net nenutuokdami kad ,,memorandumas" jokios teisinės formos neturintis susitarimas. Tai kažkas panašaus į ,,susirinkimo planą" Kai dvi ar daugiau šalių susitaria susitikimo metu aptarti vienokius ar kitokius klausimus. Kurie sutarti.Arba išdėstoma pozicija dėl ko vienoks ar kitoks klausimas netinkamas ar nepriimtinas.Tai ir yra ,,memorandumas". Kuriame net niekas parašo nededa..

   5 1
   Atsakyti
 • D
  Dzūkija 2021 balandžio 11 13:44:17

  ... buvo sutarta, kad Kijevas įvykdys decentralizaciją - suteiks daugiau teisių šalies regionams...deja, deja... Kijevas greitai pamiršo,savo įsipareigojimus ir pažadus, kaip visada - kaip pamiršo Minsko susitarimus, kaip pamiršo, apie paliaubas, kaip pamiršo apie neutralią zoną... Donbase žūsta vaikai, o Kijevas rėkauja, kad juos puola ... tai vadinasi - patys muša, patys rėkia...

  19 4
  Atsakyti
 • D
  Dzūkija 2021 balandžio 11 13:37:52

  ... lauksime R.Paulausko ,,Respublikos TV"...

  18 3
  Atsakyti
 • p
  pagarba straipsnio autoriui, puikus straipsnis, 10 balų 2021 balandžio 11 11:41:35

  pasirodo yra Lietuvoje žmonių, blaiviai mastančių ir turinčių kitokią, nei oficialiai valdžios, propaguoja nuomonę, šalies pozicija...Va čia ir yra ta tiesa, kurios ne maža dalis mūsų gyventojų, ne nori girdėti ir matyti. Pagarba.

  42 5
  Atsakyti
 • H
  HM 2021 balandžio 11 09:32:56

  Rolka aiskina kaip akivaizdziu dalyku nemato naivuoliai , bet PATS nemato , kad jug taigi Rusijs uzpuole Ukraina , o ne atvirksciai!!!Senelis mato bauba vakaruos ir pranasus rytuos , griuna jam kapitalizmas, grynai tas pats buvo kliedima ir sovietmeciu , tuoj tuoj jau amerikai galas, doleris zlugs...

  5 48
  Atsakyti
 • V
  Visos keturios atominės 2021 balandžio 11 09:19:11

  Kūrenamos rusisku branduoliniu kuru Kitas kuras netinka Man atrodo Putinas labai geras Užtektų to kuro nebeduot Ir Ukraina paskestu tamsoje

  39 5
  Atsakyti
 • n
  ne nu 2021 balandžio 11 09:11:18

  cia kas komuniaga ar visai nukauses politikos apsiziuretojas ir koks dar signatars turbut nesavo vietoj buvo tada ir siap grynas parsidaves sovietikas ir ka jis cia veikia jai jam taip faktai bado akis tegu rauna i rusija ten gales kirkorova ir liube klausytis ten faktiskai visi viska zino kaip reikia

  6 45
  Atsakyti
 • s
  suvalkietis 2021 balandžio 10 23:35:25

  straipsnio autorius paulauskas yra antras maskvos sacharova, ko jis sedi lietuvoj,panasus i rusijos agenta

  10 56
  Atsakyti
 • p
  petras 2021 balandžio 10 21:55:04

  Nesame proto genijai mes visi , bet kad toks kvailas yra R.Paulauskas tai galutinai šis jo rašinėlis patvirtina ...

  12 68
  Atsakyti
 • S
  Silas 2021 balandžio 10 21:28:42

  Kur tik rusų ima smirdeti,visur karas sukeliamas.Slyksti banditų tauta.

  14 64
  Atsakyti
  • vel pradejo 2021 balandžio 10 22:25:26

   ta pacia propogandine giesmele giedoti nurimk rusai musu neuzpuls jei jankiai mus neparduos

   44 3
   Atsakyti
  • a
   a 2021 balandžio 11 09:19:02

   Ka rusai uzpuole Asile?

   33 4
   Atsakyti
  • H
   HM 2021 balandžio 11 09:34:02

   Kryma, uzsidek akinius

   3 32
   Atsakyti
 • A
  Artėja 4 Ukrainos Atominių katastrofa 2021 balandžio 10 21:20:30

  Paulauskas kalba apie detales atominėms elektrinėms iš Rusijos bet nepasako pagrindinio dalyko- visos 4 atominės elektrinės perėjo prie JAV gamybos metalo lydinių reaktoriuose pagal komandą nepirkt jo iš "agresoriaus"-tačiau tam jos nepritaikytos ir dirba superperkrovimo režimu nes trūksta anglies ir dujų -pernai 4 buvę Ukrainos atominių elektrinių buvę vadovai parašė bendrą memorandumą ir paskelbė kad antras Černobylis ne už kalnų- ir konservatoriams žviegiantiems dėl Astravo reikėtų pasirūpinti Ukrainos bardaku .Astravas-tai 100 kartų saugesnė už Ukrainos atomines nes tai naujausios Rosatom technologijos-o Rosatom absoliutus Pasaulio lyderis atoominėje energetikoje.Pačio branduolinio kuro JAV neturi ir jau turbūt neturės niekada- importuoja iš Rusijos- ir dabar dėmėsio-jei Rusija paskelbtų JAV sankcijas ir neparduotų branduolinio kuro- JAV prarastų 40 proc valstybės elektros iš atominių elektrinių ir JAV bankrutuotų per 3 savaites.-čia geriau negu raketom kariauti su JAV

  54 11
  Atsakyti
 • N
  Noris 2021 balandžio 10 21:19:38

  Labai kvailai parašė.Matosi ,kad pats nesigaudo Ukrainos reikaluose.Tipiska rusų banditų veiklos situacija,kuris jau šimtą metų taikoma įvairiais variantais,bet atsiranda durniu,kurie kaltina Ukrainą ir vakarus,vietoj banditų rusų,issigimeliu.

  15 57
  Atsakyti
  • k
   kai tik isgirstu 2021 balandžio 10 22:27:55

   tamstos leksika apie rusus viskas aisku blaivaus proto nerasta vien lozungai ir propogandines klises

   39 6
   Atsakyti
 • M
  Mikrobiologai padare vakcinos tyrima. 2021 balandžio 10 21:06:51

  mRNR vakcinos gali priversti jūsų kūną gaminti PRIONUS, kurie valgo jūsų smegenis kaip pašėlusios karvė. Kiti simptomai yra emociniai pokyčiai, staigus pažinimo funkcijos praradimas ir akivaizdūs asmenybės pokyčiai. Viskas baigiasi mirtimi. Kai aiškūs priono simptomai, jau yra per vėlu. Gydymo nėra ir negalima pakeisti. Apie tai rasoma Human microbioly institute portale ( žmogaus mikrobiologijos institutas) SARS-CoV-2 Prion-Like Domains in Spike Proteins Enable Higher Affinity to ACE2 Taip pat apie tai rasoma natturalnews.com https://www.naturalnews.com/2021-04-08-mrna-vaccines-may-cause-your-body-to-churn-out-prions-eat-your-brain-mad-cow-disease.html

  7 8
  Atsakyti
 • j
  janina 2021 balandžio 10 19:52:26

  Gruzijoje niekada nebuvo tokios galimybės ,kaip Ukrainoje?gruzinas visada liks gruzinu o štai Ukraina ypač puiki scena spektakliams ,visada atsiranda siužetai kaip Rusai žargoniškai aptaria kokia šunybę ar galimą konfliktą išprovokuot?Žinoma žargonas keli kalbantys siluetai ir vau Ukraina patiekia patiekalą ant lėkštutės.Žinoma tuoj atsiranda pritariančių kad viskas tikrą.Na pabandykit tokį patį siužetą sukurt Gruzijoje??iš karto didelis fiasko.

  7 38
  Atsakyti
  • M
   Matai, Janyte, 2021 balandžio 10 19:55:51

   Taip aiškiai viską išdėstei, kad liaudis net pasimetė, nebežino, kaip laikinti.

   33 0
   Atsakyti
  • @
   @Jita 2021 balandžio 10 20:00:07

   Kvailesnio ir neraštingesnio komentaro nesu skaičiusi."janina" nori kažką pasakyti,bet pati nesupranta ką.

   34 3
   Atsakyti
 • n
  neziniukas 2021 balandžio 10 19:31:31

  Pliurpalai. Ir prasidėjęs karas Vokietijos ir Rusijos, nesustabdė žaliavų tiekimą tam tikrą laiką hitlerinei Vokietijai.

  9 15
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PADĖTIS GERĖJA: Ispanija sekmadienį atšaukė nuo spalio galiojusią nepaprastąją padėtį, kuri buvo įvesta kovojant su naujojo koronaviruso pandemija. Ispanai pirmą kartą po daugelio mėnesių vėl galės keliauti tarp šalies regionų.
 • SPROGIMAI: vakarinėje Kabulo dalyje prie vienos mokyklos nugriaudėjo trys sprogimai, šeštadienį pranešė Afganistano vidaus reikalų ministerija, nepateikdama detalių.
 • NELAIMĖ: per viename Somalio sostinės Mogadišo rajone kilusius staigius potvynius žuvo vienuolika vaikų.
 • RADINIAI: Dievogalos kaime, kluone, moteris (g. 1968 m.) rado šautuvą, 146 vnt. įvairaus kalibro šovinius, granatą, du detonatorius, vieną sprogdiklį, galimai tris trotilo briketus, rankinę granatą ir pirotechninį užtaisą, kuriuos pasiėmė policijos pareigūnai.
 • APSINUODIJO: valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, penktadienį gavusi informacijos iš Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos vadovybės apie sunegalavusius vaikus ir virtuvės darbuotoją, nedelsiant pradėjo tyrimą - blogai pasijuto 12 vaikų, kurie maitinosi šios mokyklos valgykloje ir keletas iš jų jau gydomi ligoninėje.
 • AR NEBAISU: ketvirtadienį Vilniuje, atliekų surinkimo bei rūšiavimo teritorijoje, rasta galimai žmogaus kaukolė - policijos departamento pranešime sakoma, kad ji aptikta apie 15 val. Liepkalnio gatvėje.
 • PAVOJINGA ZONA: Filipinams priklausančią Mindanao salą sudrebino 5,1 balo stiprumo žemės drebėjimas, ketvirtadienį pranešė šalies Vulkanologijos ir seismologijos institutas.
 • RADINYS: trečiadienį atliekant remonto darbus Bulgarijos sostinėje, Caro Boriso III gatvėje, buvo rasta XX amžiaus vidurio aviacinė bomba - radinio vieta atitverta, sprogmens neutralizuoti atvyko išminuotojai.
 • VĖL NEBUS: didžiausia šalyje mažmeninės prekybos akcija „Jamam“, sutraukdavusi šimtus tūkstančių pirkėjų, šią gegužę nebus organizuojama - tai jau trečias kartas iš eilės, kai dėl pandemijos ir karantino ribojimų „Akropolis Group“ nusprendė atšaukti didžiųjų nuolaidų dienas.
 • STEBUKLAS: moteris iš Malio antradienį pagimdė devynetuką – dviem kūdikiais daugiau nei medikai matė motinos įsčiose per tyrimus ultragarsu - 25 metų Halima Cissė dėl geresnės medicininės priežiūros atvyko į Maroką, kur jai po cezario pjūvio operacijos gimė penkios mergytės ir keturi berniukai.
 • NEDRAUGIŠKI: sulaukusi kelių vartotojų skundų, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba nustatė, kad statybinių medžiagų ir apdailos prekių prekybos tinklas „Ermitažas” nevykdė pareigos atsakyti į rašytines vartotojų pretenzijas ir todėl įmonei skirta 400 eurų bauda.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar išdrįstate išreikšti savo nuomonę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar pritartumėte skiepų paso idėjai, jei jį turėdami galėtumėte laisvai gyventi?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų
2. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
3. „MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“
4. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
5. ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS - LIETUVOS ŠANSAS AR KVAILIŲ VILTIS?
6. Bažnyčia stos mūru už šeimą
7. Vitas Tomkus: PIRMYN VERGAI NUŽEMINTIEJI, ATSTUMTIEJI, NUSKRIAUSTIEJI IR NUTEISTIEJI!
8. Arvydas JUOZAITIS: „Palaikau šeimos žygį. Reikia, kad jis būtų“
9. Goda JUOCEVIČIŪTĖ: Sveiki žmonės – kaip raupsuotieji
10. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
11. DIDŽIOJI IŠPAŽINTIS
12. Vitas Tomkus: NE TAU, MARTYNAI, MĖLYNAS DANGUS!!!
13. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
14. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
15. Audrius BUTKEVIČIUS: Kam Dievas siunčia karvelį?
16. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
17. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
18. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
19. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
20. Vitas TOMKUS: „Musė maišė, musė maišė, uodas vandens nešė!“
21. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
22. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
23. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
24. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
25. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1 +7 C

+7 +12 C

 

+9 +15 C

+10 +14 C

+19 +22 C

 

+19 +21 C

0-6 m/s

0-8 m/s

 

0-8 m/s

       

Nuorodos