Ispanai tiria skiepą gavusio vyro mirties aplinkybesnuotraukos (39)

2021 liepos 28 19:00:25 Perskaitė 3634

Ispanijoje pradėtos tirti mirties, ištikusios vyrą netrukus po to, kai jam buvo suleista „Johnson & Johnson" gamybos vakcinos nuo koronaviruso „Janssen", aplinkybės. Tyrimą atliekantys pareigūnai neatmeta, kad tarp skiepo ir paciento žūties gali būti tiesioginis ryšys, teigia „El Mundo".


Mirusiajam buvo tik 36-eri. Informacijos apie tai, kad vyras būtų turėjęs kokių nors chroniškų ar gretutinių ligų, taip pat nėra gauta. Vyras pasiskiepijo birželio 25-ąją, o jau liepos 5-ąją, staigiai pablogėjus sveikatai, ispanas buvo skubiai hospitalizuotas. Nepatvirtintais duomenimis, vyras galėjo patirti insultą.

Kiek anksčiau liepą buvo pasirodžiusi informacija apie tai, kad po vakcinacijos praėjus palyginti nedaug laiko mirė 128-i pasiskiepiję Šveicarijos gyventojai. Reaguodama į tai, šalies Sveikatos apsaugos ministerija suskubo pareikšti, kad tiesioginių faktų, patvirtinančių, jog būtent skiepai tapo mirčių priežastimi, fiksuota nebuvo.

Džono Hopkinso instituto duomenimis, Ispanijoje jau užfiksuota 4,2 mln. užsikrėtimų naująją koronaviruso atmaina atvejų ir daugiau negu 81 tūkst. su COVID-19 susijusių mirčių.

 

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net