Homoseksualistų teisės aukščiau visko: kaip amerikiečiai pasveikino šeimasnuotraukos (87)

2021 gegužės 18 15:30:00 Perskaitė 3064

Gegužės 15-oji tradiciškai yra pažymima ir švenčiama kaip Šeimos diena. Jungtinių Tautų Organizacijos sprendimu ji minima nuo 1994 metų.

 

Šeima, kurią, ką šeštadienį akcentavo ir Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda, sudaro vyras ir moteris, yra ne tik valstybės pamatas, tačiau ir saugumo bei laimės garantas. Šeima yra ta visuomenės ląstelė, kuri užtikrina jos tęstinumą, kuri saugo ir puoselėja tradicijas, kuri tampa prieglobsčiu net tuomet, kai nuo žmogaus nusisuka visas likęs pasaulis.

Daugybė gražių pavyzdžių patvirtina, kad vaikai savo tėčiams ir mamoms „mažais" išlieka net tuomet, kai patys turi sukūrę šeimas ar būna susilaukę vaikų. Šeima daugeliui Lietuvos gyventojų yra viso ko pradžia, tačiau, deja, tenka pripažinti, kad į šias, per amžius susiformavusias ir ne kartą savo reikšmingumą įrodžiusias, tradicijas vis akivaizdžiau ir agresyviau kėsinamasi.

Naujausias toks pavyzdys - sostinėje veikiančios JAV ambasados išsišokimas. Nors minėtos institucijos veiksmai seniai didesniajai visuomenės daliai kelia pagrįstų abejonių, šį kartą buvo nueita dar toliau. Jeigu anksčiau „švenčiant" Tarptautinę dieną prieš homofobiją ir transfobiją ne visiems Lietuvos gyventojams priimtina vėliava buvo kabinama ambasados viduje ir tik gegužės 17-ąją, šį kartą net dvi vėliavos plevėsavo ant bene labiausiai Vilniuje saugomo pastato tvoros jau gegužės 14-ąją.

Gegužės 15-ąją ambasada išplatino sveikinimą „visoms šeimoms", kurį papildė LGBT bendruomenės vėliavų fone stovinčių porų nuotrauka.

Toks „šiltas" ir „malonus" sveikinimas bei akivaizdus amerikietiškų „vertybių", kurias pastaruoju metu vis grubiau siekiama įdiegti ir Lietuvoje, propagavimas...

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net