Džo Baidenas toliau stebina keistu elgesiunuotraukos (97)

2021 rugsėjo 12 19:41:15 Perskaitė 6263

JAV prezidentas Džo Baidenas keistokai pasireiškė Niujorke vykusios 2001-ųjų rugsėjo 11-osios aukų pagerbimo ceremonijoje, praneša „Telgram" kanalas „Voennyi obozrevatel".Kanalo teigimu, ceremonijos metu šalies lyderis nusiėmė kaukę ir kažką sušuko miniai. Politikas stovėjo tarp buvusių valstybės vadovų. Ką tiksliai jis sušuko, nepranešama.

Džo Baidenas ne pirmą kartą sulaukia kritikos už savo elgesį iškilmingų renginių metu. Rugpjūčio 30 d. socialinio tinklo „Twitter" vartotojai pasipiktino prezidento elgesiu per minėjimą, skirta Kabule žuvusiems JAV kariams. Vykstant renginiui politikas slapta žvilgčiojo į laikrodį. Tuomet buvo pareikšta, kad jis ne tik pamiršo savo, kaip vyriausiojo karinių pajėgų vado, pareigas, bet ir pademonstravo nepagarbą kritusiems kariams.

Oficialiai teigiama, kad prieš 20-imt metų teroristai užgrobė keturis keleivinius lainerius. Du iš jų jie nukreipė į Niujorke stovėjusius Pasaulinio prekybos centro pastatus, vieną - į Pentagoną. Ketvirtasis nukrito laukuose. Atakų metu trys tūkstančiai žmonių žuvo, daugiau negu šeši tūkstančiai buvo sužeisti.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net