respublika.lt

B.Gatesas į kovą su klimato kaita investuos 2 mlrd. dolerių - straipsnio komentarai:

 • C
  Cia 2021 vasario 18 11:14:19

  Kaip ukininkas, kuris prisejo 1000ha,nuravejo,nupjove,suveze,ir dar simtus karviu pamelze ir parsus apliuobe.......viska pats,,,,,!!!zinoma pats sau i kisene.......o kasdirbo,.......skatikai . Silvos teisybe!!!

  0 0
  Atsakyti
 • Z
  Zosė 2021 vasario 15 19:11:00

  Geriau tvarkytų tai, kur akivaizdi žmogaus kaltė - žuvų išteklių mažinimas, o tuo pačiu ir kitų vandens gyvūnų, ir pan. Transporto srityje galima taikyti technologijas, kur stipriai sumažėtų užterštumas, bet tuo pačiu ir korporacijų pelnas,ir jos blokuojamos. Todėl pamažu mus pervedinės prie elektros, kas didina nesaugumą ir mažina savarankiškumą. Ir labai patogu užsukti kraniuką. O prie tokio ekonominio modelio mokesčiai niekada nemažės. Tikiuosi, vis dėlto, kad ta totalinės kontrolės sistema sugrius artimiausiu laiku,

  2 0
  Atsakyti
 • E
  Es 2021 vasario 15 17:25:34

  Jau dabar mokate už orą..negi maskes už dyką

  5 0
  Atsakyti
 • C
  CO2 ir metanas 2021 vasario 15 16:28:54

  kartu sudaro tik apie 2-3%

  4 0
  Atsakyti
 • B
  Bet koks stipresnis klimato atšilimas dėl saulės aktyvumo ar debesų padengimo gali sukelti tik vieną-naują ledynmetį. Net jei globalinis atšilimas būtų tiesa, jis pats prie to priverstų. Kadangi temperatūros kylimas, neigiamai veikia poliarinius ledynus, 2021 vasario 15 16:25:08

  Net jei globalinis atšilimas būtų tiesa, jis pats prie to priverstų. Kadangi temperatūros kylimas, neigiamai veikia poliarinius ledynus, kurie yra didžiausios geriamo vandens saugyklos. Kas būna kada neribotas kiekis gryno vandens susimaišo su vandenyno vandeniu? Grėsmė kyla pasaulinems šilto vandens srovėms, kaip Golfo srovė, kurios paskirsto šiluma po planetą ir veikia kaip termostatas.

  7 0
  Atsakyti
 • Kaip gali žmonės, kurie 2021 vasario 15 16:04:30

  mums tvirtina, kad klimatas & šiltėja drastiškai ir dirba arba patarinėja pačios JTO klimato kontrolės komisijai, tarpusavyje atvirai manipuliuoja duomenimis. Todėl daugelis JTO šalių atsisakė remti JAV Barako Obamos remiamą CO2 mokestį. Iki šiol nėra patvirtinta moksliškai, kad žmogus yra kaltas dėl klimato atšilimo. Žemės planeta nėra pastovi ir daugelio profesorių nuomone yra per daug sudėtinga mums kažkaip stipriai įtakoti.

  9 0
  Atsakyti
 • 2
  2009 metais ivyko 2021 vasario 15 15:39:40

  ,, Climate gate scandal,, kada buvo paviešinti Univesity of East Anglija klimato komiteto narių elektroniniai laiškai, kuriais susirašinėjo įvairūs mokslininkai diskutavo apie klimato atšilimą. Šie laiškai buvo gauti ne kokio,, hakerio,, įsilaužimo metu, o vieno vidinio rato žmonių, kadangi susirašinejanciu pavardės buvo uztamsintos. Taip padarytu tik žmogus bijantis viešumos ir keršto. Laiškai buvo perduoti BBC žinių kanalui, kuris yra stiprus klimato atšilimo propagatorius. Daugiau nei tris mėnesius apie tai nebuvo pranešta publikai, kol laiškus paviešines asmuo suprato, kad apie tai ne praneš. Tada viskas buvo perduota Rusijos svetainei, kuri šią informaciją išplatino publikai. Šiuose laiškuose aiškiai matoma kaip mokslininkai tarpusavyje diskutavo apie klimato duomenų manipuliaciją. Taip siekiant sukurti baimę žmonėse apie klimato atšilimą.

  8 0
  Atsakyti
 • P
  Pieš 2021 vasario 15 14:49:55

  milijonus metų CO2 lygiai buvo šimtus kartų didesni. Sumažinus CO2 lygį, mes galimai pazeisime augalijos ekosistema. Tikrų, ne valstybės finansuojamų ir remiamų mokslininkų tyrimai rodo, kad pagrindiniai veiksniai veikiantys mūsų klimatą yra saulė ir debesų padengimo lygis. Visa tiesa slypi už to kas skelbia šią politiką. Per pastaruosius metus G20 susirinkimuose buvo svarstoma CO2 mokesčio galimybė. Tikrąją to žodžio prasme būtų mokestis už kvėpavimą. O kas jį rinktų? Ogi mūsų visų geri draugai bankai. O kas tada? Ogi nieko,kaip bankai ir aplinką teršiančios korporacijos gali vienu metu teršti aplinką ir būti šio mokesčio iniciatoriais ir rėmėjais. Štai čia ir esmė. Jūs esate pelnas. Paieškojus kas pagrinde propaguoja šį klimato atšilimą, visada matosi tie patys asmenys, kurie yra atsakingi už JTO klimato kontrolę.

  9 0
  Atsakyti
 • I
  Ispera 2021 vasario 15 14:38:04

  Jau matem sito satanisto formule. Baisu. Tas isgama CO2 kieki prilygino zmoniu skaiciui. CO2 mazes tik tada kai mazes zmoniu.

  11 0
  Atsakyti
 • T
  Taigi, 2021 vasario 15 14:25:23

  norint sužinoti tiesą, reikia pirma suprasti kas tas CO2. Anglies dioksidas(CO2) - organizmų kvėpavimo galinis produktas, kurį kiekvienas iš mūsų ir visi gyvūnai, iškvepiame. Ką daugelis pamiršta, kad šis CO2, nepainiojan jo su nuodingų CO(anglies monoksidu), yra esminis elementas mūsų gyvenime, be kurio mūsų gyvenimas neegzistuotų. Ji nėra teršianti medžiaga ir nėra stipriausia šiltnamio efektą sukelianti medžiaga. Stipriausia šiltnamio efektą sukelianti medžiaga yra vandens garai, o to mes turime daug. JTO mokslininkų argumentas yra tai, kad yra per daug žmonių ir CO2, kas sąlygoja temperatūros kilimą. Nors yra nustatyta, kad per žemės gyventojų laikotarpį CO2 tik mažėjo., daugelis faktus ignoruoja ir remiasi kompromituotu mokslininkų, kurie dirba JTO, darbais.

  10 0
  Atsakyti
 • M
  Manau 2021 vasario 15 13:57:39

  Kad ne geitso milijardai sustabdys klimato pokyčius,tą padarys pati gamta, tik reikia jai duoti pačiai veikti ir netrukdyti jai.Liauti be atvangos kirsti miškus ir medžius,stabdyti - beprotiškus plotus apimančius -gaisrus,mažiau lakstyti po pasaulį,tausoti vandenis ir kitus gamtos išteklius....Gamta pati save gydo, o kur tik kišasi nemokša žmogus ten ir prasideda bėdos.Ne gamtai reikia taikytis prie žmogaus, bet žmogui prie gamtos pokyčių.

  12 0
  Atsakyti
 • I
  Ideja 2021 vasario 15 12:45:50

  Nebloga , bet kas slepiasi po ja ? Zmoniu naikinimas, likusiu sucipavimas , totali vergove isrinktiesiems ...,nekoks ateities scenarijus .

  16 0
  Atsakyti
 • O
  Ot urodas 2021 vasario 15 12:20:15

  Šitą gafukintes numuščiau nuo vaizdo sutikęs prie larioko.

  14 0
  Atsakyti
 • w
  wow 2021 vasario 15 12:09:22

  Va jankyne jeloustono ugnikalnis nubus ir 3.14@dec bus visai ekologijai ir civilizacijai!

  15 0
  Atsakyti
 • w
  wow 2021 vasario 15 12:06:42

  Jooo..... cia tik mokesciais kvepia.... O kaip kovos su saules aktyvumu, kuris svilina zeme? O kaip kovos su is vandenynu ir pelkynu issiskirianciu metanu- kuris sudaro siltnamio efekta? O kaip kovos su ugnikalniais, kurie 10 min paspjaudys CO2, COH , rugstimis ir bus 10kart uzterstesbis oras nei zmonijos per visa egzistavima?

  19 1
  Atsakyti
 • d
  ddff 2021 vasario 15 11:51:04

  Kovidas + Klimato Kaita = Bilas Geitsas

  23 0
  Atsakyti
 • N
  Nebus įmanoma išvengti 2021 vasario 15 11:35:01

  Mokęsčių už ,,,o r ą..genialus planas.Nori atsiprašant nusipersti sumokėk ir prieš laiką turi suplanuoti.Jau neužtenka dauginti pinigus ,čia popierius reikakingas ,Viduramžiais popiežius pardavinėjo indulgencijas tai yra nuodėmių atleidmus.Nusipirkai indulgenciją ir atseit ramia sąžine darai nusikaltimus.Čia tas pats ,nusipirkai taršą ir ramia sąžine terši.Genialus pardavėjo planas,yra parduodama kas jiems nepriklauso,kas yra bendra visų.Tarša nemažės jeigu ją galėsi nupirkti.Taršą gali mažinti efektyvus resursų naudojimas tai yra taupymas,žmonių sąmoningumas,tikrai kokybiškų ,nevienkartinių prękių ir paslaugų gamyba.Kapitalizmui viso šito nereikia,kapitalizmas gyvuoja tada kada kyla BVP, kada nusiprkai prekę o sekančią dieną ją keikdamas išmetei,kada suvalgei ką nors ,susuko vidurius ir bėgi į vaistinę.Čia vartojimas ,Čia auga BVP, Pats kapitalizmas serga nepagydoma liga ,tegu geriau tas bilas investuoja į to lavono transformaciją.

  22 0
  Atsakyti
 • p
  protingasis kurmis 2021 vasario 15 11:04:35

  O kiek kartų tie 2 milijardai padides po tos "investicijos"? 10, 20 kartų? O kas yra jam tie 2 milijardai? Gal verčiau pamaitintų badaujančius?

  23 0
  Atsakyti
 • A
  Audrius 2021 vasario 15 09:52:00

  Įdarbinsiu tą nenormalų kiemsargis sniegui kasti už duoną ir vandenį mėnesiui. Kaip mat atšoka fantazija.

  19 0
  Atsakyti
 • S
  Silva 2021 vasario 15 09:09:35

  Burbulai,tai korona ir klimato kaita,o ka reiškia tie tavo 2mjd,kaip mums 2cnt. ir dar reikalauji,kad dasidėtumėm ne mažiau 100mjd.čia bus kitas pinigų pasisavinim,kaip su vakcinomis.Gal gana protus mulkinti,kurių pats neturi,pasisavinus tikrųjų maikrasof kūrėjų išradymus!!!

  33 0
  Atsakyti
 • T
  Tai, kad jis ir yra 2021 vasario 15 08:41:06

  Pasaulio katastrofa. Nejau pas pozemio panele Giltine ruosiasi? Va cia tai butu Žmonijos išsigelbėjimas, be jo milijardu, lai nesasi juos ten.

  37 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip vertintumėte lyties pasirinkimo galimybę pase?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar pritartumėte skiepų paso idėjai, jei jį turėdami galėtumėte laisvai gyventi?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų
2. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
3. „MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“
4. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
5. ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS - LIETUVOS ŠANSAS AR KVAILIŲ VILTIS?
6. Vitas Tomkus: PIRMYN VERGAI NUŽEMINTIEJI, ATSTUMTIEJI, NUSKRIAUSTIEJI IR NUTEISTIEJI!
7. Arvydas JUOZAITIS: „Palaikau šeimos žygį. Reikia, kad jis būtų“
8. Goda JUOCEVIČIŪTĖ: Sveiki žmonės – kaip raupsuotieji
9. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
10. Vitas Tomkus: NE TAU, MARTYNAI, MĖLYNAS DANGUS!!!
11. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
12. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
13. Audrius BUTKEVIČIUS: Kam Dievas siunčia karvelį?
14. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
15. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
16. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
17. Algimantas RUSTEIKA: Atsiskleidimo metas
18. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
19. Algimantas RUSTEIKA: Seimo rinkimų reforma (Idėja Lietuvai Nr.3)
20. Vitas TOMKUS: „Musė maišė, musė maišė, uodas vandens nešė!“
21. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
22. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
23. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
24. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
25. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +7 C

+1 +6 C

 

+1 +7 C

+5 +11 C

+5 +10 C

 

+10 +14 C

0-7 m/s

0-6 m/s

 

0-7 m/s

       

Nuorodos