respublika.lt

Vidmantas MISEVIČIUS: Tapome bandomaisiais triušiais? - straipsnio komentarai:

 • .
  ... 2022 birželio 27 18:08:45

  Tokia jau mūsų tauta-avių banda genama į skerdyklą.

  Atsakyti
 • V
  Viktor (Wiktor) 2022 birželio 23 13:05:18

  Lietuviai, lietuviai. Jus tik šioje erdvėje esate didvyriai, o taip paskutiniai bailiai. Nuo jūsų tokio švapsėjimo niekas nepriklauso ir jus nieko nesugebate padaryti. Tik amsėti ir loti šioje erdvėje. Nes jus esate neįgalus, o kai žmogus yra neįgalus, tai už ji kiti spendžia visokias jo problemas. Taip, kad galite su manimi sutikti ir nutilti, tol kol pradėsite galvoti savo galvomis. Nes kaip sako: lietuvių liaudies patarlė, šuns balsas į dangų neina. Tai gal ir ši karta aš esu teisus, a?.

  Atsakyti
 • B
  Barbosas 2022 birželio 20 14:40:22

  Kodel tapome tais triusiais? Seniai esame!

  Atsakyti
 • J
  Jooooo 2022 birželio 19 19:09:09

  Žmones mažiau plepe Kite,ruoškitės antradienį į Vilnių prie seimo

  Atsakyti
 • H
  Hm 2022 birželio 19 09:02:47

  Rusija padėkos Vakarams už sankcijas po kelerių metų, mano Aleksandras Beglovas. Sankt Peterburgo gubernatorius mano, kad apribojimai verčia šalį plėtoti ekonomiką. Anot jo, situacija bus panaši į tą, kai 1709 metais Petras I padėkojo švedams už Poltavą. „Kalbant apie sankcijas, žinote, vienu metu Petras I po Poltavos mūšio pakėlė taurę „Už mūsų mokytojus“, – sako jis.

  Atsakyti
 • L
  LT JANKIŲ PADUGNIŲ TIKSLAS – KARAS SU RUSIJA 2022 birželio 19 08:03:32

  LIETUVA, PAŽEISDAMA TARPTAUTINĮ SUSITARIMĄ DĖL LAISVO TRANZITO Į KALININGRADO SRITĮ IR STOJIMO Į ES SĄLYGAS, PER PUSĘ APRIBOJO PREKIŲ IR KROVINIŲ SRAUTĄ Į KALININGRADO SRITĮ. LIETUVIŠKOS JANKIŲ PADUGNĖS LABAI TROKŠTA KARO SU RUSIJA IR LIETUVIŲ TAUTOS SUNAIKINIMO.

  Atsakyti
  • J
   JANKIŲ PADUGNIŲ MIESTŲ GRIUVĖSIŲ KONKURSAS 2022 birželio 19 12:26:11

   KAS DAUGIAU - VILNIUS AR MARIUPOLIS?

   Atsakyti
 • V
  Viktor (Wiktor) 2022 birželio 18 19:27:29

  Kad nėra iš ko rinktis, juk jau jų liko tik 4, be garantinio tekėjo. Tai kur jūsų įsakymas, kad mes turime rinktis vagys, a?. Parašykite jei tokia esate gudrus ir nekvailinkite tautos savo tuo liberalizavimų, kuri iš viso pas mus nėra ir būti negali. Ko bijote, ko viska kavojate nuo mūsų, a?. Bet lietuvis nebūtų lietuvis, kai jam iš šiknos pradeda rukti dūmas, tada pirmas lekia pas gelbėtoja, kuris ji paliks kvailio vietoje. Tai aišku, kad iš jų šiknos pradėjo rukti dūmai, kad dar pratę prisirašymo laiką. Nes tauta pasirodė yra nedurna ir nelenda pas juos į jų glėbį. Bet pirma rašė š.m. gegužės 30dieną, kad skirs 200 milijonų buitiniams pirkėjams kompensuoti, o dabar rašo jau 326 milijonai eurų elektros kompensavimui. Aišku, ne tiems kas sudarys sutartis su vagymis, bet jiems tiesai į kišenes kiš mūsų visų pinigus, atseit padengs mūsų elektros energijos kaštus mažiau mes mokėsime. Panevale stume mus į bėdą ir sako, tau bus geriau. Man jų tokio gėrio nereikia, pusei metų ,o po to kur?

  Atsakyti
  • L
   Lietuvoje 2022 birželio 19 10:16:22

   Elektros kaina didesnė negu Vokietijoje, nesuprantu kam dirba valdžia? Gelbėja taivanį, moldovą, , ukraina, loja nesustodama į visas puses, palaikydama jankius. Gal jankiai geriau Meksikoje tvarką gakėtų padaryti, o nelisti į Europą ir ant rusiško naftos ir dujų vamzdžio nesoditų bideno šunelio. Vogė naftą Sirijoje hankiai ., sugriovė šalį, dabar įlindo į Europą griauti. Savo kontinente nėra ko vogti? O mūsų laksto tvartiniai paeiliui, ką ponulis pasakys. Klauso ponulio.

   Atsakyti
  • T
   Tiems vagims 2022 birželio 19 10:39:12

   Labjausiai kvepia rusu labai noretu juos atimt ir anuka pasamde

   Atsakyti
 • N
  Nuo šešupės 2022 birželio 18 18:43:03

  Vis galvoju , šešupė jug atiteka iš Lenkijos , sakau gal lenkai pareikš pretendzijas į visą šešupę , gal patapę skerslenkiais turėsime kokę nors tvarką , gal nors sūduvoje nebus šikninių diktatūros .

  Atsakyti
 • V
  Viktor (Wiktor) 2022 birželio 18 18:31:31

  Lietuviai. ko jus kaltinate kitus?. Juk patys ir pažeidinėjate savo konstitucija. Nes mūsų išrinkti šalies tvarkytojai jus gąsdina savo nutarimais, bet ne jokias įstatymais. O jus tikite jais ir vykdote jų niekinius sprendimus ir pirmi puolate juos uolai vykdyti. o po to kaltinate juos, kad jus verčia visa tai daryti, pildyti jų užgaidas. Su tomis kaukėmis, netikrais pasais. O dar ir su tais niekiniais elektros tėkėjais. Juk jokio įstatymo nebuvo, kad turime rinktis juos, tiksliau mus stumte stumė pas juos. O gi patys ir pirmi nenešėte kudašių pas juos, kad tik bučiau pirmas, nes gresia baudos, kurios sugalvojo tie patys vagys, elektros energijos tėkėjai. Gi jus apgaudinėję, o jus jais patikėjote. Gi mūsų visų pinigais ir šers juos, kad tik būtų mažesnė elektros kaina, kurios konkrečiai niekas ir nežino. Tai ko tada stenate ir aimanuojate, kad šalies tvarkytojai jus išdūrė lygioje vietoje. Nieko jus nemąstote, todėl ir liekate durnių vietoje. Gi jus ir esate tikri kvailai ar ne taip yr

  Atsakyti
  • p
   protingasis kurmis 2022 birželio 19 11:47:37

   O tamsta kas esi? "Gudruolis" toks pat, kaip ir visi mes.Laikyti visus durniais, sedint prie kompo, labai paprasta. Kilk i kova, o nelok.Juk turi atsirasti kazkoks mesijas, kad zmones juo patiketu ir eitu paskui ji. Bet tik ne toks, kuris rekauja, kad jus visi durni, o as va koksai protingas. Deja esi tik "protingas".

   Atsakyti
 • A
  Australijos seselė apie marmalus - mus išdūrė! 2022 birželio 18 18:25:26

  Per gyvenimą mačiau daug vakcinų - difterijos, tymų, raudoniukės, hepatito, tuberkuliozės, gripo ir kitų, bet niekada nemačiau, kad pilnai vakcinuotas turėtų dėvėti kaukę ir laikytis distancijos. Niekada anksčiau negirdėjau, kad vakcinuotas platintų virusą. Niekada negirdėjau apie paskatinimus, nolaidas ir dovanas už pasiskiepijimą. Niekas nebandydavo jūsų jausti blogu asmeniu vien už tai, kad nesat pasiskiepijęs. Niekada anksčiau nemačiau vakcinos, kuri griautų šeimas, santykius tarp kolegų ir draugų. Arba kad vakcina būtų grėsmė pragyvenimui, darbui arba mokslams. Niekada nemačiau, kad vakcina 12-mečiui suteiktų teisę nepaisyti tėvų sutikimo. Tarp visų anksčiau išvardintų vakcinų nebuvo nė vienos, kuri diskriminuotų, dalintų ir teistų visuomenę. Ir kol socialinė įtampa auga... tai labai galinga vakcina! Ji daro visus minėtus dalykus, išskyrus imunizaciją. Jei pilnai vakcinuotiems vis tiek reikalingas "busteris", reikia gauti neigiamą testą, dėvėti kaukes, ir pilnai vakcinuoti vis tie

  Atsakyti
  • p
   pratęsimas 2022 birželio 18 18:26:10

   Jei pilnai vakcinuotiems vis tiek reikalingas "busteris", reikia gauti neigiamą testą, dėvėti kaukes, ir pilnai vakcinuoti vis tiek būname hospitalizuojami, ateina laikas pripažinti, kad buvom visiškai apgauti.

   Atsakyti
  • A
   Aldona 2022 birželio 19 07:40:14

   Trisdešimt metu apgavistes ir gale teroras.

   Atsakyti
  • A
   Aldona 2022 birželio 19 08:06:25

   Bičiuliai kodel jus užblokavot mane nors aš rašiau demokratinius komentus? Jus pažedet mano kaip vartuotojo teises , konstitucija ir t.t. Tai panašu i NKVD 1937-39metu.

   Atsakyti
 • S
  Ss 2022 birželio 18 18:17:12

  Labai daug rašančių pasipiktinusių dabartine situacija. Ir nei vieno realaus pasiūlymo, ką daryt? Pas mus mužikai kantrūs, aš ne. Norėčiau kažką konkretesnio nuveik, ale nežinau kaip ir ką. Gal kas turit patarimų ? Ačiū iš kart.

  Atsakyti
  • T
   Tik taikus visuotinis nepaklusnumas 2022 birželio 18 18:31:00

   Bandymas naudoti bet kokią jėgą tik pablogintų situaciją. Jie net gal specialiai bando kišprovokuoti kokius neramumus, kad galėtų panaudoti karo policijos įstatymą ir įvesti daugiau įvairių nuolatinių ribojimų. Žadinkit, švieskit žmones, dalinkitės šaltiniais internete, aiškinkit ant pirštų, jei reikia, tai bene geriausia ką dabar galit daryti!

   Atsakyti
  • S
   Ss 2022 birželio 18 18:57:48

   Kaip aš galiu šviest žmones, aiškinti jiems kažką , kai pats esu iš gilios provincijos, ne ką gudresnis už juos.?

   Atsakyti
  • Š
   Šita cichanovska 2022 birželio 19 10:26:24

   Siūlė Baktarusijos žmonėms spalvotą revoliuciją, griauti ekonomiką ir ką? Baltarusisi protingi, nutarė ramiai pakeisti valdžią rinkimų keliu. Ir sėdi aprengta ir apkirpta namų šeiminonkė prie tvartelinio jankių samdinio, neįdomi niekam, kur ją kiš? Ar skolinsimės ir išlaikysime, kaip jankių gubernatorių iki mirties?

   Atsakyti
 • c
  cegevara 2022 birželio 18 18:05:25

  reik pasiekti toki skaistuma ir tu galesi mokescius ivedineti

  Atsakyti
  • P
   Per kiek laiko tavo boba vėl skaisčia tampa? 2022 birželio 18 18:37:07

   ?

   Atsakyti
 • H
  Hm 2022 birželio 18 17:35:40

  Turi buti propagandine, meslo kratymo ziniasklaida uzdaryta, tvr 3, lt rytas, delfi, 15 min., ten jau tokie neadekvatus straipsniai, kad zemiau kristi neimanoma. Narkomanu kontoros, slykstu.

  Atsakyti
 • G
  Gandžio pamokos 2022 birželio 18 17:29:21

  Tokį pat rebusą, galvodamas apie to meto kolonijinę britų priespaudą, sprendė Gandis. Net sakė, kad indai patys kalti dėl situacijos, nes anglų yra 100.000 prieš 300 milijonų indų. Ir Gandžiui pavyko! Dabartinė situacija analogiška ir Lietuvai, ir visam pasauliui. Niekinga saujelė parazitų įkaitais laiko milijonus ir milijardus! Mums net daryti nieko nereikia, tik vieningai pasakyti NE, gana, stop, pakaks šitų nesąmonių! TAIKUS VISUOTINIS NEPAKLUSNUMAS!

  Atsakyti
 • L
  Lietuva 2022 birželio 18 16:50:51

  Pinigu tai reikia.Amerika pinigu neduos,eurosajungoi irgi nereikalingi,rusai sustabdė visus tranzitus,baltarusiai kalii,kinieciai irgi prisidėjo.Lietuva neko neturi bet LOJA KAIP AVIGANIS

  Atsakyti
 • m
  mes juk 2022 birželio 18 16:46:16

  europietiško mentaliteto, neišsenkančios toleranacijos bele kam tauta...

  Atsakyti
 • K
  KARAS TAI UKRAINOJE, O LIETUVOJE 2022 birželio 18 16:26:26

  KONSERVŲ GAUJA ĮVEDĖ DIKTATŪRĄ (NEPAPRASTOJI PADĖTIS – VIENINTELĖ VISOJE ES) IR TOTALINĘ CENZŪRĄ - LT JAU NEBE DEMOKRATINĖ, O TOTALITARINĖ JANKIŲ VASALŲ KOLONIJA.

  Atsakyti
 • G
  GhD 2022 birželio 18 15:16:43

  Kol jūs, avinai, tik bliausit feisbukuose ir "naujienų" portaluose, tol niekas nesikeis. Kol kaip teliukai rikiuositės į eiles eiliniam genų modifikavimo jabui, tol niekas nesikeis. Kol šitos bananų šalies pareigūnai ir iki dantų ginkluotos jėgos struktūros, nusispjaudami į save, savo draugus, gimines ir artimuosius, mūru stos už saują "valdžia" pasivadinusių neokomuniaginių pseudoliberalų, tol niekas nesikeis. Jūs suprantat, kad tie, kurių pavardes ir snukius visi puikiai žino, jūsų net žmonėmis nelaiko? Tik kažkokia beforme biomase, iš kurios jie lipdys bele ką. O jūs, pamiršę, gal ir niekada nesupratę, kas tokie esat ir ką galit, kinkuosit galvom ir vykdysit visas, net pačias šlykščiausias ir labiausiai iškrypusias jų fantazijas. Kaip jums atrodo, kam šitie p1zdukai įvedė nepaprastąją padėtį? Dėl kažkokio dirbtinio karo, kažkur Ukrainoj? Kad jus, baranus, apsaugot? Na, jei taip galvojat, tai patarčiau pagalvot dar kartą. Jei po trijų dozių dar neiššikot to, kuo paprastai galvojama.

  Atsakyti
 • O
  O kam tie bandomieji triušiai, kur nuotraukoj, meldžiasi ? 2022 birželio 18 15:15:02

  Gal Karbauskį pamatė ?

  Atsakyti
  • G
   GhD 2022 birželio 18 15:24:32

   Čia gausiai edjukeitinti, aukšto intelekto ir pajamų mokslo tikėtojai po balkonėliu garbina savo 'faktinį" Visatos valdovą.

   Atsakyti
 • a
  alg 2022 birželio 18 15:00:29

  kam buvo reikalinga nepriklausomybe kurios taip troskome ja atgavome ir ka turime niekur toli nenuejom su savo baudziauninko mentalitetu nuo rusu ar baltarusu ten diktatura ir cia stuacija panasi toks jausmas kad tos nepriklausomybes mums reikejo tik kad sienos butu atviros ir galetum emigruoti va ir visas laisves supratimas valdzia dare viska kad nebutu pilietines visuomenes kuri galetu uz save pakovoti nei profsajungos nei partijos nei visuomeniniai judejimai negali nieko padaryti nes jie silpni ir susiskalde valdzia dare viska kad jie netaptu stiprus nes tada jiems daug sunkiau butu vykdyti savo parsidaveliska politika todel dabar turim kruva abejingu zmoniu kuriems laisve tai galimybe ivaziuoti ten kur gyvenimas geresnis o kiti paprasciausiai prisitaike prie esamu salygu tai ko noreti is tokios visuomenes kad ji eitu protestuoti ar reikalauti valdzios atsakomybes tai tuscios svajones gali keikti valdzia laika kuriame gyveni bet pirma paziurek i save kas tu esi ir ko tu vertas

  Atsakyti
 • P
  Paklusnumui didinti bus pasitelkiama kariuomenė 2022 birželio 18 14:55:04

  Pasidomėkit Seimui pateiktų įstatymų projektais.

  Atsakyti
 • S
  Sutingome 2022 birželio 18 14:51:37

  Nei verpti ,nei austi,nei megsti ,nei siuti ,užlopiti maža kas moka.Pasigaminti patiems iš pieno gaminius ne visi sugebes,Aparti źeme su arkliniu plugu retai atsiras mokantis.Pakinkiti arklį į veźima,pakaustyti arkliu mokančiu Jau mažai liko. Sugebame nueiti iki parduotuves viska nusipirkti.Ka mes darysime Kaip išvardinti darbu pavadinimai teks atlikti .patiems ? Pagamintos ekologiškas maistas įgaus tikraja verte.Pvyzdžiai rodo kad pjaustytas popierius praranda verte.Ar ne arteja ta diena Kaip nutiko 1927m Kaizerio Vokietyjoje,Kaip šaltas žiemos vejas puste be vertes markes?

  Atsakyti
  • N
   Nesijaudinkit 2022 birželio 18 15:08:31

   Kadaise žmonės naudojo akmeninius kirvukus ir ietis. Laikas bėga ir viskas keičiasi. Tai kad jaunimas nemoka daryti daugybės darbų taip kaip juos darė jų tėvai ar proseneliai tame jokio blogio nėra. Šiais laikais gyvus arklius pakeitė plieniniai, kitus darbus atlieka mašinos ir robotai. Ateityje iš vis greičiausiai užteks mokėti auginti kanapes. Vartojantiems sintetinius narkotikus nelabai jau ir rūpi nei kaip jie atrodo nei ką valgyti. Vienintelis jų rūpestis būna kur gauti sekančią dozę.

   Atsakyti
 • S
  Scenarijus filmui 2022 birželio 18 14:46:07

  Stovi žmogus laiko rankose obuolį ir pro šalį bėgdamas kitas atsitrenkia į pirmąjį ir šiam iškrinta obuolys iš rankų. Žmogėlis kuris bėgo ir atsitrenkė per daug negalvodamas nubėga toliau. Likę žmogelis kuris laikė rankoj obuolį pakelia akis į dangų ir pradeda aimanuoti. Dieve dieve ir už ką man tokia bausmė kodėl žmonės nieko nedaro dėl šitokios neteisybės. Kodėl vyriausybė mane pavertė bandomuoju triušiu. Ir čia staiga pasirodo vaikas kuris pamatęs obuolį jį pakelia ir priėjęs paklausia dejuojančio. Dėdule ar ne jūs pametėt obuolį. Dėdulė pažvelgia į obuolį ir jo veide nušvinta šypsena. Šio siužeto moralas tame, kad pirma reikia pradėti nuo savęs ir tik tada jeigu jau esi neįgalus gali pradėti dejuoti ir ieškoti pagalbos ar kažką kaltinti. Dejuojantys klausia, kodėl Tapinas ar Šurajevas ar dar kuris kitas neatneša ir nepaduoda jam obuolio. Bet gi jie dirba už pinigus ir greičiausiai neturi tam laiko.

  Atsakyti
  • j
   jei leistumėte, pabaigą 2022 birželio 18 17:07:39

   pakoreguočiau: Šurajevas ,Tapinas....loja,gindami " šeimininką" su kapšeliu sidabrinių.Ar mums tokių reikia?Man- ne.

   Atsakyti
 • a
  apie mokesčius 2022 birželio 18 13:38:31

  reikia dar įvesti abonentinį gyvenimo mokestį,gimė abonentas ir iškart pildo biudžetą. O tai viskas jau pra... ,su visais aplinkui ir net kitam svieto gale apsiėsta,neliko jau iš kur tų pinigų gauti,lieka tik įjungti fantaziją ir kraut viską ant žmonių pečių.

  Atsakyti
 • v
  visiems maloni zinia 2022 birželio 18 13:36:30

  tiek doleris,tiek auras ritasi zemyn

  Atsakyti
  • b
   blūdyk toliau 2022 birželio 18 13:53:25

   euro ritimasis žemyn reiškia, kad už batoną greit mokėsi ne eurą, o tris. Tik algos niekas nepadidins.

   Atsakyti
  • t
   to bludyk 2022 birželio 18 13:58:37

   tai ir yra labai gerai,bus surenkama daugiau mokesciu,biudzetas pilnės

   Atsakyti
  • a
   aaaa, supratau 2022 birželio 18 17:03:11

   o tamsta iš tų koncervinių leberastinių, kur iš biudžeto vagia... Tada taip, turėtum būt patenkintas.

   Atsakyti
 • K
  Klausimas gerbiamam zurnalistui Vidmantui Miseviciui 2022 birželio 18 13:05:30

  Taip, visa tai liudna tiesa. Betgi visus neraminantis klausimas: o kur jau ilga laika isnykes tamstos virsinykas, musu visu godojamas V. Tomkus? Pries metus skelbes ambicingus planus del tautos vienijimosi, del Respublikos TV - kur ponas Tomkus dabar, kur jo taiklus trigrasiai? Mirtina tyla... Vietoje to mus kasdien srutomis apdergia ir apvemia jo pavaduotojas, isskyru nelaikantis psichopatas cekutis. Ar tai vyksta Vyr. Redaktoriaus pritarimu? Ar Tomkus apskritai dar gyvas?... ar losia pokeri su buvusiais bendrazygiais geresniame pasaulyje?

  Atsakyti
 • R
  Raugas 2022 birželio 18 12:53:56

  Paskutinė šių politinių korumpuotų išmatų afera yra elektros rinkos liberalizavimas...Visi eina,pasirašinėja sutartis su tarpininkais,kaip avių banda,jie mato,kad su avių banda nėra jokių problemų,bandą galima tratinti per visus galus,o banda eis nuleidusi galvas į savo pražūtį,o valdančioji Vašingtono marionetinė gauja tik didins savo sąskaitas skandinavų bankuose....

  Atsakyti
 • T
  Tapome dar ir judošinio "DĖDULĖS NE MŪSŲ" kuriamo sodomitų rojaus (žr. > komentarus) judošinių įkaitais 2022 birželio 18 12:46:28

  "Sorososu ir to svetimšalio finansinio bei ideologinio aferisto Dž. Soroso padchalujum "DĖDULĖ NE MŪSŲ" patapo dar būdamas AT pirmininku, įsileisdamas tą iškrypėlių patroną į mūsų Lietuvėlę su visa jo satanistine sodomizmo ideologija ir nšvariai dvokiančiais pinigais fundujamais fondais bei gėjų paradais. Belieka melsti Aukščiausiąjį (žr. >), kad saulė Lietuvoj prašalintu tą svetimšalį satanistą ir jo vietininkus Marijos žemėje (paskelbiant personomis non grata): "Civilizacijos atstovų žodis DĖDULE NE MŪSŲ, kuris esi sodomitų patronas! Teesie prakeiktas tavo vardas, tepasituština iš Lietuvėlės tavo judošystė, teesie tokia pat tavo Dalios dalia kaip balkonėlye, taip ir pragare. Kasdieninės neapykantos nebedalink mums nei šiandien ir niekados ir prisiimk sau savo judošiškas kaltes, kaip ir mes prisiimame savo kaltę dėl prakeikto nuolankumo sodomitams ir jų siekiams paversti mus belyčiais padarais Ir baik mus visais būdais dulkinti, ir gelbėkis patsai nuo simonkinių partnerystės. Amen."

  Atsakyti
 • A
  Anonimas 2022 birželio 18 12:45:11

  Padėkite surasti tyrimą iki 2019 metų imtinai, kuris įrodytų, kad kaukės sumažina O2 patekimą / įsiisavinimą organizme daugiau negu 5 %.

  Atsakyti
 • J
  Janina 2022 birželio 18 12:44:36

  XXIamziu padare pastovios ir nuolatines VAKCINACIJOS amziumi, nors tos vakcinos yra nestabilios , kaip anksciau - buvo vakcinacija ir revakcinacija- uztvirt iniimas ir tai visam gyvenimui. Dabar zmones pradedama kaip narkomanus badyti, nors po tos vakcinacijos jie vel suserga. Pamastykim , kam tai naudinga- padaryti zmones priklausomais ir is to gaunant didelius pelnus.

  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • APKLAUSA: Naujausia 2022 m. GLOBSEC tendencijų ataskaita rodo, kad Lietuvos gyventojai neabejoja dėl savo šalies geopolitinės krypties: 57% jų pritaria, kad Lietuva būtų Vakarų dalimi, o 88% palaiko narystę ES ir NATO.
 • MOKĖJIMAI: Padalinį Lietuvoje turintis Latvijos bankas „Citadele“ pranešė, kad nuo rugpjūčio 20 d. nutrauks aptarnavimą visų mokėjimų į Rusiją ir Baltarusiją bei iš šių valstybių.
 • PAGALBA: Pagal dvi turizmo sektoriui skirtas pagalbos dėl COVID-19 priemones, Ekonomikos ir inovacijų ministerija verslui paskirstė 1,7 mln. eurų nuo pandemijos nukentėjusiam verslui: beveik 1,4 mln. eurų sudaro kompensacijos apgyvendinimo paslaugų teikėjams, per 300.000 eurų – subsidijos kelionių organizatoriams.
 • PREKYBA: Mažmeninės prekybos mažėjimas balandį ir gegužę rodo, kad įsibėgėjusi infliacija ima riboti gyventojų galimybes pirkti, sako ekonomistė Indrė Genytė-Pikčienė.
 • SPRAGOS: Premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad po kibernetinės atakos prieš Lietuvos institucijas taisomos spragos, o prieš šį išpuolį buvo stebimas intensyvus sistemų skenavimas, vykdomas išpuolių rengėjų.
 • DUJOS: Seimas priėmė įstatymo pakeitimus, kuriais siekiama apsaugoti Lietuvos gamtinių dujų tiekimo sistemą nuo nacionaliniam ir energetiniam šalies saugumui grėsmę keliančių valstybių, visų pirma, Rusijos: dujų importas į Lietuvos dujų perdavimo sistemą ir suskystintųjų gamtinių dujų terminalą iš tokių šalių bus uždraustas.
 • KROVINIAI: Naujasis „Lietuvos geležinkelių“ generalinis direktorius Egidijus Lazauskas tiki, kad jo vadovaujamai įmonei pavyks diversifikuoti krovinių vežimo verslą ir po kelerių metų atstatyti šiemet dukart smukusį krovinių srautą.
 • NAUJAGIMIS: Kaune, ligoninėje esančiame gyvybės langelyje, pirmadienį rastas paliktas 10 parų naujagimis.
 • REKORDAS: Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba paskelbė, jog pirmadienį apie 15 val. Kretingos automatinėje meteorologijos stotyje oras įkaito net iki 32,6 laipsnių karščio - tokios kaitros Lietuvoje nebuvo jau 75 metus.
 • RAŠYTOJAI: Birželio 28-30 dienomis Vilniuje vyks II-asis Pasaulio lietuvių rašytojų suvažiavimas - jo renginiuose dalyvaus 25 rašytojai, vertėjai, literatūros kritikai iš 15 šalių.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar esate vairavęs neblaivus?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, ar pavyks Seime priimti Civilinės sąjungos (Partnerystės) įstatymą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+19 +27 C

+18 +28 C

 

+18 +24 C

+21 +32 C

+23 +31 C

 

+27 +29 C

0-7 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s