respublika.lt
 

Vaiduokliai - straipsnio komentarai:

 • haa 2020 sausio mėn. 20 d. 22:54:05

  stai paemem ir pervertem zurnalu prieskariniu naujasis zodis 1929 m. ,fotkese vien ponai,kas antras arabas,reklamose beveik vien arabai savo biznius reklamuoja, restoranai uzsienietiskais pavadinimais Kaune, ir anuomet kaip ir dabar tas pats buvo...

 • to jungtines pajegos 2020 sausio mėn. 20 d. 18:09:08

  a tai stai kas jus ten esat, nu tada viskas aisku apie jus...kas antra pavarde kitatautiska arabiska...eilinis dykaduoniu susivienijimas isplaukt i rinkimus ir papult prie seimo lovio...

 • rnen 2020 sausio mėn. 20 d. 16:33:13

  sovietmeti saugume vien arabai sulinde buvo...o dabar gal jau vien lietuviai?

 • Romas 2020 sausio mėn. 20 d. 10:21:02

  Kapitalizmas+religija – neišskiriama pora. Visos religijos moko besąlygiško paklusnumo, nusižeminimo bei nuolankumo ponui – nesvarbu – danguje ar Žemėje. K. Markso komunizmas – bandymas sukurti teisingesnę ir be išnaudojimo visuomenę. K. Markso nuomone, tai įmanoma tik įvykus pasaulinei revoliucijai. V. Leninas „išplėtė“ teoriją, kad komunizmą įmanoma sukurti ir vienoje valstybėje, ką, pasinaudojęs Vakarų valstybių pinigais, ir padarė Rusijoje. Religinės mokyklos, kurią baigė aukso medaliu, ir dvasininkų seminarijos auklėtinis J. Džiugašvilis (Stalinas), pasinaudojęs įgytomis žiniomis, kūrė komunizmą, žengdamas per lavonus... Užtenka paskaityti iš Biblijos vietas, apie kurias kunigai per pamokslus nutyli: „Kas ne su manimi, tas prieš mane“. (Jėzus Kristus, – Luko evangelija, 11/23). Neveltui V. Leninas savo priešmirtiniame testamente griežtai nurodė neprileisti Stalino prie šalies valdymo, bet tas visus pergudravo ir tapo vienvaldžiu tironu.

 • saugumietis, registruojantis pedrijotus. 2020 sausio mėn. 19 d. 16:47:22

  Stromskis S. 2020 sausio mėn. 18 d. 21:10:49 kas tas-"LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS"?. gal koks idiotas, neseniai paleistas iš psichiatrinės ? Anksčiau jo nebuvo

 • Kis 2020 sausio mėn. 19 d. 12:46:07

  viskas suprantamai,nors meginta pateikti gan imantriai,baisiausia koncovke,nors ten ne viskas-tiesa.

 • Jonas 2020 sausio mėn. 19 d. 08:52:18

  Sarasinius senai laikas utilizuoti,nes sis seimas man primena Breznevo laiku kremliu.

 • Man tik idomu 2020 sausio mėn. 19 d. 05:21:42

  Kodėl jie mums reguliuoja žalias rodyklės, o ne atvirkščiai? Matyt labai stipri profesinę sąjungą, kad tarnautojai diktuoja, kur galima darbdaviams sukti

 • Stromskis S. 2020 sausio mėn. 18 d. 21:10:49

  kas tas-"LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS"?. gal koks idiotas, neseniai paleistas iš psichiatrinės ? Anksčiau jo nebuvo

 • hm... 2020 sausio mėn. 18 d. 18:56:46

  Šaunuolis - Ričardas ČEKUTIS. Tokios argumentuotos satyros reikėtų daugiau ;). Ir - superinis pastebėjimas, kad LRT - tai TIK apmokėtas pageidavimų koncertas ;) BRAVO.

 • Griausmas 2020 sausio mėn. 18 d. 17:39:15

  super parašyta, daugiau tokių straipsnių

 • senis 2020 sausio mėn. 18 d. 15:28:48

  ne LNP, o LKP. Vieningoji Lietuvos Komunistu Partija, nepartinio bolsevyko Lansbergio suskirstyta i konservu, socdemu ir lyberastu frakcijas. Suskirstyta tam, kad vietoj vieno saraso rinkimams i seima pateiktu tris sarasus, ir pastoviai turetu 70 seimo nariu, issirinktu vieningosios LKP. Balsuok uz kuria nori, konservu, socdemu ar lyberastu frakcija, seime jau 30 metu sedi komunistai su kgbistais. Nauseda nemato, jam, jo bizniui netrukdo nei komunistai, nei kgbistai.

 • Nuomonė 2020 sausio mėn. 18 d. 13:24:24

  Laikas jau prašvarinti tą Seimo pirdilų šaiką, ypač pas konservus ir liberastus, Kirkilines šmėklas su visais bebrais...

 • Prosenelis 2020 sausio mėn. 18 d. 11:26:52

  Labai malonu butu is tautos isgirsti kaip isgirdo me laisvame is Nausiedos rinkimu daugiau nebus o kad tauta tartu savo zodi Nausiedos prezidentu nebus butu labai teisyngas ir garbyngas zuodis tas zmogus baisesnis uz Gribauskaite tauta turi labai susirupinti .

 • liberastus,sasaldemus,oziu tvartelio koncervus 2020 sausio mėn. 18 d. 11:21:10

  i sibira... !!!

 • Manau, 2020 sausio mėn. 18 d. 11:16:49

  nevyke epitetai ir palyginimai, ka jie duoda,zmones tuoj pasiims juos ir drabstysis. Ko pas mus truksta tai pagarbos ir dekingumo uz atlikta darba,pagalba,gera zodi,tokie straipsniai skatina agresyvuma,kazkas dar suni pakars

 • prijaučianti masėms:) 2020 sausio mėn. 18 d. 11:15:52

  Puiki satyra:). Labai taikli ir labai patiko.

 • Juozas 2020 sausio mėn. 18 d. 10:49:24

  Kam reikalingas partijų finansavimas iš biudžeto? Reikalingas tam, kad nusipirktų rinkėją sau, kad už jį ar jo partiją balsuotų? Ar tai teisinga? Susirinkite nario mokestį ir leiskite kur jums reikia.

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2020 sausio mėn. 18 d. 09:50:50

  Vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad: - seimas - antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų, stribvaikių, ...) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime); - prezidentas užsiima neteisėta nusikalstama antikonstitucine veikla su neteisėtu (stribvaikių, ...) seimu; - premjeras neteisėtas, konstitucinio nusikaltėlio prezidento pasiūlytas bei neteisėto seimo patvirtintas; - ir tt. Tai žinant, sprendžiasi bemaž visos problemos Lietuvoje tik prieš tai Tautai reik susigrąžinti gaujų pasisavintą Lietuvos r bei tv (Lrt).

 • Proseneli, 2020 sausio mėn. 18 d. 09:46:52

  Tautos b_u_d_e_l_i_ų komunistų niekaip neišjungia ir karbauskiniai, kai galima buvo tai j_a_u padaryti tik vienu ypu ir be didelių pastangų. Maža to. Komunistė Dalia Grybauskaitė užsirioglina ant NATO tanko bei su vandalu Mariumi Ivaškevičiumi išniekina partizanus ir Gitanui Nausėdai tylint ir tai - l didelė grėsmė Tautai bei Lietuvai. - Ar apgynė karbauskiniai laisvės kovotojų (miško brolių) garbę? - N_e. Maža to, anie sugebėjo seime viešai pasityčioti iš miško brolių, apdovanodami juos laisvės premijos g_a_b_a_l_a_i_s. Apgailėtinai tuomet seime atrodė ir pats Viktoras Pranckietis, kai laisvės gynėjams laisvės statulėlę leido tik pačiupinėti ir čia pat vėl paimdavo. Gėda. Kad dar daugiau vardinti karbauskinių pavojingos (ne)veiklos padarinius, l gaila b_r_a_n_g_a_u_s laiko.

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2020 sausio mėn. 18 d. 09:45:36

  Tautai pavojingą komunistinį konclagerinį režimą palaikantieji ir karbauskiniai, kurie dar labiau nuskriaudė s_i_l_p_n_i_a_u_s_i_u_o_s_i_u_s darbininkus su mažesnėmis nei MMA pajamomis, padarę sodros grindis (panaudojant taip vadinamąjį Lukašenkos dykaduonių mokestį) ir taip padidindami mokesčius jiems. _____________________________ Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių bei panašių. 2020 sausio 18

 • Nuomonė 2020 sausio mėn. 18 d. 09:44:58

  Kai dėl Japonų valdžios ydingos ekonominės politikos ištuštėjo imperijos pakraščių salos, į jas pradėjo pretenduoti Kinija, Korėjos. Tada japonų VALDŽIA pradėjo taisyti klaidas. Tad iniciatyvos ėmėsi ne kažkokia tai rinka, ar investuotojai, bet valstybė, kuri pradėjo atstatinėti uostus, infrastruktūra, skatinti statyti fabrikus, planuoti kaip duoti grįžtantiems žmonėms darbą, kurti ir gerinti jų gyvenimo sąlygas. Ir JAV (Trampas) suprato, kad jų gobšuoliai, iškeldami gamybą į pigios darbo jėgos šalis, padarė paslaugą Kinijai, kuri net fekalijas panaudoja produkcijos gamybai. O mūsų tešlagalviai tesugeba valstybinį turtą parduoti, tarpusavy rietis ir laukti, kad kažkas už juos atstatys jų sugriautą ūkį. O tiem, kuriem atiteko gamybos priemonė ir taip gerai- padidinai kainas, ir būnant po tuščiagalvės valdžios stogu, gyveni saun infliacijos sąskaitą.

 • Prosenelis 2020 sausio mėn. 18 d. 09:26:17

  Lietuvei ar nematome kas vyksta Lietuvoja Nausieda baisesnis uz Gribauskaite Trina demokratija visiskai Karbauskas ir kiti gerbemi vyrai turi gelbieti Lietuva kelti tauta I kova pasipriesinimui baisem blogiui ir labai rimtai susimastyti del Naudsiedostai ne tautos zmogus.

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2020 sausio mėn. 18 d. 09:24:55

  Jau 7 seimai yra antikonstituciniai, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime). Visos seimo partijos turi būti išjungtos už (nusikalstamą) antikonstitucinę veiklą.

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2020 sausio mėn. 18 d. 09:23:54

  Nacionalinis susivienijimas – sąjūdis 2 (sukilimas) susivienijimas.lt

 • Kastis 2020 sausio mėn. 18 d. 09:12:03

  Straipsnelis toks nei su druska, nei be druskos. Kaip pageidavimų koncertas.

 • Kelmas 2020 sausio mėn. 18 d. 08:41:14

  Pastebėjau,kad kartelės mažinimui,labiausiai priešinasi PIRMIEJI ,,gelbėtojai'' TS-LKD pasitelkdami savo rėmėjus [vatnikučius] ir apmokamus rublinius komentatorius. Sumažinsi kartelę ir po 20 metų SĖDĖJIMO Seime eik į Darbo Biržą. Juk jau po 2-3 Seimo rinkimų AMŽINIEJI Seimo nariai DINGTŲ iš politinio horizonto.Nepadėtų ir ,,EKSPERTAMS'' Kubiliaus SUMOKĖTI 2,2mlrd litų.

 • Geras straipsnis 2020 sausio mėn. 18 d. 08:32:17

  Niekaip nesuprantu aš tų runkelių šunaujos, kaip jie gali balsuoti už libderastines ir konservines (atseit krikščioniškas) gaujas/ JAU JŲ MELO MAKARONAI NĖTURĖTŲ LAIKYTIS ANT AUSŲ. MATYT JŲ SEILĖS TOKIOS LIPNIOS STIPRESNĖS NEGU "Super glue" klijai, KAD NEGALI NUSIKRATYTI TŲ MELO MAKARONŲ.

 • Leonas 2020 sausio mėn. 18 d. 08:31:34

  Slubėkit,skubėkit bukapročiai į vaiduoklių fiestą,vadinamą rinkimais,nes tik ten dalyvaudami jūs įgyjat tikro idioto pavadinimą.

 • Geras straipsnis 2020 sausio mėn. 18 d. 08:29:47

  Niekaip nesuprantu aš tų runkelių šunaujos, kaip jie gali balsuoti už libderastines ir konservines (atseit krikščioniškas) gaujas/ JAU JŲ MELO MAKARONAI NĖTURĖTŲ LAIKYTIS ANT AUSŲ. MATYT JŲ SEILĖS TOKIOS LIPNIOS STIPRESNĖS NEGU "Super glue" klijai, KAD NEGALI NUSIKRATYTI TŲ MELO MAKARONŲ.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
BALTŲ GENTYS

Dienos klausimas

Ar signatarams turėtų būti mokamos rentos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar perkate knygas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

0 +3 C

+2 +3 C

 

+2 +3 C

+2 +5 C

+5 +6 C

 

+4 +6 C

1-6 m/s

3-8 m/s

 

2-7 m/s

Nuorodos