respublika.lt

Tik du keliai - kentėti arba emigruoti? - straipsnio komentarai:

 • T
  Tiksliau pasakius 2020 rugpjūčio 16 07:29:49

  Kada valdzia atsigres i zmogu. O to bent artimiausiu metu tikrai nenusimato. Nausedos kalbos apie geroves valstybe ir liko tik kalbomis. Kokia valstybe mes kuriam jei savo darbus statom ne " pirmiausia Lietuva"bet pir.iausia..Amerika". Kinai norejo investuot i Klaipedos uosta translortuot savo krovinius - mes uzdraudem. Astrinam dabar santykius su vienu is pagrindiniu kroviniu tiekeju i Klaipedos uosta - Baltarusija. Tai jau ne geroves bet skurdo valstybes kurimas. O tai prarastos darbo vietos emigracija. Kad kaxka susurt reikia kurt o ne tusciai kalbet

  0 0
  Atsakyti
 • E
  Ester 2020 rugpjūčio 01 17:15:31

  Tai kas jumis iš ten išvarė? Dirbat ir dirbkit ne lakste. Lietuvoi egzistuoja ubagai, invalidai ir pensininkai. Na dar vienas kitas alkoholikas ar iš įkalinimo ystaigos išėjęs. Nesakau kad gyvena, nes to, gyvenimu nepavadinsi. Skursta Lietuvos liaudis likusi lietuvoi. Ir tai tiesa!

  2 0
  Atsakyti
 • K
  Kęstutis 2020 liepos 11 10:44:52

  Norėčiau šitam (Manau)pažiūrėti į akis kokius jis bredus rašo

  1 0
  Atsakyti
 • J
  Jei ruošiesi 2020 liepos 09 01:02:35

  nertis kilpą ant kaklo, tai padaryk bent vieną gerą darbą, už kurį, manau, tikrai nepateksi į pragarą. Pasiruošk 2 virves. Į vienos kilpą kišk vieno Lietuvos naikintojo galvą. Bus tas pats, lyg velnią pakartum. Pragare tavęs nenorės, kad visų velnių neiškartum. Į kitą kilpą kišk savo galvą, bet, manau, spruksi, kiek kojos neša ir kur akys mato nuo pakarto velnio. Toliau seksis, kaip Dievas duos.

  2 0
  Atsakyti
 • Y
  Yra ir dar vienas kelias 2020 liepos 09 00:17:24

  Kilpa ant kaklo. Tik paskutinėm mintim reik būt neimanomume gyvenimo, geriau centre bastytis matant išsipusčiusius savo limuzinuose tada bus ką 'dievui' pasakyt jei toks yra, o jei nėra tai neatsigrežiant nuo velnių planetos, nebus blogiau manau nei kad už minimumą vergaut ponams sukiais velnių

  2 0
  Atsakyti
 • M
  Manau 2020 liepos 08 17:44:32

  Kas ilgisi sovirtmečio,tik tinginiai,kurie nedirbo vadinami buvo valkatos,idarbindavo fabrikuose,mokėdavo jiem po 60rub,vis vien nedirbdavo,o prisigėrę apsišlapine gulėdavo prie littų.Sovietinei mylėtojai jau pamiršo,kad už kelialapius,sanatorijas ,mokėti reikėjo,o kitą dali apmokėdavo profsąjungos,būtu nieks nedalino nemokamai,koperatinius patys susimokėti turėjom,o valdiškus būtus gaudavo daugiausia atvažiavę rusai.Nuostabi dabar Lietuva šalis, mes kapstomės 30 m.juk pradėjom nuo nulio.Tik klaida padaryta ,kad nepriimtas desovietizacijos istatymas,ir nepaviešinti KGB drbusių asmenų.Dar vis sovietizmas egzistuoja,niekaip negalim pabėkti,o kas netinka mitingais reikalauti turim teisę,tik neniokojant turto.Mažai moka,negalit pragyventi nefirbkit,Eu plati,galimybių pilna.

  0 3
  Atsakyti
 • K
  Kaunas 2020 liepos 08 17:16:42

  Iš visų posovietinių respublikų,vyksta imigracija,juk Eu plati,sienos atviros,o kas čia nuostabaus,visi milijonieriais nebus,renkasi keliq kur daugiau moka,normalu.

  1 2
  Atsakyti
 • Į
  Į: Liudna istorija 2020 liepos 08 15:47:55

  Ohoho! Ir kokiam čia ,,Volšebnom ostrove kommunizmą" tamsta gyvenai ir dirbai? Tai štai tokių privilegijuotų darbaviečių dėka šimto kitų darbaviečių žmonės iki senatvės buto negaudavo, o kai kurių (beje, mažiausias algas mokančių!) darbaviečių darbuotojai tik kooperatinius butus gaudavo... lyg išsityčiojimui - su jų 60 rb algomis! O tamsta poilsinius kelialapius ne tik kad NEMOKAMUS, bet dar ir prie JŪROS gaudavai??? 30 m. atidirbau anais laikais, bet apie tokią galimybę ne nesvajojau. Net ir lėtiniams ligoniams sanatorinių kelialapių nebent vieną per gyvenimą skirdavo, o paskui jau tik mokamus. Alga neleidžia susimokėti - tavo problema. Taip, buvo neblogai įmonėse, statytose įdarbinti ATVEŽTINIUS darbininkus. Vietinių į jas nedaug patekdavo Nebent jie buvo iš tų, anksčiau atvežtų...

  1 1
  Atsakyti
 • K
  Kol kas 2020 liepos 08 15:32:29

  valdininkais save vadinantys tarnautojai neturi supratimo apie savo PAREIGĄ REZULTATYVIAI dirbti, siūlyti įvairius variantus, kad jie PRIVALO rasti išeitį, padėti. Jie įsitikinę, jog SAVO MALONĘ dalina.

  4 0
  Atsakyti
 • V
  Vito 2020 liepos 07 11:22:59

  Kai garbinami žmogžudžiai ir iškraipoma istorija tokia valstybė pasmerkta žlugti Dar litwa gal 10m.ir pratems....

  2 0
  Atsakyti
 • J
  Jonas 2020 liepos 07 02:48:33

  Psichozei užėjus , Algimantai ŽUKAUSKIENEI TV , mirtinai trankosi , ar nakties metas , ar diena ir kai užeina , belagarečkai , pagal vos prašosi pas IRENĄ ULVYDIENĘ iš Kareivių 18-31 ; Vilnius , kad duotų , palakti,vogto ,med.spirito ir iki aušrų , moteriškės.

  0 1
  Atsakyti
 • Y
  Yra trečias kelias 2020 liepos 06 22:35:25

  apie kurį purvasklaida nutyli-kovoti su korupcija, vienytis , mesti lauk išsigimėlius-kenkėjus iš seimo, vyriausybės ir t.t

  5 0
  Atsakyti
 • L
  Liudna istorija 2020 liepos 06 16:08:32

  Pries 30 metu, net isivaizduoti negalejau, kad viskas sitaip baigsis. Atsimenu, kokie buvo idealai, koks noras buvo tureti savo Lietuvos Respublika. Dabar, sakau drasiai, ilgiuosi tu laiku. To zmogiskumo, silumos bendraujant, begalinio noro dometis pasaulio ivykiais, literatura {buvom labiausiai skaitanti salis }. Nebuvo jokios socialines atskirties. Gal, kas ir sugebedavo "pasidaryt", bet to neafisuodavo. Gydymas nemokamas, darzelis nemokamas. Niekas nereklamavo jokiu issigimimu, nebijojai likt bedarbiu ir laukdavai pencijos nuo 55metu. Tiesiog nebuvo jokiu pergyvenimu del ateities. O i visokius komunistus buvo nusis... Kiek juokdavomes is Breznevo kalbu, klijuodavom lapelius vasario-16d. O keliones. Kiekviena vasara i Kryma ar i kalnus, nemokami kelalapiai prie juros.... Buvo. Dar gerai, kad tevai paliko buta, masina, soda, garaza. O mano vaikai, deja turejo isvykti ir kazin ar gris.

  3 0
  Atsakyti
 • B
  BeReklamų 2020 liepos 06 12:58:09

  Taip, reikia kovoti visiems vieningai už savo teises, valstybė turi nusavinti visų vagių turtą, viską nacionalizuoti ir pradėti europietišką valstybės gyvenimą nuo tuščio lapo.

  2 0
  Atsakyti
 • R
  Ryta l 2020 liepos 06 08:10:47

  Tai jau jo to užimtumo tarnybo, gestapas, nesiskaito su invalidais žmonėms, daktarų pažymos jiems nulis. 2015 jau ilgalaikis bedarbis o pazystama į registruoti 2011m ne ilgalaikė. Dauk kas verkia sresuojat, bijo eiti į tą užimtumo tarnybą suvalkija tu mūsų gražiausia.

  1 0
  Atsakyti
 • L
  LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2020 liepos 06 06:40:11

  Reikia vado žodžio - sukilimas. *** Kai komunistė Dalia Grybauskaitė užsirioglina ant NATO tanko bei su vandalu Mariumi Ivaškevičiumi išniekina partizanus ir Gitanui Nausėdai tylint, tai labai didelis pavojus Tautai bei Lietuvai (pavojus nacionaliniam saugumui). Todėl, ginant partizanišką reikia: 1) pasmerkti vandalo Mariaus Ivaškevičiaus veiksmus bei paskirti jam tremtį iš Lietuvos (su Lietuvos pilietybės panaikinimu); 2) pasmerkti Dalios Grybauskaitės elgesį, bei paskirti jai tremtį iš Lietuvos (su Lietuvos pilietybės panaikinimu); 3) pasmerkti Gitano Nausėdos pavojingą abejingumą ir nušalinti jį nuo prezidento bei vyriausiojo valstybės ginkluotųjų pajėgų vado pareigų. ______________________________ Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų 2020 liepos 6

  1 0
  Atsakyti
 • L
  LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2020 liepos 06 06:40:01

  reikia išmintingai išjungti 7-ių apsišaukėlių seimų partines gaujas - 30 metų komunistus dangstančiuosius, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiuosius bei palaikančiuosius landsberginius, brazauskinius, burokevičininkų grybauskinius, karbauskinius, visokius liberalkomunistus bei panašius. *** Vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad: - seimas yra antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų, stribvaikių, ...) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime), o daugiau apie tai naudojant nuorodą “ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo”; - prezidentas užsiima neteisėta nusikalstama antikonstitucine veikla su neteisėtu (stribvaikių, ...) seimu; - premjeras neteisėtas, konstitucinio nusikaltėlio prezidento pasiūlytas bei neteisėto seimo patvirtintas; - ir tt. Tai žinant, sprendžiasi bemaž v_i_s_o_s problemos Lietuvoje tik prieš tai Tautai reik susigrąžinti gaujų pasisavintą Lietuvos r bei tv (Lrt).

  1 0
  Atsakyti
 • Y
  Yra 3-čias ėjimas, 2020 liepos 05 23:45:36

  bet jis nėra lengvas. Atnaujint ir tęsti prieš 3 dešimtmečius tėvų ir senelių pradėtą kovą. Šalint užgrobusius svarbiausius postus landsberginius ir viešai paskelbt V. Landsbergio įsakymu įslaptintus litvakus. Atidengę tą uždangą, rasite didelį kamuolį šlykščių nuodingų lervų.

  2 0
  Atsakyti
 • y
  yla 2020 liepos 05 20:15:16

  Viskas. Basta.

  0 0
  Atsakyti
 • z
  zona 2020 liepos 05 17:26:56

  Kai jie paskelbs, kad parduoda miesta, reiskia, kad jie ruosiasi sprukti...

  1 0
  Atsakyti
 • V
  Vaida 2020 liepos 05 15:40:57

  Žmonių mažėja mažėja ir biudžetą bet aligarhai gauna po 10000 atlyginimą mėnesio kas jems padeda būti milionereis is kur sunkesi tei milijonai jeigu nėra dirbančių žmonių????

  0 0
  Atsakyti
 • V
  Vaida 2020 liepos 05 15:38:57

  Žmonių mažėja mažėja ir biudžetą bet aligarhai gauna po 10000 atlyginimą mėnesio kas jems padeda būti milionereis is kur sunkesi tei milijonai jeigu nėra dirbančių žmonių????

  1 0
  Atsakyti
 • K
  KLAIDA 2020 liepos 05 13:54:22

  kad kovotojai už laisvę neišaiškino savo palikuonims, kad pabėgimas iš kalėjimo, dar nėra laisvė. Laisvė, toliau už ją nekovojant, anksčiau ar vėliau, tampa kalėjimu ir tremtimi, tik, gal kitokio pavidalo. Ar laisvė, tik pabėgt, kuo toliau, viską palikuš nusikaltėliams, vadinama tikra laisve? Kodėl toliau nekovojama už laisvę ir teisę dirbt savoje šalyje už normalų atlyginimą, o einama lengviausiu keliu, tik pabėgt? Sakykit, ar ne tų laisvai bėgančių dėka, Lietuvoje taip įsisiautėjo iškrypėliai, kurie ne tik nesiruošia niekur bėgt, bet dar ir iš svetur pasikviečia užimt bėglių vietas. Ar tų bėglių tėvai ir senialiai kovojo ne už savo vaikų ir anūkų geresnį gyvenimą, o už nusikaltėlių iškrypėlių? Bėgliai rodo, kad tikrai taip.

  1 0
  Atsakyti
 • v
  vaziuoti 2020 liepos 05 12:46:39

  kuo anksciau ir kuo toliau. buferine zona pavojinga vaikams...

  1 0
  Atsakyti
 • O
  O kaip 2020 liepos 05 11:20:32

  Kaip tokios nesąmonės net Lietuvos sostinės centrinėje aikštėje dedasi-norisi bėgt, neatsigręžiant. Bet, ponai -šimašius su kapela to ir laukia. Gyvenkit savo žemėje, varykim tuos šimašius ir panašius į jį von, trenkim juos į pakraštį kaip niekam nereikalingą šiukšlę! Čia mūsų žemė ir čia mes-lietuviai šeimininkai ir lai nedrįsta tie atsilūpeliai primesti vaivorykštynį mąstymą, nužmogėjimą..!

  1 0
  Atsakyti
 • P
  Praeitys 2020 liepos 05 08:08:29

  Pasigirsta tokių atsiliepimų jeigu išvykai į tolius dirbti,tai ant amžių .Manau kad taip gali mąstyti tik Lietuvos šlavejai. Seneliai plaukė prie caro iš Lietuvos būriniais laivais į tolius sunkiai dirbo ,sugrįžę pirko derlingos žemes lopinėlį,statė styprius pastatus,kur praėjus daugiau ne100metų dar jais naudojamės.Pažvelk į Lietuvos laukus,kas juose ant kalvų pri barstė malūnų,tai tie kurie laikinai buvo išvykę padirbėti.Nebego pas pjaustytų popierių gaspadorių ,o iš savų statė gyvenamus namus su didelių kiemų prie bažnyčių.Sekmadienį tykintis nuomavosi kiemą arkliniam transportui. Mažai kas pasikeite ir šiandieną namuose sunku visais laikais užsidirbti,todėl nereikia gailėtis pasukus senelių takais.Vien jau išmokta užsienio kalba,kurios nemoka net kai kurie mūsų Premjierai.Kalba tai kulkosvaidis ,kuris padeda gyventi.Moke visus mus kalbos taip kad neišmoktum,kad neissivaikšciotum,taip pripažino daugelis iš soc. lagerio su kuriais toliuose mokemes nemokamai koledže užsienio kalbos

  1 0
  Atsakyti
 • d
  dalia 2020 liepos 05 07:56:48

  Tokia išverstaskūrių dalia. Drasūs referendumus į es už bambalius drasiai ir tesia..Emigruot ir kentėt.

  0 0
  Atsakyti
 • p
  palygimai 2020 liepos 05 07:37:46

  O Ukrainoj nebėga ir nekenčia, o buvusį prezidentą jau teisia pagal 10 n bylų. Kad kiti žinotų, kad savo tautos skriaust negalima ir neleis. O Lietuvoj karžygių krašte emigruoja arba kenčia.

  1 0
  Atsakyti
 • a
  apsileidę 2020 liepos 05 07:09:06

  Tingūs ir dviveidžiai lietuviai nesugeba išsirinkt rimtų valdžių. Ar prirenka banditų lygio į valdžią ir patys nuo jų į emigracijas mauna. Palikę likusiems srėbt nesamones. Todėl didžiausia socialinė atskirtis ir skurdas per es. Gerai, kad pasaulį nw visi tokie. Tai pasaulio neliktų.

  1 0
  Atsakyti
 • k
  kas yra emigranta? 2020 liepos 05 00:54:07

  Tie, kurie isvaziuodavo dirbti 3-6 men ir vel sugrizdavo, vel isvaziuodavo...tai ne emigrantai. Tai: arba zmogeliai, kurie del labai svarbiu priezasciu negali is LT isvaziuoti, arba bailiai,bijantys kurti nauja savo gyvenima. Tikras emigrantas, prasidejus C.virusui, i Lietuva nebego ir pasalpu neprase. Tikras emigrantas toliau emigracijoje dirbo ir dirba bei savo senus tevus Lietuvoje islaike ir islaiko. Jau 22 metai, kaip isvaziavome is LT ir mintis nekyla kada nors i ja grizti. O toks lakstymas-i ten ir atgal...tai ne emigracija. O visi, kas nors kiek masto- isvaziuos: nes LT yra be ateities-dar pora desimtmeciu ir bus tik prisiminimas ..O iki tol yra ir bus kieno nors (JAV, Vokietijos) kolonija. Jei kokia Lenkija, amerikonu padedama, neokupuos.

  1 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar neskiepytų žmonių reikia neįleisti į didžiuosius prekybos centrus, pasilinksminimų vietas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Liko savaitė iki Olimpiados pabaigos. Kaip manote, ar lietuviai gaus medalių?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+8 +17 C

+10 +18 C

 

+13 +17 C

+17 +22 C

+20 +24 C

 

+18 +22 C

0-3 m/s

0-4 m/s

 

0-9 m/s

       

Nuorodos