respublika.lt
 

Svetimi - straipsnio komentarai:

 • Prosenelis 2019 rugsėjo mėn. 17 d. 08:00:38

  Manau kad lietuvems jau pri ARTIEJA laikas suprasti kas valdo Lietuva nes rinkimai kiekvienais diena ARTIEJA ne buti halujams bet tapti savo tievynies vaikais ir viena karta ant visados suprasti kas valdo Lietuva ir padaryti tam gala svara sugrazynti tvarka tiesa grozi I Lietuva visa miesla iskopti.

 • Bočelis 2019 rugsėjo mėn. 12 d. 12:46:52

  Pasižiūrėjus į nuotrauką kyla daug klausimų, pavyzdžiui, nuo ko pas Šimašių tokia raudona nosis, ar ne nuo baltų miltelių? Prisiuosčius ir genealios mintis atsiranda.

 • ATRODO 2019 rugsėjo mėn. 07 d. 14:38:47

  BRUDU BRUDAS,SUDU SUDAS simasius.

 • Jokūbas 2019 rugsėjo mėn. 07 d. 10:58:38

  P .Šimašius griauna ir naikina Lietuvos patriotų skulptūras ir jas stato žydams.Tai daug ką pasako.Ar kentėsime iki kitų mero rinkimų ar ieškosime išeities kitomis priemonėmis?

 • Krizius 2019 rugsėjo mėn. 06 d. 21:19:39

  Kai dabar lietuvis lietuvį ėda tai vienas pusiau lietuvis sukiršinęs visus krizena į saują pasišniurkšdamas ir džiaugiasi nes jam gražu kai visi pykstasi ir pasipyldo savo organizmą jam teigiama energija .Pirmyn Lietuviai - arkitės toliau kai kam tai į sveikatą.Kai tokie visi pikti nesistebiu,kad ir holokaustas buvo ir baisu.........................

 • kazkodel 2019 rugsėjo mėn. 06 d. 20:21:46

  tyli tremtiniai,nuteistieji pokario metais.Jie labai gerai zino ka dare zydai tuo metu-juk daugelis ju dirbo saugumui,dalyvavo tardymuose,tiesa broliene pasakojo,kad jie zmoniu nemuse patys,tik galva palinksedavo o tada tai jau prasidedavo graudus verksmai.O ka nors sakant apie miesto mera tai tik tuscias zodziu zaismas-sis zmogus nemegsta darbo,naudojasi bet kokia proga tik pasirodyti,vaidina pati pati protingiausia,o tai jau pavojinga- ypac tokiam vadukui.

 • nesuprantantis 2019 rugsėjo mėn. 06 d. 19:59:25

  Koks aitvaras gali turet smegenu ,aitvaras ir yra aitvaras,dargi gal is tualetinio popieriaus,ner ko pykt ant AITVARO

 • Kęstutis Trečiakauskas 2019 rugsėjo mėn. 06 d. 10:36:22

  Ačiū gerbiamajam Ričardui už Tiesos žodį. Mes vis dar nesame laisvi. Reketas ir korupcija taip suvešėjo, kad Tautos priešams tyčiotis iš piliečių tampa pramoga. Į kiekvieną klausimą atsakoma pasityčiojimu, demagogija ir melu. Savo Tėvynėje mes esame svetimi ir nereikalingi. Bijau, kad Jo Ekscelencijai nepavyks sunaikinti išsigimėlių valdžiagyvių irštvos, tvirtai užsėdusios svarbias valstybės kėdes. Bet ačiū doriems plunksnos broliams, kad bent jie retkarčiais atvirai pasako, kas yra kas vargšėje mūsų Lietuvoje.

 • Juodas humoras 2019 rugsėjo mėn. 06 d. 03:47:54

  Jei spręsti pagal nuotrauką, tai šis Svetimas- jau be dantų, nes putino propagandos ėduonis sunaikino.

 • Aitvarui, 2019 rugsėjo mėn. 05 d. 22:42:21

  Nesuprantu,kiek reikia tureti smegenu,kad 1939 metais pradėti ir iki 1953 metų ištremti mirti 700 000 lietuvos gyventojų yra išsigalvojimas.Paskait yk dokumentus arba... Aitvarai,atrodo laikas nueiti pas psichiatrijos gydytoja

 • Na 2019 rugsėjo mėn. 05 d. 19:15:06

  Liberastai yra grynai antilietuviška partija su moraliniais nukrypimais pridengiant žmogaus teisėmis, nors praktikoje visada naudoja dvigubus standartus. Tai partija durninti jaunimui su liberalbolševikiniais šūkiais.

 • Ne 2019 rugsėjo mėn. 05 d. 17:28:50

  Ne kgb istai bet zydbosevikai retas tarp ju neturejo zydisko kraujo jei ne is vienos puses tai iskitos bet turejo

 • Ie 2019 rugsėjo mėn. 05 d. 11:29:51

  Kas yra labiau savas? Ar šviesaus gymio šviesių akių meras ar tamsaus gymio rudų akių Mantas Kalnietis (nuotraukose jis rudakis, nors gyvo jo nesu mačiusi)? Ar abu savi, ar abu svetimi? Tiesa, gyvo ir mero nesu mačiusi. Man atrodo, kad svetimi ir yra tie, kurie konkretaus žmogaus gyvenime yra tik nuotraukose ar laikraščiuose. Gal tai per paprastas paaiškinimas, bet, bendru atveju, galima juo vadovautis. Mes visi esame jungiami jėgų į valstybę, tačiau, kodėl nebandoma išsiaiškinti, o kas iš tiesų yra gyvas, kas nušautas, kas sužeistas. Visi suplakti į vieną. Nes jei esi miręs, kovoji su mirusiais (tai irgi gyvybė, tik kitos formos), o jei gyvas, su gyvaisiais. Gyvybė slypi giliau, nei graži asmeninė nuotrauka. Ar simbolinis šviesus Šimašius yra gyvas kaip lietuvis, ar tai tik gana dailus fasadas? Iš teksto atrodo, kad tik fasadas. Kam reikia dailaus fasado?.. Žinoma, jis kažkiek vertingas. Reprezentacinė mero funkcija juk irgi yra svarbi.

 • aitvaras 2019 rugsėjo mėn. 05 d. 11:16:46

  Kai kurie kvaiseliai raso negalvodami,be smegenu.Jei as parasiau aitvaras,o kazkoks besmegenis -aitvarai,tai reiketu protingam pilieciui skirti.Aisku,kad tas aitvarai parase nesamone,nes 700000 tukstanciu gyventoju Lietuvoje iszude ne kagebistai ir komunistai,o aplamai tiek gyventoju sumazejo nuo 1939 iki 1952 metu.O rusas -nuomone raso,kad daug ir veislaus brudo paliko partizanai,tai as pridesiu,kad daug smirdancio brudo paliko rusai ir vietiniai subolsevikeje kaloborantai.Reikejo po 1990 metu juos visus i kalejimus sukisti,o kai kuriuos utilizuoti.Blogai,kad to nepadareme.

 • T0mas J. 2019 rugsėjo mėn. 05 d. 10:46:51

  Visuomenė visada VISKĄ turi daryti PATI. Net ir miesto valdžią nuversti, jei ši nepaiso visuomenės nuomonės. Nes kas gi kitas padarys visa tai??

 • Čekistas Šimašius 2019 rugsėjo mėn. 05 d. 10:34:30

  Maskva džiaugiasi ir didžiuojasi Čekistais Šimašiumi. Vanagaite, Pūru, Putinaite - tai pavyzdžiai, verti Kremliaus apdovanojimų ir įtraukimo į istorijos ir patriotiškumo vadovėlius. Valio DRAUGAI...

 • Bronsonas 2019 rugsėjo mėn. 05 d. 10:18:46

  Re: Čekučiui. Dėl įrodimų reikia nueiti į archyvus ir pasiieškoti, arba paskambinti dr. Stanislovui Tomui, jisai padės... Negu šlovinti asmenis, kurie koloboravo su Fašistais, su tais pačiais, kurie šaudė ne tik žydus, bet ir lietuvius, ir kurie buvo vaikai vienos šalies-Lietuvos...

 • Prosenelis 2019 rugsėjo mėn. 05 d. 09:19:07

  Visi isigimeliai iškrypėliai sulindo i liberalu partija ir lašas po laso nuodija Lietuvos valstybe jau visa koncervatoriu gaujai kaip ją pajiemie valdyti Diedulies spiko anūkas sulinko i liberalu puse Lietuvai butina apsaugoja t šalis visiškai jos pamiršti ir nie už viena ne balsoti sarasiniu nie vieno nerinkti naikynti sąrašus subraukant sudraskant gana baisaus dvokencio bardako butina ji sunaikynti aš tikiu kad tauta taip ir padarys prie valdžios jų prilesti ne galima jie su aky s Lietuva.

 • tam --aitvaras--- tau patrijote matomai smegenu menstruacija prasidejo 2019 rugsėjo mėn. 05 d. 08:18:03

  kliedi tokias nesamones kad net pampersas uzdetas tau ant nosies vargu ar bepades

 • klierikas 2019 rugsėjo mėn. 05 d. 07:20:58

  Žinių radijas. Kaip Perednis ir Savukynas gynė Vanagaitę ir jos Mūsiškius.

 • juokinga 2019 rugsėjo mėn. 05 d. 02:31:16

  juokinga tai kad respublika save laike patrijote o is tikro tapo kasapu gusta...

 • Tas pats bespredelas, ... 2019 rugsėjo mėn. 05 d. 00:15:20

  kaip ir A.Smetonos laikais. Tada apie milijoną lietuvių emigravo, dabar dar daugiau. Greit bus 80 metų nuo A.Smetonos valdymo ,,auksinio Lietuvos laikotarpio", o Lietuvoje bardakas. Tada buvo 38 seimūnai,dabar triskart daugiau. O naudos? N-partijų, triskart daugiau frakcijų, seimūnai, kaip žiurkės, bėga iš susikompro itavusių partijų. Juokinga, visi buvo ,,raudoni", išskyrus disidentus, o kai rinko į Seimą, visi pasidarė patriotais! Anglijoje, jei buvai leiboristų parijoje, gali pereiti į torių partiją, bet ne sugrižti! LIETUVOS NEORIKLAUSOMYBĖ - TAI PREKĖ, deja runkuliai besmegeniai balsuoja už bet kurį, pensininkai išvis logikos nepaiso...kaip gali ką nors protingo išrinkti į vadovus,jei rinkėjai neadekvatūs...Kažkas, labai gerai pažįstantis lietuvio charakterį, sugalvojo leisti ir registruoti partijų ir frakcijų begalybę : žinojo-lietuviai pasiklys..

 • < Tam Aitvarui 2019 rugsėjo mėn. 04 d. 22:37:19

  Iš kur nukabinai tokius skaičius 700 000 lietuvių ? Gal sumaišei su skaičiumi EMIGRAVUSIŲ lietuvių per 28m.? Tai landsberginių - brazauskinių valdymo laikotarpis ?

 • yla 2019 rugsėjo mėn. 04 d. 19:40:29

  odiozinis Ricardelis vel parase desimtoko lygio straipsneli... apie nieka!

 • pritariu 2019 rugsėjo mėn. 04 d. 19:16:01

  Komentatoriui ..Dvigubi standartai?" Jau apie K.Škirpą girdėjau tiek nemalonių atsiliepimų iš tuomet gyvenusių žmonių, kad niekada nebūčiau pavadinusi jo vardu nei alėjos Vilniuje, nei gatvės Kaune. Vis tik prieš kažką pagerbiant, reikėtų gerai išklausinėti tuo metu gyvenusius žmones, ar tie pageRbiamieji nenusikalto žmogiškumui. Jau geriau tuomet nevadinti jų vardais nei gatvių, nei kabinti lentų.

 • Aitvarai, 2019 rugsėjo mėn. 04 d. 18:26:49

  Kai zydai kagėbistai padejo rusu nacistams sunaikinti beveik 700 000 lietuviu tai ...menkniekis. Va jeigu lietuvis kreivai paziurejo i zydus ji reikia...sunaikinti. Pprimenu .Vien uz palestiniečiu SKERDYNES zydu turetu laukti karinis ...TRIBUNOLAS.

 • aitvaras 2019 rugsėjo mėn. 04 d. 16:25:29

  Cia vienas kvailelis raso,kad Noreika apsigyveno sunaikintu zydu namuose.O kokiuose namuose apsigyveno atvyke is rusijos ir vietiniai kagebistai.Ogi susaudytu ir isveztu i sibira lietuviu namuose.Dar 70 metais prisimenu,kur nenueidavai Kaune i senamiesti ar centra padirbti,vien buve komunistai ar saugumo darbuotojai,cigonu ir rusu seimos gyveno.Puikiuose butuose,kurie pries kara priklause Lietuvos politikams,kariskiams,mokytojams,valstybes tarnautojams,bankininkams ir kt.Juos sunaikino,o butus ju uzeme.Partiniai zydai irgi neatsiliko.Grobe lietuviu namus ir butus.Ir su baldais,nes lietuvius per 15 minuciu iskraustydavo.Nenori sito zydai ir buve kalaborantai prisiminti.

 • aitvaras 2019 rugsėjo mėn. 04 d. 16:14:42

  Gerai parase,bet reikejo prideti,kad tie svetimi,tai nutauteje mutantai,kurie uzaugo nutautejusiame Vilniuje,kur dar neseniai lietuviu kalba nebuvo dominuojama.Dar ir dabar svetimos kalbos vos ne kas antras Vilnietis laikosi.Gal todel ir arsus priesinimasis ministeriju iskelimui i Kauna,kad per daug nesulietuvetu....O ir valstybes finansuojamoje televizijoje ,kas trecia pavarde nelietuviska.Ar nereiketu padaryti pravalymo?Kiek dar nuo bolsevikiniu laiku teisininku ,buvusiu kagebistu ir partiniu postuose sedi.Gal reiketu parasyti,kokias pensijas buve komunistai ir kagebistai gauna.Lenkijoje kirto is peties.Visiems buvusiems komunistiniams ir saugumo darbuotojams pensijas nubrauke iki minimaliu,o Lietuvoje tyla,nes konservu ir socdemu sliures tikrai to nedaleis padaryti.....

 • Komentatorius 2019 rugsėjo mėn. 04 d. 16:12:01

  "Respublikonai" trina komentarus, parašytus prieš putinoidinius trolius! Valstybė pavojuje!!!

 • Pritariu Kelmui ir klausiu 09 04 15 09 2019 rugsėjo mėn. 04 d. 16:04:48

  O kiek tau tvartėliniai moka ?

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar tinkamai Lietuva pasiruošusi galimai koronaviruso grėsmei?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar „trikojai“ keliuose daro įtaką jūsų vairavimui?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 C

+1 C

 

 -1 -2 C

+5 +7 C

+2 +3 C

 

+1 +2 C

3 m/s

2-4 m/s

 

5-6 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0840 PLN - 4.3012
RUB - 70.7943 CHF - 1.0605
GBP - 0.8363 NOK - 10.1600

Nuorodos