respublika.lt

Smegenų atšalimas - straipsnio komentarai:

 • Bl** 2019 gruodžio mėn. 06 d. 18:51:56

  Skaitai komentarus,ir nesupranti,iš kur jūs,tokie išminčiai, ?Ko esate pasiekę per savo gyvenimą? Makronas,didelės šalies prezidentas,o jūs kapstotės po šiukšlyną ir giedate,kad tai durnius,Putino pakalikas,kad pas jį patį smegenys apmirę.Kur ta išgirtoji demokratija,jei jisai išreiškė savo nuomonę,ir prasidėjo......

 • Skaitytojas 2019 gruodžio mėn. 04 d. 18:23:07

  Nežinau kaip tokia įžeidžianti JAV ir Prancuzijos lyderius rašliava galėjo atsirasti padorioje Respublikoje. Autorius sumaišė Respubliką su Delfiu. Todėl nenuostabu, kad paskutinius dešimt komentarų surezgė Defio patriotai, nors galvoju juos suraitė vienas ligonis

 • JONAS 2019 gruodžio mėn. 04 d. 10:36:53

  Gtrybe musu lietuva atidave amerikonam pasidaryti paligona prieš rusija GREIT VISI TURESIME PALIKTI SAVO ŽEME SAVO ŠALI čia tryps musu žemele NATO karei sakot nuskurdo piliečiai ir ko čia pergyvenat juk jie patys nori gyvent skurde bet užtai meldžiasi tokiam KGBlansbergui grožisi grybauskaite tai kam reikia kad geriau gyventu ar išliktu šita išasigimeliu tauta neduok dieve ateis rusija valdyti koks idijotas iškart sukelmaidana po to kara čia tik Putinas stabde tuos brudus amerikonus agresorius

 • Makaronas užsimanė 2019 gruodžio mėn. 03 d. 20:55:14

  būti Europos Napoleonu

 • varliamušių fiureris 2019 gruodžio mėn. 02 d. 08:45:26

  makaronas tegul savo seną, kūūūdą beždžionėlę dresiruoja, o ne ES ir NATO.

 • Jurgis 2019 gruodžio mėn. 02 d. 07:16:58

  Kaip prisišaukiama nelaimių, palaikant grobiką, tai liudija istorija. 1939 metais rugsėjy sulaužė Varšuvos-Paryžiaus-Londono pagalbos sutartį,Hitleriui užpuolus Lenkiją, 1939 metų lapkričio mėn. prancūzai ir anglai nesuteikė pažadėtos paramos Suomiams, užpuolus Sovietų Sąjungai. kAS Iš to išėjo- gavo patys kailin nuo Hitlerio. Prancūzai ir MISTRALIUS gamino užpuolikams. Ar nesikartoja istorija Macrono asmenyje?

 • Kompensacija 2019 gruodžio mėn. 01 d. 14:27:59

  Kremliaus gangsterius būtina teisti,tam reikalingos stiprios partijos,kurios gali realizuoti politinę valią.Okupacijos žalos atlyginimo įstatymas veiks tik po teismo. Gyvulinių traukinių vagonuose tūkstančiai įšalusių į ledą lietuvių tremtinių lavonai.1941.Kremliaus komisarai (80 proc.žydai).

 • Arvydas 2019 gruodžio mėn. 01 d. 14:22:16

  Gyvulinių traukinių vagonuose tūkstančiai įšalusių į ledą lietuvių tremtinių lavonai.1941.Kremliaus komisarai (80 proc.žydai).

 • oi vakeli; 2019 gruodžio mėn. 01 d. 13:02:15

  jei tu su savo žmona kaip su močiute gulėtum, tai manau, ne tokių žodžių visam pasauliui prišnekėtum.

 • Ne sena praeitis 2019 gruodžio mėn. 01 d. 12:31:26

  Girdėjome kaip Vycka iš balkonėlio sakė,jeigu ne parduosite žemių vakariečiams reikes grazinti pinigus.Skolininkai pratr...do ir žemės referendumas ne įvyko.Ar ne į ta puse suka arklius Macaronas .nes “ne pritaria “NATO aljensui ,o po Anglijos iš sivaiksciojimo “ne pritars “ir ES.Jis matyt yra tik iešmininkas? Didžioji dalys ES aktyvu skolinti iš TVF,kurio būstinę yra Wasinktone.Ar po misparu jie nenorės iš ex ES susigrazinti aktyvu?

 • Tas gali sakyt ką mąsto- 2019 gruodžio mėn. 01 d. 06:36:42

  pas juos užsilikusių "išvaduotojų" nėra.

 • Ss 2019 gruodžio mėn. 01 d. 00:45:08

  O tai, tipo, kiti jav prezidentai buvo intelekto "sužalotu" veidu??? Rimtai?? Tada jums pizdec su galvedlėmis :)))

 • Kis 2019 lapkričio mėn. 30 d. 22:44:35

  Putinas pazadejo ,o gal plius ir pabasliavo del antros kadencijos,nes kitaip si bermiuka pastums pas mamyte blynu esti.

 • nu tikrai 2019 lapkričio mėn. 30 d. 21:43:25

  pirmiausia reik tureti kaukolejsmegenu,nu nors kazkiek,tada bus aisku kas skaito respublika,nes antraip kiekvienas durnius galvos,kad kiti tokie.trampas teisus del nato,todel saukia po viena ant kilimo ir liepia savo tautos babkem islaikyti ju kariuomene.man patinka Orbanas,kuris isvaike pas save soroso klika,isvale nuo......musu gaudami algas is tautos to nesugeba ar bijo.

 • Na, galimai, 2019 lapkričio mėn. 30 d. 14:48:09

  šitam Putinas vietoi cholesterolio vogtos naftos iš sibiriečių įpylė.

 • Supleris 2019 lapkričio mėn. 30 d. 11:25:45

  Senutes RU rin ojas yra tik supleris,kuriam liepta garsiai pasakyti ka sulauks Europa ......Vaikinai nuo Atlanto Floridos krantų nesiruošia guldyti amziams galvas už teliukus,kurie be paskolų ne moka išgyventi. Net kirviui,plaktukui ,kastuvui kotą jie atsiveža iš Lenkijos.

 • Ie 2019 lapkričio mėn. 30 d. 11:24:53

  Trampo "intelekto nesužalotas veidas" visgi nėra labai tiksli charakteristika. Nes tas imperializmas visgi gana logiškas ir veiksnus. Šaliai jis geba duoti ir naudos. Nei iš Trampo, nei iš Amerikos dabar jam valdant tikrai neatimsi didelės ir padorios šeimos. Lietuvai tokie scenarijai netiktų, o Amerikai iš dalies tinka. Lietuvių didelė ir padori šeima yra tik Amerikos kopija. O per paskutinius 5-10 metų priputę žemiausio socialinio sluoksnio daugiašeimiai tikrai nėra simpatiški. Dėl itin didelio agresyvumo. Kaip Panevėžio teatro agresyvi režisūra, yra iš dalies kažkokia nepagarba pačiam teatrui, o didmiestis (šiuo atveju suįžulėjęs Panevėžys) nėra šalies miesto idealas ir ne sostinė, taip ir su tomis lietuvių daugiavaikėmis šeimomis. Taip, jos lygiai taip pat susireikšmina lyg būtų Vilnius, o ne Panevėžys. Gal problema ne smegenų atšalimas, o visgi begalė rašybos, stiliaus ir logikos klaidų? Kurių susireikšminę mėgėjų teatrai (bet ne Amerika) nepastebi..

 • manau 2019 lapkričio mėn. 30 d. 10:47:42

  makorona putinas priciupo, tai tas ir ciulba nesamones

 • alio vyzoti muzikeliai, ko cia savo durnas galvas kvarsinat ir burnas ausinat, ar kam dar nedaeina, kad Macronas tik pirmas pagarsino 2019 lapkričio mėn. 30 d. 06:36:28

  kad projektelis "pasaulio vyriausybes" su CK Washingtone sparciai traukiasi i nebuti ir senoji europa kur pirmi prancuzai prabilo nesiruosia kaip ta kurtizane pasilikti ilgiau pas suteneri is uz balos ant pavadzio, todel kai kyla tokios galybes kaip KInija, Rusija, Indija pazangi europa supranta, kad su savais kaimynais pasoneje reikia ieskoti bendru salycio tasku, o ne ieskoti kaip nei kurie "galiunai" nuotykiu ir draugu uz balos. tu "draugu" era bet deja baiginejasi ir ji per artejanti desimtmeti visai bus supaprastinta, nes i "pasaulio pyrago" dalybas isijunge daugiau zaideju kuriu amerikonui kaip nebutu jiems graudu bet nepavyks palenkti pagal savo kurpaliu. o senute evropa turi dabar daryti pasirinkima ar su senu suteneriu ir toliau likti bordake, ar po "brexit" konstruoti kazka naujo ir per daug nesidairyti i "geru dedziu" pagrumojimus ir ju istikimu vasalu nuo baltijos balos sapaliojimus.

 • senelė 2019 lapkričio mėn. 29 d. 22:12:36

  Va Jezau, Jezau , kaip valdžia nesupranta, kas laukia konfliktų atveju, mes jau žinome ir tokių baisių ginklų nebuvo , kas darėsi , negi norime paversti savo šalį į akmens amžių , kur niekam ,ar tai ponai , ar vatnikai būtųme, nieko jau nebereikės,Nesuprantu , kokį malonumą jie jaučia provokuodami tuos rusus , negi yra sakoma net stovedama ir lazda iššauna, o čia tiek erzinant , baisu , dar gewrai , kad nepuola, o jei puls, mana nė vieno čia nebebus, nebent valdžia spės išlekti į saugesnes šalis.

 • beduinas 2019 lapkričio mėn. 29 d. 22:03:45

  Juk mes čia nieko nepadarysim , mano nuomone, tai yra uždavinys viską vykdyti, ką sako Amerika ir kiti jos klapčiukai , kad tik greičiau , kuri postkomunistinė valstybė pradėtų provokaciją ir musų Lietuva gali tikrai palikti kelias į karą, nes juk tiesiogiai per Lietuvą būtų kelias į Kaliningradą, o mes cia būtume sulyginti su žeme

 • nejaugi> nejaugi 2019 lapkričio mėn. 29 d. 21:22:07

  nejaugi oziu koncervuotu ,mortos broileriu liberastu gaujai pritruko troliu kretinu? pasirodo vienas,kitas ,ir tas pats asilas berastis... oziu mortos pinigai senka ar gobsumas neleidzia oziams pasisamdyti protingesniu,nes sitie smaukalai tik ir tezino-vatnikas,kremlius... lianzbirbiniai,papurtykit kisenes,smunka gabriuko anuko reputacija

 • Taiklūs pastebėjimai 2019 lapkričio mėn. 29 d. 21:21:50

  Taiklūs pastebėjimai apie politikos frantą - p******ų, liberastų, panEuropistų, putinistų ir kitų globalzombistų patroną - panorusį tapti neonapaleonu.

 • nejaugi 2019 lapkričio mėn. 29 d. 20:42:42

  išskyrus vatnikus daugiau "Respublikos" niekas ir neskaito?

 • KNP 2019 lapkričio mėn. 29 d. 19:51:04

  Visada stebiuosi tokiais komentarais. Gal reiktų ponui žurnalistui pasiekti bent 1/100 to , ko pasiekė pvz. Trump, o tada komentuoti. Juk jei atsigręžti atgal, tai absoliučiai viskas , ką Trump sakė apie NATO yra tiesa ir visos šalys, net ir Vokietija, tai pripažino.

 • Ona 2019 lapkričio mėn. 29 d. 19:23:38

  Prancūzijos prezidentas-teisus.Tai Lietuvos politikų ir tokių "žurnalistų",kaip Abromaitis,smegenys ne tik atšalę,bet jau ir mirę.Aukoti žmonių gerovę,tariamai agresijai įveikti,yra nusikaltimas.Ginklų gamintojai ir pardavėjai lobsta,valstybių žmonės skursta.

 • Makronas nieko naujo nepasakė 2019 lapkričio mėn. 29 d. 18:56:16

  Dar gerokai anksčiau, D. Trampas tvirtino, kad NATO yra pasenusi organizacija, O jai skirtus pinigus galima būtų išleisti "kam nors kitam".. Taip sakant, paseno ir numirė.

 • JEIGU LIETUVA 2019 lapkričio mėn. 29 d. 18:42:56

  skirs karo isterijos reikmėms 2,5 procento nuo BVP - tai sudarys apie 13% šalies biudžeto, o Normaliose ES valstybėse 2,5% nuo BVP yra tik 5% šalies biudžeto. Taigi, Prezidentūra, valdančiosios ir tradicinės partijos projektuoja Lietuvai visišką ubagynę ES dugne be jokios galimybės pasiekti deramą pragyvenimo lygį, o rusofobija yra tik vienas iš įrankių pateisinti nežabotą Lietuvių Tautos plėšimą. Dar daugiau - Lietuva vienintelė ES valstybė, kuri skiria karo reikalams daugiau nei 10 procentų metinio biudžeto - pagal biudžeto sandarą Lietuva labiau primena Totalitarinę ubagų Š.Korėjos tipo valstybę - neveltui Lietuvoje vykdoma masinė žiniasklaidos priemonių cenzūra spjaunant Į LR KONSTITUCIJOS 44 str

 • KOKS TIKSLAS - TOKS IR REZULTATAS 2019 lapkričio mėn. 29 d. 18:14:47

  1. Jei tikslas - LIETUVIŲ TAUTOS GEROVĖ - tai šiandien nesedėtume ES dugne su didžiausia ES socialine nelygybe ir ubagizmu. 2. Jei tikslas - išsaugoti Lietuvos teritoriją kaip JAV REGIONINIO BRANDUOLINIO KARO SU RUSIJA POLIGONĄ - TADA SPJAUT KIEK TŲ LIETUVIŲ ČIA LIKS – TEGU NORS VISI IŠSILAKSTO AR DVĘSIA BADMIRIAUDAMI.

 • SVEIKINU VISUS 2019 lapkričio mėn. 29 d. 18:13:31

  PSEUDOPATRIOTUS SU LENKIJOJE (SUVALKUOSE) STATOMA ATOMINE ELEKTRINE, nes su 66 procentų tikimybe - pagrindinės vėjų kryptys yra Vakarų - Pietvakarių - t. y. iš Lenkijos, avarinės situacijos atveju, didelė dalis radioaktyvių teršalų keliaus tiesiai į Lietuvą. Visa tai jau vyksta ir su kietosiomis dalelėmis, Lenkijai masisškai kūrenant rudają anglį. TIESIOG NUOSTABI NATO DRAUGĖ.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • NORVEGIJOJE: Norvegijos vyriausybė pasiūlė pratęsti kovo mėnesį dėl koronaviruso pandemijos įvestus įvažiavimo į šalį apribojimus iki spalio 31 d.
 • ESO: Elektros ir gamtinių dujų skirstymo bendrovės ESO pajamos per 4 šių metų mėnesius sudarė 166,2 mln. eurų ir buvo 11,2 proc. didesnės nei tokiu pat metu pernai,
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar pateisinate gydymo įstaigas dėl neskubėjimo atnaujinti paslaugas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar lankėtės pas medikus karantino metu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+9+12 C

 

+12 +14 C

 +19 +21 C

+19 +21 C

 

+19 +20 C

5-6 m/s

5-8 m/s

 

8 m/s

Nuorodos