respublika.lt

Jurgita ŽEMAITYTĖ: Nuo kada valdžioje šventos karvės? - straipsnio komentarai:

 • A
  Aha 2021 gegužės 22 21:43:24

  Mobingas iš valdančiųjų pusės

  17 0
  Atsakyti
 • R
  Rimantas 2021 gegužės 22 21:16:19

  Aš kreipiuosi i visus padorius Lietuvos žmones.Iš mūsu vyriausybė ir dalis seimo jau atvirai tyčiojasi ir visais imanomais būdais bando prastumti antikonstitucinius istatymus. suvaržyti mūsų laisvę.Nusimeskim bailio kailį .sukilkim prieš prieš jų priespaudą ir kovokim kol kas konstitucija leidžiamais būdais. nevykdikim ne vieno jų pablūdusio draudimo kaip jie patysir ginkim savo šalį nuo valdžios niekšų

  27 0
  Atsakyti
 • P
  Pasaulyje 2021 gegužės 22 21:02:08

  Is bado kasdiena mirsta apie 25 000 zmoniu, tarp ju ir vaikai, bet nei vienam pasaulio turtuoliui del to galvos neskauda. Bet vat skiepa nuo korona viruso siuncia i LT koki tai uzkampi seneliui ar bobutei, kuris/i bendrauja tik su katinu ir suniuku ir viena karta per menesi su pastininke, kuri atnesa jam pencija. kad tik jis nenumirtu nuo korona viruso. Nejaugi kokiame tai kaime gyvenancio senelio ar bobutes gyvybe yra vertingesne , nei tu 25 000, kurie kasdien mirsta is bado ? O ir tiems mirstantiems is bado, pasaulio turtuoliai irgi pagamins vakcinu ar jiems leis "pasirinkti" nuo ko mirti, is bado ar nuo covid ?

  22 0
  Atsakyti
 • s
  senis 2021 gegužės 22 17:13:11

  matai kokia atsargi autore, puse seimo, atseit, isvaryti. O kodel ne visa seima? Kuo geresni tie Putino paskirti 70 sarasiniu? Jie sau pasieme LRT tv, pasidare savo uzsislaptinusiu kgbistu śtabu, skirsto skolintus 14 milijardu euru: nam-nam-nam, ?uij vam! Lansbergis juokiasi is vienmandatininku: turim 70 sarasiniu, nusiperkam kokia pigesne sikaliene, ir pederastu vestuves isigalioja! Rusija is Lietuvos isejo, bet paliko Lansbergiui visa LKP, apie 200 000 stuku, apie 100 000 kgbistu. Tos konservatoriu, socdemu ir lyberastu gaujos, jokios atskiros partijos, tai tik trys LKP frakcijos. Ar Nauseda, ar Simonyte, ar Lansbergis, visi jie pagal Soroso nurodymus smaugia Lietuva. Trintis tarp ju, tik spektaklis. Kol rusai nepakars Putino, mums irgi niekas nesviecia.

  20 6
  Atsakyti
  • M
   Maišto į krūvą skirtingus dalykus. 2021 gegužės 22 17:32:40

   V. Putinas it Dž. Sorošas skirtingi dalykai. Nereikia painioti. Rusijai nerūpi nei Lietuva, nei Lietuvos politikai, nes Lietuvoje nėra nei išteklių, nei politikų.

   29 5
   Atsakyti
  • V
   VK 2021 gegužės 24 23:30:10

   Vien taip manyti yra klaida. Niekas ruskiam taip nerūpi, kai Lietuva. Kol kas jie užsiėmę Ukraina ir Baltarusija, kiti esame mes.

   3 2
   Atsakyti
 • T
  Turi būti galimybė atleisti Seimo narius nepasibaigus kadencijai. 2021 gegužės 22 16:56:34

  Taip, jie pasamdyti 4 m., bet visus kitus asmenys galima atleisti anksčiau termino, taip turi būti ir su Seimo nariais. Patekę į Seimą, dauguma tarnautojų pamiršta, kad jie atstovauja žmonių interesus, bet ne savo asmeninius. Pavyzdžių yra daug: Raskevičius rūpinasi tik LGBTI; Landsbergiai investuoja mokesčių mokėtojų pinigus savo privačiam verslui - tūkstantmečio mokykloms; planuojamas Valstybinių įmonių pardavimas; valdantieji ketina atimti iš žmonių teisę rinkti Prezidentą ir Merus, bei pakeisti Seimo narių rinkimų tvarką, nes puikiai supranta, kad su tokiais sprendimais jie yra politiniai autsaideriai; užsienio politika neatstovauja Lietuvos piliečių interesus ir t.t. Turi būti galimybė atleisti Seimo narius nepasibaigus kadencijai, o ne taip, kaip sakė Šimonytė "nepatinka, galėsite rinkti kitą valdžią po 4 m.", o tos 4 m. mūsų samdomi darbuotojai švaisto visų mūsų pinigus, ima paskolas ir jas skirsto savo interesams, o mes dėl 4 m. kenkėjų valdžioje turėsime dirbti iki 72 m.

  45 1
  Atsakyti
 • t
  tai siu dienu realijos 2021 gegužės 22 16:41:49

  patycios tai jau kasdienis reiskinys paziurekit ka ir kaip komentuoja liberastinis kontingentas jiems visi kas nesutinka su jais yra kremlinai atsilikeliai homofobai sliekai nu epitetu jie turi pakankamai argumentu kurie rodo kad jie neteisus nepriima i diskusijas neina arba priremti prie sienos tuoj viska nori paversti juokais tipo ka jus juoku nesuprantat va ta agresyvi ir uzzombinta publika ir yra musu taip jie save vadina elitas tai jiems viskas leidziama o kiti turi ju klausyti ir tyleti

  28 0
  Atsakyti
  • V
   Vilnius 2021 gegužės 22 16:59:33

   Tokie komentarai, apie "vatnikus", "kolhozus" yra skirti tam tikrai rinkėjų grupei - žmonėms kurie nesidomi politika, bet turi baimių, kurias jiem įskiepyjo Konservatoriai, ir tiems, kas turi rimtų kompleksų.

   17 0
   Atsakyti
 • B
  Beja 2021 gegužės 22 15:35:39

  Belgijoje, miske buvo ieskomas kareivis, pirmas dvi dienas jo ieskojo 250 policininku, 90 kareiviu, ginkluotu automatais , sarvuota technika ir sraigtasparniu. Treciooje dienoje prisjunge Liuxemburgo ir Vokietijos pajegos, jo jau ieskojo zymiai didesnis skaicius. 12 h miskas buvo "issukuotas", bet kareivio nerado. Dabar media raso, jog vyksta kratos butuose, namuose, kur jie mano, jog jis galetu sleptis. Belgijos karys Jurgen Conings, antradieni po darbo, is kareiviniu negrizo namo, jo draugei pasigedus savo draugo, ji skambino i kareivines, ieskojo jo, veliau buvo pranesta i policija. Nuo antradienio ieskomas karys, nerastas. Jurgen Conings yra ziniasklaidos apibudinamas, kaip ekstremalas, antivakseris, nacistas ir t.t. Sako, jog jis lygtais ir grasino valstybiniam rezimui ir virusologui. Virusologas su seima buvo perkeltas i saugia vieta, musulmonu mechetems suteikta apsauga. 46 metu Jurgen Conings yra dalyvaves Jugoslavijos, Bosnijos, Kosovo, Libano, Irako, Afganistano karuose.

  9 1
  Atsakyti
  • B
   Beja 2021 gegužės 22 15:38:24

   Taip pat jis yra treniraves karius tame miske ir mokes juos kaip isgyventi miske. Yra buves saudymo instruktoriumi, taiklus saulys. Jo draugai ir artimieji apibudina ji kaip geros sirdies zmogu, kuris buvo visada pasirenges padeti.

   10 0
   Atsakyti
  • B
   Beja 2021 gegužės 22 16:02:54

   Belgijos virusologo, kuris dabar yra saugomas, 2019 metu kalba. Jis kalba apie tai, kaip pasitelkus media, galima zmones bauginti virusu.- Communiaction and public engagement - MARC VAN RANST ( vimeo.com)

   9 1
   Atsakyti
 • K
  Kada tuos parazitus 2021 gegužės 22 15:34:07

  Iškuopsim nuo Lovio ?

  21 1
  Atsakyti
 • B
  Beja 2021 gegužės 22 15:06:16

  zodis "antivakseris" yra melagingas. Zmones neturi nieko pries normalius skiepus, o tik pries GMO skiepus, kurie silpnina imuniteta. O kad tie GMO skiepai silpnina zmoniu imuniteta, zmones gales isitikinti ateinanti rudeni ir ziema, kai jie prades sirgti visokiomis ligomis.

  20 0
  Atsakyti
 • L
  Labai protiga!!! Jurgita Ž. 2021 gegužės 22 15:05:39

  Per kitus rinkimus-tik ją rinsiu į seimą,nes tokių gerų minčių,puikių idėjų dar negirdėjau! Seniai turėjo būti seime,o ne visokię ten kepeniai,valkjūniai,gražuliai, išjuoka ne seimas-o dar šventus veršiukus vaidina,geriau jau vaudintų šikančius katinus! Maniškis

  4 2
  Atsakyti
 • v
  v.v. 2021 gegužės 22 14:54:20

  O kas skatino - žudytis nusižudymu ??

  0 1
  Atsakyti
 • P
  Pasiziurekite 2021 gegužės 22 14:50:53

  Kokia "pandemija" Baltuosiuose rumuose, Wachingtone. Jokiu kaukiu ir jokiu atstumu - Maskless hugs and handshakes are back in at the White House (therecount.com)

  9 0
  Atsakyti
 • n
  na ką 2021 gegužės 22 14:16:51

  Tiesa parašyta. Ir ne tik dėl to paso. Ėda jie ten vienas kitą ir į akis, ir už akių, tyčiojasi ne tik vieni iš kitų, bet ir iš Lietuvos bei jos piliečių. Kaip, jei ne patyčiomis, galima pavadinti premjerės pastabą, kad nepatenkintiems valdžia teks laukt kitų rinkimų? Gabrielius (turbūt dantis sukandęs iš pykčio) atsiprašė prezidentienės, kai prisišnekėjo, o Šimonytė, kiek prisimenu, net nežadėjo to daryt- davė suprast, kad nepatenkinti valdžia jos nedomina.

  39 0
  Atsakyti
 • @
  @ 2021 gegužės 22 14:05:43

  Karantininiai ribojimai neturi nieko bendro su korona virusu. Kuo mazesnis zmoniu pasitikejimas valdzia tuo grieztesni koroniniai ribojimai ir atvirksciai. Tuo galejote ir pays isitikinti palygine koroninius ribojimus Lietuvoje ir Svedijoje. Kuo labiau valdzia bijo zmoniu sukilimo, tuo labiau grieztesniiu ribojimus ji sukuria. Skiepu pasai(QR kodas) valdziai reikalingas kaip irankis , priversti zmones skiepytis "savanoriskai" Dabar neskiepytus nenori ,leisti i kavines ir neleisti keliauti. Veliau , kai didzioji dalis zmoniu bus paskiepyta, neskiepytieji bus ismesti is sistemos. Neskiepyti zmones negales nei dirbti, nei naudotis med paslaugomis ir t.t. Pvz. olandai jau seniai turejo skiepu pasus(ne vieni ir ne du metaii) , kuriuose budavo idedamas stampukas pasiskiepyjus skiepais, kurie budavo reikalingi pries vykstant i slitus krastus. Dabar gi valdzia pareiske, jog tie skiepu pasais NETINKA korona viruso skiepu stampams deti, reikalingas naujas , tas su QR kodu.

  17 0
  Atsakyti
  • @
   @ 2021 gegužės 22 14:18:22

   Ir tie koronos zidiniai pagal savivaldybes nustatinejami taip - jeigu pvz. miesto, rajono savivaldybes meras nepalaiko valdzios sprendimu de koroniniu ribojimu ar to miesto, savivaldybes zmones, valdzios akimis , nepakankamai entuziastingai eina skiepytis ar socialiniuose tinkluose pasisako pries skiepus, ten yra paskelbiama korona viruso zidiniai ir taikomi grieztesni koroniniai ribojimai. Valdzia labai bijo zmoniu sukilimo, tam ir yra skirti visi tie koroniniai ribojimai.

   20 0
   Atsakyti
 • A
  2021 gegužės 22 13:57:34

  Kai tenka pravažiuoti pro seimo pastatą,visada nusisuku,nes kai pagalvoju kiek ten parazitų viduj zuja, kūnu šiurpas nueina.Blogiausia tai,kad senus parazitus,pakeičia jų vaikai ir visa tai tęsiasi ir tęsiasi.Kada tai baigsis?Šitas klausimas dar ilgai neturės atsakymo.

  38 0
  Atsakyti
 • I
  Ir dar 2021 gegužės 22 13:50:52

  Kaip jau rašiau esu tik iš šalies stebintis žmogus kas vyksta Lietuvoje.Toli gyvenant ir daug metų svetur kažkaip nejučia pradedi lyginti šalį kurioje gyveni su Lietuva, valdžias, jos veiksmus, žmones, pilietiškumą, judėjimus, gerovę.Juk šitiek milijardų į Lietuvą tekėjo, jau šalis galėjo stovėti šalia turtingų Europos šalių ir didžiuotis turinti svarų balsą joje. Bet?Bet dar gėdingai pjaunasi politikai dėl asfalto gabalo, kurį premjero gatvėje nutiesė.Tuomet apėmė svetima gėda,kokia skurdi ta mano šalis kurią palikau ir ji tokia tebėra.Vilnius tai tik sostinė, bet ne visa Lietuva.O didžioji dalis tautos gyvena nuo iki.Seime jau giminių giminės sėdi- seneliai, tėvai, vaikai, broliai..Nejauku, jie visi valdo šalį , užima pareigas vieni kitiems pataikauja už postus, nėra patriotizmo dvasios, mokyklose vaikams niekas to neskiepija.Dabar atveriamas kelias narkotikams,alkoholiui, partnerystei, kuri turėjo vykti referendumu ir patyčioms.Prezidentas gali užkirsti tam kelią. Tai net jo PAREIGA

  53 0
  Atsakyti
  • J
   JEI 2021 gegužės 22 15:41:46

   Turite galimybių,laikas nuo laiko pasidalinkite kaip Jums matosi Lietuva,jos gyvenimas,partinė NEdemokratija,Prezidento pozicija ir kiti dalykai,kurie jau netrumpą laiką niokoja brangiąją MŪSŲ.Kai kas Lietuvoje,diena iš dienos matydamas genderinį,teisinio ir ekonominio nihilizmo,socialinio bukumo ir visiško valstybės valdymo neišmanymo jovalą,jau pradeda galvoti,kad gal taip ir turi būti,kad visur taip,kad jau neateis šlubas vokietis ir neįves tvarkos.Tarkite ŻODĮ IŠ ŠALIES.LIETUVA.KELIASI IR TELKIASI VISUR,KUR JOS YRA NORS VIENAS BET TIKRAS PILIETIS.

   10 1
   Atsakyti
  • L
   Lietuva parduota 2021 gegužės 22 15:44:43

   Plaunami milijonai ,ofšoruose banditų- milijonierių - politikų pinigai ,uteles prisisiurbę prie lovio . .Šimonytė ,lanzbergis gabrys su senioku,civil.masiulis .ožkytė .grybe ir jų visas lizdas iškrypėliškas ,tai Didžiausi Lietuvos išdavikai ir priešai! Tuoj rusui sibinen bučiuos ,nes taip Merkel ir bidenas lieps .Mus pardavė ,miškai kertami ,žmones( jaunimas ) vejamas ,kalba naikinama ,,,litas atiduotas ,,,,,Briuselis daro ką nori o ta akiniuota pritaria.Prezidentas privalo uždraust šį cirką ..Kuo greičiau !

   26 0
   Atsakyti
 • d
  dzuke 2021 gegužės 22 13:50:28

  Super straipsnis,Taip ir gyvenam ,Mele.purve,Jau anukelis pradejo sokineti pries prezidenta,Jie isproteja,BUS DAR MARSAS,Ir ne vienas,

  32 0
  Atsakyti
 • P
  Pagarba 2021 gegužės 22 12:47:47

  Jurgai Zemaitytei uz mintis, kurios aidu atsiliepia musu daugelio sirdyse...linkiu sau ir kitiems, kad tas aidas virstu bugnu tratejimu...ir ne tik...

  51 0
  Atsakyti
 • D
  DIEVAS 2021 gegužės 22 12:44:52

  Sakoma,viską mato ir viską girdi.Čia nebūtinai ta-grynai bažnytine prasme,o šiek tiek filosofine,kad niekas šiame pasaulyje nevyksta šiaip sau,savaime.Optimizmą dėl NEMIRUSIOS LIETUVOS,kuri KELIASI IR TELKIASI,papildė pasaulį apskriejusi informacija,apie Billą Geitsą užklupusius nemalonumus,jo atstatydinimus ir pastraukimus iš įvairių postų.Gal tai supykusios chebros kerštas arba perspėjimas-"Billai peržengiai visas raudonas linijas"bet gali būti ir kitaip.Juk Gamtoje šiaip viskas grąžiai ir tvarkingai sudėliota,kol neįsikiša homo-sapiens.Taigi.Jei jau turtingiausią iš turtingiausių bėdos prispyrė tai gal greitai sorososai ir kiti,pretenduojantys į Viešpaties vietą bei vaidmenį patys atgaus realybės suvokimo jausmą arba jiems tai padaryti padės Aukštesnės jėgos.Būkime optimistai,bet ir patys nesnauskime.Po gulinčiu akmeniu ne tik alus,bet ir vanduo neteka.

  39 1
  Atsakyti
  • A
   Abejoju 2021 gegužės 22 12:49:10

   Kad B.G yra homo sapiens, man jis ,regis , galėtų būti homo carnivora.

   11 0
   Atsakyti
  • a
   aciu 2021 gegužės 22 12:49:10

   uz gera komentara...pritariu...

   16 0
   Atsakyti
 • V
  Vladas v 2021 gegužės 22 12:44:14

  Net nėra jo diskutuoti viskas teisinga. Tik va nuo to rašymo niekas nesikeis, nes jų rankose įstatymų leidyba, pinigai ir policija ir kariuomenė ir dar plius Amerikos žydų mafija

  29 0
  Atsakyti
 • M
  Mano nuomonė 2021 gegužės 22 12:43:26

  Vyt lauk visą moteriausybę su visais moterais ir vyrėmis. O po to- teisti.

  41 0
  Atsakyti
 • k
  kaimietė 2021 gegužės 22 12:40:29

  Ačiū Jurgita, labai taikliai parašėte. Sunkūs laikai atėjo su tomis naujomis "šventomis" karvėmis. Ne visi matė ką renka, o ir tie kurie matė turėjo savų tikslų ir nemąstė į ateitį.

  46 0
  Atsakyti
 • I
  Iš šalies stebint 2021 gegužės 22 12:34:36

  Gyvenu ne Lietuvoje,todėl nelabai ir turiu teisę kišti savo trigrašį.Nes kaip pasakytų kas nors mums šalia geriau matyti. Bet?Bet tą kas parašyta straipsnyje tai šventa tiesa.Vien dėl to kad Čmilytė nepriėmė žmonių siųstų nuo tautos pasikalbėti apie visas problemas, jau galima nepasitikėti tokia vyriausybe. Šeimų dieną net nepasveikino Lietuvos šeimų,bet demonstratyviai uždegė vaivorykštės spalvas rytojaus dieną LGBTQ šventei palaikyti.Turėtų būti kaip ir visi lygūs.Deja,dideliai tautos daliai parodė jų vietą kampe ją užpuolė visokie inflenceriai, ar kas ten tokie kurių išsilavinimas neaiškus,užpuolė mokama žiniasklaida,net valstybinė,politikas rėžė kad ten erkės,mokytoja -kad ten purvini kiminai.Nusamdė provokatorius laižyti guminį penį juo mosikuoti močiutei po nosimi ir kaip gražios ateities viziją parodė per TV3 žinias.Pasakysiu taip- griaunama valstybė iš pamatų, skaldoma visuomenė, patyčios kaip jau ir įteisintos, skatinama emigracija.Ką daryti?Referendumu pasakyti STOP.

  69 0
  Atsakyti
  • D
   DAR 2021 gegužės 22 12:54:07

   Kartą pasitvirtina Tiesa,kad iš šalies matosi geriau.Kiekvienas tamstos,kaip pašaliečio(čia tik gerąja prasme)žodis-visiška tiesa Ir čia natūraliai kyla kyla klausimas:jei Žmogus,negyvendamas Lietuvoje,taip aiškiai supranta prastą padėtį,tai kas atsitiko su jumis valdžmoterys,kad jūs viso to nematote ir nesuprantate.Kas jums,kaip tiems darbiniams arkliams,apribojo akiplotį,kad jūs matote tik savo nosies galą ir nieko daugiau?

   35 0
   Atsakyti
  • P
   Pederastai provakyoja 2021 gegužės 22 15:48:20

   Tauta gali neatlaikyti ,o tokios k...civil bus išveztos karučiuos ! Parazitai ,bukit prakeikti !

   12 0
   Atsakyti
 • V
  VRK ir jos pirmininką 2021 gegužės 22 12:26:05

  Privalo rinkti Tauta ir tik Tauta. Rinkėjų balsų skaičiavimą būtina dekompiterizuoti!!! Žmonės patys balsus gali suskaičiuoti. Va tuomet ir pažiūrėsim kaip giminės pralys į seimą

  52 1
  Atsakyti
 • B
  Baubas 2021 gegužės 22 12:10:06

  Jau 30 metų tos pačios pavardės, kai kurių tik vardai pasikeitė, seimas ir ministrų pareigos paveldimos, anūkai pakeičia marazmatikus senelius ir patys pasidaro marazmatikai.

  63 0
  Atsakyti
  • I
   Išsirinko 2021 gegužės 22 12:17:00

   Patys sau VRK ir jos pirmininką,ir sėkmingai patys sau skaičiuoja rinkėjų balsus...nuo pat 1991metų

   49 0
   Atsakyti
 • 1
  10+ balų 2021 gegužės 22 12:02:39

  ačiū, 10+ balų, iš tikrųjų tos šventos susireikšminusios karvės nė kiek netarnauja žmonėms, nors tam ir sėdi šiltose seimo ir bobvaldžiukės krėsluose, ar ne?

  61 0
  Atsakyti
 • P
  Puikus straipsnis ! 2021 gegužės 22 12:02:29

  Ačiū!!!Tiesiai į dešimtuką!!!

  61 0
  Atsakyti
 • N
  Nuo tada, 2021 gegužės 22 11:26:44

  kai tauta - kvaili ir bailus versiai!

  48 1
  Atsakyti
 • X
  Xxx 2021 gegužės 22 10:54:52

  Patiko komentaras, kad ir gyventi kartu turintis pasą ir neturintis negalės.Galės susitikti tik Maximoj.O tikrai apie maximas nieko nepaaiškino, kaip bus. Tie neturintys gal tik bus įleidžiami neišpirktoms nukainuotoms prekėms įsigyt dienos pabaigoe.

  85 0
  Atsakyti
 • .
  . 2021 gegužės 22 10:38:32

  Kiekviena valdzia,kiekviena religija yra blogis,kokia ji bebutu.Nekreipkit demesio,gyvenkit kaip norit ,nieko neprasykit ir niekam netarnaukit. Bukit sau valdzia ir dievas! Nereikes nervintis ir mitinguoti.

  24 23
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • RINKIMAI: Rusijoje prasidėjo parlamento rinkimai kurie vyks net tris dienas.
 • PROTESTAS: Tūkstančiai žmonių Argentinos sostinėje protestavo reikalaudami geresnių gyvenimo sąlygų.
 • ŠVIETIMAS: Lietuvos ir Lenkijos švietimo ministrai aptarė mokyklos Suvalkuose steigimą.
 • IMIGRACIJA: Užimtumo tarnyba iki rugpjūčio 31 dienos iš viso darbdaviams išdavė 17299 dokumentus, leidžiančius trečiųjų šalių piliečiams dirbti Lietuvoje.
 • ŠVIETIMAS: Šią savaitę prasideda Geros savijautos programa – mokyklos jau gali registruotis veikloms, skirtoms gerinti mokinių savijautą, stiprinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, penktadienį pranešė Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.
 • ALJANSAS: JAV prezidentas J. Bidenas, Australijos ministras pirmininkas Scottas Morrisonas ir JK vyriausybės vadovas Borisas Johnsonas trečiadienį paskelbė apie sudarytą naują trišalę partnerystę saugumo srityje – AUKUS.
 • ENERGETIKA: Lietuvoje per artimiausius kelerius metus privatūs investuotojai planuoja pastatyti dar apie 930 megavatų (MW) galios vėjo elektrinių.
 • KARANTINAS: Premjerė Ingrida Šimonytė neatmeta galimybės, kad šalyje augant susirgimų nuo COVID-19 skaičiui, Lietuvoje vėl gali būti įvestas karantinas.
 • DARBAS: prastovoje dėl karantino esantiems darbuotojams nutarus nutraukti darbo santykius, siūloma nemokėti išeitinės išmokos: tai numatančias Darbo kodekso pataisas parlamentui ketina pateikti Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Kazys Starkevičius.
 • SANTUOKA: trečiadienį popiežius Pranciškus, grįžęs į Vatikaną po kelių dienų viešnagės Slovakijoje, komentaruose žurnalistams dar kartą atmetė galimybę tos pačios lyties asmenims tuoktis Katalikų Bažnyčioje.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar reikėtų SAM paduoti į teismą už leidimą 16-mečiams skiepytis be tėvų sutikimo?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate rugsėjo 10d. mitingą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+9 +12 C

+5 +9 C

 

+4 +9 C

+8 +12 C

+6 +13 C

 

+8 +13 C

0-6 m/s

0-7 m/s

 

0-7 m/s

       

Nuorodos