respublika.lt

Pretendentai į prezidentus: trys kietos „Grybauskaitės“, du minkštoki „Briuseliai“ ir kiti - straipsnio komentarai:

 • kam 2019 gegužės mėn. 14 d. 20:48:50

  dujos ir bezdalai is senuku prekybos centro

 • Trys stibribes 2019 gegužės mėn. 12 d. 13:15:11

  KGB ziurke,magnolija,tulpe.

 • Bežemis 2019 balandžio mėn. 22 d. 11:17:54

  Tai kas mandriausias iš tų aštuonių murzių?Nei vienas.Tik Skvernelis neužsiima prognozėmis, nes dirba tautai ir jam vistiek koks ten pakeis kitą oligarchą.Reikia apie savo tautą galvoti po ne o ne sukti galvą, kad neleptelėti tai ,kas nepatinka ES

 • Na ką gi ----> ZUK >> Gal jau... 2019 balandžio mėn. 21 d. 18:41:11

  Tu man atsiųsk kokią nors medžiagą apie įsiveržimą...

 • klausyk tu, "Gal jau", 2019 balandžio mėn. 19 d. 20:34:12

  negi tavo šeimininkai tau dar vis moka už tą patį nuolatinį komentarą? Nu net Putinas ir jo ambasada yra protingesni.

 • ZUK >> Gal jau... 2019 balandžio mėn. 19 d. 18:02:49

  Tai ir užmiršk tą Krymą,rusų vatine galva.Iš kur ištraukei,kad Ukraina tą Krymą atidavė.Vėl vapi nesąmones.Rusai jėga įsiveržė į Krymą,surengė neteisėtą referendumą,nors pagal visų šalių konstitucijas,svetima šalis negali kitoje šalyje rengti nei rinkimų,nei referendumų-jie automatiškai neturi juridinės galio.Taigi,Rusija iš neteisės gimdo teisę,o tai yra Rusijos,kaip psichinio ligonio,veikla..

 • Gal jau 2019 balandžio mėn. 19 d. 10:16:51

  reikia užmiršti Krymą ir nebesvaigti kad tai Ukrainos dalis.Ukrainieįčiai patys jį atidavė rusams tad nėra ko purkštauti. O rusams krymas reikalingas kontroliuoti Juodąją jūrą. Kur matėt tokią šalį kuri nesirūpintu savo saugumu.

 • palyginimai 2019 balandžio mėn. 19 d. 08:43:01

  Estijos prezidentė su Rusijos prezidentu susitinka ir kaip lygūs derisi. Nors estai išsiviešinę su kgb.., jų valstybės paskolos vos 2 milijardai ir didėjant gyvetojų skaičiui nesunku atiduot. Lietuvoje savo šešėlio regis vengia...Valstybės ateitis praksolinta regis 17 milijardų kur mažėjant gyvetojų skaičiui mažėja galimybių atiduot. Nors ir tauta neatsakinga - tokia ir valdžia. nes referendumų į ES už ..vaikytis niekur sau taip neleido, kaip Lietuvoj mandravodami...tęsia.

 • Jonas 2019 balandžio mėn. 19 d. 00:11:21

  Selpiame ginklais Ukraina o Lituvaiciai rausiasi siuksliu dėžėse

 • Dzin 2019 balandžio mėn. 18 d. 21:24:35

  Fu slyksti boba

 • pilietis Lietuvos 2019 balandžio mėn. 18 d. 17:14:01

  Įdomu, į kurią pusę ji vers kailį, kai jos šeimininkė Merkel bus įvardinta tikruoju vardu - nusikaltusi Europai.

 • P.Olava, 2019 balandžio mėn. 18 d. 15:55:04

  Europa jau atsikando ir nebenori nei karo,nei tolesnio emigrantų antplūdžio ir nepageidauja tolesnio ES byrėjimo ar vidaus neramumų.Todėl vargu ar prieš EP rinkimus ir verta svaidytis žaibais ar kategoriškomis nuomonėmis.O Ukrainos vidaus problemos yra žymiai didesnės,nei skelbia mūsų žiniasklaida.Kartais protingas santūrumas užsienio politikoje daug naudingiau,kaip ne kartą pademonstravo Vokietijos kanclerė A.Merkel.Dėl karštakošiškų sprendimų i nepamatuotų ambicijų ir kilo abu pasauliniai karai.

 • . 2019 balandžio mėn. 18 d. 10:41:03

  Teisingai parašė natalija. Tokias laidas turi vesti politiškai ir ekonomiškai išprusęs vedėjas, o ne toks primityvus Sistemos kiseliovas.

 • deja 2019 balandžio mėn. 18 d. 07:25:06

  Ant kiek Lietuvos valdyme pagal savo kompetencijas valdžioje ne susitvarko su net elementariom valdymo problemom, tiek kitus mokina. Kurie to ir neprašo iš jų...geriau Lietuvoje susirūpintų kaip viso apie 17 milijardų eurų paskolų gražins kam artėja laikas ir kaip mažėjant gyventojų skaičiui mažai šansų...? Nes visos pastangos kaip dėmesį nukriept nuo susikaupusių Lietuvos viduj problemų ir kurios į pūlinius virsta, čia nematykit. O aiškinkintes kur nuo jūsų aplink nepriklauso.. Kas per mada reguliuot ir kištis į kitų reikalus net aniems to neprašant.

 • Nematantiems, kad karalius nuogas > 2019 balandžio mėn. 18 d. 03:28:42

  Deja, pati Olava kaip ir tos 3 jos paminėtos grybauskaitės su dar 2 Paneuropos elito atstovais arba žlobi, arba tokiais dedasi nenorėdami matyti, kad karalius nuogas ir veidmainiauja, nekalbėdami apie tai, jog būtent pati Europos Sąjunga iš esmės skelbiasi apie savo "Euroxitą". Štai faktai: 1) Prieš gerus14 metų Prancuzijos ir Niderlandų piliečiai referendumuose pasisakė prieš Europos Sąjungos konstitucijos projektą, ir ši sąjunga neįgavo federacijos statuso ir įgavo nelegitimaus tartautinio subjekto ststusą. Deja ir po šio Eurosojuzo lyderių fiasko pastarieji, užuot emesi šio sojuzo lokalizavimo veiksmų, toliau eskalavo šį Europinį projektą, spausdindami nelegitimius pinigus, o nekurios euro zonos valstybės besaikiai skolindamosios ir beviltiškai prasiskolindamos tarptautiniams banksms, nors savos nacionaline valiuta nebedisponavo ir yra netekusios defolto skelbimo galimybės; 2) Išstojimą iš ES skelbia jau ne tik Britanija, bet ir Prancuzija kartu du Vokietija (žr. Echeno paktą).

 • Užzombuotiems > 2019 balandžio mėn. 18 d. 03:07:38

  Ukrainos žmonės, žurnstai, politikai protingesni už visas olavas, pretendentus į prezidentus ir net mūsų elfus. Jie ne tokie žlobi kaip šio pamfleto bei jo komentatorių publika, nes mato, kad tas Eurosojuzo laivas skesta ir iš jo bėga visos žiurkės. Kokia dar gali būti kalba apie stijimą į tokį beviltiškai prasiskolinusį Sojuzo darinį iš kurio išstoja jau nebe tik Jungyinė Karalystė, bet štai ir Prancūzija su Vokietija (žr. 2019 m. sausio 22 d. Echeno mieste pasirašytą dvišalį Merkel-Macrono p a k t ą), taip pat Italija ir Lenkija (žr. Merkel-Makrono pakto išvakarėse padarytus "Lenkijos-Italijos ašies" galios centro steigimo susitarimus). Kas galėtų paneigti, kad Lietuvėlės elito smegenys labiau užzombuotos liberastine sorošine ideologija ir ja maitinančiais nešvariai dvokiančiais svetimšalio fundatoriaus pinigais, nei tų pačių ukrainiečių elito?

 • Vardas 2019 balandžio mėn. 18 d. 00:36:32

  Lietuvai daug aktualesnis klausimas JAV, Lenkija arba pvz Izraelis, nei Ukraina arba Gruzija. Ar bus lygiaverciai pvz Lietuvos ir Izraelio santykiai, ar Lietuva ciulps Izraeliui kiekvienu reiksmingu ir nereiksmingu klausimu del Zydu oligarchu mafijos Pasaulyje.

 • natalija 2019 balandžio mėn. 17 d. 19:08:39

  kas prileido jakelaiti vesti debatus cia reikalingas auksto lygio protingas kuris supranta kad debatai turi paaiskinti lietuvos zmonem ka jie busimi prezidentai gali pasiuliti kad lietuvoje geretu gyvenimas jekelaitis su tuo klausimu galejo vaziuoti i ukrainos debatus ar ukrainieciai nori i ES dabar jekelaitis pasimaive lig tai norejo paprovokuoti man tai atrode kaip SOU o ne debatai atrodo kad lietuvoje nera protingu zurnalistu kad debatai butu idomus ir reiksmingi

 • ramiau 2019 balandžio mėn. 17 d. 17:59:55

  Kodėl kaip Estijoj paprasčiausiai Prezidentė ir kandidatai trumpai neaiškina. Kaip viešins su kGB.., ir kaip dideles valstybės paskolas apie 17 milijardų atidavinės. Kokios strategijos tai užtikrins. Kad pagal LR Konstitucijos 46 str. valstybės ūkis reguliuoajamas taip, kad tarnautų bendrai Tautos gerovei. o užsienio politika iš to ir išeina. Kiek Lietuvos valstybės interesams tai naudinga. Tad realiai net esamai Lietuvos Prezidentei toli iki Latvijos ir Estijos prezidentų. Kurie savo valstybėse daug geriau tvarkosi ir rimčiau savo tautas atstovauja. Ten nėra garsių lozungų, bet yra konkreti atsakomybė už savo valstybių geras ateitis.

 • Vita 2019 balandžio mėn. 17 d. 17:46:28

  Grybauskaitė kokia ji bebūtų, bet praėjusi griežtą partinę ir dar GB mokyklą, todėl žino ką kalbėto ką nutylėti. Paklausius visų pasisakymus kažkaip pasidarė nyku, gal todėl, kad užsienio politika tokiems naujokams, išskyrus Andriukaitį seną vilką ir demagogą, tarsi būtų minų laukas į kurį reikia žengti atsargiai. Bet Jakilaitis matyt specialiai pirmuose debatuose parinko šį, sakyčiau neįkandamą, uždavinį, todėl ir kalbos buvo tokios aptakios. Mano manymu šis klausimas turėjo būti paskutinis išanalizavus žinias apie vidaus politiką. Na bet Jakilaitis sukeba pašnekovus išversti iš vėžių. Jis tai jaučia malonumą ir dar įterpdamas papildymus... Pažiūrėsim kai dugną dėsim, tai rinkimų diena vienus nuvils, o kitus nudžiugins, bet ar ilgam. Bus kaip su valstiečių euforija, o po pusmečio kaltinimai ir visokios priekabės... Žinoma su prezidentu nebus taip elgiamasi kaip su R.Paksu, bet teks kentėti penkis metus labiau nei su Adamkumi 10 metų.

 • ??? 2019 balandžio mėn. 17 d. 15:55:43

  Ką veikia LRT Jakilaitis ir kiek jam mokama. O kandidatams turėtų rūpėti Lietuvos žmonės ir jų gyvenimas, kodėl jie savanoriškai pasitraukia iš gyvenimo, o ne, kaip gyvens Ukraina, Rusija, Gruzija ir kt.

 • Jo 2019 balandžio mėn. 17 d. 15:54:50

  Lietuvos parazyte,ziurke, kgbiste Lietuvos naikintoja.

 • seniui 2019 balandžio mėn. 17 d. 15:47:38

  Nusišnekėjote į pievas ! Koks dar jums Skvernelis bus už Grybauskaitę??? Dar, ačiū Dievui, jeigu taip ir būtų, jis žmogus bent protingas. Nenorėkit antros Grybauskaitės. O iš komentatorių protingiaui komentarai - Ievos ir Aldonos. Nors kažkoks, atseit vyrelis čia bandė jas apšaukti trolėmis. Tikras kvailys.

 • Sima 2019 balandžio mėn. 17 d. 15:20:22

  Jums būtų pravartu žinoti,kad Ukrainos nepriims į ES tol kol jos teritorijoje vyks kariniai konfliktai.Rusija ir stengiasi tą išnaudoti.O su korupcija šalys susitvarkys tik tada, kai teisėsauga bus tuo kuo ir privalo būti-nepolitiška,nekorumpuota,nepriklausoma.Ir nei vienas kandidatas to pakeisti negali.Tokie debatai ,tai tik nuomonių kratinys,o realiai jie nieko negali.Matėm iš visų mūsų Prezidentų ką jie gali.O durnų klausimų dar bus .Žurnalistai per silpni analitikai,kad galėtų vesti rimtus debatus ir užduotų klausimus,kurie būtų svarbūs visuomenei.

 • Danutė 2019 balandžio mėn. 17 d. 15:02:57

  Labai patiko Žurnalistės Olavos S. palyginimas : Ukraina gauna į kaktą ,o Lietuva pabūna už kompresą . Geriau nepasakysi ! Man patiko p.Tamoševskio PASTOVI nuomonė ! Jis visada teisingas prieš visus ir save.Kaip ir Seime lenkų krikščioniškų šeimų frakcija .Be skandalų, be įžeidinėjimų ,kitų žeminimo ,be korupcijos .

 • kodėl? 2019 balandžio mėn. 17 d. 14:56:41

  Kodėl estai turėdami sau tik 2 milijardus eurų paskolų kur didėjant gyventojų skaičiui pajėgūs atiduot reiškia jau iš savęs užsidirba. ir neleidžia kaip Lietuva sau jei ir iš Amerikos paskolų gyvena ir dar nori - kad aplink naivesnių būtų..? O juk pagal LR Konstituciją Lietuvos valdžia turi dirbt-tarnaut savo Tautai. kad pagal LR Konst. 46 str. valstybė ūkinę veiklą reguliuoja taip, kad ji tarnautų bendrai Tautos gerovei. O čia tarsi tik žiūri kaip kitiems įtikt savus skriaudžiant.

 • skirtumai 2019 balandžio mėn. 17 d. 14:51:53

  Kokia tauta -tokia valdžia. Tad estai, kadangi vieni už kitus stoja neleido sau kaip Lietuvoj sau leido ir leidžia. referendumus į ES už ..šturmuotis, neišsiviešint su kgb..., valstybės paskolos vos 2 milijardai ir didėjant gyventojų skaičiui pajėgūs atiduot. Lietuva sau leido už ..štrumuotis referendumus į Es ir tęsia... neišsivešinę su kgb.. ir pasikrovę valstybės paskolų apie 17 milijardų eurų nereaguoja į gyventojų mažėjimą kas reiškia mažai šansų atiduot.

 • LAISVOS LIETUVOS NĖRA JAU NUO 2004 METŲ 2019 balandžio mėn. 17 d. 14:34:07

  Turime Europos provincijos ir JAV užjūrio kolonijos mišinį. Yra keli heraldiniai valstybės atributai, tačiau be disponavimo savo žeme, valiuta, su valdomomis iš išorės kariuomenės ir saugumo struktūromis. Anksčiausiai praradome savarankišką užsienio politiką. "Prezidentas" nuo Adamkaus- iš tikrųjų gubernatorius. NĖRA JOKIOS GARBĖS BŪTI JAV POLITINE PROSTITUTE - TAI NE PATRIOTIZMAS.

 • PASAKYK KAS TAVO DRAUGAS 2019 balandžio mėn. 17 d. 14:31:35

  ESTIJOS draugas SUOMIJA LIETUVOS draugas – oligarchinė, neonacistinė UKRAINA - ten ir ritasi LIETUVA. Primenu, kad pagal ES vertinimą – socialinės nelygybės ir ubagystės padėtis Lietuvoje yra KRITINĖ.

 • senis 2019 balandžio mėn. 17 d. 12:18:18

  mire karalius? Tegyvuoja karalius! Grybauskaite toliau dirbs Skvernelis. Kadangi Skverneli mums skiria JAV, visi seimo tyrimai bus uzraukti. Grybauskaite nespejo pradet karo su Rusija, misija perima Skvernelis.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • AVARIJA: ketvirtadienio vakarą Širvintose susidūrė motociklas ir lengvasis automobilis; gali būti prispaustas ir sužeistas žmogus.
 • NULIS: Suomijos sveikatos apsaugos pareigūnai ketvirtadienį, pirmą kartą per daugiau nei 3 mėnesius, paskelbė apie nulį naujų COVID-19 atvejų šalyje.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar savo gyvenime jaučiate, kad karantinas Lietuvoje dar nesibaigė?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau atidarėte maudymosi sezoną?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+8 +10 C

+13 +16 C

 

+13 +14 C

 +21 +22 C

+18 +20 C

 

+22 +23 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1250 PLN - 4.4372
RUB - 77.8132 CHF - 1.0786
GBP - 0.8969 NOK - 10.6048

Nuorodos