respublika.lt

Pokalbiai prie saugumiečių stalo. Ką suvalgys pirmiausia? - straipsnio komentarai:

 • > Prisimenu 2020 sausio mėn. 26 d. 10:41:21

  Nieko nuostabaus tai, ką rašote. Aš tai pat tikėjau tomis užsienio propagandinėmis radijo stotimis, bet gyvenimas kapitalizme viską sustatė į savo vietas, bet liko daug apgautų klausytojų, ir tik naivuoliai dar tiki ta propaganda. Kitaip ir būti negalėjo - tose radijose stotyse dirbo buvę nacių kolaborantai ir hitlerininkai, po karo išvežti "žiurkių takais" į JAV, Kanada, Lotynų Ameriką.. "Radio svoboda" ir šiandien tebe retransliuojama.

 • Gedimino nuomonė 2020 sausio mėn. 26 d. 10:39:42

  Štai komentaro "prisimenu" autorius, išvardindamas tai, be ko bet kokia santvarka neegzistuotų, mėgina balinti sovietinę. Čia- panašiai kaip buvo sovietmety, kai vardijant ne santvarkos, bet, tarp jų, ir pasaulinio mokslo, technikos pažangą, buvo teigiama, jog tai- sovietinės santvarkos nuopelnas. O pasipylusių valstybės priešų komentarų gausa rodo, jog jie bijo, kad jų nasrai gali būti užčiaupti. Sutinku jog ne tik fabrikuojama byla prieš Kusaitę, valstybės patriotą Petrusevičių, užglaistyta VSD pulkininko, būk tai myžusio pro langą ir iškritusio, byla VSD nepuošia, bet nepuošia valstybės ir tai, kad putino bydloidai Lietuvoje daro ką tik nori, o mokytoja su trispalve rankose buvo suimta. Tad aš, pasisakantis prieš valstybėje egzistuojančias negeroves, sutinku jog mane VSD prevenciškai galėtų apklausti. Manau, kad kito kelio nėra, nes prisigyvenom do ručki. Manau, kad tik per VSD ir patriotų trintį ši struktūra gali išsikristalizuoti.

 • manyciau ,kad po sio ,,,,istatymo ,,,Nausedos pasirasymo... 2020 sausio mėn. 26 d. 10:32:46

  tauta turetu pareikst nepasitikejima isrinktu Prezidentu....ir jo atsaukima is prezidento pareigu...

 • aplamai kas yra VSD,...tai valstybes SAUGUMAS , o ne Lansbergio ir uzsislapstinusiu 75 metams KGBesnyku 2020 sausio mėn. 26 d. 10:06:28

  gaujos asmenine gvardija sauganti juos nuo isviesinimo ir kalejimo, Kokia valsytybes saugumo funkcija atliko VSD per savo gyvavima ....ogi jokios apart lansbergines gaujos uzsakyto perversmo nuverciant isrinta prezidenta Paksa ,o vietoj jo pastatant jankiu CZV statytiny ,,,fermery,,, Tapkiu...po to nuoseklus tautos, kirsinimas,pjudymas , emigracijos skatinimas valstybes turtu isvogimas ,prichvatizacija ,aferos, vagystes ,politines zmogzudystes ,ir po ,,, pokalbiu,,,,su VSD smogikaais -tautieciu privedimas prie savizudybiu ....daugiau jokiu kitu VSD NUOPENU TAUTAI IR VALSTYBEI kaip ir neteko pastebet...Ar kas girdejot ,kad VSD issaiskino korumpuotu kysininku teiseju mafijos nusikaltimus ir juos sukiso y kalejima ,ar korumpuota valdininka isaiskino su milijardinem aferom ir jy pasodino??!!!

 • Prisimenu 2020 sausio mėn. 26 d. 09:31:57

  Nemokė manęs komunistinė mokykla nei vogti, nei nedirbti, nei iš ko nors ką nors atiminėti.Atvirkščiai - mokė būti doru, sąžiningu, nevogti (už tai buvo baudžiamasis straipsnis), mokė gerai dirbti (už darbo vengimą irgi buvo straipsnis) ir pan. Užaugau, taip ir neišmokęs vogti, veltėdžiauti ar plėšikauti. Atvirkščiai - įvairūs "patriotai" ir jų radijo krankliai iš užsienio springdami aiškino, kokia siaubinga ta tarybinė santvarka ir koks rojus yra ten - Vakaruose. Jie gerai žinojo Gebelso "dėsnį": daug kartų pakartotas melas atrodo tiesa.Kadangi nuo vaikystės klausydavaus "Svobodos", WA, BBC, DW, CI, Vatikano radijo, prisipažinsiu, šventai tikėjau jų demagogija ir tikrai nekenčiau komunizmo. JAV Kongresas oficialiai ir pagal CŽV liniją antitarybinių radijo stočių išlaikymui kasmet skirdavo apie 1 milijardą tuometinių dolerių (dabar būtų kokie 4-5 mlrd.). Darbui buvo samdomi rinktiniai propagandos asai. Dabar suprantu, kokia buvo jų "laisvė" kalbėti "Svobodos" radijuje už CŽV pinigus.

 • Siaip pagalvojus 2020 sausio mėn. 26 d. 09:22:41

  Stalino laikais ukininkus i Sibira treme kad daugiau zemes turejo pagrinde. Vienos buvusios bendradarbes seima buvo istreme vien del to kad turejo grudu kuliamaja masina. Reikskia "buvo isnaudotojai". Na o inteligentai tai zemes neturejo. Tad netokia nuomone turintiems inteligentsms tremimo i Sibira pagrindine priezastis buvo "snipinejimas". Tad ar negriztam i senus laikus ,? Jog ir dabar netaip galvojantys laisvai gzlim but padaryti "snipais". O snekam kad pas mus zodzio laisce demokratija - tik pas kaimynus diktatura. Na nezinau jei tokie dalykai daeis iki zmogsus teisiu organizaciju tai nezinau.

 • Dar tas besmegenis 2020 sausio mėn. 26 d. 09:04:40

  Banko klerkas tegul išleidžia įstatymą, kad žmonems draudziama savo nuomonę turėti. Nuomonė privalo būti nuleista iš viršaus, ir visi turi galvoti kaip galvoja kgb pakalikai. Jau vienas niekuo dėtas pilietis daugiau nei metai sedi kalejime dėl to, kad savo nuomonę turėjo. Tphu...

 • tokius 2020 sausio mėn. 26 d. 08:02:29

  Įstatymus Seimas tvirtins ar ne. Pasimatys kas Seima yra kas. Dėl prezidento- nieko gero...Gal būt silpniausias iš iki šiol buvusių.

 • Gerai 2020 sausio mėn. 25 d. 20:31:18 Visus padarys gerais ir bus gerovės Valstybė.Nustosit lot ant valdžios vienakart. 2020 sausio mėn. 26 d. 04:52:45

  man jie ne valdžia. man jie- parazitai.

 • Euras+ 2020 sausio mėn. 26 d. 00:44:19

  Iš pradžių uždraudė praeitį (už tarybinių laikų minėjimą - iki 18 mėn. kalėjimo), paskui uždraudė ateitį (KGB agentų sąrašo užslaptinimas 75m.),dabar uždraus ir dabartį. Neskaitant, kad be teismo galima atjungti internetą, o už komentarus gali kalėjiman iki 1,5m. pakliūti. V.Stalino NKVD nebuvo tiek užgniaužusi žmones, kiek ,,demokratiškoji"Lietuvos valdžia... Ką aš norėjau pasakyti? Paskutinį kartą išgersiu ,,Stolichnaja vodka", pamojuosiu TSRS vėliava, sudeginsiu V.Lansbergio nuotrauką ir nuvažiuosiu į Rusiją, į Krymą, pailsėti nuo demokratijos lietuviškos.. Na, o kai grįšiu..., juokauju, negrįšiu į konclagerį.

 • Artejam link 2020 sausio mėn. 25 d. 23:29:11

  KGB sarasu isviesinimo, visu kitu aferu isauskinimo, vot ir reikua tokio istatymo, kad uzkirst kelia tam.. Tai jai i kita puse nuo demokratijos.

 • Desertui 2020 sausio mėn. 25 d. 20:41:53

  Nužilgo gali būti reabilituotas pats tamsos kunigaikštis Hitleris. Tokia yra šių laikų tendencija..((

 • Gerai 2020 sausio mėn. 25 d. 20:31:18

  Visus padarys gerais ir bus gerovės Valstybė.Nustosit lot ant valdžios vienakart.

 • > Nejaugi 2020 sausio mėn. 25 d. 20:21:52

  Matosi, kad jums neteko pabuvoti tame Mozambike ir susipažinti su vietinių žmogėdrų metodais, kurie labai panašus į blondino su laužtuvu iš L iet ūkio garažo

 • Maistas 2020 sausio mėn. 25 d. 20:20:24

  Jau trečią kartą valstybininku meniu. Matyt kažką gebam sukurti, ko jie gviešiasi. Senelio valstiečio ūkių pradedant, tas buvo labai pavojingas nkvdistams.

 • Konstanta 2020 sausio mėn. 25 d. 20:14:22

  Jau labai seniai yra pasakyta: "Neteisk, ir nebusi teisiamas".

 • Nejaugi 2020 sausio mėn. 25 d. 20:06:55

  analogija is SSSR laiku....tik eiliuotai, OGURCIKI DA POMIDORCIKI, UBILI KIROVA,DA KORIDORCIKE. UBILI KIROVA,UBJUT I STALINA, LIS DELQ sviatoje SOVETSKOJE, POSLA BY PRAVILNO..... kas ir kaip,is kur ir kodel taip prastai valdo LT.....lyg uzmirstu senuoju,sovietiniu,PASOS ANGELINOS IR IVANO ZLOBINO METODU su kokybes zenklu penkiabriauniu.I Rusija nebepanasu,gal kokio Mozambiko ar Namibijos suklastotas ir apsisaukes czv padalinys....tsakant pajuokauja.

 • Nepykite, 2020 sausio mėn. 25 d. 19:52:40

  Bet šiuolaikinė visuomenė perdėm sureikšmina kasdienius įvykius. Be to, visus yra apėmęs kažkoks "Gretos Tumberg" jaunatviškas kitų žmonių aršus kaltinimo sindromas. Subrendę žmonės negali kalbėti neatsakingai.

 • Be pabaigos 2020 sausio mėn. 25 d. 19:26:51

  Vakar KGB, šiandien KGB, ryt iš ryto KGB.

 • > Kaip tik šeštadienis ateina, 2020 sausio mėn. 25 d. 19:22:51

  Prie ko čia tas šeštadienis, jei tas "pageidavimų koncertas" tęsiasi metų metais, diena dienon ))))

 • ceslovas 2020 sausio mėn. 25 d. 19:21:51

  Niekaip Nuoseda negali priversti, kad ji visi miletu, del to ir siulo tas zvalgybos pataisas, bet tai jau Stalininiai metodai, o visi valdziavagiai tvirtina, kad viskas kas buvo TSRS yra neteisinga.

 • Kaip tik šeštadienis ateina, 2020 sausio mėn. 25 d. 19:13:03

  taip ir prasideda "duokim garo KGB" pageidavimų koncertas:)

 • KAIMYNAS 2020 sausio mėn. 25 d. 18:56:54

  TRUMPAS KLAUSIMELIS...AR LT VSD savo darbe tebesivadovauja TSRS Stalino laiku, Lavrentijaus Berijos NKGB/NKVD slaptu ISAKYMU...0030......jei nesinaudoja,tai kam laiko uzslaptine 75 metamsLTSR LAIKU KGB agentus/snipus....idavinejusius,skundusius nekaltus LIETUVOS zmones,griovusius ju gyvenimus...ar Respublikos publikuotas snipu sarasas buvo tikras....TEN BUVO SUPER INDOMUS PAVARDZIU SARASAS,KURIS NESKUSTAS TEISMAMS

 • Kis 2020 sausio mėn. 25 d. 18:47:39

  Zvalgyba,ka reiskia sis zodis?O koks kieno reikalas ka as manau apie SGD,juk visvienai VSD nesiteikia man iszvalgyti ir pateikti atsakymus?O jeigu trumpiau,tai dek faktus ant stalo ir imk uz febiurze.Neturi,tada zvalgykis kol turesi.O jeigu rimtai,tai VSD ne pokalbiams skirta institucija,duodu garantijas,kad piktnaudziavimo niekaip neatsikratis,nes kiekvienas balvonas save laikantis anukus-politiku,panores sukomanduoti siai institucijai.Pakanka tu galimybiu,kad galetu dirbti ir veiksmingai atlikti darbus,jeigu tiki dirbsi vardan tos,o ne kitos?

 • jo 2020 sausio mėn. 25 d. 18:41:03

  Taip ir įsivaizduoju kaip kiekvieną rytą Pilaitėje prie VSD būstinės išsirikiuoja eilė piliečių , pakviestų prevenciniam pokalbiui. Viena eilė pro kontrolės punktą eina į darbą , kita eilė į prevencinį pokalbį.

 • RESPUBLIKAI 2020 sausio mėn. 25 d. 18:36:58

  ACIU RESPUBLIKA uz komentaru sijojima.Maniau kad tiesos bijo dvaras...pasirodo bijo ir Respublika.Beda,kad cia ne Prancuzijos Respublika....ku-ku.

 • Nenusišnekėkite, gerai? 2020 sausio mėn. 25 d. 18:24:10

  Kokia dar KGB? Kažkaip jau visiškai nuvertinate CŽV galimybes :)

 • Tokie neišpasakyti didvyriai, 2020 sausio mėn. 25 d. 18:16:09

  o dreba lyg epušės lapai dėl kažkokio tai mistinio KGB, kas liečia kai kuriuos pasisakymus.

 • diktatūra 2020 sausio mėn. 25 d. 18:07:32

  Praeis dar metai ir Nausėda įves dar vieną prievartinį papildymą, asmenį izoliuoti dviems mėnesiams, dar po metų neribotam laikui ir taip toliau, nacistinės Vokietijos analogas.

 • kgb 2020 sausio mėn. 25 d. 17:47:48

  "Bijai meškos - miškan neik!". :)

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar jums neramu dėl savo darbo vietos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokios šiuo metu apribotos veiklos jums labiausiai trūksta?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1  0 C

 0 +2 C

 

+2 +4 C

 +10 +11 C

+13 +15 C

 

+16 +17 C

0-3 m/s

0-2 m/s

 

0-5 m/s

Nuorodos