respublika.lt

Pokalbiai prie saugumiečių stalo. Ką suvalgys pirmiausia? - straipsnio komentarai:

 • Komentatoriai kliedi 2020 balandžio mėn. 04 d. 12:01:29

  "Žemė- žmonių planeta", teigė A.de sent Egziuperi. Tik žmonės,ne visi žmonės. Pasiskaitykite lietuvišką žurnaliūkštį "Žmonės" ir sužinosite, kas laikomas žmogumi Lietuvoje. Ten nerasite nei mokytojo, nei gydytojo, nei paprasto darbininko-ten tiktai "žmonės".

 • Prosenelis 2020 vasario mėn. 08 d. 09:32:04

  Manau kad kaip islaptino spikas Diedulė taip ir likoankavadistai tik isverte kailius pasivadino saugumieciais tikri lietuvei nedaleistu tokio baisaus dvokencio bardako kokiturime nuo okupantu isejimo is Lietuvos.

 • Laikai keičiasi 2020 vasario mėn. 02 d. 21:46:33

  Ar nereiks tik pačių saugumiečių kviestis.

 • kol 2020 vasario mėn. 01 d. 11:00:50

  puikuosis spaudoje tokios nuotraukos prie kavos puodelio- Nausedai abu,Lanzbergiai abu, Adamkai abu tai matyt ir dabartinio prezidento darbas bus tik toks koks yra dabar.Turi savo ismokta takeli ir i salis nesizvalgo.Jis net nesupranta turtuose ir sazines reikaluose giliai uzsislaptines,apie visos tautos gyvenima. Kuo toliau,tuo labiau matosi,kad sis vadas nesidomi tautos reikalais,o tik elito reikalais,gina susitepusius buvusiuosius,nemato reikalo buti engiamos tautos uztareju,matyti tikraja tiesa,o ne brukama ikraipyta buvusi savu aprupinima visam gyvenimui.Jis to nemato ir nesupranta,o tauta jam jau matosi,kad visai nerupi.

 • Nijolei nuomone 2020 sausio mėn. 29 d. 14:13:42

  Na, kaip cia pasakius, jog kazkada ir vokieciai Hitleri buvo isrinke, tai reiskia, kad jo idejomis dauguma vokieciu buvo patenkinti. O kuo tai baigesi vokieciu tautai, puikiai zinom. Ir dabar jau vokieciai i neonacius paziuret negali. Gal but ir reika kad ir pas mus tokio istatymo, kad tauta gal but visa tai patirtu ir gautu pamoka. Tik pries tai ponai nepamirskit pataisyt Lietuvos Konstitucija, kur zodzio laisve garantuojama. Arba iveskit karine padeti...

 • Aš jau supratau 2020 sausio mėn. 29 d. 00:44:31

  Kad nesusitepes KGB ir komunistų partijos narystę žmogelis jiems yra potencialūs pavojus, nes į postus stato tik šantažuoti iš. Vienas dalykas, kai už virvučių tampo pastatęs šeimininkas, o kitas, kai bilekokia Marytė gali paviešinti garbingą praeitį ir dar slovingesne dabartį.

 • daros idomu 2020 sausio mėn. 28 d. 20:26:43

  ruseliu laikais teko matyti tampomus zmones tiesiog ne uz ka-tokiu patriotu gedminu iskusti.ar negali zmones rasyti savo nuomones??jei tu nesi p******,ar priimtum p************ istatymus,ar leistum per 2 men.atimti 1000 vaiku,luosinti ju gyvenima?atiduoti juos ivaikinti istvirkeliams.gal cia tautos mentalitetas??buvusiu komunistu nera-jie visam laikui nesvarbu ar jie prezikai,ar kitokie valdziukai.tie kas gime Lietuvoj,gyveno turi teise tureti savo nuomone,kitaip ir toliau statys mortos mokyklas,grobs zemes ir t.t.patriotizmas ir uode gu laizymas ne vienas ir tas pat.raginimas naikinti-pirmas fasizmo pozymis.

 • mp 2020 sausio mėn. 28 d. 18:24:12

  tik palesk juos,tai suvalgys bet ką

 • >straipsnio autorė naivi 2020 sausio mėn. 28 d. 16:11:18

  Marytė neparašys į feisbuką. Beje, vakaruose ne kviečia į pokalbį, o užeina pas Marytę į namus.

 • nijole jasiukaitiene 2020 sausio mėn. 28 d. 10:47:29

  Labai gerai,kad priimami tokie istatymai.Gal maziau bus supriesinta Lietuva ,Ne vien laisve gyvename,turi buti ir kontrole,Dabar visoks purvas ir melas pilamas ant valdanciuju,prezidento,Spaudoje rasomi visokie pliurpalai,neturint jokiu faktu o girdint kalbas bobuciu.Jei faktai pasitvirtina,tada galima komentuoti.Ko nepatenkinti Lietuviai,pensijos kyla,masinu pilni kiemai,restoranai pilni klijantu.Kad kaimas isnaikintas ir jiems sunku siuo metu,tai konservatoriu nuopelnas.

 • nijole jasiukaitiene 2020 sausio mėn. 28 d. 09:32:41

  Labai gerai,kad priimami tokie istatymai.Gal maziau bus supriesinta Lietuva ,Ne vien laisve gyvename,turi buti ir kontrole,Dabar visoks purvas ir melas pilamas ant valdanciuju,prezidento,Spaudoje rasomi visokie pliurpalai,neturint jokiu faktu o girdint kalbas bobuciu.Jei faktai pasitvirtina,tada galima komentuoti.Ko nepatenkinti Lietuviai,pensijos kyla,masinu pilni kiemai,restoranai pilni klijantu.Kad kaimas isnaikintas ir jiems sunku siuo metu,tai konservatoriu nuopelnas.

 • Labai panasu, 2020 sausio mėn. 28 d. 07:58:00

  kad priemus toki viduramziska istatyma, VSD (jis jau panasesnis i KGB) jau taptu valstybe valstybeje. Netgi jog siuloma neribot VSD sefo ir jo pavaduotojo kadenciju. Labai panasu, kad tokiuo atveju VSD sefas turetu valdzios daugiau nei musu isrinktas prezidentas..

 • Manau,kad sviestas košės nesugadins,bet faktai byloja,kad grupuotės veikia valstybės 2020 sausio mėn. 27 d. 19:38:30

  vardu,o tai yra įrodimas,kas valdo valstybę ir kokia ateitis.

 • Labai abejoju 2020 sausio mėn. 27 d. 16:36:51

  Kad realiai valdžia renka tauta. Tauta nekelia kandidatų, tikkapstosi pasiulytame siukslyne.

 • juokinga 2020 sausio mėn. 27 d. 16:19:07

  valdžią mes patys išrinkom ,tik gaila kad tur būt girti einam į rinkimus ir renkam beli ka.

 • O 2020 sausio mėn. 27 d. 15:40:33

  Politinio kalinio statusas jau apibrėžtas?

 • jo 2020 sausio mėn. 27 d. 13:10:02

  butu juokinga jeigu neprimintu gestapo , adolfelio , berijos stalino ,,,,, metodu ,, nukvakom bankinikui visai visai po garbanom galvele ne ten apsisukus .

 • deja 2020 sausio mėn. 27 d. 10:54:58

  Jie bijo. Prie rimto teisingumo kažin ar taip vyktų?

 • Maryte 2020 sausio mėn. 27 d. 10:04:34

  labai smagi straipsnio pabaiga:)

 • Kgbistu valstybeje 2020 sausio mėn. 26 d. 16:11:43

  Ir metodai kgb

 • Ar jūs baigiant 2020 sausio mėn. 26 d. 14:26:32

  visai suvaiketi, ar ieškot DURNIU ! Trūksta žodžių .DB-lai !!!!!!

 • Viktorija 2020 sausio mėn. 26 d. 14:03:08

  labai žavingas "Euras+" komentaras, o labai teisingas yra "Kapec" komentaras. Gerai būtų, kad daugiau žmonių žinotų vykdomo plano tikruosius kėslus (kuriais normaliai lyg ir neįmanoma tikėti) ir tikruosius jų šeimininkus.

 • Manau, pirmiausiai Lietuva turėtų sunaikinti 2020 sausio mėn. 26 d. 13:44:39

  visus užsilikusius Kremliaus stribus ir Lietuvoj priperėtus komunistus.

 • Manau, pirmiausiai Lietuva turėtų sunaikinti 2020 sausio mėn. 26 d. 13:42:49

  visus užsilikusius Kremliaus stribus ir Lietuvoj priperėtus komunistus.

 • Boobo 2020 sausio mėn. 26 d. 13:07:09

  Gal dar prisimenate VSD šefo Laurinkaus sukelta šaršalą dėl nacionalinio saugumo dorojant Paksą.Laikas patvirtino, kad pagrindinė grėsmė buvo nepadėtas parašas ant Mažeikių dovanos amerikiečių žydams .Ar galėjo slaptas jankių kalėjimas atsirasti nematomas VSD? Tai daugiau negu įrodymai apie šios tarnybos "demokratijos garantą" . Ypač turint galvoja tokiai mažai valstybei jiems skiriamą milžinišką ir nekontroliuojamą biudžetą. Tai mūsų pinigais išlaikomas svetimos valstybės represinis įrankis ir KGB tik dūmų uždanga tikslui siekti.

 • Jeje 2020 sausio mėn. 26 d. 12:59:33

  2009 m. spalį sulaikyta Eglė Kusaitė, kurią struktūros kaip įmanydamos bandė paversti pirmąja Lietuvos teroriste, iki galo buvo išteisinta tik 2016 m.? Sulaike po zudyniu? Koks sutapimas? Byla zudike taip ir liko neuzkasta iki galo..

 • biaurastis 2020 sausio mėn. 26 d. 11:37:00

  metodai liko tie patys,kaip prie usuoto dedes,tik forma kitokia.Gaila Lietuvos.Zmones,bukite budrus?

 • Siaip pagalvojus 2020 sausio mėn. 26 d. 11:25:14

  Pas mus daug rasoma kad isvyksta jauni darbingiausi gabiausi zmones nebus kam islaikyt pensininku. Cia ne gresme saugumui ? O ka valdzia daro kad padetis pasikeistu ? Kaip dabar daro butu daugiau naudos jei nieko nedarytu. Va kelia mokescius brangina elektra nepritraukia rimtu investiciju. O dar nemaziau svarbu zmogui psichlogine atmosfeta pagarba zmogui. O kas daroma ? Inicijuojami KGB laiku ar net baisesni istatymai. Cia tarytum sakoma galvojantiems i Lietuva grizt zmonems. Suzinoje apie toki istatyma daugelis gali petsigalvot o ir is Lietuvos daugiau zmoniu gali pabegt. Negalvoja musu valdzia ir pjauna saka ant kurios sedi. As eidamas i Sajudi maniau kad galesim kalbet ka galvojam deja tenka nusivilt..

 • tam --gedeminas -- na tau abugeli ir aiskinama ,kad reikejo isviesint KGBesnikus 2020 sausio mėn. 26 d. 11:03:05

  rupintis valstybe ir tauta , o ne vezt su migracijos tarnybu ir verslianku pagalba y lietuva imigrantus is ukrainos, balstarusijos ir jais keist lietuviu tauta, VSD tylejo ir skatino sia invazija ...dabar tie patys suvezti slavai ir pjudo dergia lietuva ir lietuvius [prisimete lietuvos patrijotais] Pats sakai nepuosia VSD pociuno mirtis , nepuosia Kusaites afera ir tt ir t.t ,,O KAS VSD PUOSIA ???? Ka jie nuveike gero vardan tos lietuvos ir tautos .....

 • Mano nuomone 2020 sausio mėn. 26 d. 11:02:21

  Toks istatymas greta suzlugdytos ekonomikos dideliu mokesciu butu papildoma zmoniu is Lietuvos isvarymo priemone. Kam ypac is jaunu znoniu gali patikt guvent ne tik uz mazus atlyginimus bet dar ir baimes atmosferoje. Zmones dabar keliauja mato kaip zmones jauciasi demokratiskuose krastuose kur niieks nebijo reikst savo nuomone ir kaip butu cia. Tai eiline Lietuvos naikinimo priemone

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • AVARIJA: ketvirtadienio vakarą Širvintose susidūrė motociklas ir lengvasis automobilis; gali būti prispaustas ir sužeistas žmogus.
 • NULIS: Suomijos sveikatos apsaugos pareigūnai ketvirtadienį, pirmą kartą per daugiau nei 3 mėnesius, paskelbė apie nulį naujų COVID-19 atvejų šalyje.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar savo gyvenime jaučiate, kad karantinas Lietuvoje dar nesibaigė?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau atidarėte maudymosi sezoną?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+8 +9 C

+8 +10 C

 

+13 +14 C

 +18+19 C

+20 +22 C

 

+18 +21 C

0-3 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s

Nuorodos