respublika.lt

Olava STRIKULIENĖ: Tikrasis gydytojo pažeminimas - straipsnio komentarai:

 • t
  to Manu 2022 birželio 23 11:16:14

  Turbut profesorius Julius Kalibata- jis yra seimos gydytoju prezidentas.

  Atsakyti
 • j
  jeronimas 2022 birželio 22 19:30:42

  mano zodziai ,pasakyti per plandemija,pyldosi 100 proc ir net greiciau nei tikejausi.Medikai nuzude man tris brangius zmones.Kieno paliepimu tai padare,mazas skirtumas.Bet tuomet sakiau,kad tokie verygos,dulkiai ,jumis pasinaudos kaip tamponais,ir jus nuspjaus,kaip gerkles turini nuspjauna zmogus.Isakymu davejai dare tikrai nedykai visa tai,uz milijonus.O jus paslaugus vykdytojai,dabar esat nusaunami kaip arkliai nupuole nuo koju.Jus nebereikalingi sendien,nes perdaug zinot,nors esat mesle tam paciam kaip ir jie.Nebuciau nustebes ,jeigu daugiausia zinantys,bus rasti tiesiog nugaishe.panasiai kaip su klintoniene amerikoje,kur kas arciau jos ir daugiau afioru zinojo (ten irgi surista su medicina,su gyvu vaiku organais,su adenochromu)tiesiog rasti pasikore ant taburetes.Tokiu jau virs 20.Dabar patys einat su raudonais kaspineliais ,puolat vyriausybei po kojom,kuri jus atvirai siuncia ant triju pirstu.Man pasiseke ,as turiu gydytoja,kuris atvirksciai kai kuriems gelbejo zmones saziningai .

  Atsakyti
 • J
  Jerena 2022 birželio 22 11:13:25

  Gydytojai nėra visagaliai, prieš farmacininkus. Antra didžiausia problema maistas.Pagrindas yra mūsų kasdieninė duona. Paklauskite ž.ūkio ministro kiek kartų yra purškiami javai chemikalais''raundapais''ir.k. Taigi mes valgome kiekvieną dieną nuodus. Atsisakykite grūdinių gaminių , visokių perdirbtų mėsos gaminių ir gydytojams bus mažiau darbo. Pažįstu ne vieną žmogų, kuris visškai nenaudoja alkoholio ir nuo 50m. serga visomis įmanomomis ligomis.(širdies kraujag. sanarių, infarkatai, O po skiepų labai daug žmonių ne tik vyresnio amžiaus, bet ir 30 -mečiai serga.neatsigauna.

  Atsakyti
 • Z
  Zyzla 2022 birželio 22 10:44:11

  Jeigu prisiminus,ne taip senai medikai buvo degradave porai metų

  Atsakyti
 • o
  ok 2022 birželio 22 10:07:08

  yra landzberginių medikų, tai jie tegul ir prašo landbergių

  Atsakyti
 • B
  BLAIVININKAS 2022 birželio 21 22:34:30

  Alus - kaka.

  Atsakyti
 • S
  Ss 2022 birželio 21 22:28:42

  Kaip pirštu į akį. Pertvarka po pertvarkos , ir vistiek visi - pacientai, medikai , seselės ,slaugės, med.studentai nepatenkinti. Vieni emigruoja į užsienį, kiti arčiau, smėlio kalnelin.

  Atsakyti
 • s
  svaigulis 2022 birželio 21 22:15:51

  rest

  Atsakyti
 • b
  bet nesakykit 2022 birželio 21 21:36:25

  Ira daktaru kurie pritaria Landsberginiu vykdomams skiepams, bet yra labai daug daktaru ir seseliu, kurie pasake butent man, kai as pasakiau kad nesiskiepijau sitais prievarta siulomais skiepais, Ir man pasake gerai ir padarei kad nesiskiepijai, nes cia yra nuodas. ir as tikiu kad cia yra nuodas

  Atsakyti
  • M
   Mes supratome per velai betvas irgi nediskiepihau issilaikiauu 2022 birželio 21 22:08:06

   Rudeni sake bus kojievtai patobulinti skiepai ir bus verciami seni zmones skiepitis prievarta nes neisrasys

   Atsakyti
 • L
  Leonardas 2022 birželio 21 21:32:15

  Su medikais kaip ir su visais kriminalas daris utilizacija.

  Atsakyti
 • F
  Fu 2022 birželio 21 21:23:04

  Kokie dar gydytojai.... didžioji dauguma tėra ciniški medikai pseudopandemija parodė jų tikrus snukius...

  Atsakyti
 • B
  BLAIVININKAS 2022 birželio 21 20:25:18

  Ligų priežastis, pasivadinusi visokiais švyturiais, kalnapiliais, stumbrais, balzamais, nealkoholiniu alumi, širdies lašais, su Prezidento palaiminimu iškilmingai tebelaikoma buteliuose blizgančiom etikėtėm maisto parduotuvėse bei vaistinėse, o visiems gydytojams dzin... Gėda.

  Atsakyti
 • D
  DS 2022 birželio 21 18:26:14

  Ir juokiausi ir verkiau, kai medikus norėjo per prievartą suskiepyti. Mat jie nesupranta skiepų naudos. Dieve brangus, kokią turim parazitų valdžią. Gėda net ir prieš rusus.

  Atsakyti
 • S
  Senis Mozajus 2022 birželio 21 18:19:50

  Kiek atsimenu su tuo puikiausiai susitvarkydavo registraturoj seseles. Atejai pasakei kuo skundiesi ir jos puikiai nukreipdavo pas ta daktara kurio konsultacijos reikia. dar negirdejau, kad but su sulauzyta kokia galune but ka nukreipe pas okulista, ar karsciuojanti vyra pas ginekologa. Dabar gi pirmiausia susirgus turi uzsiregistruot pas seimos daktara ir laukti keleta dienu eileje vien tam kad tas daktaras nukreiptu pas ta specialista kurio konsoltacijos butent ir tereikia. Va cia jau loterija kam kaip pasiseks, kitas gali ir anapilin iskeliaut nesulaukes eiles....

  Atsakyti
  • C
   Cia vadinasi genocidas 2022 birželio 21 19:18:19

   Zmoniu naikininas

   Atsakyti
 • R
  Rudeniui skaičiau ruošia visuotinį skiepyjimą plius nori suteikti sveikatos ministrui galias 2022 birželio 21 18:04:55

  Apriboti privatu gyvenima ribojant ir susirašinejimus.Plius radus sergantį būtu jis uždaromas tame pastate neišleidžiant.Kaip šanhajuje

  Atsakyti
 • M
  MILA 2022 birželio 21 17:59:47

  Dabar darbu nereikia dirbti,tik paslaugas teikti.Mokytojams nereikia mokiniu mokyti,gydytojams gydyti-teikiamos tik paslaugos.

  Atsakyti
  • B
   Būtų gerai 2022 birželio 21 19:50:32

   Jei visiems taip būtų.

   Atsakyti
 • T
  Taigi 2022 birželio 21 17:52:02

  Jau pats profesijos pavadinimasGYDYTOJAS sako,kad sie zmones turi gydyti sergancius,ligonius.Deja,dabar jo darbas teikti paslaugas.Paslaugai jokio issilavinimo nereikia .Gera mano kaimyne,pareidama is parduotuves man parnesa pieno,o ir laikrasti is kiosko nuperka.

  Atsakyti
 • a
  atrodo 2022 birželio 21 17:21:46

  kad straipsnis paviršutiniškas? Neatsakyta; ko yra vertas mokslas be praktikos? Kaip užtikrinti aukštą mokslo ir praktikos lygį visose ligų srityse? Todėl pasiskirstymas ir specializacija gal yra būtini? Ir pagarba tiems šeimos gydytojams, kurie pranoksta pamato geriau, nei specialistai!

  Atsakyti
 • M
  Meta 2022 birželio 21 16:41:00

  dabar atsitiko taip,kad ne visiems medikams svarbi Hipokrato priesaiika.Mediku bendruomene susiskirsciusi i tam tikras grupes-vieni dirba ne zmogui,o farmacinei kompanijai,kiti prisisiuve dideles kisenes,treti,ypac vyresni,atsedi privalomas valandas,nesidomedami nei naujovemis,nemokantys uzsienio kalbos ir gydantys kaip gyde pries 20-40 metu.Yra ir tokiu,kurie siekia patekti valdzion,pataikaudami savo ponui del pareigybes ar posto.Buciau neteisi,jeigu teigciau,kad visi tokie.Turiu nuostabu ir demesinga seimos gydytoja ir gyvenime teko pazinti daug mediku,kuriems galiu zemai nusilenkti.Del sistemos,ne gydytojai kalti,o tokie kaip dulkiai,sejonienes,kasiuleviciai ir i juos panasus.Tik pacientas dabar ,,ne prie ko,, ir jo sveikata,jo problema.Atlikti sirdies echoskopija,jau antras menuo nera vietu,todel,manau,teks registruotis privacioje klinikoje.

  Atsakyti
 • E
  Eugenijus 2022 birželio 21 16:40:33

  Sumaišytos medichino sąvokos.Dabar, kurie su baltais chalatais, sako: mes, esame tradiciniai medikai, o tie, kurie gydo žolelėmis, užkalbėjimais - netradicinė...Tai yra melas, kadangi tūkstančiais metų žmonės sėkmingai gydėsi, o "mokslinė" farma dabar tyčiojasi iš žmonių ir tik pelnyjasi

  Atsakyti
 • T
  Tadas 2022 birželio 21 16:29:27

  Ositie reiskiniai vyksta todel , kad sveikatos apsaugai vadovauja nekompetingi , nemedikai zmones , kurie ismano tik apie skaicius ir aklai vykdo visokius neadekvacius kazkieno paliepimus.

  Atsakyti
 • L
  Leonardas 2022 birželio 21 16:28:00

  Medikai tilejo todel kad mafija kovidiniais pinigais jiems uzkimso burna. Dar tilejo todel kad lietuviai ir ciabuviai is prigymties genetiskai ira vergai.

  Atsakyti
 • L
  Leonardas 2022 birželio 21 16:23:50

  Lietuva bus pilnai likviduota svabistais.

  Atsakyti
 • B
  Batenka 2022 birželio 21 16:11:41

  Seimos gydytojas turi buti kaime, bet ne dideleje poliklinikoje. Man reikia tarkim LOR bo ausi skauda ar gerkle, taigi neisiu as pas tramatologa. Kas labiausiai siutina, kad yra zmoniu kuriem reikia, nereikia jis vistiek eina ir eile uzima. Jam vizitas 9 tai jis jau nuo 8 sedi ir tokiu ne vienas.Susidaro dibtine eile kurioje vienas ciaudo, kitas kosti, trecias neaisku kokias bacilas leidzia, salia 6 menesiu kudikis profilaktikai, salia muzikas lauke, lauke kol istiko sirdies lygtai insultas ar infarktas, tai atveze katalke ir isveze be eiles. Ten nueisi tikrai kazkuo apsikresi. Dabar kazkas pasidare ,kad labai istustejo, zmoniu nesimato, bet talonu nera ir nebus, o eile bendra virs 1000 zmoniu.

  Atsakyti
 • C
  Circus non stop 2022 birželio 21 16:06:13

  Prasidėjo tendencijos,žmones nuo snukiaknygiu avataro pradeda slava ukraini veliavas nusiimineti,susidomėjimas dingsta ...dulkys neįgalusis jau skiepu 4 dozei ruošia...reikia gi avelem naujo stimulo,taip ir laksto visą gyvenimą iš vieno tvarto galo į kitą ,

  Atsakyti
 • S
  Sima 2022 birželio 21 15:58:47

  Atvirai pasakius,nežinau iš tikro už kokią pertvarką balsuočiau. Viskas priklauso nuo šeimos gydytojo ir jo požiūrio į ligonį.Gerai,kad jam užtenka kraujo tyrimų ir pirminės apžiūros ,ligonio nusiskundimų po kurių sprendžia ką su tavim daryti . O jei jam tai nerūpi? Kitas net tyrimų nekomentuoja. Pasako,kad pagal amžių neblogi ,o rekomendacijų jokių. Blogai bus ir kai pati bobutė spręs pas kurį specialistą jai norėtųsi ;pasitikrinti-eilės patrigubės.. Nemažai atvejų,kai gydomi simptomai ,o išlenda užleistas vėžys .Labai norėčiau ,kad terapeutas nebūtų toks,kurio reikia prašyti pamatuoti kraujospūdžio. Labai norėčiau diagnostinio skyriaus ,kuriame atlikus visus tyrimus ir nustačius diagnozę,gydymui ligonis būtų nukreipiamas pas reikiamą specialistą. Norėčiau,kad nedarbingumo lapeliai,kitas popierizmas būtų patikėtas kartu dirbančiai slaugytojai su aukštuoju išsilavinimu ,kurias ruošia Medicinos akademija. Pasvajoti juk galima?

  Atsakyti
  • G
   Geriausia būtu 2022 birželio 21 16:40:29

   Kaip ankščiau ! Skauda gerklę ,eini pas laringologa ,skauda pilva eini pas vidaus ,sulauzei ranka ,pas chirurga ! Taip buvo prie sovietines valdžios ,o dabar kuo mandriau tuo durniau ,o žmogui Amen .

   Atsakyti
  • C
   Cha cha 2022 birželio 21 16:42:31

   Kai kurie net į specialistų parašytas išvadas nežvilgteli,kai ateini po konsultacijos.Tai kam jie?

   Atsakyti
 • t
  tai va 2022 birželio 21 15:52:33

  Paprieštarausiu pirmam parašiusiam Ponui. Prie sovieto buvo visai kita pažiūra į žmogų , tad žmogaus gyvybė buvo gelbėjama kosminiu greičiu. Pačiai teko patirt prieš 40 metų. Ne, tai nebuvo vėžys, bet nieko nedarant staigiai, aš būčiau mirusi.Tai buvo paprastoje rajono ligoninėje ir viskas vyko kaip sugreitintam kino filme. Taip, sutinku, nebuvo tada modernios įrangos, bet gi prieš 40 metų jos nebuvo ir kitur, tačiau žmogus, jo gyvybė buvo svarbesnė. Dabar gi ar žmogus ar musė, tas pats.

  Atsakyti
 • T
  Tikrasis gydytojo pažeminimas, 2022 birželio 21 15:52:07

  buvo, kai vieni šū daktariai norėdami išsaugoti darbo vietą, kiti dėl "premijos" marmaliavo Lietuvos žmones!!! Nors, išgamos suprato, kad tai ne jokia vakcina, o eksperimentinis, keičiantis žmogaus genetiką, MARMALAS!!! Jokio gailesčio šitiems mirties angelams (taip vadino: Josef Mengele)!!!

  Atsakyti
  • P
   Palaikau 100% 2022 birželio 21 16:39:19

   Dar visai neseniai šie patys balti chalatai vaizdavo išminties bokštus, niekindami ir smerkdami, atsisakydami suteikti pagalbą niekino nenorinčius tapti kovidinio melo bandomaisiais triušiais. Filmavo fleš mobus, pliurpė visokį šūdą iš tv ekranų, vaizdavo kovotojus ir nedvejodami dėjosi gausias valdžios priemokas į kišenėlę. Ko gi šiandien tokie sunerimę,a ? Ar jau ir jums valdžia parodė subinę? Jūs primenate man kalėdinę žąsį, kuria šeimininkai ištisus metus šeria, glosto, kol ji ima tikėti, kad jis vos ne šeimos narys. Ir žiauriai nustemba, kai atėjus metui, paaiškėja, kad ji tik šventinis kepsnys.

   Atsakyti
 • s
  seimos 2022 birželio 21 15:47:02

  gydytoju nereikia apkrauti siuntimu rasymais ir visokiu popieriu pildymu,jo darbas gydyti,ir daugiau laiko skirti ligoniams

  Atsakyti
 • P
  Protestuoti vėlu! 2022 birželio 21 15:40:06

  Protestuoti reikėjo prieš CETA suterties ratifikavimą, kurį Grybauskaitė, pasirašė Lietuvos vardu parduodama Lietuvą transnacionalinėms korporacijos. To nepadarė 12 valstybių ir tame tarpe Vokietija, Prancuzija , Lenkija.Dabar jau korporacijos ir jų lobistai tiesiogiai dalyvauja įstatymų kūrime ir priėmime. Korporacijų teisė pakeitė mūsų teismus ir demokratiją.Kodėl Lietuvai derybose dėl CETA atstovavę pareigūnai nepareikalavo nacionalinių išlygų tokioms sritims kaip sveikatos priežiūra, vandens ir energijos tiekimas/skirstymas, vaistai ir kt., nors kitos valstybės „neužmiršo“ pasirūpinti šių jautriausių sričių apsauga.Grybauskaitė turi prisiimti atsakomybę kaip ateityje bus užtikrinama visuomenės intereso apsauga?

  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • BAUDA: Viena didžiausių Lietuvoje mažmeninės prekybos bendrovių „Maxima LT“ teisingai nubausta 350 eurų bauda už alkoholio pardavimą 19-metei, galutinai nutarė teismas.
 • FORUMAS: Centrinių bankų vadovai ir ekonomistai pirmadienį vakare susirinks į kasmetinį forumą pietų Portugalijoje aptarti geriausių priemonių stengiantis suvaldyti infliacijos problemą, paaštrėjusią dėl Rusijos karinės invazijos Ukrainoje.
 • BILIETAI: Vilniuje svarstoma galimybė įvesti popierinius iki 10 dienų trukmės viešojo transporto bilietus turistams, taip pat brangesnį „kontrolieriaus“ bilietą, kuris būtų parduodamas kelionės metu, vietoje dabar skiriamos baudos.
 • TYRIMAS: Sveikatos apsaugos ministerija siekia išsiaiškinti, kokia paskiepytųjų nuo koronaviruso dalis persirgo šiuo virusu – rugsėjį planuojama pradėti tą numatantį seroepidemiologinį tyrimą.
 • TRAMVAJUS: Vilniaus stoties ir aplinkinių teritorijų vystymui sprendimų ieškojusi tarptautinių architektų komanda pasiūlė sostinei svarstyti tramvajaus idėją.
 • PIENAS: Ši vasara, kaip ir pernykštė, gyvulių pašarams ruošti yra viena nepalankiausių, nors pievose žolės priaugo kaip niekada daug, sako ūkininkai - teigiama, kad tokia situacija smarkiai didins savikainą, todėl brangs pieno produktai.
 • AUKSAS: Pasaulio plaukimo čempionate Budapešte Rūta Meilutytė iškovojo aukso medalį - 50 m plaukimo krūtine distanciją ji įveikė per 29,7 sek.
 • FIZIKA: Birželio 27-liepos 1 dienomis Vilniuje vyks 14-toji Europos atomų, molekulių ir fotonų konferencija, kuri į Lietuvos sostinę sutrauks kelis šimtus mokslininkų iš viso pasaulio.
 • RINKA: Būsto nuosavybės, kainų ir nuomos palyginamasis tyrimas parodė, kad Lietuva patenka į Europos šalių, kurių gyventojai valdo daugiausiai gyvenamojo nekilnojamojo turto, tačiau pagal būsto vertę ir nuomos kainas esame Europos vidutiniokai.
 • REIDAS: Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, birželio 24–27 dienomis vykdys transporto priemonių, įskaitant dviračių, elektrinių paspirtukų, vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų patikrinimus.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip manote, ar Lietuva turės Kaliningrado tranzito ribojimo pasekmių?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, ar pavyks Seime priimti Civilinės sąjungos (Partnerystės) įstatymą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+18 +27 C

+20 +28 C

 

+19 +26 C

+29 +33 C

+24 +34 C

 

+22 +28 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-6 m/s