respublika.lt

Nustokite rypauti - straipsnio komentarai:

 • Litvakas. 2020 balandžio mėn. 10 d. 23:36:21

  Ieškoti šakės ir pirmin.

 • tam kur vistiek sako 2020 balandžio mėn. 05 d. 10:13:16

  Gali sakyti ką nori, rinkėjas partinių iš sąrašo nerenka, ten kandidatus renka partijos vadovybė. Ir tamsta gali balsuoti, gali nebalsuoti-sąrašiniai bus seime ir taškas. O dabartinio prezidento patarėjas pasiūlė vienmandatiius rinkimus panaikinti, tai reiškia-nušalinti tautą nuo rinkimų. Koks prezidentas, tokie ir patarėjai.

 • Tikra tiesa 2020 balandžio mėn. 04 d. 21:03:21

  Ypač tuščiažodžiauja anūkas, iš kurio žabtų liejasi srautai marmaliavimų, o mintis tarp jų slypi kuklutė ir paprastutė – aš įsižeidęs visai kadencijai ir nieko jūs man neįrodysite, nes aš užsiožiavau

 • nei partiju 2020 balandžio mėn. 04 d. 13:21:51

  yra,nei remu jos turi.Kiekvienas laksto \ir dirba\pagal savosupratima.Remai supuve,taip i seima bus lengviau pralysti.

 • zero 2020 balandžio mėn. 04 d. 10:10:20

  o kodel seime buvo 70 seimunu kur kiti pas rinkejus tipo vaziuot nereikia ir kur eina pinigai skirti kanceiarinem ir reprezentacinem islaidom per karantina gal galetu paaukot kovai su coronavirusu

 • NA IR... 2020 balandžio mėn. 03 d. 21:58:27

  SEIMUNAI TEZIURI SAVU INTERESU.. KAD PASIKELTI SAU ALGAS, KAD NEMAZINTI ESAMU PRIE LOVIO SKAICIAUS... O VISI KITI TAUTOS REIKALAI TAI PAPRASTAS NIEKIS... JJIEMS IR TAUTA YRA TIK MOKESCIU MOKETOJAI IR DAUGIAU NIEKAS. NA DAR SUNAUJA ARBA AMSIAI...

 • Jo 2020 balandžio mėn. 03 d. 14:27:51

  Kaip liberalai nekaltins vyriausybės dirbant sovietiniais metodais, nes vyriausybė neima dėžučių su šimtais tūkstančių. O štai liberalas paėmė ir viskas okei, vaikšto, kaip niekur nieko laisvėje, o Venckienė turi būti namie. Reikia dirbti, kaip liberai ir viskas bus tvarkoje.

 • seimo narys yra viešas ąsmui 2020 balandžio mėn. 03 d. 13:47:58

  apie kurį turi būti teikiama visa informacija, tame tarpe ir apie sveikatos būseną. Dabar apie turistą seimo narį su invalido vežimų Džiugelį nėra jokios informacijos žiniasklaidoje, o grižus iš užsienio jis turėjo simptomus būdingus naujam virusui. Koks testų rezultatas ir kur dabar randasi jei yra užsikrėtęs visuomenė neinformuojama. Kokia nauda iš invalidų ir fiziškai ir protiškai seime.

 • zuze 2020 balandžio mėn. 03 d. 12:42:21

  manau,visiems,kurie mąsto,yra aišku,kad visas tas triukšmas su tuo apsaugos priemonių trūkumu, sukeltas to medikų sąjūdžio,kuris inspiruotas iš aukščiau,tikriausiai g+g sumanymo.???Už to stovi dar gudresnis,kas? Juk trūksta viskos visame pasaulyje Viskas vyksta dėl pinigų srautų,kurie skolinami.Gudrieji skirstytojai,turintys tos patirties 2008 metais, nenori išleisti progos dar kartą "kažkaip teisingai pasiskirstyti"tuos pinigėlius saviems.Ne tautai,ne medikams,ne sveikatos apsaugai,o savo draugams ir bičiuliams milijonieriams,kuriems vis negana.Todėl ir sukurti visokie fondai,kurie nežinia kur nuplauks.Žmonės,jei turit lėšų,patys skirkit tikslingai tiesiai ligoninėms,medikams tuos pinigus,neatiduokit kažkokiems bankų vadovaujamiems fondams. Tai tik dūmų uždanga.Beje,taip panašiai vyksta ir kitose šalyse. Baisu,kaip tie mūsų ne kurie politikai, esami ir buvę,bankininkai,verslininkai nebeturi jokios sąžinės(kuri ne šio pasaulio dimensija?)

 • Man tai labiausiai patiko, 2020 balandžio mėn. 03 d. 10:17:07

  kai komunistai kariuomenę prieš Koronę metė, tai tikriausiai ir tas 75 ir šarvuotas mašinas "Vilkus", bet manau kai visa tai Kremliaus mišrūnai pamatys , tai iš juoko visus savo šarovarus iš juoko pritries. Patys komunnistai iš juoko šarovarus pritries , o Lietuvos komunistai, žmones bebaugindami , patys iki ausų apsitries.

 • Lietuviui 2020 balandžio mėn. 03 d. 10:16:27

  Taip žiauriai nejuokaukite ir negąsdinkite su tais savo konservatoriais. Niekas už juos nebalsuos.

 • Man tai labiausiai patiko, 2020 balandžio mėn. 03 d. 10:14:39

  kai komunistai kariuomenę prieš Koronę metė, tai tikriausiai ir tas 75 ir šarvuotas mašinas "Vilkus", bet manau kai visa tai Kremliaus mišrūnai pamatys , tai iš juoko visus savo šarovarus iš juoko pritries. Patys komunnistai iš juoko šarovarus pritries , o Lietuvos komunistai, žmones bebaugindami , patys iki ausų apsitries.

 • Lietuvis 2020 balandžio mėn. 02 d. 22:52:35

  Malonu matyt kad ir cia pilna kobservatoriu rinkeju,puikiai pavardes atmena, kai ateis rinkimai einat ir balsuojat uz konservatorius

 • Ceslovas-vistiek sakau 2020 balandžio mėn. 02 d. 21:53:35

  Na man pasakyk kaip rinkejas gali atsikratyti partiniu-sarasiniu pakirksnuciu kai jie sau prieme istatyma kai nors keli uz juos balsuos, nors daugelis visai nebalsuos, jie sekmingai islieka.

 • vistiek sakau 2020 balandžio mėn. 02 d. 20:29:54

  Tik rinkėjai kalti, kad tokie niekadėjai sėdi seime. Jie patys ten neatsisėda. Juos išrenka nemastantys rinkėjai.

 • Medikas. 2020 balandžio mėn. 02 d. 20:15:42

  Mes gerai prisimenam kaip susirinkę Seimo nariai sau atlyginimus pasididino po1000 Eu o dirbantiems medikams nėra lėšų iš ko kelti geriau ištaškys naujiems rinkimams.

 • Nuomonė 2020 balandžio mėn. 02 d. 19:47:49

  Taisytinas straipsnio pavadinimas. Reikia keisti į Grybauskaitės paliepimą : "Nustokite krūpčioti"! Net storiausia knyga nuo tų žodžių atsirado. Dabar Grybauskaitė, atėjusi vadovauti medikų paramos Valstybiniam fondui ( tai ne Tapino komercinis), ji NEKRŪPČIOJA! Rėžia savo kritiką per TV, kai ką net asilais išvadina. Paskui juos ir jos numylėtiniai konservliberalai .Taip nekrūpčioja,kad net Seime, priiminėjant valdančiųjų įstatymą, padidinti medikų atlyginimus 50 ir 100 proc., Matulas ,NEKRŪPČIOJA ir pasiūlo didinti 100- 150% ! Ko čia smulkintis? Juk Lietuvos senelio Dalia liepia " NUSTOKITE KRŪPČIOTI"!

 • Tik 2020 balandžio mėn. 02 d. 19:18:53

  grabas pakeis gabriuku , matulu ar gentvilu prigimtis, tai kalbancios problemos .

 • kazimyras 2020 balandžio mėn. 02 d. 19:13:49

  pasiziuri i tuosbizgancius seimo nariu snukius ir siurpas nupurto tartum butum susirges ta korona.Seimunai nors dabartiniu sunkiu zmoniems laiku bukite zmoniskesni neerzinkite tu vargsu zmoneliu nes tai tikrai niekas nebeis balsoti,tai ir bus jums tikra KORONA.

 • Visos partijos 2020 balandžio mėn. 02 d. 18:57:47

  ir visi stambiuju korporaciju statytiniai i valdzias - vienodi! Ir tik tamsuoliu kvailiu ir bailiu beda,kad tiki etiketemis ir "busimu gerumu". Nebus geresniu! Avinui tas pats,kas ji kerpa.

 • o-o-o 2020 balandžio mėn. 02 d. 18:46:43

  Konservatnikai su liberastais eilinį kartą patvirtino savo ribotumą, trumparegiškumą ir nesugebėjimą analizuoti, kas bus po karantino ir nesugebėjimą apgalvoti, kaip pakelti ekonomiką. Nes dabar net jau ir kaimo bobutei aišku, kad kuo ilgiau viskas stovi, tuo sunkiau bus išlipti. Kur dėti bedarbius, kaip atgaivinti žlugusius verslus? Daugybė klausimų yra svarbūs visų mūsų gyvenimui. O tie durniukai nieko nedaro tik riejasi ir trukdo. Bendrai vengiama kalbėti, kas bus po. Jokių planų, jokių struktūrinių permainų nenusimato. Nėra net kalbų, ką reikėtų daryti, kad valstybė atsitiestų. Matyt, visi viliasi, kad kaip nors praneš, arba briuselynas duos. Aišku viena, kad jau nebebus taip, kaip buvo.

 • Vitei 2020 balandžio mėn. 02 d. 18:27:23

  Vos keli komentarai-ir vienas iš jų tavo apie Putiną-kada jūs pagaliau paliksit tą Rudiją ramybėj-jie rūpinasi savo žmonėm, o pas mus be politikavimo negalim apsieiti-žiūrėk kaip išgyventi pandemiją o neužsiimk nesąmoningu amsėjimu

 • Egzistuojantiemsl 2020 balandžio mėn. 02 d. 18:19:16

  Labai teisingai pastebėta-posėdžių nelankantys, bet lendantys į feisbukus su valdžios kritika-tikrai tai Seimo nariai tik egzistuojantys.Gėda! Nors nesireklamuotų , apgailėtini bendrapiliečiai nekitaip.

 • Degradave 2020 balandžio mėn. 02 d. 17:51:54

  Per ta liberalu "demokratini" , genderizma propaguojanti auklejima, nesusitvarkom su savo vaikais. Sudas, jiem svarbu tikrai ne Lietuva. Jie atstovauja tik didziajam kapitalui. Ir ju profai sedi Laisvosios rinkos institute.

 • Kovotojas už iškrypimus 2020 balandžio mėn. 02 d. 17:39:35

  Geriau reikia rūpintis kad sunaikinti baisią korupciją dėl kurios yra milijardiniai nuostoliai

 • Vitė 2020 balandžio mėn. 02 d. 17:34:19

  Tuos seimunus kurie trukdo darbui, ir tiktai loja kaip šunėkai niekinu. Juk jų įprotis niekuo nesiskiria nuo keturkojų tik amsėti reikia ar nereikia. Bet baisiausia jų gaujų vadukai taip užkaukia, jog turbūt išgirsta ir Putinas. O jis to tik ir telaukia, nes jam šie amsėjimai tarsi balzamas... Deja, nežinau kur jis jį pritaiko. Gal atjaunėjimui?...

 • senis 2020 balandžio mėn. 02 d. 17:06:47

  o kaip liberastizmas derinasi su valdzios siekimu ir buvimu toje valdzioje? Liberastaineigia Valstybe is principo. Ko jie lenda i vslstybes pagrindini po lytini organa? Tik vogti?

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • IŠNIEKINO: Estijos sostinėje Taline vandalai išniekino memorialą komunizmo aukoms, ant jo išraižydami penkiakampes žvaigždes ir kitokius įrašus.
 • ČEKIJOJE: infekuotųjų koronavirusu skaičius nuo kovo mėnesio išaugo iki 9 200.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar pateisinate gydymo įstaigas dėl neskubėjimo atnaujinti paslaugas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar lankėtės pas medikus karantino metu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+9 +11 C

+12 +14 C

 

+10 +11 C

 +19 +21 C

+22 +23 C

 

+16 +17 C

2-7 m/s

1-6 m/s

 

0-4 m/s

Nuorodos