respublika.lt

Nerūkote? Tuoj pradėsite - straipsnio komentarai:

 • K
  Kurgi ne 2020 spalio 04 10:01:56

  Šiaipjau,gyventi vienkiemiuose tikslingiau,ko gero,tiems,kurie nemato prasmės taikytis prie bendrų normalių gyvenimo normų,kas neišvengiama daugiabučiuose.Vienkiemyje gali rūkyti į visas pasaulio puses ar siečkavoti kopūstus vidurnaktį.Tik bėda,kad chamams "po žizni",kurių apstu ir čia, toks suvokimas nebūdingas - jie mano,kad ,jei nusipirko butą,tai turi teisę trypti kitiems ir per galvas,ir per šonus. Vienas atsikraustęs bičelis,paryčiais kaimynų pristabdytas policijos iškvietimu,kadangi trečią nakties su chebra ,kurios išlindo septynios štukos,trupinosi su kūjoku savo "chimką",o po to,visomis kolonėlėmis varė bumsą,nes be jo ne kaifas,labai nustebo pretenzijomis ir argumentavo železnai: o aš čia gyvenu. Gerbiamieji chamai,pasaulis ar jau bent daugiabutis priklauso ne tik jums - kiti irgi turi savų pomėgių ar priešingai- kai ko negali toleruoti.Gal geriau nesirieti ir nesiputoti,o pasistengti vieniems kitus suprasti?

  25 11
  Atsakyti
 • S
  Steksė 2020 spalio 04 04:45:02

  Žinau iš gyvenimiškos patirties kas yra kas tie rūkoriai (jie cholerikai, o alkocholikai yra visi rūkoriai), tad nemanau kad jų sąžinė ar protas gali suvokti tai ir suprasti nerūkančius/nevartojančius alkocholio žmones, bet vistiek noriu dar kartą pasakyti - RŪKYKITE KIEK JUMS DUODA SVEIKATA, GAL NET DAUGIAU, NES GREIČIAU UŽSIVERSITE. BET TIK NELEISKITE SAVO DŪMŲ SMARVĖS Į KAIMYNŲ AR PRAEIVIŲ PRIVAČIĄ ERDVĘ! Jūs sakote rūkote savo balkone, kambaryje. Taip, suprantu, viskas puiku! Bet atminkite, kad privalote savo dūmų smarvę 'susirinkti' iš kaimynų erdvės!

  23 25
  Atsakyti
 • S
  Steksė to Rūkorius 2020 spalio 04 04:33:55

  TĘSINYS: Juokaujame su sugyventine - jis mūsų nemokamas 'apsaugybinis'. Ną gerai, sakykime jis jau mus įpratino prie dūmų, nuo kurių neretai mums svaigsta galva, nes galbūt priklausomai nuo atidarytų dūrų, pravertų langų ir skersvėjo įkvepiame tai daugiau, tai mažiau dūmų. Rašiau, jis ramaus būdo, bet rūkydamasis visada prie namo įėjimo spjaudosi kaip visi lenkai ir nuolatos kosti, bei šiukšlina nuorūkomis kiemą - na tikras lenkas. Tai rūkoriau atsakyk, ypač kuomet kambaryje karšta, už lango tvaku, nėra kuo kvėpuoti, ar galima ištverti kas PENKIOS minutės man uždarinėti langus? Sakyk, o jeigu tau kaip rūkoriui kas penkios minutės tektų uostyti kažkokį nemalonų išmatų kvapą, kuris sklistų iš kaimyno gyvenančio tavo kaiminystėje? Bėgiotum kas PENKIAS minutes užsidarinėti langus?

  16 9
  Atsakyti
 • S
  Steksė to Rūkorius 2020 spalio 04 04:24:56

  Atsikėliau į namą kuriame rūkorių nebuvo arba jų nepastebėjau. Bet kaip žinote Londonas jau tapo šiukšlynu, gal todėl kad į jį privačiavo ne tik Afrikos ir Azijos čiabuviai, bet ir lenkai. O lenkai tai kažkoks baltaodžių nesusipratimas, kuriuos jau neretai pravardžiuoja baltaodžiais negrais dėl jų šlykštaus elgesio. Ną bet nukrypau nuo temos. Tai štai. Gyvenau vos ne idilėje, kol žingsnis po žingsnio per tiek ir tiek metų keitėsi namo gyventojai ir dabar mano kaimynai beveik visi lenkai. O jie rūko visi, vyrai, moterys, jauni, seni ir ne šiaip sau rūko, o yra stiprūs rūkoriai. Yra toks ramaus būdo lenkas ir elgiasi kaip nekeista netgi labai pagarbiai - netranko kaip visi lenkai dūrų, nekelia kaip visi lenkai triukšmo. Na bet jis lenkas, tad žinoma jis užkietėjęs rūkorius. O jis rūkyti eina kaip užvestas, netgi per miegus, nepatikėsite - kas PENKIOS minutės intervalu. Galvoju kam jam kambarys, jeigu jis gyvena (rūko) lauke prie įėjimo dūrų, nesuprantu ką veikia namuose.

  12 6
  Atsakyti
 • S
  Steksė to Mainotas 2020 spalio 04 04:13:16

  Jeigu Dievas tau prasmirdęs rūkoriau nesuteikė proto, tai ir mirsi toks durnas kaip kumetys, jeigu tau blogai kopūstų kvapas, bet kitiems nerūkantiems turi įtikti smalkių, cigarečių kvapas. Žinai, būtų mano valia, tave uždaryčiau į konteinerį, į kurį leisčiau cigarečių dūmus, o kol nudvėsi, pats laukčiau virtuvėje kur sklinda stiprus kopūstų kvapas.

  9 10
  Atsakyti
 • H
  H 2020 spalio 03 21:40:31

  Kiek prisilakus reikia būti , kad tiek prisigalvoti . Balkonas bendras turtas , vieša vieta ...... Gerai , kad ne viešas tualetas

  18 6
  Atsakyti
 • B
  Bobas 2020 spalio 03 19:31:20

  Jau pradėjau!

  12 2
  Atsakyti
 • S
  Silva 2020 spalio 03 18:01:20

  Neseniai skaičiau straipsnį"Mokslas ir technologijos"ir nustebau,kai dėkojo rūkančius,nes pas juos koronos nerado,pradės tirti kodėl?Gal korona bijo nikotino ir iš kojų išverčia šį padarą?gal atsimenat,kai mokykloje mokėmės,kad 0.1mg.nikotino arklį ar dramblį nugalabija. Pradedu pypkuot!

  27 17
  Atsakyti
 • S
  Silva 2020 spalio 03 18:00:50

  Neseniai skaičiau straipsnį"Mokslas ir technologijos"ir nustebau,kai dėkojo rūkančius,nes pas juos koronos nerado,pradės tirti kodėl?Gal korona bijo nikotino ir iš kojų išverčia šį padarą?gal atsimenat,kai mokykloje mokėmės,kad 0.1mg.nikotino arklį ar dramblį nugalabija. Pradedu pypkuot!

  20 16
  Atsakyti
 • n
  n.nuomone 2020 spalio 03 17:26:32

  Akcija! Akcija lenciugine! Patikrinkim ,koks patikimumas vieno ar kito seimumo:iki rinkimu "varom" parukyt" pas Gabrieliu ir Ramuna-matysim ,kokia reakcija. Pasibaigus rinkimams- pakartokim! Paderinsim, kaip pasitiko iki balsavimo ir po jo. Va, suprasim , kas yra kas.

  18 7
  Atsakyti
 • R
  Rūkorius 2020 spalio 03 16:43:09

  Pagąsdino mat. Neisiu į balkoną, rūkysiu virtuvėj. Turiu galingą gartraukį. Ištraukia dūmus per 5 min. O kur tie dūmai nueis, man dzin. Gal į kurio nors virtuvę ar miegamąjį. Šiaip tai su tokiu įstatymu tikra makalynė. Juk kaimynui rūkant galima užsidaryti langus 10 min. Bet suprantu - tai principas. Kas ką nugalės. Na ką gi, į sveikatą pjaunantis...

  42 25
  Atsakyti
 • B
  Babute 2020 spalio 03 16:36:43

  Kavos gerti ateik pas mane į balkoną, tu gersi kavą, aš parūkysiu, mažu ir susidraugausim... Ne tokia jau tu sena, jei internetą įsisavinai ir regis be klaidų rašai:))

  32 6
  Atsakyti
 • b
  babute 2020 spalio 03 16:26:19

  ko dabar rukaliai keliat triuksma? Suniu augintojai irgi buvo labai neatenkinti kakuciu rinkimu, bet apsiprato ir jau daugumas susirenka. Taip tures priprasti prie nerukymo balkone.As per savo kaimyno rukyma, kas 15 min balkone , negaliu net kavos speti isgerti ,kai tenka begti vel i kambari .Tai ar cia taip turi buti nuodijami nerukantys?

  22 19
  Atsakyti
 • S
  Sarsalui 2020 spalio 03 16:24:53

  Ko putojiesi? Tau veryga uzdejo antsnuki vadinama - kauuuuke. Uzsimauk ir kvepuok. Jokiu tabako kvapu nepajausi.

  24 18
  Atsakyti
 • M
  Mainotas 2020 spalio 03 15:58:59

  man tai juokingi kai kurie su savo plikbajoriškomis pretenzijomis, gyvendami kumetynuose. tai pirkit užmiesčio vilas ir niekas netrukdys, galėsit nuogi kavą gert terasoj ryte. man gal verdamų kopūstų kvapas nepatinka, ta dabar reikės kitą savaitę gromatą parašyt tomilinui, gal dar spės iki rinkimų kokią pataisą įdėt. dabar yra tokių pavienių psichių bobų, kurios ir taip visą daugiabutį skundžia. tai jau dabar atsiras "kurybai" dar daugiau įkvėpimo. žmonės, negi nematot, kad mus kiršina ir demoralizuoja. pats, beje nerūkantis.

  29 14
  Atsakyti
 • K
  KaTė 2020 spalio 03 15:37:25

  Pasak nusišnekančiųjų, visi turi teisę pasikarti, nusinuodyti, iššokti iš devinto aukšto ... Taigi - ir rūkyti. Leiskime jiems dvėsti. Leiskime. Bet tik jie tegul mūsų nenuodija. Ačiū Tomui Tomilinui. Jau sudariau nemažą grupę balsuosiančių už jį. Drąsus vyras. Nepabūgo idiotų ir niekšų pasipiktinimo.

  21 21
  Atsakyti
 • S
  Steksė 2020 spalio 03 13:34:50

  Pagaliau baikite tą ereziją dėl draudimo rūkyti daugiabučių balkone ar daugiabučių viduje - tai būtina drausti. Norite rūkyti ir negadinti kitų nerūkančių sveikatos - SULAIKYKITE DŪMŲ SKLIDIMĄ SAVO PRIVAČIOJE ERDVĖJE! Negalite sulaikyti dūmo smarvės - nerūkykite ar bent eikite dešimties metrų atstumu nuo kitų žmonių! Niekada netoleravau ir netoleruosiu bet kokios dūmo smarvės savo privačioje ervėje, jeigu tai sklinda iš svetimų rūkorių! GALIMA SAKYTI TAI VIENINTELIS GERIAUSIAS, SVEIKO PROTO NUTARIMAS, PER VISĄ NEPRIKLAUSOMYBĖS NUO Rusijos LAIKOTARPĮ.

  22 38
  Atsakyti
 • j
  jooo 2020 spalio 03 13:06:02

  Gentvilas visame gražume,seimūnas propaguoja nesveiką gyvenimo būdą,aplinkos teršimą,vaikų nuodijimą ir t.t,,ar tokie bevaliai skystkiaušiai turi būt renkami į seimą?

  28 7
  Atsakyti
 • k
  kame šaršalas? 2020 spalio 03 13:02:54

  name keli smirdžiai nuodija, tiesiogine prasme ,žmonėms gyvenimą ir dar reikalauja kažkokių teisių, Eikit į laukus ir ten rykit tą nikotiną iki pamėlynavimo. Labai geras seimo sprendimas,tik baudos turi būt didesnės,ačiū.

  30 31
  Atsakyti
 • k
  kame šaršalas? 2020 spalio 03 13:01:59

  name keli smirdžiai nuodija, tiesiogine prasme ,žmonėms gyvenimą ir dar reikalauja kažkokių teisių, Eikit į laukus ir ten rykit tą nikotiną iki pamėlynavimo. Labai geras seimo sprendimas,tik baudos turi būt didesnės,ačiū.

  26 27
  Atsakyti
 • s
  senis 2020 spalio 03 12:41:51

  nereikia kaltinti seimo nariu. Ka jiems Briuselio komisarai liepia, ta jie ir daro. Komisarai liepe pabandyti, ziures kas bus. Jeigu bus gerai, diegs kitose kolonijose. Seimas labai aiskiai parode ka jis gali, kai pabande pasiaiskinti kur Miliute su Budriene deda mokesciu moketoju pinigus. Seimas, labai aiskiai, labai atsakingai, buvo pasiustas i nato.

  23 10
  Atsakyti
 • J
  Jie Verygos proto 2020 spalio 03 11:01:59

  Su tokiu idiotišku nutarimu galėjo palaukti bent iki rinkimų pabaigos. Tai tik dar kartą parodo, kiek dar daug seime yra susipykę su protu

  46 22
  Atsakyti
 • S
  Skaldyk ir valdyk! 2020 spalio 03 10:54:31

  Dabar dar "uostinesim" vieni kitus. Turtingieji, gyvenkit savo inkubatoriuose. Juk nusipelnet arba pasipelnet. Baikit malti niekus.

  53 10
  Atsakyti
 • K
  Koment. WOW pritariu 2020 spalio 03 10:48:46

  Tiesiog siaubas nuo smarves. Sklinda nuo kaimyno nesuprantamo baisumo , gal aliejaus kvapas.Jauti bute ir laiptinej.

  41 8
  Atsakyti
 • w
  wow 2020 spalio 03 10:41:53

  Blin uzsidejai kauke ir rukyk. Pvz posalmi uzsidejai ir rukuk sau. Tegul fotkina. Veido nesimato. Seip tai straipsnis teisingas. Telieka daugiabuciu gyventojams kovoti su kamalizaciju smarve, masinu kelemu triuksmu ir dumu smarve. Be to, kai kaimynai gamina maista - taip pat reikia uzdrausti, kad neitu kvapai. Nepernesu maisto kvapo YPAC PRIDEGUSIO!!!!! izdrauskit maisto gamyba butuose! Tqm yra daug kaviniu!!!!! Axaxaxaxxxx ))))))))

  46 12
  Atsakyti
 • M
  MAN 2020 spalio 03 10:23:12

  Kazkaip neaisku jei as susimokejau pirkdama buta tai as turiu teise ir naudotis ne valstybe o kai nukrito balkonas kas remontuos ar jau aisku ar pats buto savininkas

  48 10
  Atsakyti
 • n
  n.nuomone 2020 spalio 03 10:12:04

  Leiskit p. Verygai eksperimentuoti. Gal mokslinis darbas nusimato? Tai tinka jo specialybei.

  39 11
  Atsakyti
 • P
  Privatus gyvenimas 2020 spalio 03 10:07:11

  ko lendat? Daugiau man kenkia benamiai, kai atvesus orams , laiptinese renkasi , ten miega. Va, ten koviduko tikimybe didele. Gal kovido nera?

  48 12
  Atsakyti
 • A
  A jo? 2020 spalio 03 09:55:03

  Tik nereikia pūsti pasaulinio lygio burbulų ir ieškoti sliekų ten,kur jų nėra ir būti negali. Viskas "susigulės" be didesnių tragedijų.ir katastrofų. Kas dėl pomėgių,tai pomėgis yra pašto ženklų kolekcijų rinkimas ar siuvinėjimas kryželiu.Bet ne rūkymas kitų panosėje jiems kenkiant ir nesveiką priklausomybę vadinant pomėgiu. Mažiau rūkysite - bus sveikiau visiems- ir kūnui, ir kišenei.

  21 37
  Atsakyti
 • J
  Jopany v rot 2020 spalio 03 09:50:01

  Kiek laisvės laisvoj Lietuvoje ;-p. Komunistai daugiau leido.

  37 14
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • NELAIMĖ: šeštadienio vėlų vakarą Plungės rajone iš sodybos tvenkinio narai ištraukė 17-mečio kūną.
 • KULTŪRA: penktadienio vakarą Giacomo Puccini operos „Vilisės“ koncertiniu atlikimu (Lietuvoje – pirmą kartą) prasidės 26-asis tarptautinis Pažaislio muzikos festivalis - vieną iš solinių vaidmenų operoje atliks šio festivalio naujasis meno vadovas, daugelyje pasaulio scenų publikos simpatijas pelnęs tenoras Edgaras Montvidas.
 • RADINYS: Indijos policija ketvirtadienį pranešė pradėjusi tyrimą, kai medinėje dėžėje, plūduriuojančioje Gangos upėje, surado gyvą ir sveiką naujagimį - dėžės vidus buvo išklotas raudonu audiniu, jame buvo paveikslėliai su indų dievų atvaizdais, taip pat horoskopas, nurodantis mergaitės gimimo datą, laiką ir vardą Ganga – tai vienos iš indų dievybių vardas, kuriuo vadinama ir upė.
 • AFRIKOJE: Botsvanoje rastas trečias didžiausias pasaulio deimantas - kiaušinio dydžio brangakmenis yra 1 098 karatų „retas ir ypatingas“, teigė „Debswana“ įmonės vadovė Lynette Armstrong.
 • PINIGAI: nuo liepos mėnesio vieniši šalpos pensijų gavėjai ir mažų pensijų priemokų gavėjai galės kreiptis į „Sodrą“ dėl vienišo asmens išmokos.

 • KOSMOSE: trys kinų astronautai pakilo į Kinijos statomą kosminę stotį „Tiangong“ - juos skraidinantis erdvėlaivis ketvirtadienio rytą atsiplėšė nuo žemės Cziuciuanio kosmodrome Gobio dykumoje.

 • PAKEITIMAI: nuo liepos 1 dienos įsigalioja palankesnės valstybinių pensijų mokėjimo sąlygos.
 • SOMALYJE: mažiausiai 15 kariuomenės šauktinių žuvo antradienį, kai savižudis sprogdintojas atakavo karinę treniruočių stovyklą Mogadiše, pranešė pareigūnai.
 • APKLAUSA: remiantis naujausia „Deposit Solutions“ apklausa, europiečiai koronaviruso pandemijos metu ėmė mažiau leisti pinigų ir labiau taupyti.
 • EVAKUACIJA: Pietų Filipinuose dėl artėjančios tropinės audros, galinčios sukelti stiprių liūčių ir nuošliaužų, evakuota tūkstančiai žmonių
Daugiau

Dienos klausimas

Ar Ž.Pavilionis turėtų pasitraukti iš URK pirmininko pareigų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, kada bus nutrauktas karantinas?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+19 +27 C

+21 +28 C

 

+21 +26 C

+30 +35 C

+32 +36 C

 

+28 +30 C

0-4 m/s

0-6 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos