respublika.lt

Nepriklausomybei jau tinka ir prezervatyvai - straipsnio komentarai:

 • darbas 2020 vasario mėn. 27 d. 23:14:17

  Laisve prigimde svenciu... net nelieka laiko dirbti...

 • Lietuvis 2020 vasario mėn. 25 d. 06:42:03

  Žiaurūs tie liberalai! Visiškai jokios dorovės neturi! Jokio supratimo, kaip vaikus auklėti.

 • lrt parsidavėliai ozio 2020 vasario mėn. 23 d. 19:29:14

  Per lrt tu pamatysi ti (ne) zabudkes ant akių ir gejai-teciai

 • Peržiūrėjau nuotraukas 2020 vasario mėn. 23 d. 18:33:39

  ir esu pritrenkta - skrybėlė nerta iš vėliavos spalvos prezervatyvų !!! Ir? TYLA? Prezervatyvų iniciatorius neatsiskaitys už tokią „pagarbą” Lietuvai? Prokuratūros nedomina, kodėl jaunimo smegenyse LT su prezervatyvais tapatinama?

 • Pradedant nuo darželio 2020 vasario mėn. 23 d. 18:19:48

  daroma viskas, kad atžalynas netaptų sąmoningais, išsilavinusiais piliečiais. Jų galvos ir sielos užkemšamos sekso tema. Visa vieša erdvė (visi ekranai ir tekstai, visos kalbos) yra tiek pornografizuota ir seksualizuota, kad vaikai auga skendėdami toje niekšų jiems verdamoje „sriuboje” ir įsivaizduoja, jog tai ir yra tikrasis „modernus” gyvenimas. Nors iš tiesų jų sąmonė grąžinama į akmens amžių, į kokių nors primityvių sekso robotų lygį. Net mūsų nacionalinė TV nusikratė jai PRiVALOMOS misijos kelti žmogų aukščiau, padėti jam tobulėti. Ji skelbiasi „pažangon” šiuoliuojanti, kai tarnauja patiems žemiausiems gyvių instinktams, nemokšiškumui, nenorui lavintis. .

 • Toj fotkej 2020 vasario mėn. 22 d. 15:26:47

  Toj labai grazioj fotkej Simasius kaip tikras liberalas ziuri mergaitei po sijonubir jam niekas negresia Nes mazumu liesti nevalia Supratot???

 • Koncervuota liberastine tapkeo 2020 vasario mėn. 22 d. 15:24:31

  O ko ne Leftioskem pofik viskas. Viskas galima Vogti galima Istatymai tam paruosti. Pavogiau legaliai milijona dar zek medali gausi Paze Alytaus meras kaip prasisuko su padangom. Viesai buvo skelbta, kad tos pacios chebros su padangu vavininku, parasai padeti tipo saugu. Leidimai duoti. Stalcius gavo medali Toliau Paluckas prasuko lemona. Partijos galva. Gabrys broileris paderino su MG dezutes, gavo uz dyka darzeliu pyst 20melonu. Masiulis su tulpiu pastu pavare taip gerai kad Grybe sausa islipo, kas pofik Kitas masiulis jau legaliai ne milijonus bet milijartus prasuko. Taciau turi dalintis vienas jau tiek neprasuksi. Ir visi nebaudziami Tai ko jaunimui neit i liberalus. Jie gi nera durti mato kas vyksta Koks skirtumas jei vogti tai legaliai. Ner baudziako

 • Ooo 2020 vasario mėn. 22 d. 15:15:54

  Kokia grazi kojyte... Mmmm

 • Vytautas 2020 vasario mėn. 22 d. 12:53:00

  Patinka visi komentarai ir abu eilėraščiai pasako tiesą. Baisu, kas darosi mūsų Lietuvoje, baisiau nei prie ruso.

 • muhahha 2020 vasario mėn. 22 d. 10:45:23

  TSRS buvo valdoma ideologijos pagrindu. Šiandieninė ES ideologija yra socialdemokratiška, didelę jos dalį sudaro politinė korekcija, kuri sparčiai plinta ir pamažu tampa slegiančia ideologija. Pažvelkime, kaip persekiojami žmonės, pvz.,, švedų pastorius, nepritariantis homoseksualiems santykiams. Prancūzija priėmė įstatymą, draudžiantį nepakančias kalbas apie gėjus. Didžioji Britanija rengia įstatymus, ribojančius pasisakymų laisvę, Lietuvoje - irgi įstatymas apie “okupacijos ir rezistencijos neigimą” ir t. t. O kur dar ES direktyva apie TOTALŲ visuotinį sekimą. Tai, ką jūs matote dabar, yra sistemiškas ideologijos integravimas, kuris vėliau gali būti vykdomas prievartinėmis priemonėmis. Puikiai žinau, kaip atsirado gulagai. Išgyvename greito, sistemiško ir nuoseklaus demokratijos irimo laikotarpį. Ką gali ir ką nuveikė Lietuvos, Latvijos ar Estijos europarlamentarai? Absoliučiai nieko - ten jie – visiški nuliai…

 • ! 2020 vasario mėn. 22 d. 09:48:15

  Labai geras eilėraštis " LIETUVA" !!!

 • tam nu i ko cia daba pasiutot "patriotai". geras ukiskas sprendimas. 2020 vasario mėn. 22 d. 09:35:53

  Debilas.

 • nu i ko cia daba pasiutot "patriotai". geras ukiskas sprendimas. 2020 vasario mėn. 22 d. 09:09:23

  jaunimelis nors ir ne kazka, bet vis prie ukiskumo pratinasi. su svente ir prezenta gera iteike, aiksu kas supranta ka su juo daryti. o siaip laikas jau pabaigti su tom sventem 16, 11, visas sukelti i liepos 6 ir valstybei bus maziau islaidu, o ir jaunimeliui "prezentus" praktiskai gamtoj paprasciau bus panaudoti. gi mazai kas svencia tokias sventes, o vasara zmonem vis butu viena kita iseigine.

 • Lietuva 2020 vasario mėn. 22 d. 08:47:33

  Sergu aš demokratija ir laisve, Buržujų skleidžiamu melu. Ponų išvogtu turtu, Ir jų dirbtinėm šypsenom - net koktu. Sergu aš kapitalui padlaižiaujančia valdžia Ir jo beteisiais samdiniais. Sergu ant teisingumo spjaunančiais teismais, Skurdžiais piliečiais bei išmirštančiais kaimais. Sergu valdžiažmogiais suktais, Bejėge vyriausybe ir pedofiliniais klanais. Sergu besočiais ponais ir žudikais žiauriais, Piniguočiais ir prokurorais neveiksniais. Sergu rudais ir raudonais - dar gyvais, Pajacų orgijom, prasmirdusiais seimais. Sergu valdininkijos metastazėm ir votim, Idiotiškų draudimų debesim. Sergu kraujuojančiom žaizdom, Nuo skurdo ir nedarbo išbėgusiom šeimom. Sergu aš merdinčių senolių ir našlaičių ašarom, Girtuoklių smarve ir kalėjimų parašom... Sergu, vaikeliai, - beviltiškai sergu, Mirtis prie patalo palinkus - nebėr jėgų... Ar išgelbės kas mane? Nes aš - savų vaikų išniekinta MAMA.

 • A.V. 2020 vasario mėn. 22 d. 08:29:56

  Štai tai ir parodomas tikras patriotiškumas ir meilė valstybei. Yra liaudyje toks posakis,,, ant visko b... dėjau", tai štai ir moksleiviams bei jaunimui labai gerai su potekste pasakyta, dėkite ant to akto ir nepriklausomybės tik su prezervatyvu.

 • Euras+ 2020 vasario mėn. 22 d. 03:36:27

  Jaunimas dėjo prezervatyvą ant akto.Tiek jų akimis verta ta jūsų ,,laisva Lietuva"...

 • Eilerasciui 2020 vasario mėn. 22 d. 02:46:00

  Puikus eilerastis. Liuks!

 • RUTA 2020 vasario mėn. 22 d. 02:35:01

  Aciu uz straipsni. Labai aktuali tema. Dabar manipuliuojama kuo tik nori, kad tik atkreipt i save demesi. Tai labai budinga liberaliam jaunimui. Bet ko noret, kai pavyzdi rodo sakalienes, armonaites, nielsenos, gentvilai, simasiai...

 • < prezervatyvi idėja 2020 vasario mėn. 22 d. 01:24:07

  Puikus eilėraštis, ir taip gerai surimuota, bravo:)

 • / 2020 vasario mėn. 22 d. 00:58:42

  Britai parodė pavyzdį, nusivažiavo euro sąjunga... Europa parsidavė oligarchkams, o jiems reikia nutautintų vergų(taip paprasčiau valdyti mases) . Lietuvai jau 30metų " labai gerai sekasi" , globali, migrantų laukianti, genderistinė, nutautinta, "laisva", liberali, didelė planetos su atšilimu kovotoja. dar liko 95metai, pagal planą turi pasikeisti 5-ios kartos, o tada... 30metų jau su dėdule priešaky žingsniuojame į džiaugsmingą rytojų. Nes kaip jis ir sakė-"kiti tik galvoja, kad galvoja".

 • JAUNIMAS VYKDO UŽDUOTĮ, (o kas pilkieji generolai?) 2020 vasario mėn. 21 d. 23:22:27

  „PREZERVATYVI“ IDĖJA (2020-02-21) Papuoš gražiai jaunimas jubiliejų: Guma aptempę „Laisvę“, be alaus. Ir kol Tėvynėj bus tvarka tik gėjų, Jaunimui protą ta guma apmaus. Kažkas pakišo mintį iš po klyno, (O braižas, rodos, brendinės dėžės),– Tai bangos ritas vystančio tulpyno, Tačiau idėjos vadas – nesėdės... Bet programa, matyt, surežisuota; Jaunimui reikia smegenis "praplaut",– Geriau juk kvailį tempti į Golgotą, O sau – du zuikius vienukart nušaut. Tad kaip atšvęsim šventę, patriotai? Užmovę gumą, ar tiesiog, be jos? Nejau tarp kojų Lietuvai parduotai Kažkas įsprausti ryšis be gumos? Papuoš gražiai jaunimas jubiliejų: Tėvams parodys; „su“ ir „be gumos“... Ir dar patars, kaip, kur įtrint aliejų, Kad „Aktas“ puoštų žemę Lietuvos!

 • Gintaras 2020 vasario mėn. 21 d. 21:52:07

  Puiki ideja,tik reiktu prezervatyvus nudazyti veliavos spalvomis.Merginos dziaugtusi,sakytu as vakar savyje turejau Lietuva.

 • Leonas 2020 vasario mėn. 21 d. 20:43:49

  Visa tai yra artèjančio kracho uvertiūra ,kurią skatina ES.

 • Čia, turbūt, 2020 vasario mėn. 21 d. 20:02:56

  xagiebiestinio raugo "politikai" dresiruoja jaunimo pamainą brendadėžiniam tulpadaržiui?

 • !!!!!!!!!! 2020 vasario mėn. 21 d. 19:57:50

  Vaikai verčiami mankurtais, genderiais, transvestitais, iškrypėliais, VERGAIS

 • Visi 2020 vasario mėn. 21 d. 19:48:03

  Graudu, žmonės nebesusigaudo kas čia vyksta, o gal p. austrevicius galėtų detaliau pakomentuoti? jis toks... liberalus, kaip ir visi kiti liberalai, konservatoriai, socdemai, visi žiauriai liberalūs minkštakūniai

 • Tam <vertybės 2020 vasario mėn. 21 d. 19:36:30

  Tai tu veisiesi ir dauginiesi su preziku?? Perskaityk instrukciją prieš naudojant

 • Pasidžiaukime dar, kol galime, 2020 vasario mėn. 21 d. 19:29:05

  kad tas guminukas ant bokšto dar neplevėsuoja...

 • vertybės 2020 vasario mėn. 21 d. 19:23:40

  Pats Dievas pasakė žmogui "veiskitės ir dauginkitės" . O apie valstybę nė žodžio. Valstybių dar nebuvo o žmonės dauginosi. O jei nebūtų - nebūtų kam valstybes kurti.

 • romas 2020 vasario mėn. 21 d. 17:06:38

  esu pagyvenes,gyvenau sovietmeciu,gyvenu dabar kitoje santvarkoje,net pagalvoti negalejau,jog Tauta taip nusiris zemyn,liberalizmas nera blogai,bet viskas turi tureti ribas,dabar yra jau perzengiamos ribos,o tai jau yra kelias I katastrofa,ne vien Lietuvos ,viso pasaulio mastu,zmonija pati eina susinaikinimo keliu,o mes mazyte tauta turime buti vieningi,jeigu norime,kad musu vaikai,anukai didziuotusi,jog yra LIETUVIAI,reikia isnaikinti kgb irstva Lietuvoje,turi buti kuo greiciausiai isviesinti visi kgb dokumentai,padaryta teisesaugos reforma,pakeista rinkimu Sistema,turto deklaracija turi buti nurodyta nuo 1991m,isvogtas turtas grazintas valstybei,tada gal pradetu valstybe po truputeli kilti I virus,kitaip mes zuve

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar jums neramu dėl savo darbo vietos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokios šiuo metu apribotos veiklos jums labiausiai trūksta?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  0 +1 C

 0 -2 C

 

+1 C

 +6 +8 C

+10 +11 C

 

+13 +14 C

0-5 m/s

0-3 m/s

 

0-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0785 PLN - 4.5765
RUB - 82.8075 CHF - 1.0547
GBP - 0.8785 NOK - 1.2628

Nuorodos