respublika.lt

Neduokit pinigų - straipsnio komentarai:

 • 123 2020 liepos mėn. 16 d. 09:11:43

  Nuo pat liandzbergmečio pradžios nebežiūriu nei lietuviškos debilvizijos, nei klausausi politikų pliurpalų.Ką reikia- susirandu internete.

  1 0
 • Na, nevyžotas mužikėli, 2020 liepos mėn. 10 d. 14:08:10

  pavarei kaip nuo viškų. Paklausyk tokio kaip tu, liksi durniaus vietoje. Neva vyžotiems aiškini, kiek lėšų reikia geram istoriniam filmui. O ar žinai, kiek kainavo "Herkus Mantas"? Tik mūsų konservinėms pajėgoms trisdešimt metų visa, kas perkama, parduodama - už trigubą kainą, nes jie iš vyžų išaugo, prakuto kitų sąskaita. Nors nuo vyžos dauguma net žingsnio nepažengė. Kam kokiam tuteišiui Lietuvos istorija, geriau ir jos nebūtų, atėjai, užėmei vietą, išvarei pagonį ugnimi ir kalaviju, kam vyžotam žemė. Nežinau, kiek tau metų, bet matyt, vyžotas dar ir smegeninėje?

  0 0
 • alio vyzoti muzikeliai, gal jau laikas atsipaipalioti 2020 liepos mėn. 10 d. 06:47:37

  visiems "patriotam" ir idiotam ir pradeti suprasti, kad geras menas ir kinas ne uzbagu zabova, tuo labiau istoriniai filmai. jei kas zino kiek kainuoja visas tas ukis, dekoracijos ir visa kita aisku ne is Rumsiskiu liaudies buities muziejaus, nes ten tik gali susukti filmuka apie ruscia smetonlaikio kumeciu dalia. todel visi tokie fantastai kaip "Rytis" cia komentuojantis nesigraibo gyvenimo realijose. save bando lyginti prie slektu nors nesigaudo kas yra PL ir kas LT pagal finansus, todel graudu klausyti kai kliedi zmogenai nesigaudantys ukyje ir neskiriantys karves nuo bergzdzios ozkos. pas mus dvi "menininku kalves" dailes akademija ir koncervatoija negali po vienu stogu sujungti ir padarius fakulteta prie VU prijungti, o cia apie gera kina ir dar istorini tautinis snarglynas svaigsta. nu ka tu is tokiu paimsi kai jie ***** nuo pirsto neskiria, o apie istorinius filmus jie kliedi.

  0 0
 • Euras+ 2020 liepos mėn. 10 d. 02:34:40

  Taip giliai kapstant, nereikia pamiršti, kad katalikybė kalaviju yra primesta Lietuvai, kad LDK laikais visi rašytiniai dokumentai rusų kalba buvo, kad popiežius laimino ,,šventus" karus - plėšikavimą prieš Lietuvą...Ir istorinius faktus ir metraščius, kuriais dabar remiasi istorikai,rašė vienuoliai...Kas suklastota ir kas tiesa? Biblija juk yra žydų pasakų knyga, kurioje yra nuplagijuotos šumerų legendos, o iš kur tos legendos atkeliavo, vienas Dievas težino... Manau, A.Smetonos laikus tikroviškai atvaizduoja filmas ,,Tadas Blinda", pirmasis. Prieškarį, sunkią lietuvių dalią emigracijoje - ,,Lituanika" (ar ,,Lituanikos sparnai"), karo metą- ,,Raudonmedžio rojus",pokarį- ,,Niekas nenorėjo mirti". Apskritai, lietuviškų filmų laisvai neįmanoma parsisiūsti, ELTA viską privatizavo, nors tai buvo ir yra tautos istorija ir turtas... Užtat ir žiūri jaunimas ,,Rembo" ar kokį kitą pramanytą šlamštą...

  0 0
 • Rytis 2020 liepos mėn. 09 d. 15:19:43

  O kiek dainų apie tėvynę,jos žygius Azijos platybėse.Vien tik kaimo vaikeliu dainos aš tave myliu,o tu į mane nežiūri.Bekiausiai teliukai tik apie meilę ir mergas dainuoja,o jokių patriotinių dainų nesukuria.Gal reikia pasimokyti iš rusų ar lenkų,kaip patriotinės dainas kurti.O kur per mūsų televizija lenkų filmai,kuriuose ir lietuviai gausiai dalyvauja?Masė lenkų filmų apie lenkų ir lietuvių kovas su rusais,švedais,ukrainiečiais,netgi turkais.O mūsų televizija ar nors vieną parodė.Yra lenkų serialas,kaip Jogaila tapo karaliumi.kokios intrygos vyko.Kur kur liurbiai iš LRT nutauteje.Parodykite lenkų filmus,jei savų nesugebame sukurti.Desimtis istorinių lenkų filmų yra LRT pusglusiai nutauteje.Tai jie rusiška šlamštą rodo.

  0 0
 • Rytis 2020 liepos mėn. 09 d. 15:09:01

  Reikia pasakyti,kad Lietuvoje nėra sukurta nei vieno filmo apie LDK,apie kolonijų užkariavimą.Turiu omeny Baltarusija,Ukrainą,Rusijos teritorijas,Latvijos dali.Tai todėl,kad lietuviai mazohistai,kurie labiau linkę save plakti dėl smulkmenų,negu parodyti filme,kaip kartu su lenkais pasodinamas caro soste samozvanca,kaip Maskvą du metus giname nuo rusų separatistų.Nei vieno filmo apie 16Musu karalių,iš kurių septyni buvo arba lietuviai,arba lietuviško kraujo,pavyzdžiui Jogailaičiai.Totalinis meno,istorijos individų nutautėjimas.Tai puikiai matosi per rinkimus,kada patriotinės partijos surenka 1,5 procento balsų,o vagys ir kosmopolitai laimi rinkimus.Lietuviai serga,smarkiai serga,ir juos nukreipti palaikyti negrus,iskrypelius,kosmopolitus,kitataučius labai lengva,nes širdyje Lietuvos jie neturi ir savo vaikų nemoko turėti.O studentai siunčiami į užsienį mokytis,kad gryzti mankurtai savo tėvynei.Rektorius,kurie išsiunčia į užsieny lietuvius mokytis,o į Lietuvą priveze kitataučių,reikia ga

  0 0
 • KlLPA - 2 2020 liepos mėn. 09 d. 10:18:29

  Aktualiau butu paziureti i siu dienu liberalia globalistine degradacija, ir kaip atrodo Lietuva dabar. Tik neuostant tuos sudus, o parodant, kaip jie smirda. Taciau, tokiu drasuoliu neatsiras. O jaunimas per 30m. tapo neigalus. Tiesa, ziurejau viena muzikini filmuka "Kilpa 2". Deja, neprisimenu jauno rezisieriaus pavardes. Taciau pagalvojau, kad budama svietimo ministre toki filma butinai itraukciau i mokymo programa. Visoms klasems. Du kartus per metus. Ir nereiktu jokiu susiktu reformu. Tai butu tikras UGDYMAS, o ne info beprasmis kisimas.

  0 0
 • Franz Kafka "Der Prozeß" 2020 liepos mėn. 08 d. 22:00:32

  "Melas tampa sistemos dalimi".

  0 0
 • Apie kokia rezistencija 2020 liepos mėn. 08 d. 21:44:34

  cia jums reikia filmu!? Apie ta,kurios nebuvo!? Du,amzina atilsi,mano dedes,tevai,kiti artimieji - puikiai ir issamiai man papasakojo apie tuos laikus. Du mokslininkai,zinomi visai Lietuvai,atvirai pasake,kad jei ne tarybu valdzia - butu nieko nepasieke,isskyrus pluga ir kumeles uzpakali pries akis! Uztai ir nebuvo suviu,o geles ir dziaugsmo asaros,kai atejo rusai. Va,apie ka reikia rodyti per TV,o ne "klausimeli",kur zmonems mokami pinigai uz apsimetinejima idiotu!

  0 0
 • SS 2020 liepos mėn. 08 d. 21:42:46

  Paskutinieji Europos pagonys? Jie išžudyti. Juos išžudė žydų sukurto tikėjimo pasekėjai. Juos žudė katalikai. Dėl jų sunaikinta Prūsija. Dėl žydų sukurto tikėjimo išžudyti milijonai žmonių Žemėje. Ar kas dabar apie tai susimąsto? Ar vis dar bijo?

  1 0
 • Euras+ 2020 liepos mėn. 08 d. 21:42:32

  Geras dokumentinių filmų ciklas yra Rimanto Bružo ,,Valstybės kelias" apie Lietuvos valstybę XIX - XX a. tik jis uždraustas, nes ten nėra okupacijos...

  1 0
 • Varna 2020 liepos mėn. 08 d. 20:33:32

  filmas paliko labai slogų įspūdį.Kodėl jis vadinasi Baltų gentys? Kažkokio kryžininkų šnipo nuotykiai Baltų gentyse, panašiai kaip fašistų šnipo nuomonė apie rusus ar žydus… Baltai pavaizduoti baisūs,baisūs, o jug žinom, kad atvirkščiai popiežiui uždraudus pirtis, vieninteliai pagonys maudėsi ir laikėsi higienos, kai Vakarai skendo savo smarvėj, vyne ir paleistuvystėse, net Vatikane. Pagonys garbino ne gamtos reiškinius kaip teigiama, o Dievus per gamtą ( simbolius). Vilmų labai reikia apie Alkus, krivius, vaidilutes, apie Vytautą ir jo žygius. Gal net Jogailos kryžių vėliavoj reikia pakeist į gediminaičių stulpus. Būkim savimi :)

  0 0
 • Teisingai 2020 liepos mėn. 08 d. 20:32:39

  Kaip ir bumblausko lėkšti pasisakymai apie Lietuvos istorines vietas ir žmones. Kažkoks apsurdas apėmė Luetuvą, šimašiys pliažus kur užsimano kurpia, bumblauskas -neįvertintas "profesorius" nesąmones tauškia, prezidentas mąsto po armonaitės prašymo paversti c. Aikštę Lietuvos balafanu ar ne, kažkokia žydė kuklianski skiedžua nebūtas istorijas, nors čia gyvena ie nrmano grįžti į Izraelį su rabinais... Kažkokį durną virusą tas jų Bilas Geitsas paleido , kad ir Lietuvoj nesąmonės dedasi. Susitelkim tautiečiai lietuviai ir nusišypsokim vieni kitiems, linkėdami sveikatos mylintiems Lietuvą!

  1 0
 • //////// 2020 liepos mėn. 08 d. 20:23:37

  buvo ir hitlerine vokietija okupavusi lietuva

  0 0
 • Mokam skaičiuoti? 2020 liepos mėn. 08 d. 19:49:25

  Žmogus per savo gyvenimą praleidžia niekniekiams apie trečdalį savo brangaus laiko. Teko du metus būti prisiregistravus prie vieno tinklalapio, kuriame yra skaitliukas, kuris parodo, kiek praleidi laiko tinkle. Tai man per du metus skaitliukas bendroje sumoje prisuko virš mėnesio veltui praleisto laiko, kol neužbanino. Neveltui šis reiškinys vadinasi soc. tinklais - pagauna žmogų, kaip žuvę >€:>, ir jau nebepaleidžia

  0 0
 • Maurai, kurie įstūmė Lietuvą į kultūros politikos krizę 2020 liepos mėn. 08 d. 19:40:37

  Visišką kultūros politikos krizę ar visišką jos nebuvimą pas mus galutinai įtvirtino lizinginio premjero Nedorėlio (ši pavardė yra išversta į taisiklingą lietuvių kalbą) proteguotas iki kaulų smegenų prosorošinis jėzuitas Kvietkauskas. Jis nuolankiai vykdo Biblinio projekto priesakus negailestingai naikinti Tautos , jos valstybės ir žmonių dvasnį-kultūrinį identitetą pakeičiant jį į naują panEuropinio kiekybinio žmogaus tapatybę (o konkrečiai pagal Europos ideologinio tėvo, Europos Tarybos garbės prezidento Kudenhove-Kalergi ideologiją bei pagal ją įgyvendinančios ES motinos Angelos Merkel praktinius veiksmus - į naują euronegridų rasę). Tad štai kokie tie mūsų neprieteliai, besidangstantys nekaltų jėzuitinių avinėlių kailiais. Kas begalėtų jais pasitikėti?

  0 0
 • >pastaba 2020 liepos mėn. 08 d. 16:13:58 2020 liepos mėn. 08 d. 19:29:17

  o tu pasiklausk pas bumblauską,lenkiškais skambaliukais apkabinėtą.

  1 0
 • Romualda 2020 liepos mėn. 08 d. 19:25:35

  Toks kino "menas" tikrai mūsų nepuošia. Kažkokia neaiškių tokio "meno" atstovų "šaika" gauna kažkokiu būdu finansavimą ir pirmyn! Tai kodėl kino kultūros elitas tyli? Gal jis gauna finansavimą už tylėjimą ir abejingumą?

  1 0
 • Šiandien 2020 liepos mėn. 08 d. 19:21:16

  vyko gyventojų apklausa dėl pliažo įrengimo, ar ta tv informavo visuomenę? Peržiūrėjau LNK ir TV3, nieko, tai apie ką kalbėti. Nupirktos TV niekam neįdomios, svetima gėda.

  0 0
 • fg 2020 liepos mėn. 08 d. 19:19:53

  teisingai kuria visiska nesamone lrt blogiausia tv

  1 0
 • AAA 2020 liepos mėn. 08 d. 19:12:29

  Tenka visiškai sutikti su čia išsakytomis mintimis - ir dėl primityviųjų lietuviškų kriminalų, ir ypač - dėl istorinių filmų (Smetonos laikų filmų herojai visiškai neatitinka to laikmečio dvasiai, kažkokie grubiai primityvūs, - nenatūrali, neįtaigi vaidyba:()

  0 0
 • Vytis 2020 liepos mėn. 08 d. 18:55:09

  Nėra talentų kine (prodiuserių, režisierių). Reikia tą pripažinti. O straipsnio autorius išsakė daugelio žiūrovų mintis. Lietuvos kinas gaudamas finansinį palaikymą, taip ir nesukuria to kažko mielo širdžiai, kuo galėtume didžiuotis. Gaila.

  0 0
 • Na 2020 liepos mėn. 08 d. 18:33:06

  Mus valdo liberastiniai nebrendilos tiek valdžioje tiek kulturoje. Svarbiausia "#Me too" ir " Black man matters" ar ne ponai liberastai. Na dar convid-19.

  0 0
 • Ne pinigų 2020 liepos mėn. 08 d. 18:26:32

  tiems LRT nevykėliams, o lauk visus iš darbo ir performuoti, kad bent atitiktų turinį kaip visuomeninio transliuotojo. Dabar milijonai per trisdešimtmetį istaškyti per latrus, neaiškios pakraipos fruktus, TV nežiūrima, ko dar laukia, kad jie patys pasikeis? Nesulauksime, tik visi savo jėgomis išvarysime tuos nevėkšlas. Užkniso juodai.

  0 0
 • zero 2020 liepos mėn. 08 d. 18:20:32

  jau atsib0sti pradeda tie visi minejimai ,Ientu kabinimai ir nuiminejimai ,per Iietuv0s TV tik girdim apie h0I0kausta ir rezistecija bet kaip gyvenam skurde taip ir gyvenam 0 saujeIe vagiu turteja

  1 0
 • aaa 2020 liepos mėn. 08 d. 18:17:09

  o kam ta istorija reikalinga jei daugumai valstybes nereikia

  0 0
 • ai 2020 liepos mėn. 08 d. 17:38:59

  Na, beretės išprausė LRT, kad parodė "Niekas nenorėjo mirti" per kurią tai šventę. Riksmas buvo neapsakomas. Ir šis filmas nepatiks, tipo, laukiniais pavaizduoti baltai.

  0 0
 • Teisingai 2020 liepos mėn. 08 d. 17:16:25

  Pamąstymai teisingi. Mūsų istorija labai turtinga, o kokybiškų ir šiuolaikiškų meninių ekranizacijų yra labai nedaug. Kontrastui galima pateikti kaip pavyzdį gan neseniai įkurtą valstybę - Australiją (pradžia laikoma 1788). Jos istorija nėra tokia turtinga, ir savo teritorijoje ji nėra turėjusi karinių konfliktų. Tačiau tą nedidelį kiekį savo istorijos australai labai išryškina. Yra pilna paminklų jų kariams dalyvavusiems 1-2 pasauliniuose karuose. O istorinių meninių filmų tema - jie turėjo tokį nusikaltėlį-herojų Ned Kelly. Ir yra ne vienas meninis įtaigus filmas sukurtas apie jį. Rekomenduoju pažiūrėti 2003 m. versiją. Su mūsų istorijos potencialu būtų galima sukurti daug gerų istorinių meninių filmų, jei būtume save ir savo istoriją gerbianti tauta ir šalis.

  0 0
 • Jo 2020 liepos mėn. 08 d. 16:35:31

  Gers spyris i sobėnė...

  0 0
 • pastaba 2020 liepos mėn. 08 d. 16:13:58

  Tai kokius filmus nori autorius? Isitikines, kad nuspeju: apie didvyrius. Mindauga, Vytowta, Romanowska... Zodziu, socrealistini,- nors ir melaginga.

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ISPANIJOJE: Ispanijoje nuo koronaviruso plitimo pradžios užfiksuoti mažiausiai 337 334 užsikrėtimo atvejai.
 • PADĖJO GĖLIŲ: ketvirtadienį daugelio Europos Sąjungos šalių ambasadų Baltarusijoje atstovai padėjo gėlių vieno iš protestuotojų žūties vietoje Minske.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar švęsite tradicinę Žolinės šventę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kur dažniausiai perkate knygas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+14+16 C

+12 +14C

 

+15 +17 C

 +18 +20 C

+17+24 C

 

+20 +23 C

1-3 m/s

1-4 m/s

 

1-3 m/s

       

Nuorodos